PDA

צפייה בגרסה מלאה : מבולבל צריך הצלה

aviv.dor
24-03-12, 15:35
אני כבר הרבה הרבה זמן קורא כאן בפורום וקורא מבחנים ועדיין לא סגור על איזה ג'יפ טוב לי
לגיפ אחד בעיות גיר אחד צורך הרבה דלק ואחד כזה והשני כזה...

אני מחפש ג'יפ שישמש גם כרכב לנסוע לעבודה (10 ק"מ לצד)
ושימש גם לטיולים - לא טיולים של שטח קשה.

אני מחפש משהו סביבות ב50- 60 אלף ש"ח
אני חשבתי על, טרנו, טרופר, גלופר,טארקאן , איקס טרילר, וכו וכו

ממש אשמח להצלה כי אני כבר ממש מבולבד (-:

YosSima
24-03-12, 16:33
גראנד ויטרה
קטן (יחסית)
חמוד כמו פרייבט
מצוייד בהילוך כוח

תהנה :)

aviv.dor
25-03-12, 10:11
את האמת אני לא אוהב את העיצוב של הגרנד ויטרה עד 2007 ו2007 ומעלה זה כבר יקר לי )-:
וגם הוא קצת קטן לי (-: אני רוצה ג'יפ שגם נראה ומרגיש כזה

shrek2bm
25-03-12, 13:48
אתה יכול לפרט קצת יותר על הצרכים שלך?
למשל, יכול להעמסה חשובה לך? כמה בני אדם אתה צריך להכניס, מבוגרים\ילדים?

aviv.dor
26-03-12, 09:03
הצרכים שלי הם לא גדולים,
אני לא נוסע הרבה כל יום, אין לי צורך ליכולת העמסה כבדה, כי אני צריך בג'ז אבל בגודל סטנדרטי
לרוב זה רק אני ואישה
הגרנד ויטרה זה מנוע 1600 זה לא קטן מידי ?

ishc
26-03-12, 09:46
קטן מדי זה תלוי את מי שואלים.
אם המטרה היא לצאת ראשון ברמזור ולטפס בשטח על טורים אז כן, זה קטן מדי, מנוע של סופה לעומת זאת יתן לך את זה.
עכשיו, שלא תבין לא נכון, אני לא ממליץ לך לקנות סופה אבל הגדרת את הפרמטרים הבאים (ותקן אותי אם אני טועה).
רכב שטח (כלומר לא ג'יפון רך, מחוייב הילוך כוח)
רכב יומיומי (לא צורח דלק, הגיוני לאחזקה רמת זמינות ומחיר חלקים ונעים ונוח לנסיעה יומיומית)
מיועד לשני נוסעים + ציוד (אין צורך ברכב גדול תכלס)

לפי ההגדרות האלו משפחת סוזוקי היא באמת הבחירה ההגיונית בשבילך.
1. גראנד ויטרה קצרה (אפשר גם ארוכה עם מנוע 2000 אבל בגלל שמדובר בזוג אין ממש צורך)
2. ג'ימני

שני הרכבים האלו עם צמיגים טובים, הגבהה סולידית של 2 אינץ ונעילת אוט' מאחור יגיעו די רחוק.
לשניהם שוק טוב בארץ וכמות רכבים נכבדה, ככה שיש לא מעט מכונאים בעלי ניסיון ברכבים האלו, בנוסף ישנו שוק חלקי חילוף גדול.
שיפורים זמינים מאוד, גם בארץ וגם בחו"ל ואם תרצה תוכל לגדול עם הרכב (ויש פה כמה שנוסעים ברכבים שהם לא פחות ממפלצות!!!)
ביטול המקומות מאחור (כל עוד נוסעים רק זוג ואין כלב) יתן לך מקום לזוג + תא מטען נאה (או האופציה של הגראנד הארוכה)
ביטוח וטס ברכבים הנ"ל שווה ערך לרכב פרטי וגם עלות הטיפולים והחלקים הגיונית.

עוד אופציה היא קאיה ספורטאז'.
יתרונות: זולה יחסית
חסרונות: אפטר מרקט בעייתי וצריחת דלק שמבטלת את הרכב לדעתי.

בהצלחה.

aviv.dor
26-03-12, 15:39
תודה רבה על התגובה,
וראיתי שהגלופר או המחליף שלו ממש זולים, יש סיבה לכך הוא שזה רק שהמותג לא הצליח?
כי ניתן לקנות 2002 למגן אותו למוות ועדין לא להגיע ל50 אלף שח (-:

Tom Bril
27-03-12, 09:03
האם אתה מוכן להתפשר על שנתון נמוך?

הייתי מכוון לקטגוריה גבוהה יותר בכיוון של ג׳יפים עירוניים שם תקבל נוחות ויכולות גבוהות יותר , צויין שמספר הק״מ לא גדול לכן הייתי מסתובב בין טרופר בנזין, גראנדים, פג׳רו קינג , לאנדקרוזר, כמובן שמדובר על רכבים משנתונים ישנים, 2001 עד 2004 לטרופרים .

YosSima
27-03-12, 09:36
קטן מדי זה תלוי את מי שואלים.
אם המטרה היא לצאת ראשון ברמזור ולטפס בשטח על טורים אז כן, זה קטן מדי, מנוע של סופה לעומת זאת יתן לך את זה.
עכשיו, שלא תבין לא נכון, אני לא ממליץ לך לקנות סופה אבל הגדרת את הפרמטרים הבאים (ותקן אותי אם אני טועה).
רכב שטח (כלומר לא ג'יפון רך, מחוייב הילוך כוח)
רכב יומיומי (לא צורח דלק, הגיוני לאחזקה רמת זמינות ומחיר חלקים ונעים ונוח לנסיעה יומיומית)
מיועד לשני נוסעים + ציוד (אין צורך ברכב גדול תכלס)

לפי ההגדרות האלו משפחת סוזוקי היא באמת הבחירה ההגיונית בשבילך.
1. גראנד ויטרה קצרה (אפשר גם ארוכה עם מנוע 2000 אבל בגלל שמדובר בזוג אין ממש צורך)
2. ג'ימני

שני הרכבים האלו עם צמיגים טובים, הגבהה סולידית של 2 אינץ ונעילת אוט' מאחור יגיעו די רחוק.
לשניהם שוק טוב בארץ וכמות רכבים נכבדה, ככה שיש לא מעט מכונאים בעלי ניסיון ברכבים האלו, בנוסף ישנו שוק חלקי חילוף גדול.
שיפורים זמינים מאוד, גם בארץ וגם בחו"ל ואם תרצה תוכל לגדול עם הרכב (ויש פה כמה שנוסעים ברכבים שהם לא פחות ממפלצות!!!)
ביטול המקומות מאחור (כל עוד נוסעים רק זוג ואין כלב) יתן לך מקום לזוג + תא מטען נאה (או האופציה של הגראנד הארוכה)
ביטוח וטס ברכבים הנ"ל שווה ערך לרכב פרטי וגם עלות הטיפולים והחלקים הגיונית.

עוד אופציה היא קאיה ספורטאז'.
יתרונות: זולה יחסית
חסרונות: אפטר מרקט בעייתי וצריחת דלק שמבטלת את הרכב לדעתי.

בהצלחה.

מסכים עם צחי במאה אחוז- ההגדרות שנתת כאן לצרכים שלך מכוונים למשפחת הזוקונים, ליופי שלהם תתרגל או שתשנה
קצת את הרכב ושיתאים יותר ללוק שלך .
תשאל אם אתה רוצה רכב שנראה כמו ג'יפ או נוסע כמו אחד...
יכול להיות באמת שטרנו מתאים לך גם. אני לא ממש מכיר את הדגמים החדשים
אבל כן מכיר מישהו שרוכב על אחד מודל 97 כבר הרבה שנים ומבסוט מאד כולל צריכת דלק טובה מאד.

-->