PDA

צפייה בגרסה מלאה : צריך יעוץ- חברת אורנג' המקוללת

torchak
17-04-12, 10:13
רציתי לדעת האם למישהו יש מושג משפטי לגבי המחויבות של החברה למה שנאמר בטלפון ע"י הנציגים.
למה הכוונה? נציגה של החברה אמרה לי בטלפון מחיר עבור עיסקה מסויימת. בשיחה הבאה איתה, כשרציתי לבצע את העיסקה היא נתנה לי מחיר אחר וטענה שהיא לא מארה ורשום על על המסך מה הפרטים שהיא נתנה לי. ביקשתי שתאזין להקלטת השיחה, היא האזינה ואכן הסתבר שאני צודק ונאמר לי משהו אחר. בכל זאת, כל הנציגים איתם הצלחתי לדבר אמרו בסופו של דבר "זה מה יש. לא תוכל לקבל את המחיר שניתן לך אלא לשלם את המחיר הנכון" (ההבדל בניהם אגב הוא קטן מאוד)
אני יודע שבחנות למשל, אם נכתב על פריט מחיר לא נכון, החנות מחויבת לספק אותו ללקוח במחיר הנקוב, אפילו אם נפלה טעות. מאחר והעסקות של אורנג' הן טלפוניות רציתי לדעת האם יש להם איזשהי חובה לעמוד מאחורי ההבטחות הטלפוניות שלהן?
ובאותו נושא- כשהכנסתי את המכשיר לתיקון, קיבלתי SMS שהמכשיר מוכן. הגעתי למרכז השירות והמכשיר לא היה שם. הייתי צריך לחזור פעם נוספת.
אתמול - נקבע לי שליחות להחלפת מכשיר - המתנתי 3 שעות והשליח לא הגיע.
כמובן שיש עלות לזמן שלי והנסיעות למוקד השירות. האם יש דרך לתבוע זאת מאורנג'.
נקודה אחרונה - האם מישהו מכיר דרך לדבר עם מנהלים בכירים יותר? דרך המוקדים לא מוכנים להעביר אלא ל"נציג בכיר" או "מנהל צוות" שבמילים אחרות זה איזה ילד שהאיכלו אותו בכמה סיסמאות כדי להשתיק לקוחות (כמו למשל "אני לא יכולה לבצע את זה "מסיבה מערכתית", איזה בלבלוש שכל)?

תודה רבה.

נמרוד
17-04-12, 10:36
תעזוב אותם.

אני הייתי לקוח של אורנג' 10 שנים. רוב השנים לקוח מרוצה. לפני שנתיים או משהו כזה הם התחילו לזייף (אומרים שזה מאז שבן דב קנה נהיה בעל הבית? - מה זה משנה). כשהם עברו לגנבה (כן - אורנג' גנבו אותי - שזה יעלה בגוגל) ואחרי שהחזירו את הכסף ניסו אגב שוב לגנוב בקטנה, ושוב החזירו את הכסף... צריך לעזוב אותם.

זה כל כך קל - לך לחברה אחרת, סגור עסקה, באופן מיידי אתה עובר, עם המספר שלך. גם אם יש לך התחייבות על מכשיר - החברה החדשה מחוייבת להחזיר לך בדיוק באותו דיל. אני גם היססתי והתמהמהתי - אבל ברגע שאתה מחליט, זה הכי קל בעולם. וכשהם יתקשרו אליך להגיד למה עזבת - תגיד להם - כי רימיתם אותי בקטנה.

lior_b.s
17-04-12, 11:01
מכיר מקרוב את מה שאתה מספר.. אני אישית מקליט בעצמי את כל השיחות עם הנציגים.
גם לי מכרו חבילה במחיר מסויים, ומשום מה החשבוניות שהגיעו אח"כ היו על מחיר גבוה יותר ללא הזיכוי שהובטח, אחרי כמה חודשים שבהם כל חודש נציג אחר מנסה למרוח אותי ולנסות לשכנע אותי שמה שמכרו לי לא אפשרי או שאני לא הבנתי, נתנו לי זיכוי על כל החודשים אבל עדיין טענו שאין חבילה כזו, אלא בזיכוי לאחר החיוב או זיכוי מראש לתקופה של שנה.. מה שמחייב אותי להישאר לקוח שלהם שנה, עזוב שאחת הנציגות אמרה אני יכולה לזכות את החשבון שלך ואם תרצה תתנתק..
בולשיט!!
הישועה הגיעה דווקא מהעמוד שלהם בפייסבוק, פרסמתי שם את כל הסיפור, והפצצתי אותם בפוסטים שחושפים כל שקר שפירסמו ואף הבטחתי להעלות את השיחות המוקלטות שלי לעמוד הרשמי שלהם..
כל אותו הזמן נציגי הפורום שלהם ביקשו שאצור קשר במייל לפתור את העניין ואם אתה רוצה להגיע למנהל יותר בכיר, זו הדרך.. תשלח להם מייל דרך הפורום או העמוד בפייסבוק ויחזור אליך מנהל עם "קצת" יותר סמכויות.. הפלא ופלא קיבלתי את החבילה שהובטחה לי ללא שום התחייבות +פיצוי בחשבונית הבאה..

ליאור

torchak
17-04-12, 11:02
אני באמת רוצה להתנתק אבל לא ממש מאמין שמישהו שם ייתקשר לבדוק למה. הקטע המגוחך זה שגם שאתה מדבר עם נציג לאף אחד אין באמת יכולת לעשות משהו. הם
כולם שם על תקן קצין הסברה שחוזרים כל פעם על אותם הסברים מגוחכים ולא משכנעים של הנציג הקודם שדיברת איתו. לאחרונה הם עלו על סטארטאפ חדש - מישהו הנחה אותם לחזור על המנטרה המגוחכת "מבחינה מערכתית אני לא יכuל לעזור לך" הכוונה שהמערכות המתוחכמות של חברת אורנג' עושות הכל באופן עצמאי ולאף אחד בחברה אין יכולת להזין נתונים ידני. פשוט מגוחך ומבזה!

ishc
17-04-12, 11:22
תובנה שלי אחרי שבמהלך חיי הלא ארוכים (בינתיים) הייתי לקוח של שתי חברות סלולר - כולן אותו דבר!!!
פה אורנג' גונבים ושם פלאפון דופקים, באמצע סלקום מרמים וכו'...
גם לי היו כמה התנגחויות עם אורנג', אחת אפילו הייתה מאוד ארוכה ולקחה 7 חודשים, אבל בסופו של דבר קיבלתי מה שרציתי + פיצוי (לא משנה המקרה, זה כבר היה פרנציפ).
הם כל כך מעצבנים אותך, תתנתק כמו שהמליצו לך אבל אל תצפה למשהו אחר אצל המתחרים.

GodsFather
17-04-12, 17:03
נעם, אתה מפתיע אותי... ממך ציפיתי לקצת יותר תושיה.

א. כן, הם מחוייבים חוקית גם בעסקה טלפונית. אבל מכיוון שלך אין את ההקלטה אלא להם, לך תשיג אותה...
ב. בשביל להגיע ללשכת המנכ"ל או סמנכ"ל, כל שצריך הוא להתקשר ואו לפקסס -

חברת פרטנר תקשורת בע"מ
רחוב עמל 8 , א.ת אפק, ראש העין 48103
:טלפון054-7814888 :פקס054-7814999

לשכת מנכ"ל אורנג' 054-7814455
פקס 03-9054123

ג. תביעות קטנות - די בלפתוח שם "תיק" והם כבר יגיעו אליך, כי בתי המשפט נוטים לעזור ללקוח הקטן לעומת התאגיד הגדול, כל שכן כשיש לך מספר טיעונים שנערמו יחד.

מה שצחי ISHC אומר זה גם נכון - כולם אותו זבל, כי זו אותה שיטה אצל כולם ולכן גם אם יהיה לך טוב עכשיו בחברה אחרת, מחרתיים זה ישתנה שוב.
החוכמה היא להיות צעד אחד לפניהם ולהכין את המסמכולוגיה הנכונה בשביל לרסן אותם כל פעם שהם מרימים את הראש.

האופציה היותר טובה והכי אופיינית בישראל - תמצא חבר שעובד שם בפנים ושיכול לסדר לך זיכויים ראויים. ככה אני הייתי עושה ב012 כשאני עבדתי בתור "מנהל" וככה חברים שלי עשו עבורי בכמה וכמה ארגונים נותני שירות. אין מה לעשות, זה עם ישראל.

חכה שתגיע לדרישות ביטוחיות...יש לך נסיון בזה כמדומני.

זרקו
19-04-12, 22:51
להשיג מנהל? די פשוט- תתקשר ותגיד שפינית את כל היום במיוחד בשבילם ויש לך זמן. וגם שאתה נשאר על הקו עד שיעבירו אותך למי שאתה רוצה- הם לא ינתקו את השיחה ומקסימום ישימו אותך על הולד חצי שעה.
אם יש לך אפשרות לעשות את הטלפון מקו רגיל ולא סלולאר במקביל לעבודה שלך - זו הדרך שעובדת אצלי.

הדרך השנייה המהירה היא מכתב לתלונות הציבור שלך החברהה עם העתק למשרד התקשורת ולאתרי אינטרנט- תוך גג יום יש לך מענה.

בהצלחה

GodsFather
20-04-12, 06:07
זרקו, ההצעה שלך טובה כשיש עבודה משרדית חביבה וטלפון עם רמקול. לא כשאתה עצמאי ואו צריך לפגוש לקוחות ואולי אפילו לצאת מהמשרד.

לגבי הצעה ב' - יותר ריאלי, בעיקר עניין האינטרנט, בשביל מענה מהיר. מכתב לוקח יומיים עד שמגיע למשרדים ואז עוד כמה ימים עד למיון הנכון.

-->