PDA

צפייה בגרסה מלאה : תודה לשי משה מאילת

יריב קלר ברוך
13-04-12, 22:13
חברים יקרים ברצוני ובשם חברי לטיול החג להודות ולציין את ליבו הרחב של שי שיצא גבר גבר !
בקיצור נתקענו בשטח עם חלק שלא היה לנו . התקיעה היתה באזור אילת ושי עזר לנו בעזרת זה שדאג לנו לחלפים מהמוסך של הגיפאים באילת עולם השטח שפתח את העסק בגלל ששי ביקש וגם כי אברהם אחלה גבר !
תיקנו את הרכב והמשכנו בטיול שהיה מדהים .
אז שי תודה על הסיוע באילת בזכות העזרה שלך הטיול שלנו המשיך להיות מדהים

דרור ברלי
13-04-12, 22:24
לא מפתיע בכלל.
זו לא הפעם הראשונה (ובטח לא אחרונה) שאברהם ורועי מ"עולם השטח" באילת עוזבים את המשפחות באמצע ארוחת שבת/חג ופותחים את המוסך במיוחד כדי לשלוח חלקים ולעזור לג'יפאים שנתקעים אי שם.
אני עוד זוכר שלפני כמה שנים חבר נתקע אי שם בערבה ביום שישי בערב והיה זקוק לחלק כלשהו, קיבל מספר טלפון שלהם והתקשר. באמצע ארוחת שבת, הם עזבו הכל, נסעו למוסך, ושלחו אליו את החלק עם נהג מונית.
אנשים טובים באמת, כמו שהיו רק פעם. כבר אין הרבה כאלה.

savyon
13-04-12, 22:40
גם עבורי, פעם מזמן, הם עזבו את שולחם השבת ופתחו את המוסך כדי לספק לי משאבת דלק שהייתי צריך.

רק מה ברלי,
המשפט האחרון שלך: "אנשים טובים באמת, כמו שהיו רק פעם. כבר אין הרבה כאלה."
אני מאוד רוצה להאמין שהוא לא נכון,
שיש עוד הרבה אנשים טובים כמוהם גם היום.

סביון

יריב קלר ברוך
13-04-12, 23:05
יש עוד הרבה אנשים טובים .

דרור ברלי
13-04-12, 23:30
ברור שיש עוד.
כמה כאלה שיעזבו הכל ויעזרו למישהו שהם בכלל לא מכירים? ולא פעם אחת אלא הרבה פעמים?... וואלה, לא יודע.
גם אני רוצה להאמין שאתם צודקים.

YosSima
14-04-12, 15:31
דרור וסביון
במקום לרצות להאמין , תסתכלו במראה ותשאלו את עצמכם אם אתם הייתם עושים דבר כזה ...
אם כן - אז יש עוד אנשים כמו השניים מאילת.
אנחנו יוצרים את הסביבה . היום שי עזר ליריב להמשיך טיול - מחר יריב יתנהג באותו האופן :)
שבוע טוב :)

שי משה
15-04-12, 00:01
לא מפתיע בכלל.
זו לא הפעם הראשונה (ובטח לא אחרונה) שאברהם ורועי מ"עולם השטח" באילת עוזבים את המשפחות באמצע ארוחת שבת/חג ופותחים את המוסך במיוחד כדי לשלוח חלקים ולעזור לג'יפאים שנתקעים אי שם.
אני עוד זוכר שלפני כמה שנים חבר נתקע אי שם בערבה ביום שישי בערב והיה זקוק לחלק כלשהו, קיבל מספר טלפון שלהם והתקשר. באמצע ארוחת שבת, הם עזבו הכל, נסעו למוסך, ושלחו אליו את החלק עם נהג מונית.
אנשים טובים באמת, כמו שהיו רק פעם. כבר אין הרבה כאלה.

״איפה ישנם עוד אנשים כמו השנים מאילת אשר יצאו בליל שבת לחלץ חבורה של מפגרים ״ סתם בכיף תמיד שמח לעזור ואברם ורועי באמת אנשים יקרים .

יריב קלר ברוך
15-04-12, 07:32
גם אתה שי איש יקר ועדיין אני יפרום לך גוש אנטריקות בפעם הבאה שניפגש יעלה מנגללללללללללללללללל

דרור ברלי
15-04-12, 09:25
דרור וסביון
במקום לרצות להאמין , תסתכלו במראה ותשאלו את עצמכם אם אתם הייתם עושים דבר כזה ...
אם כן - אז יש עוד אנשים כמו השניים מאילת.
אנחנו יוצרים את הסביבה . היום שי עזר ליריב להמשיך טיול - מחר יריב יתנהג באותו האופן :)
שבוע טוב :)

לא שניים אלא שלושה - תן קרדיט גם לשי...
ולמה רק מחר? יריב כבר עשה את זה. ולא פעם אחת... :) תהיה בטוח שגם לא פעם אחרונה.
העזרה שהוא מקבל, אם וכאשר הוא צריך (כי בדרך כלל הוא בצד שעוזר ומחלץ), מגיעה לו בזכות.

ומה איתי? בשקט בשקט - בעוונותי גם אני עשיתי כבר דברים כאלה...

elro
15-04-12, 11:13
מזכיר לי שלפני כ 12 שנים נשברה לי המאיה (עלה ראשי) במיצובישי L200 באפלו, נסעתי מציחור לאילת ביום שישי בערב, חיכה לי בחור במוסך עולם השטח עם מאיה תקינה במחיר יותר מהוגן וכך יכולתי לסיים טיול ארוך בצורה תקינה.

dingo1st
15-04-12, 11:25
חייב לציין שגם אני חייב לשי תודה ענקית.....

YosSima
15-04-12, 12:57
נו .. אז כל הכבוד לכולם פה ... מסתמן שיש כאן חברה ממש טובים והוגנים שמוכנים לעזור לחבר (גם כשלא מכירים) בזמן צרה
מה שגורם תמיד להגדלת המעגל החיובי וזה כיף לשמוע על מקרים כאלו וטוב לדעת שהפורום פה גם עוזר להרחבת המעגל ...
בדיוק כמו שירשורי החילצוים למיניהם ..
שאפו
שבוע טוב

liorh
15-04-12, 13:01
תודה תודה רבה לשי משה ולאברהם מ"עולם השטח" באילת שהם אחלה גברים, מדובר על תקלה בג'יפ שלי שהקויל החליט להתפוצץ דווקא על פסגה של פיסטין כזה שלא ניתן היה לגרור אותו לא אחורה ולא קדימה, במיוחד שהיינו עם ילדים צעירים... שי ואברהם הצילו לנו את היום ואת הטיול שכפי שנאמר שהיה מדהים
אני רוצה להודות גם לחברי הטוב יריב קלר ברוך על הובלת הטיול (5 ימים) שכל טיול איתו הוא חוויה בתחום הניווט והמסלול, בתחום השקט הטכני ובתחום מצב הרוח המרומם. כן ירבו טיולים כאלה ואנשים כאלה.
ושוב תודה לשי משה מאילת ולאברהם מעולם השטח באילת - אחלה גברים וג'יפאים!!!

lizard
15-04-12, 14:49
אני לא מכיר את כל הנפשות הפועלות בשרשור הזה אבל שי משה הוא אחלה גבר ומארגן מדהים. כולי תקווה שהוא ירים את הכפפה ויתחיל גם לארגן תחרויות ואני בטוח שהם יהיו בליגה אחרת ממה שיש כרגע בארץ!

יריב קלר ברוך
15-04-12, 14:53
תודה תודה אני מסמיק ואני מקדיש לך ליאור שיר קטן

http://www.youtube.com/watch?v=0QmzFbzC4B4&feature=player_embedded

-->