PDA

צפייה בגרסה מלאה : קורס נהיגה מתקדמת | המלצתכם ?

Tourist
25-03-12, 23:41
אז ככה...

אשתי הוציאה (סוף סוף...) רשיון נהיגה. כרגע היא עדיין בשלב הנהג המלווה (אני...). לדעתי היא נוהגת ממש מעולה, במיוחד בהתחשב בכך שדיפנדר 110 הוא הרכב היחיד שלנו (ולא, היא לא קוראת בפורום, כך שאין פה חנפנות).

ופתאום ! הגיע שוב יום ההולדת שלה.

אז חשבתי על שתי אפשרויות:
1. יום נהיגת שטח מודרכת (מהסוג שמעביר אבירם ברקאי ואחרים).
2. קורס נהיגה מתקדמת.

ושאלותי אליכם:
א. איזה מהסוגים הייתם בוחרים ? או שבכלל מוקדם מידי ואחכה ליום ההולדת הבא ?
ב. האם תוכלו להמליץ על הדרכות שטח או נהיגה מתקדמת ? (לא מפריע לי אם אתם בעלי העסק בעצמכם, רק תציינו זאת)
ג. האם יש לכם מושג לגבי מחירים ?

תודה !

דרור ברלי
25-03-12, 23:47
כמה שטח היא כבר עושה?
נהיגה מתקדמת על כביש מלמדת אותך דברים שאתה לוקח איתך לחיים...

המלצות שלי:
און יעקבסון (דרייב-ארט)
דני גלטר (דניG)
איתי אלון (אלטרנתיבי)

ועכשיו מגיע ההשאלה - האם מתנה כזו תשמח אותה. שלא תיעלב חלילה (מה, אני לא נוהגת מספיק טוב?...)

hadtomer
26-03-12, 06:01
און יעקבסון. מומלץ בחום- און הוא גם הכי "ריאלי", כלומר הוא ילמד אותה להתמודד עם מצבים יומיומיים אמיתיים.

raanan
26-03-12, 07:08
און יעקבסון. מומלץ בחום- און הוא גם הכי "ריאלי", כלומר הוא ילמד אותה להתמודד עם מצבים יומיומיים אמיתיים.

LIKE +1

Tourist
26-03-12, 08:45
תודה רבה !

מחירים...?

אורי ק.
26-03-12, 09:15
אהלן,
אני עשיתי קורס כזה בחברת מסלולים (של ראם סמואל) לפני כמה חודשים. מאוד נהניתי, ואני גם חושב שלמדתי שם המון וזהו קורס מאוד מועיל ומקנה בטחון רב ברכב. הקורס שלקחתי הוא בן יום אחד, המתחלק לשני חלקים- חלק ראשון יותר מעשי ורלוונטי לנהיגת יום-יום (החלקות בכביש רטוב, בלימות חירום מכל הסוגים וכו'), וחלק שני יותר ספורטיבי- קצת נהיגת מסלול. יותר בשביל הפאן, פחות בשביל הפרקטיקה. המחיר היה כ-1000 שקלים ליום כזה, אני מניח שרק לחלק הראשון המחיר יהיה נמוך משמעותית, תברר.

yes1952
27-03-12, 09:58
לדעתי צריך לחייב כל נהג בארץ לעשות קורס לנהיגה מתקדמת
במיוחד את ה"זקנים"בני גילי ומבוגרים יותרתורת הנהיגה שלמדנו כאן בארץ ואני מדגיש כאן בארץ הינה שיטה מיושנת וניסיון של פעם שאינו רלוונטי להיום עם השתכללות המכנית האלקטרונית והמהירות של המכוניות היום
לפני הרבה שנים ממש הרבה עשיתי קורס נהיגת מסלולים באנגליה ןחשבתי שאני הנהג הכי טוב בארץ--עד שלפני כמה שנים עברתי קורס של שלושה ימים אצל ראם סמואל
והבנתי כמה טעויות רכשתי עם השנים וכמה אני לא יודע.
ממומלץ לעשות קורס כזה באחת החברות המתמחות בכך
לכולם לא רק לאישתך
אפרופו זו מתנת יום ההולדת שאני מתכנן לאישתי (מזל שהיא לא קוראת כאן בפורום)
יוסי

-->