PDA

צפייה בגרסה מלאה : סט הגבהה של פרו קומפ

jimi
06-04-12, 18:18
שלום וחג שמח לכל הסוזוקים
שמי שי ואני נמצא כרגע בארה"ב אני מעוניין לרכוש קיט הגבהה של פרו קומפ לגימיני 2005.(הגבהה של עד 3 אינצ)
רציתי לדעת עם למישהו יש ניסיון עם הקיט הנל ויכול לתת פרטים מדויקים על הקיט(קפיצים בולמים,דגמים)
הצעות נוספות לרכישה של חלקים מארה"ב לגימני התקבלו בברכה (נעילה לוקרייט כבר נרכשה אתמול)
המון תודה לועזרים!!

שגיא S
07-04-12, 10:51
הסט של פרוקומפ לא מוכר בארץ...אבל מהכרות עם הבולמים שלהם הם נחשבים להכי זולים/בסיסיים שיש.

איך אתה מתכוון להביא את זה? במזוודה? 4 קפיצים ו 4 בולמים זה חתיכת משקל שלא בטוח שיתנו לך להעביר במכס בלי בעיה...

sniredri
07-04-12, 12:01
אני חוזר לארץ עם עוד שלושה חברה אז את המשקל נחלק בינינו! יש לי הזדמנות לרכוש במחירים נוחים בולמים וקפיצים אני רק צריך דגם ספציפי ושבאמת יתאים לרכב.

hadtomer
07-04-12, 12:12
שלום וחג שמח לכל הסוזוקים
שמי שי ואני נמצא כרגע בארה"ב אני מעוניין לרכוש קיט הגבהה של פרו קומפ לגימיני 2005.(הגבהה של עד 3 אינצ)

דבר ראשון תבדוק אם בכלל ניתן להשיג את הקיט הזה בארה"ב.

שגיא S
07-04-12, 12:15
דבר ראשון תבדוק אם בכלל ניתן להשיג את הקיט הזה בארה"ב.

אני מבין מדברייך שאין לך ממש קיט ייעודי ביד?

אני מסכים עם תומר..הג'ימני הוא לא רכב ממש נפוץ בארה"ב ולכן אין לדעתי הרבה סיכוי שתפגוש שם משהו ייעודי לג'ימני.

בכל מקרה לא הייתי מסתכן...יש דברים שהרבה יותר שווה להביא מארה"ב. יחסי העברה לטרנספר, לדוגמא.

תסתכל על מה ששלחתי לך בהודעה פרטית. אולי תוכל לעזור לשנינו

jimi
07-04-12, 12:21
ראיתי ועניתי, יש לי עוד שבועים עד הטיסה אני מחכה לפרטים נוספים, בכל זאת אשמח לשמוע חוות דעת על הסט הזה על גימיני, אני קונה 2 סטים אז המחירים יוצאים מאוד אטרקטיביים יחסית לארץ,פרטים קצת על היחסי העברה?

שגיא S
07-04-12, 12:28
לי יש סמוראי אז אני לא מכיר את הסט...אני אשאיר מקום לענול לכאלו שכן מכירים.

בקשר ליחסי העברה, 4.16 לטרנספר...עולה בערך 450 דולר. שווה כל שקל לדעתי.

ishc
07-04-12, 15:16
לי יש סמוראי אז אני לא מכיר את הסט...אני אשאיר מקום לענול לכאלו שכן מכירים.

בקשר ליחסי העברה, 4.16 לטרנספר...עולה בערך 450 דולר. שווה כל שקל לדעתי.

ומצריך ממנו להחליף לטרנספר של סמוראי.
לא הסבה פשוטה בכלל.

-->