PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה לצפוניים - נמרוד, חנן, יפתח וכולם

hollander
28-04-12, 22:06
קודם כל מה שלומכם ?
אני מתכנן טיול לצפון בקרוב. ״בסיס האם״ יהיה רמות. מחפש מסלולים נחמדים ליומיים באיזור, עבור משפחות עם רכבים נעולים כפול, שיכלול נופים , מים וקצת עבירות. יש רעיונות ?

תודה מראש,
ניר

omri_t
28-04-12, 23:34
קלאסי:
פתח מפה וראה שישנם שני מסלולים שיוצאים ממש מהמושב עצמו לכיוון מזרח.
יורדים על המסלול הדרומי מהשניים לכיוון נחל סמך, בדרך תפגשו גבים נעימים וזרימה לא רעה (היינו לפני כמה ימים)
משם ממשיכים מזרחה ועולים בדרך שתספק חויית שטח באום אל קונטר תוכלו לעשות סיבוב והפסקה ומשם לעשות הלוך חזור למפל הלבן (כולל הכליה קצרה)
או ישירות להמשיך לכיוון כנף שם תוכלו להינות בבריכה היפה לזכרו של אשי נוביק ז"ל.
ומשם לחזור בשטח לרמות ע"ג הדרך הצפונית שיוצאת מרמות.

מסלול קלאסי נוסף, ומהנה מאוד-מאוד כל פעם מחדש- מגדות לגונן דרך הנחלים והמעיינות.

לדעתי בגולן אין הרבה מסלולי ג'יפים קלאסיים כמו בדרום. אני אישית נוהג "לשנות מוד" בראש ופשוט לחקור נקודות בהן לא הייתי.

בעמוד ענן ישנן הרבה נקודות מעניינות כמו עתיקות, מעיינות וכו'- זה נותן נקודות ציון דרכן ניתן לבנות מסלול.
(לא תמיד אני מוצא את מה שכתוב בעמוד ענן... אבל זה חלק מהחוויה..)

hollander
29-04-12, 11:12
קלאסי:
פתח מפה וראה שישנם שני מסלולים שיוצאים ממש מהמושב עצמו לכיוון מזרח.
יורדים על המסלול הדרומי מהשניים לכיוון נחל סמך, בדרך תפגשו גבים נעימים וזרימה לא רעה (היינו לפני כמה ימים)
משם ממשיכים מזרחה ועולים בדרך שתספק חויית שטח באום אל קונטר תוכלו לעשות סיבוב והפסקה ומשם לעשות הלוך חזור למפל הלבן (כולל הכליה קצרה)
או ישירות להמשיך לכיוון כנף שם תוכלו להינות בבריכה היפה לזכרו של אשי נוביק ז"ל.
ומשם לחזור בשטח לרמות ע"ג הדרך הצפונית שיוצאת מרמות.

מסלול קלאסי נוסף, ומהנה מאוד-מאוד כל פעם מחדש- מגדות לגונן דרך הנחלים והמעיינות.

לדעתי בגולן אין הרבה מסלולי ג'יפים קלאסיים כמו בדרום. אני אישית נוהג "לשנות מוד" בראש ופשוט לחקור נקודות בהן לא הייתי.

בעמוד ענן ישנן הרבה נקודות מעניינות כמו עתיקות, מעיינות וכו'- זה נותן נקודות ציון דרכן ניתן לבנות מסלול.
(לא תמיד אני מוצא את מה שכתוב בעמוד ענן... אבל זה חלק מהחוויה..)

עמרי תודה רבה. יש אתגרי עבירות בדרך ? משהו למשחק קצר ?

omri_t
29-04-12, 12:13
עבירות קלאסית כמו המעלות בדרום לא ממש.
אבל כמעט כל שבילי הג'יפים בגולן מרטיטים את הבשר ונותנים חוית שטח לא רעה.
יש כמה מעברים מעניינים שדורשים כישורי נהיגה.

zohar1204
02-05-12, 19:41
שלום.
ישנו מסלול שעולה מאחורי רמות עד נטור שבדרום רמה"ג. בדרך תפגשו נחל זורם עם כמה בריכות ומשם עלייה די אתגרית נכון להיום עד נטור כולל בית כנסת עתיק ולבסוף מצפה מדהים ומקום שנקרה אום אל קנטיר.
בברכה

סטורםטרופר
06-05-12, 21:33
מה דעתך לטפס מבני יהודה הישנה , נחל אלעל , נחל כנף לחרבת כנף שם יוכלו הילדים לשכשך בבריכה...

ניר

-->