PDA

צפייה בגרסה מלאה : ניסן פטרול מנוע הלך ב80.000 ק"מ החברה מתכחשת לתקלה סידר

eran212
16-02-05, 11:30
שוב פעם ביזיון של חברת ניסן בארץ,מנוע הולך אחריי 80.000 ק"מ והחבר'ה בניסן כרגיל לא לוקחים אחריות על תקלה שלפי מה שאני שמעתי היא סידרתית בשנים 01-02
,חבר שלי נאלץ להוציא מכיסו סכום מאוד נכבד עלמנת להשמיש את הרכב....

כל מי שיש בידו מידע לגביי התקלה הנ"ל /או נפגעיי פטרול 01-02 מתבקשים לפנות לשוקי בפל'0505298719

נמרוד
16-02-05, 11:43
שוב פעם ביזיון של חברת ניסן בארץ,מנוע הולך אחריי 80.000 ק"מ והחבר'ה בניסן כרגיל לא לוקחים אחריות על תקלה שלפי מה שאני שמעתי היא סידרתית בשנים 01-02
,חבר שלי נאלץ להוציא מכיסו סכום מאוד נכבד עלמנת להשמיש את הרכב....

כל מי שיש בידו מידע לגביי התקלה הנ"ל /או נפגעיי פטרול 01-02 מתבקשים לפנות לשוקי בפל'0505298719

לא שיש לנו משהו בעד (או נגד) היבואן של ניסאן. אבל ניסוח ההודעה שלך לא מכבד את הבמה.

מה קרה? מה הלך (מנוע עם רגליים)? למי? למה? מי אמר שיש תקלה סדרתית, איפה הודעות הrecall? מה בדיוק תגובת היבואן? האם הרכב בכלל באחריות (שנת 01-02 - כנראה שלא...)? וכן הלאה..............

אם המטרה היא סתם לזרוק משהו באויר ושיתקשרו לשוקי, אז יופי. "נפגעי פטרול" - תתקשרו לשוקי. כל השאר - להתעלם מההודעה אלא אם כן יתווסף לה תוכן יותר רציני.

קיד
16-02-05, 22:35
תגיד ערן, נדפק לך השכל?
ראשית כל: רכב שנת 2001 סיים אחריות, אז אף אחד לא חייב לך או לחבר שלך כלום!
עכשיו תסביר לי את המושג הלך מנוע.
נשברה בוכנה, אין קומפרסיה, ראש מנוע פרוץ, טבעות בוכנה שבורות, טלטלים עקומים, חופש במיסבי מנוע, נשבר גל ארכובה? מה קרה למנוע?????????? אתה יודע? או שאתה סתם קשקשן?

איך "הלך המנוע"? נסעתם בלי שמן? בלי מים? אולי המנוע בלע מים דרך מסנן האויר? האם הרכב טופל לפי הוראות היצרן? יש לך חותמות מוסך בספר הרכב להוכיח זאת? אולי סתם שכחתם לסגור את מכסה הרדיאטור?? ואולי בכלל הרכב לא טופל במוסך יבואן??

מי אתה ערן?
הסבר לי את "שוב פעם ביזיון" מה היה הביזיון הראשון?
מיהם בדיוק "החברה בניסן"?
איך אתה קובע "כרגיל לא לוקחים אחריות " על סמך איזה מחקר?
ועוד דבר אחד הסבר לי "לפי מה ששמעתי" איפה שמעת את זה? אולי חלמת על זה בלילה? או שיש לך תולעים בתחת, והם סיפרו לך על כך?

אני מכיר אנשים כמוך.
קיד.

segev
17-02-05, 01:45
הכרתי בחור שהלך לו מנוע בפטרול 2001 שלאוטו היה 114000 ק"מ.
הבחור פנה למוסך מורשה ולאחר בדיקה הוחלט להחליף לו מנוע על חשבון היבואן למרות שהרכב כבר סיים את תקופת האחריות והוא לא היה צריך להוסיף על כך שקל.
אם היבואן התנער מאחריות כנראה יש לכך סיבה טובה (אולי נמצאו הוכחות לטיפול לקוי ברכב),
יבואן ניסאן נחשב ליבואן הנותן יחס הוגן ללקוחותיו. :roll:

karlos
19-02-05, 14:23
קיד, לא בעצבים..... :lol: :lol:

boaz avrahami
20-02-05, 00:55
יש לניסן בעיות במנועי הפטרול בסביבות שנת 2000 .

כפי שכבר כתבו לך בג'יפטריפ בעבר - האיש שמומלץ לך לדבר עימו הוא דרור בראילובסקי מאלון הגליל.
הוא אחד מבעלי הפטרול הכי יסודיים שתוכל למצוא.
יש לו המון חומר והוא משתתף פעיל בפורומים אוסטרליים בנושא הרכב הנ"ל.

באופן אישי אני מכיר רק שלושה בעלי פטרול (אחד מהם הוא דרוד , השני בעל מוסך ניסן בעפולה והשלישי מקרית טבעון) ולשלושתם היתה תקלה שבגינה הוחלף המנוע בחדש שהגיע בקופסת עץ.

שניים מהשלושה הגיעו להסדר עם היבואן והרכב הוחלף בניסן פטרול חדש בתמורה להנחה משמעותית.

אל תתרגשו מיחס עויין במח' השירות של ניסן.
מנסיון אישי שלי ושל מקרים נוספים ששמעתי - הם מקשים מאוד בנושא תביעות והכרה באחריות.
יוצא מן הכלל למיטב זיכרוני תקלות שהוכרזו ע"י היצרן.
אני סבור שהכסף לא יוצא מכיסם במקרה זה ולכן הם דווקא עשויים להיות יותר נחמדים.

-->