PDA

צפייה בגרסה מלאה : ייעוץ בנושא תריסים לבית

meir alony
13-03-12, 17:10
מדובר על אורך של יותר מ-9 מטר 2.30 גובה צד דרומי, התריסים הישנים כבר מתפרקים.

האם יש למישהו רעיון מה להתקין במקום תריסים ?

או שיש כאן מתקין תריסים.

טל חסיד
14-03-12, 08:01
מאיר שלום
אתה ככל הניראה היום אם תריסי "שלבים"בבית וכל הקצוות שלהם מתפרקים. אם זה רק הקצוות אפשר להחליף אותם לבד גם אם כמה מהמנופי פתיחה שבורים או עקומים אפשר להחליף אבל אם המסגרת לא בסדר או מתפרקת ברמה שאי אפשר לתקן לבד אם מסמרה (ניטים) אתה צריך להחליף את התריס.
המידות שלך די גדולות בתריס והאופציה שלך זה: להזמין את אותו התריס שלבים שיש לך היום רק חדש, או תריס גלילה רגיל או תריס גלילה אור (יקר ב20% ) במידה של 9 מטר אתה תצתרך לחלק לפחות לשני תריסים אם לא לשלוש באורך הנ"ל כמובן הכל חשמלי.
קח בחשבון שאם בצמוד לתריס יש גם חלון זכוכית תצתרך להחליף גם אותו וגם זה יקר מאד בגודל הנ"ל! וישנם הרבה מאד סוגי מסגרות וסוגי זכוכיות הכל תלוי בעומק הכיס שלך!
אין לי עסק ליצור תריסים אבל היתה לי בעיה דומה לשלך רק באורך של 5 מטר, וכל ההצעות מחיר היו סביב 16 ,20 אלף ש"ח.
תיקח כמה הצעות מחיר ובעבודה בסדר גודל כזה לך רק לבעל מקצוע אם המלצות שיודע לתת שרות גם אחרי התשלום . אל תיקח מישהו בלי המלצה!!!

בהצלחה טל

meir alony
14-03-12, 08:21
מדובר על תריסי שלבים על מסילה עליונה שכבר ראו הרבה שנים, צד דרום שמש לוהטת כל היום לא עשו טוב לשלבים שהצהיבו, כל הקצוות מתפרקים גם הסגרים לא מתפקדים.
החלפתי לא פעם את הקצוות אבל הכל כבר מתפרק.
בדקתי עלות של שיפוץ לעומת החלפה כללית והכף נוטה להחלפה כללית.

תודה על הייעוץ.

מאיר

meir alony
03-05-12, 18:58
תודה,
התריסים כבר הותקנו, מצאתי בעל מקצוע מעולה שהתקין את החומרים הטובים ביותר.
הייתי מרוצה כבר בשלב הצעת המחיר והחלפתי תריסים גם במרפסות של המטבח והאמבטייה.
אגב, קצוות התריסים שהותקנו עשויים מניילון שעמיד בנזקי השמש לשנים רבות.

polar bear
03-05-12, 23:27
אתה יכול לפרט מה בדיוק עשית ומה היו העלויות?

תודה.

-->