PDA

צפייה בגרסה מלאה : קצת חושש לקנות ג'ימני בגלל חוסר ידע בבדיקת רכבים (ג'יפים במיוחד) משומשים

shonor6
21-03-12, 17:11
היי. כנראה שאני אקנה ג'ימני. הבעיה היא שלא לי, ולא לאבי יש נסיון עם בדיקה מעמיקה של רכבי שטח, לוודא שהרכב לא עבר התעללות כלשהי וכו'.
http://www.jeepolog.com/forums/content.php?r=1151
אני לא חושב שמישהו עם 0 נסיון כמוני יכול לעשות את כל הבדיקות האלה, ואני קצת חושש ליפול על רכב בעייתי. לכן, מעניין אותי איפה אני יכול לבדוק את הרכב בדיקה מקצועית ומעמיקה, במקום שמתמחה לרכבי שטח... אני גר במרכז.
תודה.

ItayWitzer
21-03-12, 17:43
היי. כנראה שאני אקנה ג'ימני. הבעיה היא שלא לי, ולא לאבי יש נסיון עם בדיקה מעמיקה של רכבי שטח, לוודא שהרכב לא עבר התעללות כלשהי וכו'.
http://www.jeepolog.com/forums/content.php?r=1151
אני לא חושב שמישהו עם 0 נסיון כמוני יכול לעשות את כל הבדיקות האלה, ואני קצת חושש ליפול על רכב בעייתי. לכן, מעניין אותי איפה אני יכול לבדוק את הרכב בדיקה מקצועית ומעמיקה, במקום שמתמחה לרכבי שטח... אני גר במרכז.
תודה.

אתה צודק 100%.

תחפש ג'ימני שנראה לך טוב חיצונית, מתאים פחות או יותר לתקציב שלך ותיקח אותו לבדיקה אצל מורי.

לא תתאכזב באחריות.

גילוי נאות:
מורי עושה עבודה מצויינת על הסמוראים שלי משנת 2006.

shonor6
21-03-12, 18:24
מורי? מי זה?

יש איזה מקום שנקרא קומפיוטסט, הבנתי שהם עושים בדיקות מפורטות גם לג'יפים, כמו שאני צריך... מישהו מכיר אותם ויודע אם הם טובים?

reuvenk
21-03-12, 18:29
תקרא קצת בפורום סוזוקי ותבין מי זה מורי חבל לך על הכסף ללכת למכון בדיקה תלך למישהו שמתמכה בגיפים מהסוג שאתה רוצה לקנות

שגיא S
21-03-12, 18:37
מורי? מי זה?

יש איזה מקום שנקרא קומפיוטסט, הבנתי שהם עושים בדיקות מפורטות גם לג'יפים, כמו שאני צריך... מישהו מכיר אותם ויודע אם הם טובים?

אל תלך אליהם! פעם פרסמתי פה סיפור על מישהי שלמדה איתי שקנתה ויטארה ורק אחרי הקנייה גילתה שהיא 2X4...
תלך למורי/ליאור זוקילנד/רמי רמוראי ויש עוד כמה אני בטוח...הם יבדקו לך את הרכב...ויתנו לך חוות דעת כנה ואמיתית+הצעת מחיר לתיקונים ויישור קו.

shonor6
21-03-12, 22:48
חבל לך על הכסף ללכת למכון בדיקה תלך למישהו שמתמכה בגיפים מהסוג שאתה רוצה לקנות

אתה אומר שאם אני הולך למישהו כמו מורי אני לא צריך ללכת למכון בדיקה? אני חשבתי ללכת למכון בדיקה, אח"כ ללכת למישהו שמתמחה בג'יפים מהסוג שאני רוצה ולהראות לו את התוצאות. הוא יידע לסנן איזה מהבעיות שכתובות בדף הם סתם כיסוי תחת ואיזה עלולות להיות רציניות. או שהם כ"כ מקצועיים שאפשר פשוט לוותר על בדיקת גיר ומנוע, וללכת אליהם? (אני מניח שבדיקת שלדה בכל מקרה צריך לעשות במקום שזו המומחיות שם)

Saar
21-03-12, 23:02
חבל על הכסף במכוני בדיקה.
זו בדיקת כסת"ח למכון שמיועדת לייצר הכנסה לבעל המכון.
מורי או מוסך גיפים מוכר שקרוב אליך יותר (מורי באיזור המרכז)
סער.

התייש
22-03-12, 23:31
טלפון של מורי 057-5335353. גם ליאור ורמי מקצוענים אבל אין לי את המספר כרגע.- חפש בפורום סוזוקי. בהצלחה.

asypeer
23-03-12, 00:05
הטלפון של ליאור
(050) 330 3630
ממליץ, לא מכיר את האחרים.

ItayWitzer
23-03-12, 00:23
אתה אומר שאם אני הולך למישהו כמו מורי אני לא צריך ללכת למכון בדיקה? אני חשבתי ללכת למכון בדיקה, אח"כ ללכת למישהו שמתמחה בג'יפים מהסוג שאני רוצה ולהראות לו את התוצאות. הוא יידע לסנן איזה מהבעיות שכתובות בדף הם סתם כיסוי תחת ואיזה עלולות להיות רציניות. או שהם כ"כ מקצועיים שאפשר פשוט לוותר על בדיקת גיר ומנוע, וללכת אליהם? (אני מניח שבדיקת שלדה בכל מקרה צריך לעשות במקום שזו המומחיות שם)

חבל על הכסף שלך עם מכוני בדיקה. האנשים שקיבלת המלצה עליהם מכירים ג'ימני ברמה יותר גבוהה מכל מכוני הבדיקה בארץ

ishc
23-03-12, 08:14
רמי רמוראי בבני ברק 0546225782

shonor6
23-03-12, 14:14
לאנשים האלה יש את כל הציוד שיש להם במכוני הבדיקה? כמו קומפרסיה של המנוע, האם כל הצילינדרים פועלים בתיאום, האם הגיר תקין והכל הכל הכל?

zerez
23-03-12, 14:38
לאנשים האלה יש את כל הציוד שיש להם במכוני הבדיקה? כמו קומפרסיה של המנוע, האם כל הצילינדרים פועלים בתיאום, האם הגיר תקין והכל הכל הכל?

במכון בדיקה אין גיר תקין, הם יכתבו דיסקיות בלויות או משהו בסיגנון כדי לכסות את עצמם ואז אתה תלך עם הדוח לאחד האנשים שהמליצו עליהם שיגיד לך שזה כלום.
אם אתה מחפש ג'ימני שעובר מכון בצורה "חלקה" אז חבל על הזמן שלך, אני מסופק עם רכב חדש יעבור בדיקה בלי תקלות.

תמיד יהיו הערות כמו דיסקיות שחוקות, מעיכות בתחתית הרכב, הזעת שמן, העברת הילוכים לא חלקה ועוד ועוד - למה? כי הם מכסים את התחת שלהם נגד תביעות ולא יודעים לבדוק את הרכבים האלה ואיזה מידע זה יוסיף לך?

הדבר היחידי שאולי אפשר לסמוך עליהם ואולי שווה את עלות הבדיקה היא תאונות.

כשקניתי את הרכב שלי לקחתי אותו לבדיקה במוסך שאני סומך עליו ולא במכונת הכסף שנקראת מכוני בדיקה.

-->