PDA

צפייה בגרסה מלאה : הצילללו בירוקרטיה

טלטולי
24-03-12, 21:05
כבר מעל חמישה ימים אני ממתין לשמשה לרכב וזה סיפור המעשה -השמשה האחורית היתנפצה. בידיוק בישביל זה יש ביטוח לא?? כן אבל....
הרכב זה גימי וזה חשוב כי לקח לביטוח יותר מ24 שעות ליבדוק אים הרכב מגיע ככה מהמיפעל או שאני חתכתי ועשיתי חלון אני מנסה להסביר לה בטלפון שזה מגיע ככה והחלון חשמלי ואין מצב שאני עשיתי את זה אין עים מי לדבר. אני מנסה להבין נניח שאני עשיתי את החלון בישביל זה יש ביטוח לא?!כן אבל...אים תיסתכל בפוליסה בסעיף 98675645436437 תיראה שלא.
אחרי הסאגה הזאת מגיע האישור והזגג שנחשב למאוד מיקצועי[לא בציניות] מזמין חלון חולף עוד יום והוא מיתקשר ואומר ששלחו לו חלון ללא גומיות והוא לא יכול להתקין ככה אני מנסה לשאול אבל אים החלון מגיע עים גומיות אני לא צריך אותך אני יכול לעשות את זה לבד, פה בידיוק ניכנסת המיקצועיות שלך ??? אי אפשר וזהו.
מה עושים יש למישהו רעיון????
דרך אגב 95% מהאנשים פה מבוטחים דרכם שמשות וגרירה.:confused::mad:

zviki
24-03-12, 22:17
ומה אתה אומר על זה שלמכולתניק שלי פרצו למכולת,שברו תריס גלילה ממתכת, מנעולים, וויטרינה וכנראה שהופרעו תוך כדי ולא גנבו כלום. בבואו לדרוש פיצוי לתיקון הנזקים - נאמר לו..... אדוני ,אתה מבוטח כנגד גנבה ולא כנגד נסיון לגנבה, לא תופש, דבר ללמפה, לא תקבל גרוש.
לאותו בעל מכולת גנבו גם מזגן חלון,עוד פעם דיבר ללמפה " המזגן אינו מופיע בתכולת המכולת" [כבר כתבתי משהו פעם בשרשור מדד השנאה ושחברות הביטוח בראש הרשימה]

דרור ברלי
24-03-12, 22:48
אני עדיין שונא יותר את משרד התחבורע.

zviki
25-03-12, 00:35
אני עדיין שונא יותר את משרד התחבורע.

כן,אבל פרט לרישוי השנתי, אתה לא משלם להם פרמיה חודשית, אין לך חוזה עימם, לא מתכחשים לפוליסה, עובדים יפה מאד על ההתיישנות וההתשה, השתתפות עצמית דרקונית בכל אלמנט של ביטוח , תקופת אכשרה, תביא עוד אישור רפואי, ביטול חסיון רפואי, כל פקיד שמוק בחברה יכול לדעת את מצבך הרפואי ועוד 1000 דברים שאני לא זוכר עכשיו. במשרד התחבורע זה טמטום,בחברות הביטוח זה לא טמטום, זה רוע מזוקק

tzagi
25-03-12, 08:34
כן,אבל פרט לרישוי השנתי, אתה לא משלם להם פרמיה חודשית

טעות, דרור משלם אחלה פרמיה חודשית, קוראים לזה "מס הכנסה"
למעשה, המדינה היא האמא של החברות ביטוח, הפוליסה פשוטה, דרור משלם חודשית והמדינה מגינה עליו מעצמו למה(בלי משרד התחבורע) דרור ישר היה מתקין איזה צמיג ענק בגודל 33 וגורם לעצמו לנזקים (בנאבות), בנוסף המדינה חוסכת לדרור המון המון כסף, בלי הפחד מפקחים והורדות מהכביש דרור היה נוסע על הג'יפ יומית ומבזבז הרבה דלק, גומר נאבות, צמיגים וכולו...
מי אומר שלמדינה לא אכפת מהאזרח הקטן?

zviki
25-03-12, 20:37
לאחר כל הציניות ושאני מקבל בחיוך.
אין אזרחים במדינת ישראל, יש נתינים שבעצם לא חיים אלא מתקיימים בלבד. [חוץ מאיזה אלפיון והבנדה של הטייקונים ששולטת לך גם בפנסיה]עם כל הכבוד -מה יודע שר שגר באקירוב? או בקיסריה? או ברחביה? על יוקר המחיה.
9% למשל של העלאת מחיר החשמל לא מזיז להם את קצה הזין. שכחו איך נראה אוטובוס בבפנים, לא רבים עם הסלולריות, לא יודעים את מחיר מצרכי היסוד, לא מתדלקים על חשבונם, רשימה חלקית בהחלט.

כדאי לראות את החירבה שבגין גר בה, או לקפוץ לשדה בוקר ולראות את מיטת הסוכנות מברזל הזווית שבן גוריון ישן בה ע"מ להבין .
ואיך זה קשור לדרור?דרור עד כמה שהספקתי להכירו- נביא זעם,מתריע בשער, לא חוסך שיבטו,לא עושה חשבון לאף אחד.
והשחיתות הציבורית שהפכה לנורמה? זה כבר לא מרגיז, זה מגעיל. וישראל בשפיץ ביחס לשאר אומות העולם. המדינה לא דואגת לאזרח הקטן, היא עושה אותו קטן.
ותחסוך ממני את הסירחון שנודף ממס ההכנסה .

-->