PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש המלצה לטיול בדרום במהלך חודש אפריל

balmog
28-03-12, 18:06
אני מחפש המלצה לטיול בדרום,

מטרת הטיול היא בעיקר קצת מנוחה והרבה שקט, אנחנו 2 רכבים שמחפשים חניוני לילה מבודדים עד כמה שאפשר (או נקודות נוחות לישון בהן על המסלול) רחוק מכל ההמולה.
הטיול כנראה ייצא בסביבות ה- 10.4 (3-5 ימים) ולכן אשמח לקבל המלצות על מסלולים שניתן לטיל בהם באמצע שבוע ללא חשש משטחי אש.
העבירות צריכה להיות סבירה כי המטרה היא ממש לא לאתגר את עצמנו (וממש לא לשבור את הרכבים) אלא בעיקר לטייל, לראות נופים , מעט מטיילים, לאכול טוב ולנוח. כמובן שאין צורך במסלולים ארוכים במיוחד, נראה לי סביר עד 40 ק"מ נסיעה ליום.

יש למישהו רעיון למסלולים שהוא עשה בעבר ומתאימים לתיאור ולתקופה הזאת של השנה ?

תודה על העזרה !

יורם-דרומי
28-03-12, 20:45
ישנם המון מסלולים לנקות את הראש - אבל בחול המועד פסח "רחוק מכל ההמולה" - לא כל כך ילך - הנגב יהיה מלא בג'יפים ובמיוחד משפחות- מנסיון עבר

אבל - תזרום,,,,,
צא ממצפה רמון מזרחה על המצוקים - הפסקה במעלה נוח - מזרחה על הכחול דרך בקעת אבו טריפה- לירוק תצפית + טיול בעין אם צלח(בדוק אם ניתן לישון שם בלילה)-חוזר לכחול ממשיך מזרחה לשחור ולאדום דרך מעלה מרזבה (בירידה בלבד) מתחבר לכביש הערבה
יורד דרומה עד לישוב צופר - ק"מ דרומה נכנס לציר שחור נחל קצרה - ממשיך לדרך הבשמים(חניון לילה) ממשיך על האדום מערבה, דרך הבשמים , נחל נקרות עד לחניון סהרונים
ממשיך בכחול מערבה דרך נחל נקרות עד מעלה ערוד- מתחבר לכביש - לחילופין ניתן להמשיך מערבה בציר השחור דרך מכתש רמון.

זו רק המלצה, והאחריות היא על המטייל.
בהצלחה

balmog
28-03-12, 22:11
תודה על הטיפ !
זה בגדול הכיוון שחשבתי עליו אבל אני תמיד פתוח לרעיונות מעניינים נוספים.

אשמח לשמוע עוד הצעות ...

אלי ספרן
28-03-12, 22:31
סליחה שאני מתערב החניון לילה על השביל האדום דרך הבשמים בוטל!!!אסור ללון שם
נכון מילפני חודש,שימשיך עוד קצת יכול לישון בעין סהרונים,ואו שוב על ציר הנפט חניון לילה על הציר הירוק

-->