PDA

צפייה בגרסה מלאה : רכבים מעניינים במכרז חברת חשמל

hadtomer
31-03-12, 20:59
מתחת למשרד שלנו, ברחוב הברזל 38 בתל אביב שוכן מגרש המכירות של חברת החשמל, בו נמכרים רכבי החברה במכרזים מדי יום שני. השבוע הגיעו לפתע הרבה רכבים מעניינים. הצצה דרך הגדר העלתה ארבעה ג'יפ צ'רוקי דיזל, שני דיפנדר ארוך בתצורת טנדר ואינספור דיפנדרים ארוכים. ראיתי גם שניים שלושה היילקסים IFS. אני כמובן לא קשור לחברת חשמל בשום צורה (חוץמזה שאני משלם להם חשבון חשמל)- אך אשמח לקפוץ ולברר פרטים אם מישהו רוצה.

המשוטט
31-03-12, 21:07
סביר שהדיפנדרים והצירוקים ממוגני ירי

טלטולי
31-03-12, 21:23
סביר שהדיפנדרים והצירוקים ממוגני ירי

ואז מה? כל אדם יכול ליקנות רכב ממוגן ורי???אים כן זה חוסר אחריות משווע [בלי יותר מידי רעיונות]

asafk
31-03-12, 22:44
לא. או שהמיגון כבר הוסר מהם או שהסרת המיגון באחריות הקונה.

אסף.

shay_love_off_road
01-04-12, 00:15
מה אני סתם דוגמא לא יכול לקנות רכב ממוגן?

עתיד
01-04-12, 00:49
לא
צריך אישור ממשטרת ישראל כדי לנוע עם רכב ממוגן ירי

gp1
01-04-12, 01:36
אז ? הם ממוגנים או לא ? בעבר לפלאפון היו או עדיין יש דיפנדרים ממוגני ירי ואחד מהם היה למכירה , הגעתי עד האדם שחותם ומאשר את כל הרכבים בישראל שמו בישראל סמיון לרנר והוא אמר לי שרכב כזה הולך רק לחברות עם אישורים ל רכב ממוגן ( בטח שלא לאנשים פרטיים) או להשמדה . ושהסרת המיגונים היא בעייתית מבחינת אישור הרכב לעלייה על הכביש מחדש . ולסיכום הוא אמר לי : רד מהעניין זה לא יעבור .

בכל מיקרה אם אתה יכול תיבדוק , אם הם לא ממוגנים זה יכול להיות מעניין . ואם הם ממוגנים אז יכאב לנו הלב .

תנין
27-04-12, 06:50
באתר המכירות של חברת החשמל כבר לא מופיעים דיפנדרים מישהו יודע האם הם נמכרו ולאן ?

-->