PDA

צפייה בגרסה מלאה : בקרוב התייקרות הדלק שוב, בחסות הצורר מהאוצר.

boaz avrahami
18-03-12, 20:08
זכרו שיותר ממחצית המחיר הינה מיסים- בלו ומע״מ.
בבחירות הקרובות לא נשכח לנקום

omri_t
18-03-12, 23:27
זכרו שיותר ממחצית המחיר הינה מיסים- בלו ומע״מ.
בבחירות הקרובות לא נשכח לנקום

זה לא משנה מה תעשה, יש שם 120 נבלות שאף אחד מהם לא יזכור אותך דקה אחרי הבחירות.

שלום חנוך אמר על זה פעם משהו נכון: "הציבור מטומטם ולכן הציבור משלם" !!!

boaz avrahami
18-03-12, 23:55
כן, ככה אנחנו היהודים....
כל אחד חושב ועושה רק לעצמו ומפחד להתאחד ולעשות כקבוצה.
בגלל זה 120 אדיוטים עושים מאיתנו צחוק כל יום מחדש.

בקייץ היה ניצוץ ומשהו התחיל לזוז אבל הצליחו להפריד ולמשול.
הבחירה בידנו לדעתי

omri_t
19-03-12, 00:15
בקייץ היה ניצוץ ומשהו התחיל לזוז אבל הצליחו להפריד ולמשול.
הבחירה בידנו לדעתי

בקיץ הזה כמה סטודנטים חשבו שזה יהיה נורא מאאגניב לעשות מחאה, והרבה עסקנים חשבו איך לעשות מזה כסף או הון פוליטי.
ואנחנו כולנו חשבנו שנשבר לנו הצ'ופצ'יק ושניתן לזה צ'אנס ופשוט לא הבנו שזה פשוט סתם.

הבחירה לצערי לא בידינו.
כל חודש אני מתחלק בשכר החודשי שלי עם מגזרים שלא תורמים למדינה שום דבר, עם פקידי מדינה שלא נותנים לי שירות ורק מתרבים ועם כמה טייקונים שמשחקים לי בפנסיה, מפסידים ולא צריכים להחזיר.
בסוף לא נישאר במשכורת הרבה, ועם מה שנשאר אני משלם בעיקר מיסים נוספים.

אני מבטיח לך שבבחירות הקרובות יספרו לכולנו על האיום האיראני, על מר ביטחון ומר כלכלה (ומר גורלי...) וכולנו נשכח שהמדינה פותחת לנו את התחת!!!!
אני עם דרור, צריך קצת בלאגאן ברחובות כדי להבהיר שצריך שינוי אמיתי.

יכול להיות שזה השעה, יכול להיות שלחזור כל השבוע ב 23:30 מהעבודה לא עושה טוב לבנאדם- סליחה על ההתפרצות...

klam
19-03-12, 00:21
עשכיו, כשהדלק עולה, אפשר להבין מדוע "חיממו" לנו את סיפור איראן..
בועז, הסר דאגה מליבך: בבחירות אתה תקבל את אותו חרא, ועם ריח קצת יותר חזק: עוד כמה טייקונים שמנמנים (שדאגו להם עכשיו עם "שוק אנרגיה חופשי", ועם "רפורמה" בנדל"ן); עוד קצת דתיים קיצוניים; קפיטליזם נוטף שומן חזיר, ורבבות מתנחלים הזויים...
חן

Tourist
19-03-12, 00:34
את ה'אגדות' על אירן, רפורמה בנדל"ן ושוק האנרגיה החופשי אתם לא קונים.
את ה'אגדה' שכל הבעיה מתחילה ונגמרת בחרדים קיצוניים ומתנחלים הזויים (כלשונכם) אתם כן קונים.

מאחורי כל האגדות הללו עומדים אותם הגופים עם אותן האג'נדות.
מסתבר שפשוט צריך להפיץ כל מיני סוגים של מסכי עשן כי כל אחד מתעוור מעשן בצבע אחר.

השירשורים בפורום (זה, ובפורומים אחרים) על התייקרות הדלק בגלל ש... וחייבים מיד ל... כבר גובלים בספאם....

אם למישהו יש הצעה קונקרטית, לפועל, אשמח לשמוע.
כרגע, אנחנו מקשקשים/מתבכיינים/מקטרים והם מנצחים. בגדול.

tzagi
19-03-12, 04:55
עשכיו, כשהדלק עולה, אפשר להבין מדוע "חיממו" לנו את סיפור איראן..

לא חיממו לכם כלום ואתם לא חיים בבועה(אולי כן, אבל בלי קשר)
העניין רציני כהתקפת לב ומחומם ברחבי העולם.
מהמקורות שיש לי, ויש, ממלאים את הפה במים כמו דגים ומסרבים אפילו להביע דעה אישית וזה רק מוכיח שזה לא עוד חרטה.
נחיה ונראה.

boaz avrahami
19-03-12, 16:15
ברק מכר את הבית...
מה הוא יודע שאנחנו לא?
ולי יש דה ז'ה וו לחלוץ והמניות בלבנון השניה...
אבל שטויות - אני תמיד קצת מפנטז :-)

BackDoorMan
19-03-12, 23:20
יש תשובה:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=aUKQm3mYC2Q

GodsFather
20-03-12, 06:38
ברק מכר את הבית...
מה הוא יודע שאנחנו לא?

הוא יודע איך לעשות כסף בלי לשלם מיסים. זה מה שהוא יודע :)

lior_b.s
20-03-12, 11:18
עוד לא נמאס לכם מהשרשור הזה כל חודש??..
תשלמו ותשתקו, אף אחד לא עושה יותר מאשר להקליד כמה מילים אז חבל על המקום בשרת..

boaz avrahami
20-03-12, 15:09
אדיוט

lior_b.s
20-03-12, 18:20
ומה יש ל"גאון הדור" להציע חוץ מלהקליד ?... תנקום בהם בבחירות... וואו, הזזת לביבי ת'שטייניץ... אתה זה שחושב שמישהו אחר בשלטון יוריד את מחירי הדלק ואתה עוד קורא לי אידיוט?
אחת הבדיחות הטובות היום..

Tourist
20-03-12, 18:57
56949

boaz avrahami
20-03-12, 19:10
אני בניגוד אליך עדיין מאמין ששינוי יכולים לעשות אזרחים שפועלים ולא אזרחים שחושבים שאין מה לעשות.
אזרחים כמוך שחשבו שאין מה לעשות ולא ניסו להתקומם הלכו כצאן לטבח באי אלו נקודות בהיסטוריה.

ולכן גם אם ידפקו אותי זה לא יהיה לאחר שנהגתי כמו פחדן שמרשה לנהוג בו באי צדק.
גם אם אמות זה יהיה בראש מורם וגו זקוף!

ולכן, ואל תעלב, אתה מבחינתי עדיין אדיוט :-)

tzagi
20-03-12, 19:31
בועז,
סתם לקרוא בשמות זה לא במקום ובטעם מאד לא טוב, ולא שחסר גולשים פה שהתאור מתאים להם ככפפה.
ליאור זה לא אחד מהם באחריות, לגילו האדם פיקח, ראליסטי ומחושב בצורה שהלואי על כולם (BS,אל תתפוס ראש יקירי, לא אמרתי שאתה מושלם)

lior_b.s
20-03-12, 19:49
בועז היקר..
לא נעלבתי, אני מכיר את המושג "אידיוט" בפורומים, ומקווה שהתכוונת לאותו פירוש...
אבל תקרא שוב את התגובה שלי, הראשונה.. כל חודש אותו שרשור, כל חודש אותן תגובות, כל חודש מתדלקים ושותקים.. גם כשליטר הגיע ל=8 שקלים התפתח פה שרשור כאורך הגלות שהסתיים כשכולם פרקו את תסכולם..
אם תסתכל באותו שרשור הצעתי לעשות מעשה ואני הראשון שמוכן להיות שם, כתבתי את אותו דבר בעמוד הפייסבוק של ה"מחאה" הארצית.. ואני חוזר ואומר, חוץ מלכתוב בכל פורום אפשרי, אף אחד לא יעשה כלום, או יותר נכון עוד אף אחד לא עשה.. דרור תיכף יציע שצריך לעבור למחאה אלימה ואולי הוא צודק, אני מציע לחסום את הרחוב של שטייניץ ב-200 רכבים "תקועים" / מקולקלים ואני אהיה הראשון (ביננו, אני עם ניבה יש לי נסיבות מקלות להיתקעות) , תקועים בלי דלק בדיוק ברחוב הזה במקרה, בדיוק כשהוא צריך להסיע את הילדים לגן/בית הספר.. יחכה עד שיפונו כל הרכבים .. אני לא בעד הפגנות ולא בעד לשבת באוהלים כי אף אחד לא משתין לכיוון שלך ואתה תתייאש הרבה לפני שמשהו יזוז ... להחליף את הממשלה? מצטער, לא מאמין שיעזור באמת ולא משנה מי יהיה בשלטון ומי יהיה שר האוצר, הם עדיין לא מתדלקים מכיסם ואחרי שנבחרו הציבור לא באמת מעניין אותם..
כל אחד משחרר קיטור בשרשורים האלו כל חודש על בסיס קבוע ונרגעים עד העליה הבאה ולכן הגבתי כמו שהגבתי בשרשור הזה...
רוצה לעשות משהו, יאללה תציע רעיונות מעשיים , אין שום קשר לפחדנות או לגו זקוף, עדיין דופקים אותך, אם אתה אוהב את זה בעמידה זכותך :)

וגו'
תודה על המחמאות והסנגוריה , אף אחד לא מושלם, בכל זאת אני גר במגדל העמק עדיין :)

ליאור

boaz avrahami
20-03-12, 20:53
ליאור,

אני עושה גם בשטח ובמקביל גם כותב תחת כל עץ רענן.
אנשים לא קמים סתם מהכיסא ועושים מעשה.
הם צריכים שיכאב להם ולהרגיש שהם לא לבד....

ברגע שנוצרת אווירה עם מסה קריטים יש תחילת תנועה.
וכשיש תנועה והקרקע רועדת יש שינוי.

נכון זה מתסכל ונראה כמו הוצאת קיטור אבל בסוף משהו גם יזוז.
ואפילו פה - היכן שיש הרבה אנשים שבעים שלא אוהבים לקום ולמחות, משהו בסוף יקרה...

AUG
20-03-12, 20:54
אני איתך בכך שצריך לעשות משהו ולא לוותר.
אבל השימוש הילדותי (במקרה הטוב) שעשית במטבע הלשון "כצאן לטבח" מאוד מקומם אותי!

איך אתה היית נוהג אם היית, חלילה, במצב הנורא של להיות עם ילדיך ואישתך מול כוחות מאומנים ומזוינים שטופי שנאה, שרק מחכים לתירוץ הכי קטן כדי להשיט עליך ועל יקיריך את אידית הסדיזם שהאדם מסוגל לו? האם היית "מרים ראש וזוקף גו" במחאה - תוך הקרבת כל היקר לך על מזבח ה"צדק", או מנמיך פרופיל ומציית כדי להרויח לכם עוד קצת קיום?!

רק אידיוט לא יבחר באפשרות השניה...

lior_b.s
20-03-12, 21:01
אשרייך בועז על האופטימיות, אני פשוט רואה את השרשור דלק כל חודש תחת כותרת אחרת.. ב-8 שקל לליטר אולי באמת לא מספיק כואב.. נחיה ונראה..

Tourist
21-03-12, 00:25
יש בעיה נוספת שנשמעת כבדיחה צינית אבל היא פשוט המציאות שלי....
לעלות עם דיפנדר בנזין (במקרה שלי - או סופה, CJ, בלייזר אצל מישהו אחר) פשוט יקר לי מידי ! להגיע להפגנה מאיזור חיפה לירושלים וחזרה יעלה לי כ-500 ש"ח שאין לי....

ואולי זו השיטה של השלטון - לרושש אותנו עד שלא נוכל אפילו להתקומם.
רעבים (האוכל יקר), צפופים (הדיור יקר), בלי אויר לנשימה (יומיים צימר ? פחחחח...) ובלי דלק.

ולא, אף אחד פה לא יקום ויעלה ברגל עם קילשון ביד אחת ולפיד ביד השניה לירושלים. זה לא בגנים שלנו.
מאידך, גם חסימת כבישים עברה דה-לגיטימציה אדירה לאחר מחאת 'ההתנתקות' ומחאת האופנועים (להבדיל).
אמצעי התקשורת קובעים להמונים מה לחשוב ומה לעשות. הם אמנם נגד השלטון אבל הם עדיין מנותקים מאיתנו לחלוטין.

האמת היא שאיני רואה דרך לשינוי אמיתי שיחזיק מעמד. הייתי שמח לשמוע רעיונות.
וסליחה אם ייאשתי מישהו.

tzagi
21-03-12, 00:46
, אף אחד לא מושלם, בכל זאת אני גר במגדל העמק עדיין :)

ליאור

דווקא בגלל זה אתה קיבלת המון נקודות, מוכיח שלפעמים אפשר להוציא את הכפר מאיבן...ואתה יודע שאני יודע על מה אני מדבר.....

סופת המדבר
21-03-12, 22:12
קודם כל גם לי אין פתרון וגם אני נאלץ לתדלק ב8 ש'ח
אבל במקום כל חודש שרשור שחוזר על עצמו
שכל אחד יכתוב מה באמת נראה לו שצריך לעשות איפה כמה ולמה, אולי בכמה נקודות בו זמנית
אבל דברים רציניים דברי עם יכולת לביצוע
ואולי באמת נסכים כולנו על צעד כזה או אחר ונוציא אותו לפועל
תאמת אני לא חושב שאם יראו אותנו אז יגידו ''יאלה הגיע הזמן להוריד את הדלק''
ופתאום יעלם לו איזה שקל מכל ליטר אבל אני מוכן לנסות...

boaz avrahami
21-03-12, 22:24
אני עדיין לא מצליח להבין איך איגודים של נהגי המשאיות/ מוניות ועוד עדיין לא עוצרים את המדינה.
גם לא מבין חברות גדולות שלהן ציי רכב גדולים של אלפי מכוניות והן משלמות את הדלק לעובדיהם.

lior_b.s
21-03-12, 23:01
נהגי משאיות ומוניות מקבלים החזרי מס על הבלו, הם לא משלמים את המחיר שאתה משלם...

דרור ברלי
22-03-12, 10:27
בועז, גם אתה חי בסרט?

בבחירות אנחנו יכולים להעניש את הממשלה המכהנת. בוודאי שנעשה את זה. גם אני.
כול יתקווה שנצליח להוריד את א', יבוא לנו ב'.

אבל ב' לא יוריד את המיסים על הדלק גם אם לא תהיה מלחמה עם איראן, וגם מחיר הנפט בעולם יירד, פשוט כי המדינה התרגלה לקרן השפע הזו, שמצליחה לממן הרבה מאוד סעיפים בתקציב. ויתור על כל כך הרבה מיליארדים מחייב מהפכה תפיסתית בניהול המדינה, לא סתם החלפת מפלגת שלטון. כי זה לא רק ביבי ושטייניץ - זו השיטה.

מפלגת שלטון מחליפים באמצעות בחירות, נכון. אבל שיטה לא אוהבת להתחלף. השיטה מספקת ג'וב חמים ונוח לעשרות ומאות אלפי פרזיטים שגוזרים קופון שמן מגזילת הכסף מהכיס שלנו. שיטה שהתבססה כל כך טוב כבר לא זזה כשמבקשים ממנה - גם לא בצעקות - אלא רק כשמזיזים אותה בכוח. ובעברית צחה: שיטה מחליפים בבלאגן ברחובות. בדם ובאש ובסניפי בנקים מנופצים ובמשרדי ממשלה בוערים, כלומר באלימות. לא שאני בעד אלימות. ממש לא, כי כולנו יודעים רק איך אלימות מתחילה ולא איך מסתיימת. אבל יש מצב ששיטת השלטון בישראל דחקה את עם ישראל לפינה שהיציאה ממנה תהיה רק באמצעים אלימים - מצטער אבל זו דעתי.

מתי והאם זה יקרה? לא יודע. הלוואי שזה יקרה כבר. זה כדור שלג שרק צריך את הפוש הראשוני כדי להתגלגל ולצבור תאוצה.
אבל, וזה אבל גדול - חסר כאן פוש ראשוני. כמו שכתבו כאן בעבר, עם של סמרטוטים שהדבר היחידי שהוא מצטיין בו זה רק לריב איש עם רעהו, לא להתאחד מול כלום (כי בשיטת ההפרד ומשול שהממסד הישראלי מצטיין בה כל כך, מצליחים לפלג את העם להמון קבוצות ותתי קבוצות שלמרות שהאינטרס של כולן משותף, הן לא מסכימות על כלום ועוינות זו את זו, וככה משמרים את השיטה) עם שרואה כמה שוטרי יס"מ עם אלות ומיד מתקפל, יצטרך לסבול כאן עוד הרבה מאוד שנים ולחיות כמו כלב תחת נטל המיסים המפלצתי הזה ותחת ניצני פאשיזם שרק הולכים ועולים ומתגברים. אין לנו למי לבוא בטענות אלא רק לעצמנו. כי גורלנו בידינו.
רק ביום שבו ההמון לא יפחד יותר מהאלות של קלגסי היס"מ, יעלה עליהם ויקרע אותם לגזרים פשוט מכוחו של יתרון מספרי, רק אז נדע שאנחנו בדרך הנכונה. זה יהיה היום שבו הפוליטיקאים יתחילו לחשוש באמת - לא רק לכסא שלהם אלא לחייהם ממש. רק אז דברים ישתנו. ועד אז - נמשיך להרכין ראש ולשתוק - כי צאן לטבח שיודע רק לקטר זה עדיין באופי הלאומי שלנו.

שי ג.
22-03-12, 10:43
אני חשבתי על תגובה עדינה יותר בתור בעלים של סופה עם 2 טסטים בשנה לבטל רשיונות ולגרור את הרכב לשטח על ידי רכב עם מנוע 1.2 חסכוני "ולהעניש"
את הרשויות בקיצוץ כל התשלומים הנלווים,אבל גם לזה "דואגים" לנו עם החוק החדש של רכב לתחרויות שלאט לאט רוקם שרירים ומטיל מס חדש בטענה לדאגה לשלומנו?

boaz avrahami
22-03-12, 19:38
דרור,
אם לא הייתי חי בסרט, כנראה היית עושה מה שאחות שלי עשתה....
אחת עברה לניו זילנד
והאחות השניה לאירלנד

אני תקוע פי כי עוד לא אבדה תקוותנו.
למרות שכבר יש ימים שקצת כן :-)

Tourist
25-03-12, 02:00
בעזה, הדלק עולה 3.84 , והם מקבלים אותו מאיתנו:
http://rotter.net/cgi-bin/forum/dcboard.cgi?az=read_count&om=22233&forum=scoops1&viewmode=all

Sent from my iPhone using Tapatalk

סופת המדבר
29-03-12, 22:44
יאלה ראיתם האוצר אומר לביבי ''אל תתערב'' חתיכת נבלות סרוחות
אוף אני יושב בכסא ומת לעשות איזה משהו, ועכשיו, משהו שיזעזע את כל המערכת
אבל הבעיה שאני לא יכול לבד, במדינה רואים שאפילו בנ'אדם אחד לא קם מהכסא ב8,15 ש' לליטר אז למה שלא יגיעו גם ל8 וחצי או 9
אנחנו חייבים אבל חייבים לעשות משהו ומהר ואני מוכן להגיע לכל מקום ולעשות כל דבר
זה לא הגיוני 8,15 ש לליטר
כנראה שלא כולם הבינו 8,15 לליטר
תעשו טובה שמישהו שמעורבב במקומות שצריך שיוציא כבר איזו הפגנה אבל משהו רציני עם רכבים תקועים עם צמיגים בוערים להשבית את המדינה
שיבינו שיום אחד כזה יקח מהם את כל מה שהם גנבו מאיתנו על ה'בלו' המזויין הזה
חייבים חייבים חייבים להתעוררררררררררררררררררררררררררררררררררר רררררררררררררר

boaz avrahami
29-03-12, 23:37
או כמו שאתי אנקרי שרה " לא גונבים הם לוקחים ברישיון..."

ולמי שלא שם לב, העליה במחיר באה על רקע של הוזלת מחירים בעולם!
מחיר הנפט נסגר בשפל של 6 שבועות!!!

יש הפגנה במוצ"ש בכיכר רבין
אתה מוזמן להביא צמיגים.

מי עוד מתכוון להגיע ?

Pilon
29-03-12, 23:51
אני שם. וגם אם לא ישרפו צמיגים, לפחות זו יריית פתיחה לבאות.

gp1
31-03-12, 13:06
57330 ללא מילים

MR BIG
31-03-12, 14:17
ברלי ,
אתה צודק! הכל נכון....- צריך רק את הפוש הראשוני....- אבל אז אנשים יהרגו וילכו לבית סוהר.

ועכשיו אשאל אותך מה ששאלתי ביום העצמאות האחרון אצל בועז בחצר ליד המנגל:

אתה מוכן עכשיו לעצור את חייך , להיפרד מהמשפחה ולהיכנס לבית סוהר לכמה שנים טובות???
אני עדיין לא. פשוט עוד לא הגענו לנקודת השבירה הזו.
עוד לא הגענו לנקודה שבה מרד אלים ובית סוהר הוא מחיר ששווה לשלם.

כנראה שזה עוד רחוק....- לפחות ממני.

אייל, (ואין לי מושג איך הייתי חי היום אם לא היה לי רכב חברה!!!)

boaz avrahami
31-03-12, 15:03
לאזרחים יש שתי דרכים בלבד להגיד לשלטון שהם לא מרוצים:

1. בבחירות, אחת לכמה שנים.
2. לצאת למחות ולהפגין.

כרגע יש לי הרגשה שרובנו עדיין מרוצה מהמצב ולא מתרגש שהעלו לנו בתקופה האחרונה את המיסים מכל כיוון.
על הליסינג, על המיים, על החשמל ועל הדלק.
כשזה באמת יכאב לנו אנשים יהיו ברחוב.
ובינהם יהיו כאלו שגם ישרפו את המועדון...

כרגע יום האדמה כנראה מוציא לרחוב יותר אנשים.

מעניין מתי תהיה נקודת השבירה.
אולי בכלל רובנו מספיק שבע ובעשירון העליון...

boaz avrahami
31-03-12, 20:31
נתניהו מצמץ.
הדלק מתייקר ״רק״ ב 5 אגורות...

זה לא נעשה מרחמים עלינו אלא מחשש לכיסא.
זה גם מוכיח שאם נסלים את המחאה נרוויח עוד יותר

shay_love_off_road
31-03-12, 20:37
כל עוד אין לי "שרמן" או T34 בחניה אין לי מה לעשות,

אם באמת היה כאן שוק חופשי כל אחד היה יכול ליבא דלק כאוות נפשו,

-->