PDA

צפייה בגרסה מלאה : דרושה המלצה למסלול

2SHIMI
11-03-12, 18:56
שלום לחברי הפורום

אני מבקש לקבל המלצה עבור מסלול טיול לא קשה לאזור עמק יזרעאל
בהגדרה לא קשה אני מתכוון ממש למתחילים

יש לי איסוזו טרופר ידני 99 ארוך דיזל ומעולם לא נהגתי בשטח ולא הפעלתי עדיין מצב 4X4 ולכן אני שוב מדגיש שאני מבקש המלצה של מתחילים עבור שטח שהג'יפ יכול לעבור אותו מבלי דרישות מיוחדות אך עדיין לתת חוויה ראשונית

תודה רבה מראש

ש01
11-03-12, 19:36
- נחל ציפורי תפור עליך, מסלול פשוט, יפה, מים זורמים והפתעות.
אם יש איזורי בוץ - הזהר, לא להכנס לפני שמשהו אחר עובר או לחילופין, אם אתה מטייל עם עוד משהו - שישאר מחוץ לבוץ עד שתעבור.
ביום חם כיף לסיים בעינות ציפורי לטבילה (שאר הנחל נחשב מזוהם).
- אינני יודע מה מצב הבוץ אבל נחת תבור גם יכול להוות מסלול יפה.
- איזור הגלבוע עתיר מסלולים.
איזור בית קשת גם נחמד.

אבל בכלל, כלל ברזל (ואני נחשב פושע שעובר על כלל זה וכבר נכבתי מכך - ראה סיוע לחילוצים..) - תמיד מטיילים בזוג.

2SHIMI
11-03-12, 19:39
תודה
יש קישור למפה של המסלול המומלץ?

דידין
11-03-12, 20:14
ראשית מצטרף למלצה האחרונה- אל תטייל לבד.
מאידך , איני חושב שנחל ציפורי מתאים לך כעת כשהכל מלא בוץ (המתן לשבועיים של יובש).כנ"ל ביצות כאברה ונחל תנינים ! :rolleyes:
ככלל עמק יזרעאל כעת בוצי ביותר ולא מומלץ לנסוע בשבילים שבתוך העמק.(להוציא דרכים ראשיות)
אי לכך מסלולים בגילבוע או בכרמל הם התוואי המתאים ביותר כעת.
אם יש לך מפה, בנה לעצמך מסלול ותוכל לשאול כאן על הפרטים .
אני יכול להמליץ על מסלול בגלבוע מגן נר עד בית אלפא, שם יש לך את כל סוגי העבירות ותוכל להתאמן (לצערי אין לי הקלטת המסלול-אבל אי אפשר ללכת לאיבוד)

omri_t
11-03-12, 22:06
www.amudanan.co.il

רוב המסלולים באזור זה הם קלים בתנאי שאין בוץ.
אם אין לך ניסיון בטיולים מסוג זה, ממליץ לך בחום לא להיכנס למקום שאתה לא יודע בוודאות לצאת ממנו- על כל המשתמע מכך.

jase
11-03-12, 22:10
אם אתה רוצה דבר איתי בהודעה פרטית אני אסביר לך בדיוק את המסלול.. ממש לא בעיה מאיפה להכנס ולצאת מה שבא לך..
מקומות נחמדים לעצור בהם לעשות איזה קפה או כל דבר אחר שעושה לך שמח

asafk
12-03-12, 23:24
אתה יכול "ללכת לאיבוד" ולהסתובב יום שלם באזור רמות מנשה, שבילים קלים ברובם, אין יותר מדי הפתעות.
יפה תמיד, ומשם אפשר להמשיך לכיוון החורשן - לא לעלות או לרדת דברים שנראים תלולים, פשוט להסתובב על השבילים הרגילים.

אסף.

מידבר
13-03-12, 06:21
רמת צבאים. כנס מדרום לרמת צבי וצא בשדה נחום.
אל תתפתה לרדת לנחל יששכר.

-->