PDA

צפייה בגרסה מלאה : בוקסות למוט רדיוס

yoav
07-02-05, 14:51
אז ככה- סמו 96 סלילים , 2 בוקסות של מוט הרדיוס סדוקות/קרועות, ובמכשירי תנועה מוכרים רק את כל המוט קומפלט ולא בוקסות בנפרד (900 ש"ח לפני מע"מ למוט!!!)-
רעיונות?...

מוני דיסקו
07-02-05, 15:19
צריך לבדוק איזה בוקסות אלו
גודל קוטר וכו.
עם זה ללכת לחנות שמתמחה במוצרי גומי לרכב.
אני מכיר אחת בחיפה, אבל זה בטוח לא יעזור לך
כמעת בטוח ימצאו לך כבר את מה שאתה רוצה.

אלון_ק
07-02-05, 15:52
יש קישור ישיר לנושא מהFAQ. תמשיכו שם:

http://www.jeepolog.com/jp_forum/viewtopic.php?t=5343

לחילופין, חיפוש על המילה "בוקסות" היה מעלה את זה:

לגבי בוקסות - יש יצרן בשם כתום שמייצר תותבים כאלו - בארץ
(במקום להחליף את כל המוט - רדיוס)

yoav
27-02-06, 22:40
עדכון:

חלפה שנה, ובא לציון גואל: היום רכשתי סט של בוקסות שהורכבו אחר כבוד בסדנא של דוד מדרך השטח (תודה...).
עלויות:
סט של 4 בוקסות אחוריות (חיבור מוטות הרדיוס לסרן)- 600 ש"ח
סט של 2 הקדמיות (חיבור מוטות הרדיוס לשלדה)- 350 ש"ח. אינ קניתי רק את הסט האחורי אגב תוך כדי "הימור" שהקדמיות בסדר- מכיוון שבניגוד לאחרויות לא ניתן לבדוק את הקדמיות כשהמוט רדיוס מחובר לרכב- כשפורקו ראיתי שההימור השתלם- רק האחוריות היו קרועות, והקדמיות נראו בסדר גמור (טפו טפו טפו).
לאחר ההרכבה מרגישים שיפור מידי! כשהאוטו על הליפט- כל דחיפה של הדריישפט עם היד היתה מביאה ל"גלגול" של הסרן עם הבוקסות הקרועות- ולמכות על הצלב. לאחר ההרכבה- החופש הזה נעלם . בנסיעה מורגש שיפור בתנודות שהיו מגיעות מאחור בעיקר במעבר "במפים" (פסי האטה).

לעניות דעתי- ולאחר שחזיתי בביצוע העבודה- למרות שהסוכן אומר שאפשר לחלוץ את הבוקסות הישנות ולהרכיב את החדשות עם פטיש וסבלנות- אני לא רואה איך התהליך היה עובר בלי PRESS (במוסך). שוב- לעניות דעתי.

יש לי את הטלפון של הסוכן למי שצריך. השירות היה מהיר וטוב (הזמנתי את החלקים מהסוכן שהיה רחוק והוא הביא לי אותם "ליד" תוך שעות ספורות)- אך המחיר מופרך . לצערנו כרגע אין שום חלופה אחרת (מכשירי תנועה מוכרים את כל הזרוע, ויבואני מוצרי גומי לא מביאים את הבוקסות הנ"ל.)

אה- והכי כיף: הן בצבע כחול...:-)

ישי.פ
13-10-08, 10:41
אני צריך להחליף בוקסה אחת, מבין השתיים האחוריות שבסרן.
השאלה האם ניתן להחליף, רק אותה או שצריך סט שלם? ולמה זה כול כך יקר?!
ראיתי שמוסך גבע מייבא בוקסות. היכן נמצא מוסך גבע?

thedude
13-10-08, 12:00
עדכון:

יש לי את הטלפון של הסוכן למי שצריך. השירות היה מהיר וטוב (הזמנתי את החלקים מהסוכן שהיה רחוק והוא הביא לי אותם "ליד" תוך שעות ספורות)- אך המחיר מופרך . לצערנו כרגע אין שום חלופה אחרת (מכשירי תנועה מוכרים את כל הזרוע, ויבואני מוצרי גומי לא מביאים את הבוקסות הנ"ל.)

האם הסוכן מתעסק גם בחלקים אחרים או רק בבוקסות הנ"ל?

yoav
13-10-08, 19:43
אהלן- זה שרשור מפברואר 2006 - אז מצאתי את הבוקסות דרך הסוכן של "כתום" עם אפשרות לרכוש 6/4
אבל זה היה לפני שנתיים וחצי...

ישי.פ
14-10-08, 18:23
כן אני מודע שהשירשור מ-2006 אבל למה לפתוח שרשור חדש?
אז יש מישהו עם הטלפון של הבחור מכתום?

MMR
14-10-08, 19:19
כנ"ל עבור ג'ימני- מישהו הזמין סט ייעודי מחו"ל ויכול לתת חוו"ד חיובית + מחירים?

yoav
14-10-08, 19:35

כי מאז השתנו כמה דברים, אני מניח, ועוד מפיצים אולי נכנסו לעסק, אולי מכשירי תנועה החלו לייבא לא רק את מוט הרדיוס השלם וכו'...
שווה לשאול במוסכי הסמוראי למינהם אני מניח שהם מעודכנים (מורי?..)

יובל48
14-10-08, 20:29

כתום 0522782163 שמו אורי (ו בחולם)

מורי
18-10-08, 20:50
כי מאז השתנו כמה דברים, אני מניח, ועוד מפיצים אולי נכנסו לעסק, אולי מכשירי תנועה החלו לייבא לא רק את מוט הרדיוס השלם וכו'...
שווה לשאול במוסכי הסמוראי למינהם אני מניח שהם מעודכנים (מורי?..)

אין חדש תחת הליפט.
הבוקסות מפוליאריטן הן האופציה היחידה. (ניתן להשיג גם אצלי.)

ישי.פ
18-10-08, 21:44
מה המחיר לבוקסות כאלה אצלך?

ישי.פ
20-10-08, 03:17
מה? חינם אין מחיר??

מורי
20-10-08, 08:08
שלחתי לך בפרטי.

zsahi
20-10-08, 08:35
נסה לבדוק בקטלוג המוצרים של TJM האוסטרלית, יש להם כמעט הכל תחליפי לסמוראי סלילים והאיכות בדר"כ גבוהה

-->