PDA

צפייה בגרסה מלאה : יעוץ-ביטול תור של רופא מומחה

lizard
12-03-12, 09:12
היה לי תור לרופא מומחה שקבעתי שלושה חודשים מראש.
בשביל התור עשיתי המון בדיקות שגזלו לי כמה ימי עבודה.
התור בוטל יום לפני וקבעו לי תור אחר לעוד שלושה חודשים.
האם יש משהו שאני יכול לעשות? מדובר על מרפאה בבית חולים. לא פרטי.
לרופא הזה אני לא אלך. אין לי בעיה לפתוח מלחמה נגדו.

מה אפשר לעשות?

תודה

אמיר ב.א
12-03-12, 11:18
תמשיך הלאה ,
קח רופא אחר / תאריך אחר ....
קרו לי סיפורים הרבה יותר לא נעימים עם רפואה ציבורית / פרטית ,
שום דבר לא נעשה נגדך , כנראה נפלת בין הכסאות.
אם תתחיל להלחם נגד מישהו - רק אז יכולים להפתח מזה דברים לא נעימים.
אל תבזבז את הזמן שלך על מלחמות כאלה , אני בטוח שיש לך דברים יותר מעניינים / חשובים לבזבז עליהם את הזמן :-)

אם אתה רוצה , אתה יכול לנסות ללחוץ עליהם - לדבר עם המנהל ,להסביר מה היה וכו , לא כדאי יותר מזה.

זה נאמר מניסיון בנושא.
תבלע את הצפרדע ותמשיך הלאה.

Tourist
12-03-12, 14:38
ושתהיו לי בריאים ! לגמרי !

מירי פוקס
13-03-12, 14:36
הי,
לדעתי רפואת מרפאות החוץ בבתי החולים הציבוריים, (לפחות אלה שאני מכירה), נעצרה בשנות השמונים (אם לא לפני כן). לעומת זאת, רפואת המומחים במסגרת קופות החולים נותנת שירות מעולה ע"י מיטב הרופאים ובמירב התחומים. גם אם אותו תחום ספציפי, אינו נמצא ברפואת המומחים באיזור מרפאתך, ישנה אפשרות לברר לגבי רופאים מוכרים בתחום, שהביטוח המשלים מחזיר את רב הכסף עבור ביקור אצלם (עניין שצריך לברר לפני קביעת התור). בד"כ מדובר בכל מנהל מחלקה, סגן מנהל או מנהל יחידה. ישנה אפשרות לברר לגבי מומחיות ומוניטין הרופא בכל מיני פורומים כמו "הכי טובים שיש" וכו...או (כמו בישראל), מהפה לאוזן...אין לי ספק שאם תברר תוכל להגיע לרופא לא פחות מומחה ומקצועי מזה שהביקור אליו בוטל. בלי שום קשר- לא בטוח שאשמת הביטול היא של הרופא-פשוט המערכת הציבורית בנויה בצורה מיושנת ומסורבלת, שאינה מעודדת שום מחוייבות של העובדים בה אליה, וכן, מלאה בסיבות מערכתיות שגורמות לשינוי וביטול תורים בלי להתייחס להשלכות ועוגמת הנפש הנלווים לכך.
דבר ראשון לדעתי, בבחירת רופא מטפל או יועץ זה אמון-ולכן ברור שעליך "לעבור הלאה" שנית לא נראה לי שיש טעם לפתוח במלחמה כי מדובר בתור למרפאה ציבורית ותמיד התלונה תוכל להעצר באמצע-בגורם אינוסנטי לגמרי שלא קשור לרופא (כמו קבילות הציבור, המחלקה המשפטית וכו...), דבר שרק יעצים את תיסכולך...הכי נכון, זה לברר לגבי רופא אחר, בעל אותו תחום התמחות (וברור... שהרבה יותר טוב ...(-: ). לברר אם עובד עם קופת החולים שלך ואם מוכר להחזר הביטוח המשלים-התורים הרבה יותר קצרים, שעה היא בד"כ שעה, היחס הרבה יותר טוב, אין בעיית חניה כמו בבית חולים ציבורי והכי נחמד-שכבר יש לך את כל הבדיקות הדרושות-דבר שיקצר את כל התהליך...ואז...תגיד שטוב שהתור בוטל...(((-:

בהצלחה ובריאות שלמה. מירי

lizard
13-03-12, 16:54
זו אמנם מרפאה ציבורית אבל היא שייכת לכללית. מרפאת קיצורי קיבה בבלינסון.
מה שעצוב זה שהרופא שם נחשב לאולי הכי טוב בארץ. רק חבל שככה המרפאה שלו מתייחסת למטופלים שלה.

אני אעבור הלאה. גם ככה אני לא חושב שמישהו בכלל יתייחס וגם אם יתייחסו, אין סיכוי שאני חוזר למרפאה הזו אחרי הזלזול שהם הפגינו.

boaz avrahami
13-03-12, 16:58
תעבור למכבי ותגיע לאסותא.
שם זה מתנהל כמו רפואה פרטית ובדרך כלל הרבה יותר טוב

-->