PDA

צפייה בגרסה מלאה : תוכנת ניווט

erezkn1
06-04-12, 08:24
שלום לכולם וחג שמח
ברצוני לרכוש תוכנת ניווט לרכב ויש לי 2 שאלות
1.מה עדיף עמוד ענן או TWONAV?
2.יש לי ברכב מערכת מולטימדיה עם GPS של ניפון N-10 האם אחד התוכנות יכולות לעבוד עליה?
תודה ארז

omri_t
06-04-12, 11:20
חג-שמח!

אני לא מכיר את מערכת הניווט שלך. ואיני יודע אם עמוד ענן יכול לרוץ עליה.
ה TWONAV רץ על הכל בערך, (לא אתפלא אם הוא גם מתאים לאטארי...)

יש לי ניסיון עם שתי המערכות.
שתיהן טובות מאוד.
עמוד ענן מעט פחות "משוכלל" אבל מצד שני קובץ נקודות העניין מוסיף יתרון עצום!
במידה והמסך שיש לך גדול ייחסית 10" ומעלה ל TOWNAV יש יתרון גדול ביכולת תצוגה טובה יותר של המפות.
המחיר של עמוד ענן זול ו"שפוי" יותר.
בTOWNAV תקבל גם גירסת LAND מצומצמת לשימוש על ה PC בבית- זה מאוד נוח לעריכת מסלולים ושמירת כל המידע על המחשב בבית וסנכרון לקראת יציאה.
בעמוד ענן ישנו האתר האינטרנטי שהוא מדהים בעיקר בגלל שיתוף המידע אבל דורש חיבור לרשת.
לעמוד ענן אין גירסת תוכנה עבור PC וכאן החסרון הכי גדול שלו (לא בטוח שמשנה לך משהו...)

לדעתי האישית:
כיום אני משתמש בטאבלט PC ועליו תוכנת ה LAND שהיא אחותה הגדולה של ה TWONAV.
הניווט נוח מאוד ופשוט. ויכולות התוכנה מאוד מרשימות.
אבל אם היה ברשותי מכשיר ניווט בעל מסך לא גדול- הייתי הולך על עמוד ענן.

בהצלחה!

yoni 110
06-04-12, 11:59
הTOWNAV היא תוכנה מעולה נוחה וכיפית לשימוש, הבעיה איתה מתחילה כשאתה צריך תמיכה
אין לה תמיכה בארץ!!
בארץ קיים נציג שיודע רק למכור.

במחשבה לאחור לא הייתי רוכש אותה רק בגלל הסיבה הזו.

יוני

omri_t
06-04-12, 12:10
יוני, אני מבין ומכיר אישית את מה שאתה אומר.
גם לי יש בעיה עם התוכנה ולא קיבלתי פתרון מהתמיכה של החברה בספרד.
אבל גם בעמוד ענן הייתי צריך תמיכה, ולא ממש קיבלתי.
כך שניראה לי שהמצב די זהה מהבחינה הזו... לצערנו.

עתיד
06-04-12, 12:23
באילו בעיות נתקלתם ?

itayt
06-04-12, 13:32
אין תמיכה בשום מוצר בארץ, ב twonav יש בעיות באקטיבציה שאף אחד בארץ ובחול אפילו לא הועיל לחזור לפניות שלי, עמוד ענן לאייפד משום מה אין את האיקס שמסמן איפה אני נמצא, בקיצור ההחלטה היא בין תוכנה מקיפה ומלאה בפיצרים אבל יקרה ובין תוכנה פשוטה וזולה יותר, את נושא השירות הייתי מוציא מהמשוואה

---
I am here: http://tapatalk.com/map.php?fif4di

omri_t
06-04-12, 13:32
באילו בעיות נתקלתם ?

אצלי :

בעמוד ענן הוא סרב להסתנכרן מול האתר, ובמקום מחק את קובץ נקודות העניין שישנו בתוכנה.
יואב הבטיח למצוא פתרון... לא קרה...

בLAND הוא סרב להציג את המפות ב3D פנייה לחברה בספרד והתכתבות איתם לא סייעה, הם פשוט התעלמו ממני בשלב מסויים.

liron_al
06-04-12, 14:41
מכיר את הבעיה באופן אישי גם כן.
הייתה לי בעיה במחשב. לצורך מציאת הגורם החלפתי זכרונות, הוספתי, הוצאתי ומה לא.
לאחר כל שינוי התכנה ביקשה אקטיבציה מחדש. סביר, זה חלק ממנגנון האבטחה.
רק מה, בשלב מסויים קיבלתי הודעה שאין אפשרות להפעיל את הרישיון מחדש כי עברתי את מספר ההתקנות.
לא באמת עברתי אלא רק שינתי את אותו המחשב. (אותו המעבד, הארד דיסק, לוח אם)
מהנציג בארץ הופנתי לתמיכה בספרד. הם לא ששו לעזור בתוענה שהתכנה מותקנת במספר מחשבים(בולשיט) וגם זה לאחר שבוע של המתנה ליחס מהם.
בשלב מסויים לאחר הרבה התכתבויות הם הפסיקו לענות. רק לאחר שבועיים גיא הואיל לשחרר לי התקנה נוספת. באמת תודה...
את התכנה רכשתי בהרבה כסף, זאת לא הדרך לטפל בלקוחות.
מיותר לציין שלא הייתה שום בעיה לחייב את כרטיס האשראי שלי :)
היום אני רוצה להחליף את הדיסק במחשב אבל נמנע מכך כי אין לי שום רצון להתחיל את הסאגה הזאת מול גיא ומול הספרדים שוב..

לך על עמוד ענן. אולי התמיכה לא כלכך טובה אך אין סיכוי שהיא גרועה יותר משל הTWONAV\LAND
אם הייתי יודע לא הייתי נותן להם שקל אחד! (מה שכן, המפה הסרוקה באיכות מצויינת)

erezkn1
06-04-12, 16:03
תודה על העזרה וחג שמח לכולם.
ארז

raanan
06-04-12, 16:35
רק מה, בשלב מסויים קיבלתי הודעה שאין אפשרות להפעיל את הרישיון מחדש כי עברתי את מספר ההתקנות.
מהנציג בארץ הופנתי לתמיכה בספרד. הם לא ששו לעזור בתוענה שהתכנה מותקנת במספר מחשבים(בולשיט) וגם זה לאחר שבוע של המתנה ליחס מהם.
בשלב מסויים לאחר הרבה התכתבויות הם הפסיקו לענות. רק לאחר שבועיים גיא הואיל לשחרר לי התקנה נוספת. באמת תודה...
את התכנה רכשתי בהרבה כסף, זאת לא הדרך לטפל בלקוחות.
מיותר לציין שלא הייתה שום בעיה לחייב את כרטיס האשראי שלי :)
היום אני רוצה להחליף את הדיסק במחשב אבל נמנע מכך כי אין לי שום רצון להתחיל את הסאגה הזאת מול גיא ומול הספרדים שוב..

לך על עמוד ענן. אולי התמיכה לא כלכך טובה אך אין סיכוי שהיא גרועה יותר משל הTWONAV\LAND
אם הייתי יודע לא הייתי נותן להם שקל אחד! (מה שכן, המפה הסרוקה באיכות מצויינת)

צריך להתחיל להתרגל לשיטת אקטיביזציה זאת בכול תוכנה יקרה (לא מחייב ניווט).
נכון זה מעצבן ונראה לא פייר כלפי הלקוחות. אבל,
זאת השיטה של בתי התוכנה להתגונן מפני פיראטים שגוזלים פרנסתם.
סה"כ חברת COMPE נותנים מספר התקנות (במחיר אחד) יותר מהרבה בתי תוכנה.

רענן

boaz avrahami
06-04-12, 19:39
אם זה המצב אז תתקינו ״גונבות״ בלי נקיפות מצפון...

raanan
06-04-12, 19:54

אם מבצעים אימג' מלא למחשב, לא אמורה להיות בעיה.
אני שכפלתי ועברתי מהארדדיסק ל SSD והתוכנה עבדה בלי כול בעיה (כמובן על אותו ARMOR שחוץ מהחלפת הארדדיסק לא ניתן לשנות דבר בחומרה)

רענן

itayt
06-04-12, 22:04
נו מה אז אסור להתקין מחשב מחדש ? שום תוכנה אחרת עם אקטיבציה אין בעיה להתקין מחדש. בלי קשר, זו התוכנה הראשונה שאני מכיר שלא ניתן להתקין על כל מכשירי ה ios שלי, אני החלפתי בזמנו מאייפד 1 לאייפד 2 והגיהנום שעברתי בכדי לקבל שוב את הרשיון היה מיותר. מבחינתי חברה שזו הדרך שלה להגן על זכויות היוצרים שלה ובכך פוגעת בלקוחות, מפספסת ובגדול.

---
I am here: http://tapatalk.com/map.php?4jsusf

liron_al
06-04-12, 23:13
רענן, כלקוח זה ממש לא מעניין אותי.
רוצים להתמודד עם גנבות? שיספקו דונגל.
את הכל אפשר לפרוץ ולגנוב. החכמה היא להקשות על הגנבים ולא על לקוחות משלמים
כתבו לפני את מה שלא רציתי לכתוב.
לצורך העניין וההתנתקות מהחברה הזאת, אני עובד על הכנת מפה באותה האיכות שתרוץ על תכנה אחרת.

MMR
08-04-12, 15:42
הTOWNAV היא תוכנה מעולה נוחה וכיפית לשימוש, הבעיה איתה מתחילה כשאתה צריך תמיכה
אין לה תמיכה בארץ!!
בארץ קיים נציג שיודע רק למכור.

במחשבה לאחור לא הייתי רוכש אותה רק בגלל הסיבה הזו.

יוני

מוזר, ההתנסות שלי איתם (בפעם הראשונה והיחידה לפני כשנה) הפוכה ב-180 מעלות מהתיאור שלך.

יובל48
08-04-12, 19:12
כל השירשור הזה ואף מילה על נוויגייד? 4 שנים ללא תקלה,תמיכה טכנית
של חברה עם כתובת בארץ,אקטיבציה ללא תרוצים.
אולי מיושנת,אולי המפות לא הכי הכי אבל תכנת ניווט מספקת בהחלט.

raanan
08-04-12, 19:28
כל השירשור הזה ואף מילה על נוויגייד? 4 שנים ללא תקלה,תמיכה טכנית
של חברה עם כתובת בארץ,אקטיבציה ללא תרוצים.
הצחקתני !
פרמט את ההארדדיסק פעמיים ובקש קוד הפעלה .
אח"כ תחזור ותספר לנו על החוויה.

רענן

zviki
08-04-12, 19:41
יובל,בנוויגייד 5 גירסה 2011 כמו ששידרגתי לפני שבוע [ מ- 3 ל-5 ] כל המפות מעודכנות לחדשות ביותר. אבל לא זה העניין בכלל,אתה מצלצל למפ"ד טכנולוגיות נתניה-יש עם מי לדבר,יש מי שתומך טכנית,אדיבים. אצלך 4 שנים ללא תקלות? אצלי קצת יותר מ-4 שנים. מרוצה 10 .
[אין לי כל קשר לחברה מלבד היותי לקוח מרוצה]

itamar1980
08-04-12, 19:58
אני עובד עם נוויגייד 5 וממש מרוצה. המשך ישיר לטורבו CD שעבדתי איתה עד לא מזמן.
אני חייב לפרגן לחברה. השירות שקבלתי ממנה היה ממש מעולה, מקצועי ואדיב.
אם אני זוכר נכון, עם התוכנה יש 5 התקנות. אני מניח שגם אם תבקש בפעם השישית הם לא יעשו לך בעיה עם זה.

liron_al
08-04-12, 20:02
זאת בדיוק הבעיה!
אני רוצה להתקין ולהסיר כל היום. זה שלי, אני קניתי ואני לא באמת אמור לשאול מישהו.
בא נגיד שכיום כבר אין לי את הבעיה. (ודי לחכמא ברמיזה)

raanan
08-04-12, 20:29
אני עובד עם נוויגייד 5 וממש מרוצה. המשך ישיר לטורבו CD שעבדתי איתה עד לא מזמן.

"הבעיה" של טונאב לעומת נווגייד, היא במספר העידוכנים הרב שיוצאים תדיר.
העניין הוא שהרבה מהעדכונים הם לבקשת שיפורים ותוספות מהמשתמשים.
לכן אני משווה את נווגייד לסובארו ליאונה (פשוטה ואמינה) ואת הטונאב לטויוטה קורולה (שלל חיישנים ותחכום ועל כן בעלת מס' רב של ריקולים ועידכונים).
סה"כ נווגייד לא מקבלת תכונות חדשות מגרסה לגרסה אלא רק מפות עדכניות.

דוגמה לתכונה שרצה בגרסאות בטה של טונאב (מאמין שבקרוב היא תהיה בגירסה הרשמית),
אפשרות לראות באון ליין מיקום על המפה של חברים המשתמשים גם בטונאב ובעלי קישור לאינטרנט.
תחשבו על היתרון של מוביל מסלול שרואה כול הזמן היכן כול החבורה בפרט בנסיעה ללא אורות בטיולי לילה.
או מישהו שרוצה לחבור לקבוצה שכבר החלו את המסלול (כמה זה חוסך ברברת בקשר).

בקיצור, כול אחד מחליט בסוף מה עדיף וחשוב לו יותר (פשטות או תחכום)

רענן

יובל48
09-04-12, 20:09
זאת בדיוק הבעיה!
אני רוצה להתקין ולהסיר כל היום. זה שלי, אני קניתי ואני לא באמת אמור לשאול מישהו.

גם אתה ,כשתפתח תכנה ותמכור אותה בשוק הפתוח,תרצה שכל מי שקונה
יחלק אותה חינם לכל מכריו ומוכיריו.

ולרענן,לידיעתך פירמטטי לא פעם, החלפתי מחשבים לאחר קריסה ותמיד נתנו לי קוד
הפעלה חדש.
השירות היה ב GPS&MORE

itayt
10-04-12, 08:43
יש מאות אלפי אפליקציות לאייפד ואייפון באייטונס, אני מבטיח לכם שאף אחת לא זקוקה לאקטיבציה ואין בעיה להתקין כל אחת מהן כמה פעמים שמי שרכש אותה רוצה, כל עוד זה על מכשיר עם הID שקנה אותה, זה מספיק אבטחה לכולם ואמור להספיק גם ל twonav , אבל להם ממש לא אכפת מהלקוח, מה שחשוב שלא יגנבו להם, הלקוח בסוף. חברות כאלה כבר עברו מן העולם בעשור האחרון.

boaz avrahami
10-04-12, 10:30
איתי,

סתם השערה, יכול מאוד להיות שזה חלק מניהול זכויות יוצרים שהם מחויבים עליו מול החברה שמוכרת את המפות?

itamar1980
10-04-12, 10:32
זאת בדיוק הבעיה!

אני מניח שאם התוכנה הייתה כזו שאפשר להתקין כמה פעמים שרוצים, לא הייתה אפשרות להתקין ביותר ממחשב אחד.
אולם, בנווגייד ישנה אפשרות להתקין ביותר ממחשב אחד (הרי אמרנו שיש 5 התקנות).

יכול להיות גם שתוכנה הבנויה עם קוד שניתן להתקין כמה פעמים שרוצים, תהיה תוכנה יקרה יותר מאשר תוכנה שחברת האם שולטת על כמות ההתקנות החוקית.

boaz avrahami
10-04-12, 10:35
ועוד דבר, תקראו פעם את רשיון השימוש.
כן- הדף שעושים עליו קליק ״yes״ במהירות ובלי לקרוא.

תגלו להפתעכם שהתוכנה בכלל לא שלכם ברוב המקרים.
יש לכם במקרה הטוב זכות שימוש מוגבלת מאוד...

עתיד
10-04-12, 11:06
שיטות אבטחה מבוססות אקטיבציה ONLINE ושות' מאוד מאוד פופולאריות ומקובלות בעולם הטכנולוגי
במידה וקיימת תמיכה ראויה ואדיבה, שנותנת מענה מהיר ונוח ל"דריכה מחודשת" אז אין עם זה שום בעיה וזה בסדר גמור

אם כדי לקבל דריכה מחודשת צריך לעבור תלאות ויסורים זה כבר רחוק מלהיות בסדר.

liron_al
10-04-12, 11:18
אני באמת לא מבין על מה אתם מגנים פה??
קניתם תכנה, שילמתם את מלא המחיר (היקר מאוד), הלך המחשב ועכשיו לכו תחפשו את הספרדים...
למישהו זה נשמע הגיוני? ראוי? סביר?
לי לא, לכן עברתי לתכנה אחרת והשארתי אי אלו זוזים בכיסם של הספרדים ו\או גיא.

אתמול קיבלתי מייל מגיא שהפנו את צומת ליבו לשרשור הזה.
גיא - אנא הגב, הפרך או אמת את הכתוב כאן, ובצורה גלוייה כאן בשרשור.. זו בקשה אמיתית ולא התרסה..
פניות אישיות במייל זה נחמד ואפילו מראה על אכפתיות מהלקוח, אך ישנו קהל נכבד המבקש תשובות כדוגמת עמרי שעדיין תקוע עם בעיה כבר הרבה זמן.

אני מעוניין להבהיר:
אין לי אפילו חצי טענה כלפי גיא הנציג בארץ.
אין לו את הקוד והוא לא מסוגל לבצע שינויים ותיקונים בתכנה. זה בדיוק שורש הבעיה!
התמיכה היא בספרד ואיך לומר, שירותיות זו לא מילה בספרדית..
הדרך היחידה שגיא יכול לעזור (ועוזר) זה בתקשורת מול הספרדים.

itayt
10-04-12, 11:57
איתי,

סתם השערה, יכול מאוד להיות שזה חלק מניהול זכויות יוצרים שהם מחויבים עליו מול החברה שמוכרת את המפות?

חברת המפות למיטב ידיעתי, זאת אותה חברה שמוכרת לנו את igo, ושם אין שום בעיה להתקין כמה פעמים שרוצים את התוכנה. המרכז הישראלי למיפוי.
בזמנו גיא ניסה ובאמת הצליח לעזור לי שעברתי מאייפד 1 לאייפד 2 (לקח אמנם זמן אבל בסוף הסתדר) אבל שפניתי שוב אחרי שהם הוציאו סוף סוף גרסה למק ובמקום להריץ את התוכנה וירטואלית על המק, אני יכול להריץ אותה ישירות, לא אישרו לי את האקטיבציה שוב, לא על התוכנה ולא על המפות. בקיצור, כ 1400 ש"ח שהלכו לאיבוד. כל יום לומדים משהו (חבל שמתים טיפשים...)

raanan
10-04-12, 12:13
בזמנו גיא ניסה ובאמת הצליח לעזור לי שעברתי מאייפד 1 לאייפד 2 (לקח אמנם זמן אבל בסוף הסתדר) אבל שפניתי שוב אחרי שהם הוציאו סוף סוף גרסה למק ובמקום להריץ את התוכנה וירטואלית על המק, אני יכול להריץ אותה ישירות, לא אישרו לי את האקטיבציה שוב, לא על התוכנה ולא על המפות. בקיצור, כ 1400 ש"ח שהלכו לאיבוד. כל יום לומדים משהו (חבל שמתים טיפשים...)

יש לך מצלמת DSLR של קנון, קנית עדשת סיגמה .
לאחר חודש עברת למצלמת DSLR של ניקון,
האם תפנה לסיגמה בבקשה להחלפת העדשה לזהה (יש להם) רק עבור חיבור של ניקון ?

רענן

liron_al
10-04-12, 12:32
הדוגמה לא מקבילה לדעתי..
למה אתה הולך רחוק? קניתי photoshop לעבודה.
לאחר כחודשיים החלפנו את המחשבים. טלפון קצר וההתקנה אושרה.
לאחר חוד וחצי הלך המחשב (פיזית, עד היום לא יודעים מי גנב אותו), אושרה התקנה נוספת.
לאחר חצי שנה נשרף לוח האם ונקנה מחשב חדש עם רכיבים שונים לחלוטין - אושרה התקנה נוספת.
בכל פעם שיחת הטלפון ארכה כ2 דקות כולל המתנה. בא נראה אותך מקבל אישור לאחר שבוע!

שוב - אין לי אישית בעיה עם בקשת האשורים, יש לי בעיה עם התמיכה הלא קיימת מהספרדים. זה הכל.

גימל4
10-04-12, 12:38
חג שמח :-)

לקוחות הפנו אותי לשרשור וביקשו שאגיב.
להלן תשובות והבהרות בקשר לתמיכה ורשיונות של תכנת TwoNav
המגיב מייצג את החברה בישראל.

שמי גיא, אני מדריך טיולי אופניים והגעתי לייצוג החברה לאחר שהתנסתי בפתרונות שהיו בישראל, וחיפשתי לעצמי פתרון ניווט איכותי .

מדובר בחברה בינלאומית שמוכרת תכנה ומפות לכל העולם (ניווט שטח וניווט עירוני).
התכנה מתאימה לכל מערכות ההפעלה הנפוצות שיש בשוק (אנדרואיד, אייפון/אייפד, חלונות, מקינטוש, WinCE ועוד).

רשיונות:
הרשיון מאפשר התקנה בשלושה מכשירים במערכות הפעלה לפי שיקול הלקוח (למשל ניתן להתקין על חלונות וגם על אנדרואיד).
אין מגבלה למספר ההתקנות על אותו מכשיר/מחשב (ניתן להתקין מחדש לאחר פירמוט, ניתן להתקין גירסה חדשה לצד גירסה ישנה...).
מעבר לשלושה מכשירים יש מקום לשיקול דעת. בתקלה הלקוח מקבל התקנה נוספת. נלקח בחשבון גם הזמן בין ההתקנות.
באייפון/אייפד יש מקרה מיוחד עקב מגבלות של חברת אפל. אבל גם באפל הלקוח זכאי להתקנה בשלושה מכשירים.

תמיכה:
לקוח זכאי לתמיכה בכל נושא (תקלות, רשיונות, תפעול, בקשות לשיפורים וכדומה).
התמיכה מבוצעת ע"י מחלקת התמיכה לכל העולם (אין "תמיכה מקומית" באף עיר/מדינה בעולם)
התמיכה מבוצעת בעיקר באמצעות האינטרנט, אך בנושאים כגון רשיונות ובעיות בהתקנה ניתן גם מענה טלפוני.
לרוב מתקבלת תשובה בתוך 24 שעות.

הדרכה:
אנחנו מבצעים הדרכות תפעול חינמיות ללקוחות בכל מספר שבועות

עדכונים:
החברה מוסיפה יכולות ושיפורים רבים בהתאם לבקשות מהלקוחות על בסיס חודשי.
עדכוני התוכנה הם בחינם למשך מספר שנים.

itayt
10-04-12, 12:56
יש לך מצלמת DSLR של קנון, קנית עדשת סיגמה .
לאחר חודש עברת למצלמת DSLR של ניקון,
האם תפנה לסיגמה בבקשה להחלפת העדשה לזהה (יש להם) רק עבור חיבור של ניקון ?

רענן

השוואה מאוד מוזרה... בכל מקרה, הגרסה למק היא חינמית ורציתי לשדרג לגרסת Pro כמו שהיה לי בפי.סי, ממש גרמת לי להרגיש גנב... הרי זה אותו מחשב וכמו שכתב גיא לא אמורה להיות בעיה - אז זהו, שעובדה שיש ואי אפשר. לגבי המפות גם לא נתאפשר לי להתקין אותן שוב, אבל אמרו לי שעוד חצי שנה מהיום שבו איקטבתי את המפות אני אוכל שוב... אני ממתין - בקיצור, לדעתי כל מי שלא קונה תוכנות מהסוג הזה ומשיג אותן לצורה הישראלית והוותיקה, הרבה יותר מרוצה ממני.

גימל4
10-04-12, 12:57
תגובה נוספת בקשר לטענות ספציפיות שעלו כאן.

רשיונות:
לאחרונה החברה עשתה שינוי במדיניות (הגדילו את מספר ההתקנות לרשיון והקשיחו את הקריטריונים למתן התקנה נוספת).
לאחר שהגיעו אלי מספר "ריקושטים" בנושא סוכם עם החברה להגמיש את הקרטריונים.
יש כאן הליכה על חבל דק שכן מדיניות גמישה מדי מביאה לניצול לרעה.
כמו שמספר לקוחות ציינו כאן, כשהנושא הגיע אלי הוא נפתר לשביעות רצונם. מבקש לפנות אלי במידה ולדעתכם קיבלתם תשובה לא מספקת מהתמיכה.

תמיכה:
בשנתיים האחרונות החברה הגדילה את המכירות בעולם במידה נכרת ואפילו בלתי נשלטת.
כתוצאה מכך (אני מסכים עם הטענות שעלו כאן!) זמני התגובה היו לא מספקים.
הנושא טופל ולהתרשמותי בחודשיים האחרונים יש שביעות רצון טובה בהרבה מזמני התגובה של התמיכה.

אשמח לענות לשאלות כאן בפורום או במייל באופן פרטי
[email protected]

raanan
10-04-12, 15:35
השוואה מאוד מוזרה... בכל מקרה, הגרסה למק היא חינמית ורציתי לשדרג לגרסת Pro כמו שהיה לי בפי.סי, ממש גרמת לי להרגיש גנב... הרי זה אותו מחשב וכמו שכתב גיא לא אמורה להיות בעיה - אז זהו, שעובדה שיש ואי אפשר. לגבי המפות גם לא נתאפשר לי להתקין אותן שוב, אבל אמרו לי שעוד חצי שנה מהיום שבו איקטבתי את המפות אני אוכל שוב... אני ממתין - בקיצור, לדעתי כל מי שלא קונה תוכנות מהסוג הזה ומשיג אותן לצורה הישראלית והוותיקה, הרבה יותר מרוצה ממני.

סליחה טעות שלי בהבנה ! (כנראה הזיקנה)
חשבתי שהיה לך מחשב PC ווינדוס והחלפת למחשב מקינטוש .
בגלל זה נתתי אנלוגיה למצלמות .

שוב מצטער על "השליפה" המהירה

רענן

IlanHadar
30-09-12, 14:43
איך אני ממרכז על הנקודה בה אני נמצא?

boaz avrahami
30-09-12, 14:53
צד שמאל למעלה ( לא הכי למעלה) יש כפתור בצורת צלב בצבע מאוד בהיר

שמעון2
01-10-12, 01:04
חג שמח :-)

לקוחות הפנו אותי לשרשור וביקשו שאגיב.
להלן תשובות והבהרות בקשר לתמיכה ורשיונות של תכנת TwoNav
המגיב מייצג את החברה בישראל.

שמי גיא, אני מדריך טיולי אופניים והגעתי לייצוג החברה לאחר שהתנסתי בפתרונות שהיו בישראל, וחיפשתי לעצמי פתרון ניווט איכותי .

מדובר בחברה בינלאומית שמוכרת תכנה ומפות לכל העולם (ניווט שטח וניווט עירוני).
התכנה מתאימה לכל מערכות ההפעלה הנפוצות שיש בשוק (אנדרואיד, אייפון/אייפד, חלונות, מקינטוש, WinCE ועוד).

רשיונות:
הרשיון מאפשר התקנה בשלושה מכשירים במערכות הפעלה לפי שיקול הלקוח (למשל ניתן להתקין על חלונות וגם על אנדרואיד).
אין מגבלה למספר ההתקנות על אותו מכשיר/מחשב (ניתן להתקין מחדש לאחר פירמוט, ניתן להתקין גירסה חדשה לצד גירסה ישנה...).
מעבר לשלושה מכשירים יש מקום לשיקול דעת. בתקלה הלקוח מקבל התקנה נוספת. נלקח בחשבון גם הזמן בין ההתקנות.
באייפון/אייפד יש מקרה מיוחד עקב מגבלות של חברת אפל. אבל גם באפל הלקוח זכאי להתקנה בשלושה מכשירים.

תמיכה:
לקוח זכאי לתמיכה בכל נושא (תקלות, רשיונות, תפעול, בקשות לשיפורים וכדומה).
התמיכה מבוצעת ע"י מחלקת התמיכה לכל העולם (אין "תמיכה מקומית" באף עיר/מדינה בעולם)
התמיכה מבוצעת בעיקר באמצעות האינטרנט, אך בנושאים כגון רשיונות ובעיות בהתקנה ניתן גם מענה טלפוני.
לרוב מתקבלת תשובה בתוך 24 שעות.

הדרכה:
אנחנו מבצעים הדרכות תפעול חינמיות ללקוחות בכל מספר שבועות

עדכונים:
החברה מוסיפה יכולות ושיפורים רבים בהתאם לבקשות מהלקוחות על בסיס חודשי.
עדכוני התוכנה הם בחינם למשך מספר שנים.

שלום גיא שמי שמעון ואני רכשתי את התוכנה לאחר שעשית פרסום כל כך גדול באתר .
לצערי התאכזבתי מאוד מהתוכנה כל מה שאתה מספר כאן הוא לא נכון .התוכנה לא מדויקת .בניווט יש אי דיוקים ברמות של עד 300 מטר .התוכנה נתקעת .הרבה מאוד פעמים המפות נעלמות .או נעשות לא ברורות .המעבר ממפה למפה לא מהיר והרבה פעמים נתקע .הקלטת מסלול ממש לא נוחה ואתה לא יכול להמיר מסלול מוקלט.
לאיש מחשבים שלא משתמש בתוכנה בפועל .אולי זה נראה כאתגר לעבוד מולו או אולי יש לה הרבה אופציות אבל האופציות מקרטעות ולא עובדות.
ובשורה התחתונה השירות לא קיים ואתה יכול לספר שלי שזאת תמיכה בנלאומית וכו... אבל כדי להשתמש בתמיכה אתה צריך לדעת להתבטות בשפה זרה ולדעת להסביר את עצמך בשפה זרה. בשורה התחתונה תוכנה גרועה אם שרות גרוע ואני שלחתי לך מספר מיילים ולא התיחסת אליהם ולא עזרת מה שבטוח את כספי לקחת.
בקניה הזאת עקצו אותי מזכיר לי את המותג הסיני רק שגם המחיר לא זול.שמעון

-->