PDA

צפייה בגרסה מלאה : ג'יפ עד 20K - חוות דעת והמלצה לכל המתחילים...

tomerbt
17-03-12, 10:54
אז ככה.. בתור מישהו שעבר את זה ובעבר העלתי כמה שירשורים בעצמי לגבי ג'יפ ראשון ב 20 K החלטתי לתת כמה עצות מנסיון.
כאשר חיפשתי ג'ים עד 20K קיבלתי המלצות לגבי טרופרים , דיסקו ועוד כמה ירקות. בסוף הלכתי למוסך של חבר ועשיתי רשימה של עלויות.
זה נכון שהיום ניתן לקנות SUVים רבים בזול אבל אל לנו לשכוח שרכב של כמה מאות אלפים כאשר היה חדש החלקים שלו יקרים גם אם הוא
כבר ישן. אפילו אותן ויטרות משנת 94 אחרי הצורך שיישור קו חרגו מה 20 K.
אני מצאתי לי ויטרה מודל 90 , קניתי אותה במחיר 15K ואחרי שהבעלים הבטיח לי רכב "חדש" שאכן היה שמור להפליא , התפותץ לי המנוע ובסוף אחרי
כל התיקונים הגעתי 22K . אז באמת קיבלתי ג'יפ ב 20K שאני נהנה איתו כל הזמן ואני אוהב אותו בגלל "טיפשותו" ועלויות אחזקה זולות.
היום אני כבר מעוניין לגדול קצת והג'יפ למכירה ואני נתקל בכל מיני טיפוסים שחושבים שרכב מודל 90 אמור להיות חדש.
אז פה אני פונה גם לכל המחפשים , תפסיקו לבלבל לבעלי הג'יפים את המוח. אם אתם רוצים ג'יפ חדש בתקציב עד 20K לכו לטוייס אר אס תקנו מכונית על שלט
וישאר לכם כסף לגלידה.

ravemen
18-03-12, 01:51
טוב, אז בתור אחד שמחפש גיפ ב 20K, יהיה נחמד לשמוע קצת פרטים על הויטרה.
אם קנית אותו לפני מספר שנים ב 15K כמה אתה חושב שהוא שווה היום? 20K? אולי תשמור אותו עוד כמה שנים ותמכור ב 25K?

אף אחד לא נהנה מ "לבל תמוח לבעלי גיפים" בסך הכל מנסים למצוא תמורה הולמת לכספם ולא איזה גרוטאה שהמנוע שלה יתפוצץ אחרי שבוע.

ניר ל
18-03-12, 09:11
בשנת 95 קניתי סמוראי 84 ב 10k ₪ ,בכמה נמכר כזה היום אחרי 17 שנים בהנחה שהוא במצב נסיעה ? יש כנראה מחיר שמתחתיו או שמדובר ברכב ללא ביקוש כלל, או שהוא כבר נשאר יציב. המחיר הזה בד״כ מגלם את שווי החלקים התקינים ברכב. כלי רכב ישנים לא מבוקשים נסחרים קצת מעל מחירם לברזל , אפילו אם הם במצב מעולה יחסית.*

-->