PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה למבינים בביטוח

BlackStar
10-03-12, 20:32
היום בצהוריים אשתי נסעה לקנות משהוא באלונית
כאשר יצאה מהחנייה הגיע בחור צעיר ( אולי שיכור \ אולי משהוא אחר ) נהג בפרעות ובמהירות
ניסה לעקוף אותה בפרעות וטיפס על הטמבון של הרכב שבר תפנס ותטמבון וכול שאר חמוצים מסביב
הבחור יצא מבוהל מהרכב צלצל לאבא שלו ונתן לאשתי לדבר בטלפון הוא הסביר שאין לו ביטוח איתו ישלח בפקס בערב
החליפו מספרים וכו וכו ( הכול מצולם במצלמות האבטחה של תחנת הדלק )
עכשיו האבא מבקש ממני שאגיד לביטוח שהוא נהג ולא הילד שהוא נהג חדש ( לא מקובל בכלל הכול מצולם )

עכשיו הבעיה \ שאלה : המחירון של הרכב 15K - טמבון + פנס + אייתות + צבע כללי + עוד חמוצים מדובר במרצדס C220 שנת 97
יותר ממחיר המחירון יכול להיות שיהיה טוטאלוסט ? ועם אני לא רוצה להוריד אותו מהכביש אלא שיתקנו אותו מצידי ב 20K ישנה אפשרות כזו ?

56421יש לציין שהכול היה שלם ובמקום היום בבוקר
תודה מראש
סתיו

omri_t
10-03-12, 20:39
לא חייבים ללכת לביטח, תגיד לאבא של העבריין שיבוא איתך למוסך מוסכם כלשהו, קבלו הערכת תיקון, הוא ישלוף את הארנק וישלם לך ותיפרדו כידידים.

רפי לין
10-03-12, 20:50
אל תשקר בשביל האב והבן הפוגע וכך תהיה אתה שותף להונאת חברת הביטוח שלהם.
בברכה - רפי לין

shmil
10-03-12, 21:32
קיבלת שתי עצות מצויינות.
ממש אותן

אמיר ב.א
10-03-12, 21:44
בנוסף לעיצות הטובות שקיבלת ,
תזכור שגם אנשי חוק קוראים את הפורום ...

BlackStar
10-03-12, 22:37
תודה לכולם

מחר אלך לקבל הצעת מחיר מפחח ואחרי זה להרים על ליפט לראות מה עוד קרה שם
נראה מה האבא רוצה לעשות אין לי כוונה לשקר בשבילו כמו שאמרתי הארוע היה בתחנת דלק גדולה מצולמת
והיו אנשים רבים שנכחו בזמן המקרה

מה קורה עם הוא רוצה להפעיל ביטוח על שם בנו
התיקון יעלה בטוח מעל 50 אחוז משווי הרכב לא אכפת לי טוטאלוסט ולעשות ממנה באגי השאלה עם הם הביטוח יאשר כזה דבר ?

omri_t
10-03-12, 22:55
תדאג שתחנת הדלק תיתן לך העתק מההקלטה, או לפחות תשמור על המקטע. המכשירים הללו מוחקים את ההקלטות לאחר זמן מסויים- ואז עוד יטענו שהדברים לא כפי שכתבת...

shmil
11-03-12, 00:23
מה קורה עם הוא רוצה להפעיל ביטוח על שם בנו - זה בעיייה שלך?אולי יש לו ורק ההשתתפות העצמית גבוהה יותר?
התיקון יעלה בטוח מעל 50 אחוז משווי הרכב לא אכפת לי טוטאלוסט ולעשות ממנה באגי השאלה עם הם הביטוח יאשר כזה דבר ?
אם אתה תובע את הביטוח שלך, הוא יכול להגיד לך כן או לא טוטאל-לוסט.
אם אתה קודם מתקן ואז תובע את הביטוח שלו - אתה יכול לתקן.
אם אתה מבקש שמאי שלהם - יש כבר פתח להחלטה שלו.
אם אתה לוקח שמאי שלך ועל בסיס חוות הדעת שלו מתקן 0 הם יצטרכו לשלם.

BlackStar
11-03-12, 21:35
תודה רבה
אני ניגש קודם כול לתחנת דלק
ומשם ממשיך עם האבא הזה מסתבר שהילד שנהג ללא ביטוח והוא נהג חדש ( הביטוח תקף רק לאבא )
ככה שיחליט מהר מה הסלט שלו

תודה לכולם עזרתם המון

נעשתה שיחה למנהלת התחנה יום שלישי יעברו על המצלמות למצוא את "הרגע"
היא אמרה שזה מקליט מעל שבוע ככה שלא צריך לדאוג

-->