PDA

צפייה בגרסה מלאה : שיפורים לסופה שלי ....

ערן טרופר...+six
17-04-12, 20:24
טעימות מהטמבון עם הכננת הטמבון יוצר ברוק סוליד הכננת נרכשה בנפרד והותקנה על ידיהם ...מקצוענים "אפילו עובד " חחחח (ציטוט של רפי )

*** (התמונות נמחקו לבקשת פותח השרשור, שיעלה אותן מחדש ללא מספר רישוי - המערכת) ***

אביעד פ.
17-04-12, 20:53
אהלן ערן.
ראשית נראה יפה מאוד, העבודה (שכבר עכשיו ניתן להגיד אופיינית לסדנא), נראית מקצועית.

רציתי לשאול 2 שאלות:
1. מה העקרונות שעמדו מאחורי תכנון הפגוש? (מעבר לההיות מגש לכננת).
2. איך הפגוש חובר לשלדה?

תתחדש!

ערן טרופר...+six
17-04-12, 21:14
משפר במרכז ובצדדים זוויות גישה מחובר ב6 ברגים מקוררים לשילדה ...תודה

kobiarava
17-04-12, 22:05
נראה טוב! לא מוגזם או צעקני, פרקטי, יפה ו"סקסי". תתחדש, ושאפו כרגיל לחבר'ה ברוק-סוליד

קובי

omri_t
18-04-12, 00:13
עבודה יפה מאוד! תתחדש!

תוריד דחוף את המספר מהתמונות אלא אם אתה רוצה שיבואו לאסוף לך את הסופה מהבית...

GodsFather
18-04-12, 06:10
שאלה - האם אי אפשר היה להוריד לחלוטין את החלקים שנמצאים לפני הגלגל ובכך לאפשר זוית גישה מלאה ?

lizard
18-04-12, 06:41
לא, זה הפגוש. צריך להיות לפני הצמיג, לא יודע בדיוק כמה.

six 4 life
18-04-12, 12:47
תתחדש ערן.
תארגן לה כיסוי לפני שיקלפו לך אותה מהג'יפ.. וגם לשמור עליה מלכלוך מיותר ועניים רעות.

ערן טרופר...+six
18-04-12, 22:35
וואלה עכשיו אני לא יקום כל רבע שעה להסתכל מהחלון אלא כל 5 דקות ...חייב איזה מנעול מרגיע אני לא ישן .

ודרך אגב איך אני מוחק אחרי שכבר העליתי עם אפשר בכלל אשמח להסבר מאחד החברים
תודה

ערן טרופר...+six
18-05-12, 21:43
אז ככה טמבון+מגש +מדרגות צד רוק סוליד כננת 8500 ל.כ (נקנה כבר כיסוי לא בתמונה) וציפוי אפוקסי גומי בעשייה עצמית כל הגיפ נמרח עם גלגלת שערות די עבה (לא מידי) לקבלת ציפוי עבה יותר סיימנו בחוץ עכשיו נעבור פנימה (התמונות צולמו לאחר שכל הציפורים בעיר חירבנו לי עליה )

5943459435

GodsFather
19-05-12, 12:33
תן תמונות תקריב על עבודת הצביעה, אני חושב שזה מעניין כמה גולשים פה, אני ביניהם.

ובכלל - תן לראות את הרכב קצת יותר גדול ;)

ערן טרופר...+six
19-05-12, 17:18
התמונות לא עולות לי יותר גדולות ...אבל מקרוב אני יעלה בקרוב

ד א
מבודי הסופה הורדתי כ6 סמ של חומר פחחות (המון אבק עם דיסק כל הרחוב היה המום בניין דירות כמובן)

snirjeepdreamer
20-05-12, 22:06
היי ערן,
ציפוי כל הרכב בחומר שציפית את הגג בתחילה הוא אמנם טוב וחזק אבל על מנת שזה יחזיק
זה דורש עבודת הכנה טובה ויסודית ולדאוג שהחלודה לא תתפתח מתחת.
אולי תפרט את עבודת ההכנה שעשית ? האם לקחת בחשבון גמישות מסויימת שהבודי דורש בעת "עבודה"
על מנת שלא יצוצו "פיצוצים" במקומות שונים ברכב ?

נשמח לתובנות מהניסיון שלך..

אגב, החלפת צבע כבר ברישיון ? :D

ערן טרופר...+six
21-05-12, 09:30
הרכב שוייף כולו עם דיסק שיוף עד למתכת ממש בגסות ונוקה עם טינר 21 מיד אחרי החומר נמרח עם גלגלת הרבה יותר ארוכת שערות ממה שמגיע עם הערכה לקבלת שכבה עבה מאוד

בקשר לרישיון כניגשתי להחליף את הצבע במכון הרישוי הסביר לי הבחור שכבר מכיר אותי מכל השינויים בטרופר שאני לא צריך להחליף כי.....לא רשום בכלל צבע ברישיון !!חסכתי כסף .

coas
21-05-12, 10:23
שכבה אחת עבה=צבע שביר.
הדרך הנכונה היא לצבוע מספר שכבות דקות אחרי זמן יבוש מספק לכל שכבה ושכבה, כ48 שעות. היצרן מכיר את המוצר שלו ומשום כך סיפק רולר עם סיבים קצרים.

-->