PDA

צפייה בגרסה מלאה : השבתת רישיון רכב לפרוק

rikmik
20-03-12, 22:46
חברים!!

מסיבות שונות,ולא עקב תאונה,או כל דבר אחר, הושבתו רישיונות רכב,
אני יודע שרישיונות של רכב אשר "הושבת לשם פירוק" אינם ניתנים להחזרה!
השאלה שלי למבינים בחוק,
האם שופט בבית משפט, "מוסמך" מכל סיבה שהיא, לתת הוראה למשרד הרישוי להחזיר את "המצב לקדמותו"??
כלומר להחזיר את הרכב שיהיה כשיר שוב לנוע בכביש?

תודה לעונים מידע!!

מיקי

shmil
21-03-12, 09:22
בית המשפט מוסמך כמעט להכל.
השאלה היא אחרת - מה סיבת ההשבתה, ולמה אתה חושב שבית המשפט יתערב.

rikmik
21-03-12, 19:19
וואו shmil זה מאוד מורכב,
זה רכב שנקנה על ידי מישהו וניתן לשימושו של מישהו אחר,
כשהתבקש להחזיר את הרכב הנל טען שהרכב שלו, לאחר שהתלוננו במשטרה ,המשטרה תפסה את הרכב,היות ול בן @#$!ה,יש קשרים במשטרה,
הם החליטו "שאינם" יודעים למי להחזיר את הרכב....וזה הגיעה לבית המשפט,,,החלטת השופט אבסורדית לכל הדעות,מסר את הרכב לנבלה,,,,אם זה שיש בידי הרוכש
את כל המסמכים והרכב בבעלותו ועל שמו!!
והמוזר ביותר,שדיברתי אם עו"ד חבר(שאני לא מעוניין יותר מדי להכניסו לפרשה...)שגם אם רכב על שמך....עדיין לא מוכיח את בעלותך לרכב!!!
מוזר,מדהים,מקומם,מטורף!!!!!!
וזה בניגוד לרישום בטאבו של דירה!!

לך תבין את חוקי מדינת הליצנים הזאת!!!!
כל שופט כטוב בעינו יעשה!!! ממש כך!!
אין לך עו"ד טוב מפולפל ,מבין בכל הטריקים של בית משפט אתה מפסיד את התחתונים!!
לכן מחוסר ברירה , הרכב הורד מהכביש,כי הבן @#$!ה התחיל לעשות דוחות חניה,נסיעות בכביש 6 ועל כלום לא שילם!!
ועכשיו בדיון האחרון השופט כתב בהחלטה " אני מורה למשרד הרשוי להחזיר את הרכב לקדמותו,ולבטל את ההקפאה" רק מה שהוא לא הבין,או לא שם לב,
זה שהרשיונות בוטלו!!!
איך איך החוקים במדינה הזו עובדים!!!
והמוזר ביותר זה שלדיון הוא הזמין את כל הצדדים כולל את המשטרה,והם כמובן לא טרחו להגיעה,ולמרות זאת לא היה מוכן לשמוע אותנו לשניה,ופסק מה שפסק!!
אבל הרבה יותר מורכב,לכן חשבתי שאוכל לקבל תשובה פשוטה,הרי זה חוק במדינה "רכב שרשיונותו בוטלו, לא ניתן יהיה להחזירו לנסיעה בכביש"
צודק או לא??

תודה

מיקי

יקיר גרין
21-03-12, 19:42
אולי זה מאוחר מידי, אבל למה לא הפקדת את הרשיונות במשרד רישוי? זה יופיע במחשבי המשטרה באותה מידה, וזה הפיך ...

rikmik
21-03-12, 20:09
יקיר
בהתחלה זה נעשה,אך הנ"ל איך שהוא המשיך לנסוע גם בזמן שהרשינות היו מופקדים!!
ויש הוכחות לכך,אך את המשטרה זה לא מעניין!!

shmil
21-03-12, 22:13
בית משפט "חזק" יותר מנהלי משרד התחבורה.
אין לי מושג איך קרה מה שאתה מספר, מי ייצג את מי ומי טען מה, בהנחה שהרכב רשום על שמך, לא ניתן אולי להחזיר את הרכב, אבל ניתן לגשת את בית המשפט שיורה לרשום את הבעלות על שם מי שמחזיק.
דבר איתי מחר אם תרצה
052-8285994

rikmik
21-03-12, 22:22
תודה רבה shmil
אצור קשר מחר!!

מיקי

-->