PDA

צפייה בגרסה מלאה : מפגשים של סמוראים וויטרות

suzuki127
14-02-05, 20:00
אני לא רואה בשום מקום מידע על מפגשים של חברי הפורום סוזוקי או טיולים כל שהם ואני שואל למה???
אולי נארגן איזה מפגש טוב שכולם יהיו שם ויוכלו להתרשם,לילמוד ועוד...והכי חשוב להנות מטיול נחמד...
אם למישהו יש רעיון על מקום ועל תאריך מסויים זה יהיה מצויין.
לדוגמא דיונות,בוץ,סלעים כל מקום כזה יהיה אחלה של מקום ותאריכים ניראה לי שאין כמו ימי שבת(עד כמה שידוע לי אף אחד לא עובד בשבת :wink: ) ולפי מה שניראה לי אזור המרכז זה המקום שנימצא בול באמצע הדרך של הבאים מצפון והבאים מדרום.

צביקה :wink:

(מנהלים: אם זה לא המקום אנא העבירו את הנושא למקום אחר (תודה))
בכוונתנו המלאה, תודה :lol:

המהנדס
14-02-05, 20:05
עד כמה שידוע לי אף אחד לא עובד בשבת
לא ידוע לך מספיק :lol:

סתם . לדעתי יוזמה מבורכת . אפשר להפגש בבור בת"א / ליד הבסיס בפלמחים .

suzuki127
14-02-05, 20:10
מה שכן ידוע לי זה שהערבים ברמלה עובדים בשבת שמה אני מתקן פנצ'רים אחרי טיולים :wink:

צביקה

yoav
14-02-05, 20:15
מי שלא מחפש מפגשים - לא רואה אותם..... :roll:
לדוגמא:
http://www.jeepolog.com/jp_forum/viewtopic.php?t=6578&start=140

וגם...

http://www.jeepolog.com/jp_forum/viewtopic.php?t=6183&start=40

וכמובן מפגש ג'יפולוג בשישי הקרוב....

יואב 8)

suzuki127
14-02-05, 21:17
המפגש ביום שישי זה משהו אחר זה מפגש לכל חברי הפורום.
והתמונות שהראת לי זה מטיול שכבר היה!
אני מדבר על מפגשים של חברי סוזוקי אחרי הכל זה כל הכיף שאתה ניפגש עם אנשים שלכולם יש משהו מכנה משותף.במקרה שלנו הרכבים!! לכן אני הצעתי את ה"רעיון" של לעשות מפגשים של סוזוקי!!!

אני מקווה שהבנת את כוונתי וכמו שאתם רואים באתי בכוונה טובה אז בבקשה לא ליתקוף אותי :wink:

צביקה

סמוראי 92
14-02-05, 21:30
תפוס יוזמה ואנשים יצטרפו.

בלי פחד.

המהנדס
14-02-05, 21:43
יואב אתה תבוא למפגש קבוע במרכז ?
בכל מקרה לא מדובר בטיולים אלה במפגשים לטובת החלפת ידע והדגמת יכולות (כן בטח... :D )
לא ??
צביקה אם לא תיהיה לי עבודה באותו יום אז אני אבוא לאן שתגיד (רק תגיד כבר שהשירשור לא יעלם)

שעיה כליף
14-02-05, 21:56
ומה ?
ולאיזו תכלית :?
אם אתה מארגן טיול ... תבורך , אם זו פגישה טכנית .. אז נראה לי שכולם כבר מכירים את הדרך לעידן :twisted: סתאאאם , אם אתה רוצה שמפגש כזה יתקיים ויסחוף אנשים אתה צריך יותר מזה 8)
המפגש ביום שישי יצליח, כי מספיק שיגיעו 10% מהחברים הרשומים - אז יהיו יותר ממאה משתתפים, ותחשוב כמה רעיונות ומה אפשר ללמוד מכלים (תרתי) אחרים.
אז יאללה ארגן טיול ואני בא :D לשאר הדברים הפורום מספיק ( או המוסך של עידן :twisted: )

אלון_ק
14-02-05, 21:56
רק תגיד כבר שהשירשור לא יעלם
צ"ל: "רק תגיד כבר, לפני שגם השרשור הזה יהפך לצ'אט אחד ענק".

אין מה לעשות בדיקת היתכנות. יש מספיק קליינטים, אם תגיד יום ומקום - ותגיד את זה מספיק מראש - כולם יבואו (או הרוב, או רק מי שזה מעניין אותו). עשו כבר מיליון התחלות של "מועדון סוזוקי" ושאר זיוני שכל באלף ואחד מקומות, אף אחד אף פעם לא הוציא את זה משלב הדיבורים. אני מציע שנפסיק לזיין בשכל כאן ועכשיו - או שמישהו ירים את הכפפה, או שדי, מספיק, חלאס. טחנו את זה מכל כיוון כבר.

אני לא כותב את זה כאחראי פורום או כחבר מערכת או משהו כזה. אני כותב את זה נטו כבעל סמוראי שכבר 3 שנים שומע רק דיבורים. רוצים לדבר על זה? ביום שישי כולם נפגשים. נצלו את זה לדיבורים ותפסיקו כבר לקשקש בכל פורום שרק אפשר על כמה כולם רוצים.

127, זה לא אישי. באמת שלא. סליחה שאני מתפוצץ דווקא בשרשור שלך.

suzuki127
14-02-05, 21:59
אני בכיף הייתי מארגן איזה טיול ליומיים שלושה אבל אני לא מכיר את האזורים היפים בעלי השטח האימתני כיוון שאני חדש בעסק אז אני דיי NOOB בעיניין לכן אני רוצה שתעזרו לי!!!

צביקה :wink:

yoav
15-02-05, 06:29
לא תוקפים חלילה צביקה- הכל ברוח טובה 8)

הקישורים שנתתי לך היו של טיולים שהיו, אגב לא מזמן, כדי להראות לך שאפשר, בשני המקרים רק נזרק הרעיון לאויר- ואתה רןאה לבד את התמונות- מספיק סמוראים לא? :lol:
טיול נראה לי הזדמנות טובה יותר ממפגשים סתם- ראשית כי בשביל זה אני לפחות קניתי סמוראי. שנית, טיול משלב גם קטע חברתי וגם נסיון נצבר עם הרכבים והזדמנות להתרשם מהיכולות של שיפורים ושינויים שונים שלא קיימים אצלך. והכי חשוב-זה כיף :idea:

בקיצור- תבורך אם תיזום טיול ותארגן אותו- לא צריך להיות כריש שטח בשביל זה- את שני הטיולים הללו ארגן אחד חדש בעסק שעוד אין לו שנה את הסמוראי :twisted:

ואגב- יש כבר טיול שלישי שעוד לפני שהועלה לפורום כבר התמלא מיד ונסגרה הרשימה(לכן הוא מוחרש...)
כך שאני מבטיח לך שאם תארגן- אנשים יגיעו.

בהצלחה! 8)
ונתראה במפגש ג'יפולוג כמובן, יום שישי הקרוב - א י פ ה ?!?!

-->