PDA

צפייה בגרסה מלאה : שרשור תודות לקראת סיום הפרויקט שלי...

Porsche_Dude
09-04-12, 09:29
שלום לכולם,

רובכם לא יודעים אבל בימים אלה אני בעיצומם של שלבים אחרונים לסיום פרויקט THE EDGE SIDEWINDER שאני בונה ואני רוצה לנצל את במת הפורום בשביל להגיד תודה... בתור נער לפני גיוס הפרויקט הזה היה משימה לא פשוטה בכלל בשבילי, בייחוד שזה פרויקט ראשון מהסוג ובנוסף לכך שהייתי חסר ניסיון וחסר רישיון נהיגה (תתפלאו עד כמה רישיון זה מבורך בכל הקשור לאיסוף חלקים..;)).

ראשית כל, אני רוצה להודות לסדנת רוק סוליד בראשותם של ארנון שושני ורפי כהן היקרים- את ארנון הכרתי לפני שנתיים בערך אחרי שלא מצאתי מישהו באזור המרכז שמוכן לכופף בשבילי את הקשתות לקשת התהפכות. ארנון שלח לי הודעה בפורום, נפגשנו וכך הכרנו.
מאז אני מוכרח לציין שארנון לקח אותי תחת חסותו ולימד אותי הרבה מאוד דברים שספק אם היה מי שילמד אותי... מאוחר יותר כאשר נפתחה הסדנה יחד עם רפי הם הסכימו בטוב ליבם לארח את הבאגי שלי בסדנה שלהם והרשו לי להשתמש בכלים הרבים שברשותם ובמסגרת זו צברתי הרבה מאוד ניסיון וידע... מאוחר יותר בחופש הגדול הם גם הסכימו להעסיק אותי בתור עוזר על מנת שאוכל ללמוד מהם ובהחלט אני מוכרח לציין שזו העבודה שממנה למדתי הכי הרבה אי פעם ולא רק בקטע של מכונאות ומסגרות אלא גם בכל הקשור לחשיבה מחוץ לקופסא, תכנון דברים ושיפור דברים קיימים.
אז ארנון ורפי- תודה רבה לכם על הסבלנות, הרצון והמאמץ לעזור לי וסליחה על כל השיגועים, הטרטורים והטלפונים... כעת שאני לקראת התוצר הסופי המוגמר אני חייב לציין שהבאגי שלי עלתה בהרבה רמות ממה שאני תכננתי בהתחלה והרבה בזכות החוסר פשרות ורמת העבודה הגבוהה שהחבר'ה האלה התעקשו איתי.

יכול להיות שבשביל אנשים אחרים שכבר בנו באגי או שניים בחייהם זה לא יראה הפרויקט המרשים ביותר שראו בארץ, אבל אני מאוד מבסוט מהתוצאה הסופית ויחסית לבסיס שממנו התחלתי ובהתאם למגבלות שהיו לי, אני לא חושב שהייתי יכול לבנות משהו יותר מרשים.

אז זהו מספיק עם החפירות... הגיע הזמן לעבוד- אני הולך לסיים את החשמל בבאגי ולצאת לנסיעת מבחן :)
חג שמח לכולם!
בריאן.57598

גלדיאטור
09-04-12, 09:33
נראה טובבבבב

lizard
09-04-12, 09:42
נראה אחלה. תתחדש ובהצלחה.

ishc
09-04-12, 09:50
באמת נראה ​טוווווווווווווווווווווווווווווווב, תתחדש

hogi
09-04-12, 18:16
נראה טוב!
תביא מהר עוד כמה תמונות.

Porsche_Dude
10-04-12, 22:54
חבר'ה תודה רבה על הפרגון, תמונות נוספות יעלו כשהפרויקט יהיה גמור לגמרי..

מחר אני מתכנן לסיים את מה שקשור למערכת העברת ההילוכים, היום גם הותקנו מראות (:)).
לצערי החשמלאי שלי בחופשה וזה כרגע מעכב אותי מאוד!! אני כבר מת לשמוע את המנוע :)

מקווה שיהיו עדכונים בקרוב מאוד!

-->