PDA

צפייה בגרסה מלאה : מתלבט בין פג׳רו desert ארוך דיזל חדש לבין גראנד צ׳ירוקי החדש דיזל 3000 סמק larado

Itay1972
21-04-12, 14:42
אשמח לקבל עיצה והכוונה לצורך קבלת החלטה נכונה איזה מהרכבים הללו לרכוש. אלו הם הפרטים שאבקש התייחסות אם אפשר:
מדובר ברכישת רכב חדש, משפחה 5 נפשות, רוב הזמן נסיעה על הכביש וגם כאשר אהיה בשטח זה יהיה לא בתנאים קיצוניים, מצד שני לא רוצה לחשש שאם כבר הגעתי לשטח הרכב היקר עלול להיפגע מה כל אחד מהרכבים נותן מבחנית מפרט ואבזור, חשובה לי הנוחות והאבזור (לא מכיר את הגראנד בכלל). מה קורה מבחינת שוק ואחזקת הרכב ותצרוכת דלק... לסיכום מה הייתם ממליצים לרכב שטח ראשון שהולך להיות רוב הזמן על הכביש אבל שכבר יגיע לשטח שלא יאכזב...

raanan
21-04-12, 17:39
לדעתי, כדאי "שתשבור כיוון" ...
פרייבט חדש מרווח ונוח + רכב שטח (SUV ) בעלות של כ 50 אלף ש"ח.
כך ביום יום תסע בנוחות ובבטיחות. בשטח לא תהיה מוטרד מפגיעה ברכב ישן בפרט שיהיה לך למחרת איך לנסוע לעבודה ...
בסה"כ הוצאות האחזקה לא יהיו יותר גבוהות.
אגב, לאורך השנים יש ירידה ביכולות השטח של מרבית הג'יפים לטובת התנהגות כביש נוחה ובטוחה יותר. כלומר,
ג'יפ SUV ב 50 אלף ש"ח יהיה בד"כ בעל ביצועים טובים יותר בשטח ממה שתרכוש חדש היום (ופי 5 במחיר).

בהצלחה
רענן

Itay1972
21-04-12, 18:26
לדעתי, כדאי "שתשבור כיוון" ...
פרייבט חדש מרווח ונוח + רכב שטח (SUV ) בעלות של כ 50 אלף ש"ח.
כך ביום יום תסע בנוחות ובבטיחות. בשטח לא תהיה מוטרד מפגיעה ברכב ישן בפרט שיהיה לך למחרת איך לנסוע לעבודה ...
בסה"כ הוצאות האחזקה לא יהיו יותר גבוהות.
אגב, לאורך השנים יש ירידה ביכולות השטח של מרבית הג'יפים לטובת התנהגות כביש נוחה ובטוחה יותר. כלומר,
ג'יפ SUV ב 50 אלף ש"ח יהיה בד"כ בעל ביצועים טובים יותר בשטח ממה שתרכוש חדש היום (ופי 5 במחיר).

בהצלחה
רענן

רענן תודה על התגובה. יש בבעלותי רכב פרטי טוב (פורד מונדאו) שמשרת אותי היטב ואני לא מתכוון להחליפו. בהנחה שאלו שתי האופציות ובנתונים שכתבתי קודם, השאלה שלי מה היית בוחר מבין השניים?

Tom Bril
21-04-12, 19:09
מכיר את שני הרכבים מקרוב כאשר ברשותי פג'רו קצר ולא ארוך.

מבחינת יכולות כביש יום יומי באופן אישי הייתי מעדיף את הגראנד, בידוד רעשים טוב יותר, נוח יותר מהקינג בכביש והבטיחות האקטיבית שלו טובה יותר
ההגה שלו קצר יותר
ויש לו תא מטען גדול יותר

תא הנוסעים של הקינג מרווח יותר מ4 נוסעים ומעלה יהיה יותר מקום בקינג.

הקינג רכב חסון יותר בכל הקשור לטיולים קצת יותר קשים, זוויות הגישה שלו טובות יכולת גיהוץ שבילים במהירות טובה יותר אך אלה דברים אותם אינך מחפש

שלא תבין לא נכון, גם הקינג הוא רכב כביש ויום יום מעולה אבל לדרישות שלך נראה שהגראנד יספק אותך יותר

מבחינת עלויות ההבדלים קטנים כאשר לדעתי יש יתרון לקינג בתחום עלות הביטוח המקיף
סה"כ שני הרכבים מספקים מאוד מבחינת דרישות
ממליץ לך לעשות נסיעת מבחן על שני הרכבים, לפעמים הלב לוקח אותך לאן שצריך.

raanan
21-04-12, 19:33
רענן תודה על התגובה. יש בבעלותי רכב פרטי טוב (פורד מונדאו) שמשרת אותי היטב ואני לא מתכוון להחליפו. בהנחה שאלו שתי האופציות ובנתונים שכתבתי קודם, השאלה שלי מה היית בוחר מבין השניים?

מצטער אבל, אין לי מושג לגבי יכולות השטח של הרכבים הללו. אבל,
לשכן שלי יש את הגראנד צ'ירוקי דיזל החדש, כוח המנוע ויכולת העלייה (7 קמ' של עלייה) לישוב שלי מרשימה ביותר (בהשוואה מול טרופר בנזין שגם הוא לא "עגלה") !
לשטח הוא לא מתקרב (נראה לי גם לא לעניין עם הצמיגים הללו) כי יש לו RZR .

בהצלחה בבחירה
רענן

ori abr
06-05-12, 10:43
איתי בוקר טוב

לפני זמן מה היה מישהו עם התלבטות דומה.
תראה, הפאגרו בסוף דרכו מבחינת הדגם. זהו דגם ותיק ( מקורו בשנת 2001 עם שינויים פה ושם)
הגרנד מבחינת תכנון הינו רכב יותר מודרני .
שבוע שעבר המועדון של הגרנדים עשה השוואה בין כל דגמי הגרנד צירוקי לדורותיו, מבחינת יכולת שטח.. ממה שקראתי על תוצאותיו מדובר ברכב בעל יכולת עבירות שלא נוםלת בהרבה מהכלים הישנים יותר והמשופרים כך שמבחינת יכולת שטח הגרנד לא פחות טוב מהקינג.
מבחינת יכולת כביש המיתלים של הגרנד בתצורת המיתלי אויר טובים יותר מהפגרו. נקודה.
מניעת נזקים בשטח מומלץ למגן את שניהם, אני בעיקרון מעדיף למגן גיפ בכל מקרה כדי להימנע מנזקים ( בוא נגיד שיותר זול לתקן מיגון של טרנספר מאשר לתקן טרנספר לדוגמא.
אני בעלים של גרנד ישן שנת 98 ויש גם פראדו ארוך במשפחה..( למען גילוי נאות כמו שאומרים)
אישית אם היה לי את הכסף הייתי הולך על גרנד דיזל עם מיתלי אויר.
מקוה שעזרתי לך ובהצלחה בבחירה שלך.

אורי

Jacob80
06-05-12, 11:04
השוואה מוזרה. לדעתי ההבדל הוא ניכר.

פאג׳רו זה רכב שטח ממוצע, ממוצע בכביש, ממוצע באבזור וממוצע בשטח.
הגראנד החדש מפואר, בהנחה והולכים על הלימיטד, מפואר פי כמה וכמה, נוח יותר בכביש, בעל מתלי אויר ונעילות דיפרנציאל כפולות שלא יתאמץ לעבור באלגנטיות במקומות שבהם הפאג׳רו לא יוכל אף פעם.

-->