PDA

צפייה בגרסה מלאה : ניסאן NV200 מי מכיר?

התייש
11-04-12, 00:02
לא בדיוק פרייבט אבל טנדרון יפני ,חדש בארץ.
הייתי בסוכנות והצצתי ברכב והבאתי מפרט טכני. או קיי- על פניו לפי המפרט נראה כבד (משקל עצמי 1333 ק"ג), וחלש (85 כ"ס ב-3.75 סל"ד).
חוץ מזה לא הצלחתי למצוא מבחן דרכים או השוואה לחלופות המוכרות.
האם מישהו יודע פרטים נוספים ויכול לשפוך אור על הנושא?
תודה, מעיין.

דרור ברלי
11-04-12, 00:07
הדבר הזה נבחר לשמש כמונית הניו-יורקית הרשמית הבאה. אם זה משנה לך.

התייש
11-04-12, 00:43
הדבר הזה נבחר לשמש כמונית הניו-יורקית הרשמית הבאה. אם זה משנה לך.

זה אחלה, אבל השאלה איך הוא יסחב אם נעמיס עליו מידי יום 300+- ק"ג וכמה עלויות הטיפולים של זה בהשוואה למתחרים מאירופה (ברשותינו גם קונקט גם ברלינגו וגם דובלו וכולן נקנו מיד שנייה)- הפעם זה רכב חדש מכל הבחינות ולכן השאלות המאתגרות. תודה על הסבלנות חברים..

דרור ברלי
11-04-12, 01:08
זה אוטו חדש בכ להעולם. עוד אין ניסיון אמיתי איתו. והוא לא נראה כל כך קטן ומסכן כך שלא נראה לי ש-300 קילו יעיקו עליו יותר מדי.
גם אל תתרשם מהספק מירבי צנוע על הנייר. מה שחשוב לך זה נתון המומנט, באיזה סל"ד מתקבל, ואיך נראית עקומת המומנט, וכמובן - צריכת הדלק. זה עניין קריטי היום.

itayt
11-04-12, 21:28
נתון המומנט די סביר וצריכת הדלק מצויינת יחסית לטנדר, הכי גדול מבחינת כושר העמסה ובסופו של דבר טנדר יפני, אמור להיות אמין יותר ממתחריו הצפרתיים (למרות שהמנוע למיטב ידיעתי זה אותו מנוע של הרנו).
אם אתה רציני מבחינת קניית הרכב, שלח לי איזה הודעה פרטית, גם אנחנו בחברה רוצים לרכוש אותו ואולי אפשר יהיה להגיע למחיר טוב יותר על 2.
יש עליו מבחן דרכים שעשו באתר carsforum, יצא לא רע אבל מבחינתי הוא הרכב המועדף דווקא בדלל הספרטניות שלו יחסית למתחרים, אין מה שיתקלקל וישבר.

התייש
12-04-12, 11:40
קראתי כבר את המבחן המדובר. את האמת, לא התרשמתי- נראה לי קצת מעורפל. בכל אופן אנחנו רציניים בקשר לרכב ומעוניינים בשניים כאלו. שולח לך בודעה פרטית.

דרור, תודה.לא מצאתי במפרט עקומת מומנט ואת האמת אני גם לא ממש זוכר איך מסתכלים על זה.

חג שמח לכולם.

-->