PDA

צפייה בגרסה מלאה : גיר 4 הלוכים

אביב זוהר
29-03-12, 07:45
שלום לכולם
בימים אלו אני משפץ את הגיר שלי (T 176ׁׂׂ)ואני רוצא לעשות שיפוץ יסודי לבד.
איפה קונים בארץ גלגלי שינים להילוכים שאני רוצא להחליף?????
תודה אביב

lizard
29-03-12, 08:03
יאנוביץ' או איביי

nircj89
31-03-12, 08:25
גלגלי שניים וכל שאר החלפים יעלו לך אלפי שקלים, תביא את הגיר שלך וקח גיר משופץ עם אחריות לשלושה חודשים תמורת 2200 שח.
ניר 050-6442257
*הגיר היה שייך לגיפ שלי,הורדתי אותו עקב מעבר לגיר 5 הילוכים,
הגיר שופץ באותה רמה שאתה שואף להגיע אליה עם הגיר שלך.

lizard
31-03-12, 10:36
אתה מוזמן לבוא אלי לבית מלאכה, יש לי חלקים לגיר הזה כולל חלקי חילוף. אוכל להסביר לך על תהליך השיפוץ ולעזור לך למצוא חלקים.
בדר"כ מה שהולך זה הגיר רוורס, תבדוק אם יש במלאי ליאנוביץ' וכמה עולה.
יש לך קיט שיפוץ? אם לא, כדאי שתבוא לראות מה יש לי כי יש לי מלא חלקים מגירים ששיפצתי, אולי אתה לא צריך קיט מלא.

יש לי גיר קומפלט למכירה תמורת 1500 ש"ח. אחרי אוברול.

nircj89
31-03-12, 18:46
המחיר שאתה נותן הוא זול ולא הגיוני לשיפוץ יסודי, אלא אם אתה מחליף בנוסף לסינכרונים ומנעולים גם גלגלי שיניים וצירים על חשבונך.
אצל ינוביץ סט שיפוץ שכולל 4 סינכרונים מחזירי שמן אטמים ומיסבי מחטים יעלה בערך 1200 שח.
שיפצתי הרבה גירים כאלה ואני אף פעם לא מתפשר על איכות.
פעמים בודדות הצלחתי להסתפק בקיט הבסיסי,חלקים אחרים עולים כסף והרבה,גם אם יש לך משומשים במצב טוב.

shmil
31-03-12, 18:58
ניר יקירי
להבדיל ממיכה שמוכר (known) כאן בפורום זמן רב, הרושם שנוצר מקריאת כל 12 הודעותיך הוא של מי שמחפש כאן רווח, ולאו דווקא מי שמוכן לתרום ולעזור לקהילה.
מיכה הציע הצעה לגיטימית, למכור גיר שאני מניח שאין לו צורך בו, אף שהוא שיפץ אותו, בעוד אתה מחפש עוד דרך להרוויח.
אחד הדברים בו התברך הפורום הזה הוא הנכונות לעזור לאחר, לתרום מן הידע, וללא כוונת רווח אישי.

ואגב - פותח השרשור שאל איפה קונים גלגלי שיניים ואמר שהוא רוצה לשפץ לבד, ולא ביקש הצעות מכירה.

ודי לחכימא.....

ואם טעיתי - אדרבא, הראה לי ואתנצל.

nircj89
31-03-12, 19:11
אדוני המנהל!!
אתה ממש אבל ממש טועה!!!
יעידו על כך כל מכריי.
אני לא חוזר בי בשום דבר שפירסמתי.
את הגיר שלי שיפצתי במחיר שביקשתי ויש לי קבלות.

lizard
31-03-12, 20:58
הבאתי לא קיט אחד ולא שניים מארה"ב. הם לא עלו לי 1200 ש"ח.

שמיל צודק, שיפצתי גיר בכוונה להשתמש אבל החלטתי דווקא ללכת על 3 הילוכים. אין לי ממש מה לעשות איתו ואני מציע אותו למכירה.
גם גיר קודם שהיה לי מכרתי במחיר דומה.

gal rotman
31-03-12, 23:40
גלגלי שניים וכל שאר החלפים יעלו לך אלפי שקלים, תביא את הגיר שלך וקח גיר משופץ עם אחריות לשלושה חודשים תמורת 2200 שח.
ניר 050-6442257
*הגיר היה שייך לגיפ שלי,הורדתי אותו עקב מעבר לגיר 5 הילוכים,
הגיר שופץ באותה רמה שאתה שואף להגיע אליה עם הגיר שלך.

לאיזה גיר 5 הילוכים?

נריה חרזי
01-04-12, 19:12
אתם משמיצים את ניר .כי אתם כנראה לא מכירים אותו וחבל. זה אחד האנשים שאוהב גיפ בכל רמ"ח אבריו ואני אומר לכם שגיפאים כאלה כבר אין {ויעידו עליו כל מכריו }וניר עוזר להמון חברה מהאתר ו.גם ממועדון גיפים אחר שהוא חבר בו .על חשבון זמנו הפרטי באים אליו גיפאים ותמיד לניר יש את הנכונות לבוא ולעזור ללא תמורה .הבחור עם ידע עצום בכל הקשור לcj
שימו לב שמיכה אמר שהוא מוכר גיר אחרי אוברול אבל מי אמר שמיכה נותן אחריות על הגיר ועל הפרוק והרכבה אם תהיה בעיה.{דרך אגב מיכה תודה על הבזוקה}
ניר במקצועו משפץ גירים של אוטובוסים כשכיר. וגיפים זה תחביבו ואם ניר אמר שהוא נותן אחריות ושהוא שיפץ אותו וזה בנאדם פדנט בכל הקשור לשיפוץ . עצם המילה שניר נותן שווה את כל התמורה.ואני לא מכיר שום גיר משופץ שכל מכלול שלא תקין החליפו בו .בדרך כלל מי שמשפץ מחליף את מה שנשבר ותו לו
לגבי שיפוץ הגיר לא שווה לשפץ עדיף לקנות אחד מוכן אם תחליף מנעולים גלג"ש וכ"ו העלות תהיה יקרה יותר .בהצלחה

shmil
01-04-12, 19:24
נריה יקירי
אינני מכיר את ניר, ואינני מתיימר להעיד עליו.
רק ציינתי את העובדה שפותח השרשור שאל היכן לקנות גלגלי שיניים ואמר שהוא רוצה לשפץ לבד, ומגיע אחד, חדש בפורום, שכמעט כל הודעותיו הם מכירות גירים, ומציע לו לשפץ לו בכסף גיר (כסף ועוד הגיר הישן - זה בעצם שיפוץ גיר).
אני לא יודע מה הוא עושה באתרים אחרים - כאן, זו לא רוח האתר.
כן, זה שונה מההצעה של מיכה, שקום כל אמר לו היכן לקנות, ורק אחרי שניר קפץ, הציע למכירה. מכירה, לא שיפוץ.
וכן, בעקרון, אכן יותר משתלם לקנות מאשר לשפץ. לקנות, לא לשפץ אצל אחרים.

נריה חרזי
01-04-12, 23:10
אוקיי .בכל מקרה אני מציע לפותח השרשור שעדיף שיקנה גיר היכן שיחפוץ .זה ישתלם יותר מכל החוויה של השיפוץ מה גם שיש בגיר סדר כרונולוגי מאוד מדויק שאם לא תחזיר כל דבר למקום פשוט תתאכזב ומניסיון שלי.צריך באמת לדעת מה עושים
ואם תרצה לשפץ אני מאמין שניר ישמח לעזור

אביב זוהר
08-04-12, 13:38
שלום לכולם תודה על התגובות בסוף הזמנתי ביום ראשון האחרון מחו"ל וקיבלתי את החבילה ביום שישי ערב החג ללא שום בעיות בירוקרטיות
תודה לכולם
אני רוצה גיר כמו חדש לא כמו שיפוצים שנפוצים בארצנו בלי להעליב אף אחד נקווה שהיה שווה נדע בקרוב.................

riko
09-04-12, 21:16
לאביב תהנה מהתהליך ומהלמידה שבו - זה כייף גדול !
לגבי ניר - אחלה בן אדם עזר לי לשפץ גיר של סופה כלומר מלאכת ההרכבה של כל הרכיבים היתה שלו - וללא כל תמורה מצידי , נתן את זמנו את הידע שלו וזה אחרי שנפגשנו פעם אחת בשטח וללא היכרות מוקדמת . אני חושב באופן כללי שניר נתן מחיר הוגן לחלוטין . אבל תמיד אפשר למצוא ביותר זול , ואם מיכה שהוא גם אדם מוערך בפורום ובכלל מוכן למכור במחיר כזה - זה רק מוסיף אפשרות לרכישה אטרקטיבית ואף טובה .
בקיצור לכולם הכוונות הם טובות - זו דעתי .
חג שמייח!

six-86
15-04-12, 11:09
תתחדש ותהנה ממנו ...
מצטרף לדעתו של ריקו על ניר .. אכן אחלה בן אדם והמון רצון לעזור לכולם ... גם לי עזר בשיפוץ הגיר .
ראיד

cj 64
15-04-12, 13:11
לשמחתי גם לי,הוא עוזר המון
בלי שום קשר,הבחור אמין ואיכותי,!
גל

lizard
15-04-12, 14:47
אני מוכר כי החלטתי ללכת על גיר 3 הילוכים וכרגע יש לי גיר שאני לא צריך. הגיר+הקיט שיפוץ+החלקים החדשים ששמתי בו (ידית חדשה וקיט חדש לידית) עלו לי ככה ולכן לא אכפת לי למכור במחיר הזה.
אני לא בעל מקצוע ולא מתיימר להיות אחד. פשוט רוצה לנקות את המחסן. הגיר יימכר ביחד עם כל החלקים שיש לי מגירים זהים אחרים/קיטי שיפוץ שהיו לי.

nircj89
15-04-12, 20:46
תודה רבה לכם חברים יקרים על כל הקומפלימנטים.
אשמח להמשיך לעזור לכם ולכל מי שיפנה אליי.
ניר.

-->