PDA

צפייה בגרסה מלאה : על נעילות אוטומטיות ושמן דיפ'

ערן המסוקס
07-02-05, 11:52
בקרוב, אני מקווה, אמורות להגיע אלי זוג נעילות לוקרייט. אני שומע כל הזמן על בלאי ועל שבבי מתכת שאני אמור לצפות לראות בשמן. זה לא מוצא חן בעיני, מאחר ואני נוסע הרבה קילומטרים על הריקשה שלי.
האם שימוש בשמן סמיך יותר או תוסף כלשהו לשמן יכול לעזור בהורדת הבלאי ועבודה חלקה יותר של הנעילה?
האם שימוש בשמן כבד יותר יגרום לנעילה לא לעבוד כמו שצריך או נזק כלשהו לדיפ'?

יוני5
07-02-05, 12:25
אצלי בסופה לא ראיתי חלקיקים וכיו"ב.
לפי מיטב הבנתי - 80/90 רגיל.

יוני5

חנן א.
07-02-05, 13:09
לא ברור לי על אלו שבבים אתה מדבר.

מצד שני... אין לי לוקרייט אחורית אלא דטרויט, ומהלוקרייט הקדמית אני לא מצפה לבלאי כלשהו, היות והיא עובדת אולי עשרים קילומטרים בשנה.

אלון_ק
07-02-05, 13:23
אלו שבבים הנוצרים מההתאמה הראשונית בין החלקים, מהשחיקה של העבודה הראשונית. לא ראיתי אותם לא בלוקרייט האחורית, לא בקדמית (נו, טוב) ולא בטרנספר. אני מניח שהם פשוט קטנים מכדי לראות או לא קיימים.

בכל מקרה, מה זה מדאיג אותך? אתה כולה צריך להחליף שמן אחרי X ק"מ של שימוש בפעם הראשונה (אני לא זוכר כמה). אחרי זה, הכל כרגיל.

ערן המסוקס
07-02-05, 13:27
אני הבנתי שלנעילת הלוקרייט יש שחיקה, ואפשר לראות שבבי מתכת בשמן משומש.
הלוואי ואני טועה, אבל אתן לאנשים עם נסיון לענות על כך ודרכי פתרון אם יש?

אלון_ק
07-02-05, 14:10
לוקרייט עם 50K, לא רואה כלום. שחיקה, נכון ל45K, זניחה עד לא קיימת - אבל זה סמוראי, לא סיקס.

חגי
07-02-05, 14:27
גם לי בסמוראי לשעבר עם לוקרייט קדימה אחורה לא נראו שבבים או סימני שחיקה.

עד היום הם עובדים מצויין אצל סוזי :D :D :D

AvigdorAharon
07-02-05, 14:46
לוקטייט אחורית וקדמית ב CJ כבר יותר מ 4 שנים עובדות ללא רבב (וללא שום שבב...)

אביגדור

ערן המסוקס
07-02-05, 14:54
לוקטייט אחורית וקדמית ב CJ כבר יותר מ 4 שנים עובדות ללא רבב (וללא שום שבב...)

אביגדור

כן, אבל אני דיברתי על לוקרייט :lol:

AvigdorAharon
07-02-05, 15:50
תפסת אותי, אחד אפס לטובתך!!!

תקום כל בוקר ב 0500, תעבוד בין 10 ל 12 שעות, באמצע תעבור הדרכה למערכת חדשה, ועוד תגיב לשאלות בפורום ג'יפולוג (זהו החלק המעניין!).

אה, ובערב תטפל בשני זוואטוטים ובאמא שלהם...

אבל אני לא מתלונן!!!

אביגדור

coas
07-02-05, 16:40
אביגדור, רחמים...

נמרוד
10-02-05, 10:37
ערן, לי יש איזילוקר (זהה ללוקרייט) מאחורה, סך הכל הג'יפ עשה אצלי 35-40K קילומטר, ללא תקלות או בעיות כלשהן בסרן האחורי.

GodsFather
17-07-06, 16:14
מעלה שרשור ישן עם כמה שאלות

1. מאיפה אתם יודעים שאין שבבים ? כל כמה זמן יצא לכם לבדוק את הסרן? האם ההסתמכות היא רק על השמן עצמו שמוחלף כל X ק"מ?
2. ערן , האם אתה בדקת את הסרנים בזמן האחרון (שנה אחרי פתיחת השרשור) ובדקת שאין שבבים?

לי יש נעילה כזו בסמוראי ויצא לי לראות שבבים קטנים מאד מאד בבית הסרן והדבר מדאיג אותי.

בנוסף , לאחר נסיעה מר"ג לרחובות (למשל) , הרגשתי את בית הסרן והוא היה חם לטעמי , אם כי אין לי אינדיקציה מדעית על החום שצריך להיות בו.

קראתי כאן שרשור על תוסף של JB לגיר וממסרות שאמרו שהוא מצוין לסרנים עם נעילות ולגירים שאינם בשיא תפארתם ואני מתלבט בנושא.

תודה לעונים.

אלון_ק
17-07-06, 20:38
1. אנחנו מחפשים שבבים כשמחליפים שמן. אני החלפתי בסרן האחורי שוב אתמול, עדיין אין כלום. בנוסף נאלצתי להחליף את כל הדיפרנציאל (מיסבי פיניון הלכו קפוט. הייתי יכול להחליף, אבל במקרה נחתו עלי שני דיפ' של 3.909 ואתה יכול לדמיין מה קרה משם...) ולכן הוא נפתח ופורק, הנעילה הוצאה והועברה לבית חדש (הדיפ' החדש במצב מדהים, בניגוד לקודם שלי שסתם נראה בסדר) ואני ביליתי כמה וכמה דקות בבחינת כל המכלולים. הכל תקין, אני לא מצאתי שום שחיקה יוצאת דופן או בכלל שחיקה שלא הייתה שם פעם קודמת.

*נמרוד, ברגע שאני אסדר את האינטרנט למטה אתה מקבל את התמונות.

GodsFather
18-07-06, 14:40
אם כך , יש לך/ם רעיון מה יכול לגרום לנעילה שלי לקרטע כמו שהיא מקרטעת?

בדקתי חופשים ואין - לא בצלבים לא בבית סטליטים (שהוחלף), לא במיסבים ומהפעם האחרונה שפתחתי את ה"ביצה" , הכל נראה שם תקין , אין שברים וכד'... אוף!

אולי בשישי כשתשמעו את הפגזים שיוצאים ממנה אז תבינו על מה אני מדבר ויהיה לכם רעיון...

אלון_ק
18-07-06, 21:48
אם הנעילה מקרטעת ויש לך שבבים בשמן, זה כבר לשרשור חדש...

בכל מקרה החדשות הרעות הן שאם זה המצב, הבחינה שלו תכריח אותך לפתוח סרן. החדשות הטובות הן שאתה כבר מיומן בזה... :twisted:

GodsFather
18-07-06, 22:47
מקרטעת היא מילה קצת מוגזמת , אבל אם לפתוח שרשור חדש אז בסדר.

-->