PDA

צפייה בגרסה מלאה : עקב לידה מתקרבת, עולים בגודל. מג'ימיני לגראנד ויטארה.

שפן13
30-04-12, 22:48
לחברי הפורום שלום,
אני חסיד מושבע של ג'ימיני. אני נוהג על אחד כבר שנים, ונהנה (כמעט) מכל רגע.
למעשה נוהג כרגע על הג'ימיני השני שלי (מודל 2003) גיר רגיל, הקודם היה מודל 99 גיר רגיל...

עקב לידה ההולכת ומתקרבת, כנראה שיהיה צורך לעבור לרכב 4 דלתות.
משיקולי דלק/מחיר/אמינות וסתם תחושת בטן, נראה לי שאני הולך בכיוון של גראנד ויטארה. חיפוש ביד 2 לימד אותי שיש 3 דגמים עיקריים:
גראנד ויטארה (יוצר עד 2005)
גראנד ויטארה החדשה (מיוצר מ2006)>>>אליו אני מתכוונן.

במודלים האחרונים יש גראנד ויטארה החדשה חדשה (?) עם מנוע גדול וצמא (?).

ראשית, אשמח אם מישהו יוכל לעשות לי סדר בשמות, במודלים ובשנתונים. האם הדברים שכתבתי נכונים?

שנית, אני מעוניין ברכב עם 4 דלתות. כיצד נקרא הדגם בעל ארבעת הדלתות?

לקינוח, האם יש סיכוי למצוא גראנד ויטארה,4 דלתות, גיר רגיל??

בתודה מראש לעונים,

השפן.

ishc
01-05-12, 00:38
לחברי הפורום שלום,
אני חסיד מושבע של ג'ימיני. אני נוהג על אחד כבר שנים, ונהנה (כמעט) מכל רגע.
למעשה נוהג כרגע על הג'ימיני השני שלי (מודל 2003) גיר רגיל, הקודם היה מודל 99 גיר רגיל...

עקב לידה ההולכת ומתקרבת, כנראה שיהיה צורך לעבור לרכב 4 דלתות.
משיקולי דלק/מחיר/אמינות וסתם תחושת בטן, נראה לי שאני הולך בכיוון של גראנד ויטארה. חיפוש ביד 2 לימד אותי שיש 3 דגמים עיקריים:
גראנד ויטארה (יוצר עד 2005)
גראנד ויטארה החדשה (מיוצר מ2006)>>>אליו אני מתכוונן.- קח בחשבון שיכולת השטח יורדת פלאים בדגם הזה. אם אתה מתכנן באמת לטייל ממליץ יותר על הדגם הקודם.

במודלים האחרונים יש גראנד ויטארה החדשה חדשה (?) עם מנוע גדול וצמא (?). - מנוע 2.4 שמועות מדברות על לא פחות מאחד לעשר ברגל רגועה.

ראשית, אשמח אם מישהו יוכל לעשות לי סדר בשמות, במודלים ובשנתונים. האם הדברים שכתבתי נכונים?

שנית, אני מעוניין ברכב עם 4 דלתות. כיצד נקרא הדגם בעל ארבעת הדלתות? גראנד ויטרה 4 דלתות/ארוכה

לקינוח, האם יש סיכוי למצוא גראנד ויטארה,4 דלתות, גיר רגיל?? קלוש, אולי אם מישהו הביא בייבוא אישי

בתודה מראש לעונים,

השפן.
...

chenco
01-05-12, 01:54
מה עם הג'ימיני, מוכר?

-->