PDA

צפייה בגרסה מלאה : יעוץ בבנית פגוש ברזל לטנדר מזדה

sanka
23-03-12, 17:17
ברצוני לבנות פגוש מצינורות ורשת כמו בתמונה לטנדר מזדה B-2500 2X4
השמח לעזרה בעיקר איפה החסרונות של הסקיצה לא על התוכנה ששימשה לסירטוט
אלא על הפגוש עצמו המטרה שלשמע אני רוצה פגוש ברזל זה עקב שבירות מרובות של הפגוש פלסטיק
תודה מראש

57048

kobiarava
23-03-12, 17:52
אני רק שאלה... אם כבר לבנות פגוש מתכת (לדעתי זו יוזמה ברוכה, בטח אם כבר שברת את הפלסטיק), למה ללכת על הקוים של הקיים? לא עדיף לתכנן מלכתחילה פגוש בעל זויות גישה משופרות, ככה שלא רק לא יישבר כשהוא נתקל בסלע ששבר את הקודם, אלא שפשוט לא יפגע בו?

קובי

עידו לוריה
23-03-12, 22:45
לגבי השאלה זה עניין של טעם וריח .
הפרט היחידי שיכול "להכשיל" את המראה זה מה שהטמבון פלסטיק מסתיר היום שיכול להיות וגם סביר שזה לא יהיה יפה , כך שבמצב כזה עדיף לבנות טמבון פח .

עידו

boaz avrahami
24-03-12, 10:16
חשוב לזכור שמפגש של הולך רגל עם טמבון פלסטיק אנרטי אינו שקול למפגש עם ברזל.
לפעמים זה ההבדל בין פציעה להריגה.
ולו מהחשש הזה הייתי שוקל היטב עם להתקין פגוש פח.

kobiarava
24-03-12, 11:32
אז מה עם שמשת פלסטיק אינרטי? ומכסה מנוע מפלסטיק אינרטי? אני לא הייתי רואה בזה שיקול, פשוט כי אי אפשר לסמוך על פגוש, כל פגוש, שיציל הולך רגל בתאונה כי הוא לא החלק היחיד שפוגע בקרבן...

קובי

sanka
24-03-12, 11:47
לגבי הזויות גישה זה טנדר עבודה 95% בכביש או בחווה אז לא מטייל ולא צריך זויות גישה
השבירות זה לא מסלעים זה מנהגים לא זהירים (עמודים דליים ועוד דברים שיש מפוזרים בחווה)
והפח ירד מהפרק בגלל חוסר ידע בלעבוד עם פח אשמח עם תאירו את עיניי איך לעבוד איתו

neta4x4
24-03-12, 11:47
אז מה עם שמשת פלסטיק אינרטי? ומכסה מנוע מפלסטיק אינרטי? אני לא הייתי רואה בזה שיקול, פשוט כי אי אפשר לסמוך על פגוש, כל פגוש, שיציל הולך רגל בתאונה כי הוא לא החלק היחיד שפוגע בקרבן...

קובי

+1

בנוסף לכך מדובר ברכב 2X4 ככה שהפגיעה של טמבון ברזל אם ו... היא בגובה נמוך מאוד יחסית ל4X4

-->