PDA

צפייה בגרסה מלאה : עדכונים מהליפט

leo portner
29-03-12, 00:20
אז ככה לאחר יום של מדידות סוף סוף יש לי את כל מה שאני צריך ואפשר להתחיל ליצר!
מה על שולחן העבודה:
שינוי מיקום הבולמים והעברתם לסרן עצמו.
החלפת קפיצי הTJ עם קפיצים מוגבהים של גרנד צ'ירוקי. אגב הקפיצי TJ שלי למכירה למי שמעונין! היו חודש על האוטו נקנו פה בארץ חדשים!
הרכבת זוג בולמי פוקס ריסינג 75ס"מ פתיחה עם מיכל גז חיצוני נוסף.
חריטת והרכבת באמפ סטופ.
עבודה על הפאן הארד וצינורות הבלם האחורית.
על הדרך תושבות סרן אחוריות ותושבות טרנספר.
לקיחת מידות למזלג מאורך ולהתפלל שיצליחו ליצר אותו בעיבוד שבבי.

תודה רבה מגיע לתומר התותח קודם כל שהפך אותי לסלברטי ; )
ועל הטיפים והעצות המעולות.

hadtomer
29-03-12, 20:47
דבר ראשון שיהיה בהצלחה.

קח בחשבון שאתה צריך מאוד להיזהר עם הבולמים. אנשים שברו הרבה כאלה בניסיון להגיע לזווית עבודה אידיאלית. לפני שתתחיל לעבוד-כדאי שתיצור קשר עם הבחור שמייצר את הקיט של שינוי מקום הבולמים ותיקח מידות. האתר שלו מופיע בכתבה על איך להגביה קיה.

לגבי הבולמים- אם אתה מתקין בולמים אלכסוניים- 75 CM זה הרבה יותר ממה שתצטרך. קח בחשבון לבדוק היטב את השילוב הזה של בולם קפיץ. כשאתה עובר לבולמים אלכסונייים השיכוך משתנה. אגב- אתה הולך על דרופ קיט או לא? זה גם חשוב. דרך אגב-למה לשים פוקס? זה באמת אוברקיל מטורף, עם הגרוטאות שלנו גם מונרו זה טוב. אל תשכח שזה כולה בולמים מאחור- מקדימה יהיה לך בולמים מעאפנים כי זה מה יש- ומאחור פוקס??? לא חבל?

לגבי המשולשים - עזוב...שים 2,000 שקל בקיה יפו (כולל התקנה והכל) וקנה מוצר שמהנדסים כבר תכננו - מה אתה הולך להתחיל עכשיו לחרוט לי מזלגות? לא חבל על הבטיחות שלך?

leo portner
29-03-12, 21:19
ככה לגבי הבולמים: מכיוון שאנחנו מתקין מורשה שלהם אז השגתי מחיר מענין ( הבדל של 200 ₪ מהמונרו גז המעפנים)
עם קיה יפו אנחנו בקשר על בסיס יומי ופעם אחרונה שדיברתי עם דורון הוא אמר שנגמרו לו ( הביא 6 סטים בזמנו ומכר את כולם) בגלל זה אני מתפשר על יצור עצמי!
דרופ קיט?? שתף אותי במושג החדש..
בענין הזווית אני הלכתי על זווית סלחנית מאוד הרבה פחות דרסטית מהמפלצת של דורון מזכירה את האחורה של הג׳ימני

leo portner
17-05-12, 00:27
עדכון - 14.5
אחרי שבועים ללא שינה שבהם הפכתי כל אתר אינטרנט וכל כתבה או אדם שטיפה מבין.
וכל זה בגלל שמישהו.. (לא אנקוב בשמות) אמר לי אתה לא יכול!
אז בעדכון הזה אני שמח לדווח שהספורטאז׳ שלי מודל 96 נעול אחורה!
בנוסף הועברו הבולמים לגשר שחובר לרוחב השלדה האוטו מוגבהה כרגע מאחור ב4״ נחמדים מאוד עם קפיץ אחורי של גראנד צ׳ירוקי 2004 קפיץ מאוד חזק!
2 בולמים של פרו קומפ סדרה 3000 פתיחה של 47 ( מקביל לפתיחה של 68 במיקום הקודם).
הורכב דרופ קיט בקפיץ השמאלי בלבד מכיון שהפתיחה בו מעט יותר גדולה ולמנוע יציאה של הקפיץ החוצה. בנוסף לא הארכתי לא תושבות של פאן הארד ולא שום שינוי ברכב שעלול לסכן את היותו חוקי (שינוי מבנה הרכב) אצלי הכל ניתן להחזרה למצב הקודם! אני חייב לציין שאכן יש צורך להאריך את מוט הפאן הארד אבל להתחיל לרתח תושבות ולמקם מחדש זה כבר מוגזם! הפיתרון בורג מתכוונן.. בקרוב התמונות

עתיד
17-05-12, 11:43
תתחדש ליאו - כל הכבוד על ההתמדה והיוזמה !,
אני איתך לגמרי בנוגע לכל נושא השינוי תושבות ושינוי מבנה

אגב - הקפיצים מאחורה זה גרנד מקורי או קפיצים מוגבהים של גרנד

leo portner
17-05-12, 11:54
גרנד מקורי!

עתיד
17-05-12, 16:57
אחרי כמה "פתיחה" הם נופלים החוצה ?
רשמת שאצלך הפתיחה היא 61 סנטימטר בציר הקפיץ (מיקום הבולם המקורי). האם פתיחה יותר רצינית נגיד 72 סנטימטר עם בולמים של RAV4, אפשרית עם קפיץ כזה או שהוא יפול החוצה ?

leo portner
17-05-12, 17:16
68 במיקום המקורי.
בפעם האחרונה שבדקתי הבולם של הראה 4 נותן 62 ולא 72 למרות שאתה יכול לשים בולם 72 ואת קפיצי הגראנד אולי השמאלי בפתיחה יקפוץ החוצה אבל זה משהו שאפשרי לפתור בעזרת דרופ קיט

-->