PDA

צפייה בגרסה מלאה : לחובבי הראלי רייד - תזכורת

סוזי המשתוללת
02-01-03, 00:03
היום 2330 יורוספורט להכין את מכשירי הוידאו ראלי פאריז דקר יוצא לדרך

נמרוד
08-01-03, 17:28
מזכיר לי שפעם היה דיון מעניין בג'יפטריפ על ההבדלים בין המכוניות שמשתתפות בראלי רייד לבין אלו שבמרוצי מדבר אמריקאים כמו הבאחה. עכשיו תגידו לי אתם, הבאגים של פולקסוואגן ושל שלסר (שהשנה אגב הפך להיות ----מכוער---- במידה לא אנושית) הם לא פחות ולא יותר מאשר מכוניות מדבר אמריקאיות עם חיפויים אוירודימיים? נראה לי שכן. מה שמסקרן אותי ולא הצלחתי להבחין מהתמונות, האם יש סרן חי לבאגי'ז האלו כמו לפרו-טרק או שמתלים נפרדים מאחורה?

סוזי המשתוללת
09-01-03, 01:22
נמרוד
irs מאחור

סוזי המשתוללת
09-01-03, 01:25
אגב הנווט באחת ממשאיות הדאף של משפחת דה רוי הוא לא אחר מאשר גי קולסול הבלגי שעשה את הדקר עם אופל מנטה הנעה אחורית ודאבל ג'אנט וסיים אותו נדמה לי מקום רביעי

נמרוד
09-01-03, 12:07
שמוליק, אתה נראה לי מתמצא בתחום... יש לך קישורים לאתרים שיש בהם מידע טכני אמיתי על המכוניות שמשתתפות בדקאר? תמונות של מה שיש מתחת לפלסטיק? ורצוי באנגלית...

סוזי המשתוללת
11-01-03, 01:33
פעם היו לי ירחונים עם כל החומר הנ"ל חלקו באיטלקית וחלקו בצרפתית רק שבעוונותי נתתני אותם מה שכן יש לי זה קלטות וידאו של כל הדקרים מ84 כשהייתי מקליט חמש דקות כל פעם מהטלויזייה הירדנית
אני מבין שמה שמעניין אותך זה בעיקר המתלים ?

סוזי המשתוללת
11-01-03, 01:37
נסה לדבר עם רמי גלבוע הוא יידע היכן למצוא
חוצמזה נסה באתר של חברת ראליארט הסדנא שמייצרת את מרבית המיצובישים

נמרוד
16-01-03, 10:44
ראיתי בטלויזיה את הבאגי של יוטה מפורקת... המתלה האחורי מסגיר באגי class 1 אמריקאיות מהרמה הגבוהה ביותר, שלדות של Chenowth או Jimco אולי? מישהו יכול לספק לי מידע מוצק יותר? ושאלה אליך שמוליק - תוך כמה שנים נזכה לראות את המוטציות ששולטות כבר כמה שנים במירוצי מדבר, הtruggy, שילוב של טנדר ובאגי, באפריקה?
http://www.truckworld.com/4x4-OffRoad/herbst/TerribleHerbst-9.jpg

-->