PDA

צפייה בגרסה מלאה : עונש מאסר לנהג שתיעד עצמו נוסע במהירות 260 קמ"ש

ניר ל
20-03-12, 13:09
למי שמכיר את הסרטון הזה ...

נתחיל מזה שאני די מבסוט שהח'ברה האלה קיבלו בראש ולו משום שהשתוללו בתוך הרכב בזמן נסיעה וסיכנו חיים.

לגבי האישום - זה כבר נראה לי קשקוש הזוי .
רואים את הספידומטר תקוע בסוף הסקאלה (260 קמ"ש) , לצידו דולקת נורת תקלה , מנק' מבט המצלמה זה לא נראה שהם נוסעים במהירות של מעל 200 קמ"ש , הייתי מנחש ש 150 זה יותר סביר . אפשר אני מניח למדוד את הזמן שעובר בין עמודי תאורה או משהו כזה ולחשב די במדוייק.

הם לא הואשמו במהירות של 260 כיוון שהרכב לא מסוגל להתקרב למהירות הזו , אלא "רק" ב 220 , טענתם הייתה שמדובר היה בתקלה במחשב הרכב ושהם חמדו לצון בסה"כ .
גם אם אינני חושב שנהגו במהירות חוקית , לא נראה לי שבית משפט אמור להסתמך בכלל על הראייה הזאת - כי הרי הוכח שאיננה יכולה להיות נכונה אפילו בתאוריה,

אז מה קרה כאן ?

moriseven
20-03-12, 13:38
מה שקרה כאן זה שהמשטרה תפסה עליהם טרמפ ביחסי ציבור

sos4u
20-03-12, 18:22
נתחיל בזה שאני מבסוט שהם נשפטו לתקופה בכלא.
כולנו נוסעים מהר לפעמים. מי יותר ומי פחות.
אבל פה זה כבר להשתין מהמקפצה. ואני לא מדבר על פרסום הסרט אלא על איך הם התנהגו ברכב בזמן נהיגה במהירות של [ נניח שמדובר רק ] ב 180 קמ"ש ...
וכבר אמרו חזלינו " מי שישן עם הכלבים שלא יתפלא שקם עם פרעושים .."
מי שמזלזל בחיי אדם, [ גם אם זה רק שלו ...] מי שמזלזל בחוק , סופו שיתלה ...
ולמען האמת, לא כ"כ מעניין אותי אם והראיה קבילה או לא ... [ ואם ולא הייתה קבילה סמוך על עו"ד של האומללים האלה שהיו יוצאים בכל כלי התשקורת , וזועקים חמס ...] אבל כן מעניין אותי שיענשו למען "יראו וייראו".

אז כן יחסי ציבור או לא ... פחות מעניין. אותי מעניין שלא נראה אותם על הכביש לשנים הקרובות.

Tsafrir
20-03-12, 18:53
מה שקרה כאן זה שהמשטרה תפסה עליהם טרמפ ביחסי ציבור

מה שקרה כאן זה חבורת פרחחים מתודלקים באלכוהול שסיכנו את עצמם (לא מי יודע מה אכפת לי) ואת הסובבים אותם.
חבל שלא קיבלו יותר.

ניר ל
20-03-12, 18:59
ברור שבמקרה הזה כולנו נשמח שסופסוף תקעו כמה מופרעים, אבל האישום צריך היה להיות על נהיגה מסוכנת / רשלנית וכו׳ , לא על עבירת מהירות בשימוש בראייה מפוברקת . כאן אסור לנו ליפול - מחר זה יפגע בנו במקום רגיש ובלי שום הצדקה. תן למגבניק לגיטימציה להרביץ לערבים בשטחים כי מגיע להם ותקבל אותו כעבור שנתיים יסמניק שמרביץ לילד שלך שישב עם חברים שלו על הברזלים בשכונה...

Tourist
20-03-12, 19:06
ברור שבמקרה הזה כולנו נשמח שסופסוף תקעו כמה מופרעים, אבל האישום צריך היה להיות על נהיגה מסוכנת / רשלנית וכו׳ , לא על עבירת מהירות בשימוש בראייה מפוברקת . כאן אסור לנו ליפול - מחר זה יפגע בנו במקום רגיש ובלי שום הצדקה. תן למגבניק לגיטימציה להרביץ לערבים בשטחים כי מגיע להם ותקבל אותו כעבור שנתיים יסמניק שמרביץ לילד שלך שישב עם חברים שלו על הברזלים בשכונה...

מסכים 100%

נמרוד
20-03-12, 20:31
בעיתון כתוב שהרשיעו אותם על 213.9 קמ"ש.מן הסתם התביעה עשתה בדיוק את מה שניר הציע - מדדה זמן בסרט ממחלף X למחלף Y, חילקה מרחק בזמן וקיבלה מהירות ממוצעת - וזו לא ראייה מפוברקת, אלא הכי חד משמעית שיש, יותר מכל לייזר ומכ"ם. את העונש מגיע להם על הפללה עצמית מטומטמת.

-->