PDA

צפייה בגרסה מלאה : עוגמת נפש אדירה!

טלטולי
06-05-12, 20:16
היום החנתי את ריכבי כחוק ולאחר שעתיים לערך אני חוזר וחשכו עיניי הטמבון שבור על הריצפה לוחית הזיהוי וחלקי טמבון מפוזרים קילומטר מהרכב והרכב הפוגע נעלם!!:mad:
לאחר היתרוצצות נימצא עד שראה נהג משאית שפגע ברכב הנהג כמובן מכחיש כל קשר.
מה עושים??

liron_al
06-05-12, 20:19
לוקחים את פרטי העד ומגישים תביעת ביטוח לצד שלישי - הנהג הפוגע.
את התביעה תגיש דרך חברת הביטוח שלך.

jeep.il
06-05-12, 20:37
אתה יכל גם להגיש תלונה במשטרה כי פגיעה ברכב ואי מסירת פרטים אודות הרכב הפוגע היא עבירה פלילית.

אמיר ב.א
06-05-12, 20:48
תנסה גם למצוא סימנים על הרכב הפוגע ,
למשל סימני צבע בגובה המתאים על הרכב הפוגע,
או כל דבר שיכול לרמוז שהרכב הפוגע קשור לתאונה ,
סימן על הרכב שלך בדיוק בגובה הפגוש שלו וכו
צלם הכל , עם כמה שיותר תיעוד.

lizard
06-05-12, 22:19
זה עוגמת נפש אדירה? שאלו יהיו הצרות שלך.
יש ביטוח? תפעיל את הביטוח.
אין ביטוח או השתתפות עצמית גדולה ולא רוצים להרוס העדר תביעות? ספר על איזה רכב מדובר ונראה מה אפשר לעשות.

כל עוד זה נזק לרכוש, ביג דיל.

טלטולי
06-05-12, 22:29
זה עוגמת נפש אדירה? שאלו יהיו הצרות שלך.
יש ביטוח? תפעיל את הביטוח.
אין ביטוח או השתתפות עצמית גדולה ולא רוצים להרוס העדר תביעות? ספר על איזה רכב מדובר ונראה מה אפשר לעשות.

כל עוד זה נזק לרכוש, ביג דיל.
לא כתבתי שסוף העולם הגיע !כתבתי שזה עוגמת נפש בישבילך זה רכוש בישבילי זה כל הרכוש.!!
זה כן ביג דיל מיכה מישהוא עשה נזק וברח ואח"כ דוקרים ברחוב ובורחים זה עיניין יותר מהותי מינזק לרכוש. ככה לפחות אני רואה את הדברים

shmil
06-05-12, 23:25
פגיעה ברכב חונה ללא השארת פרטים היא עבירה פלילית שכם מעמידים עליה לדין. כן, אפילו התובעים של משטרת ישראל.
השאלה היאאיך אתה יכול להוכיח שזו המשאית הזו.

itayhi
07-05-12, 00:37
שמיל, 8 שנים אחורה, נהג עצמאי (לא שכיר) של מחלבות גד הוריד לי ת'מראה של הסמוראי.
שוטר ! שהיה ליד (במשימת חרוף נפש של השגחה על עבודות בכביש) לקח את מס' הרכב הפוגע, קרא לי כשהגעתי לרכב ואמר לי ללכת להתלונן
במשטרה.
הקצין החוקר דיבר עם מחלבות גד שהסיפור עניין אותם כקליפת השום, לקח את מס' הטלפון של הנהג הפוגע, התקשר, הסביר לו את
חומרת העניין, הציע לו בחום לסגור את העניין בתשלום של 120 ש"ח על מראה חלופית והנהג פשוט צחק לו בפנים.
מיותר לציין שקיבלתי מכתב שהתיק נסגר מחוסר עניין וכולי וכולי, נכון?

משתלת ישראל....

איתי

landY
07-05-12, 00:40
מהניסיון שלי, גם ם יש לך את מספר הרכב המשטרה לא תעשה הרבה.
וכשזה קרה לי והשארתי פרטים גם נפלתי על איזה נוכל שדפק תיקון באלפי שקלים ממכה קטנה.

שמוליקו
07-05-12, 07:57
לדעתי ,תקן את הנזק ותמשיך הלאה.
אצלי קרה דבר הרבה יותר גרוע.
אני החנתי כחוק וישבתי ברכב, כן בתוך הרכב ,רכב כבוי.
הגיע משאית של קוקה קולה ולקחה לי את הכנף הקדמית של הרכב.
אני יוצא מהרכב ,הנהג ועוזר הנהג מתנצלים, מחליפים פרטים, מודים שאשמים וכל הצדדים מאושרים וממשיכים לדרכם.
כמובן שקצין הרכב של קוקה קולה הכחיש בכלל שהם פגעו בי, טען שאני נכנסתי בהם (הרכב היה כבוי בחניה חוקית צמוד למדרכה).
לא ויתרתי, הגשתי תלונה במשטרה, פניתי לבית המשפט ועוד ועוד ועוד.
מילה מול מילה וכמו גדול שילמתי מעל אלף שקל תיקון (הבוס שלי שילם, זה היה רכב עבודה, עדיין לא נעים).
טחנות הצדק לא עובדות במדינה שלנו, הסיפור הזה ישן, מאוד ישן - לא היו פלאפונים, ומצלמות בשלוף.
כמובן שמאז אני נוסע תמיד עם מצלמה, היום כבר יש גם בפאלאפון.
תפנה למשטרה, התיק יסגר, תיפנה לביטוח תאבד העדר תביעות, תיפנה לבית משפט - תשלם הוצאות....

קיצר, צר לי לומר את מה שאני אומר, אבל לא תפסת אותו על חם, לא השאיר פתק הבן...... תאכל את הכובע ותמשיך הלאה.
אגב, שבוע שעבר ,שברו לי פנס כנף ברכב,
הגעתי לרכב והתבאסתי, הדבקתי את כל החלקים ועכשיו אני מחפש כזה פנס.
אתמול עוצר אותי מישהו בחניה של העבודה, ושואל אותי למה לא צילצלתי אליו?
שאלתי אותו מי הוא,
הוא אמר שהוא זה ששבר לי את הפנס והשאיר פתק ואת השברים של הפנס על הוישר.
אמרתי לו שאת השברים ראיתי אבל לא את הפתק.
שאל אותי כמה עולה כזה פנס, לא ידעתי לענות לו, הוציא שטר של מאה שקל נתן לי ואיחל לי יום נעים.
יש עדיין אנשים טובים, אבל זה אצלנו באנשים , לא בממסד הרקוב.

יונתןמצפה
07-05-12, 10:39
אתם מצפים שמשטרה תעשה משהו? הצחקתם אותי... הנה סיפור של חבר:
פניה שמאלה ברמזור בצומת בה יש שני נתיבים לפניה שמאלה. הוא היה בנתיב השמאלי. תו"כ הפניה הרכב מימינו החליט לבצע פרסה, לתוך הפרונט של הסמוראי שלו. (כנראה שלא שם לב שיש שם סמוראי...)
עוצרים בצד להחליף פרטים.
הנהג של הרכב השני מרגיע אותו ואומר לו אל תדאג, אני קצין משטרה וזה רכב משטרתי, לכן אני חייב להזמין בוחן תאונות... הבוחן מגיע.
הקצין והבוחן מחליפים כמה מילים בצד, ואז הבוחן אומר לחבר שע"פ הממצאים הוא אשם שכן הוא סטה מהנתיב שלו ימינה לכיוון הרכב המשטרתי...
החבר ההמום מנסה להתווכח אבל אין עם מי לדבר. פונה לחברת הביטוח (יש מקיף), שאומרת לו שבמידה ובוחן תאונות החליט כי הוא האשם אין להם מה לעשות.
מפעיל ביטוח, משלם השתתפות עצמית, הפרמיה עולה וביחס הפוך יורד האמון ברשויות החוק המסריחות במדינה.
בקיצור, משטרה? חחחחח...

אבל יש גם נקודות אור:
פעמיים יצא לי להגיע לרכב (לא לסמוראי, אל דאגה) שחנה בחניה מסודרת ולגלות לתדהמתי שפגעו בו בלילה.
פעם אחת בת"א ברחוב צר- כל הצד השמאלי של הרכב היה מגורד, הגלגל מפונצ'ר ושבור, הפגוש על הרצפה.
בפעם השניה בצפון- הפינה השמאלית של הרכב שבורה ומעוכה.
בשני המקרים השאירו פתק עם מספר טלפון, התנצלו מאד על האירוע ולקחו אחריות מלאה.

כמו בכל דבר גם בזה- יש חארות ויש גם צדיקים.

shay_love_off_road
07-05-12, 17:34
זה קרה גם לי, אם כיום אני אמצא את הבחור שעשה את זה אני אמכור אותו לחלקי חילוף (מי צריך כליות, לב, כבד?)

זה לא על הבקלית שנשברה, (איסוזו איפון) זה על ההורדה מהכביש שחטפתי 5 דקות אח"כ

ELKABETS
07-05-12, 19:56
פגיעה ברכב חונה ללא השארת פרטים היא עבירה פלילית שכם מעמידים עליה לדין. כן, אפילו התובעים של משטרת ישראל.
השאלה היאאיך אתה יכול להוכיח שזו המשאית הזו.
השאלה היא האיך אתה יכול להוכיח שאין לך אחות?
מקרה שקרה לי בעבודה לפני שנה.
החנתי את הפג'רו חצי על המדרכה חצי על הכביש,בצהריים אני יוצא לאוטו וראה את הכנף הקדמית הפנס והפגוש השמאליים גזורים לכל האורך לגמרי,
שאלתי את בעלי העסקים ליד,אף אחד לא ראה. טוב,הרצתי ב DVR שעתיים אחורה לראות כל מי שעבר ברחוב,ואז ראיתי מה קרה.
בצמוד מקביל לרכב שלי עמדה משאית של "עם שחר הובלות" הנהג פרק מה שפרק,וכשיצא חזרה למרכז הכביש הירכתיים של המשאית גזרו לי כל העסק.
לאחר שהשגתי את הנהג הפוגע בטלפון הוא התחיל לקלל ולאיים,התקשרתי ל"עם שחר הובלות" שהעבירו אותי לקצין בטיחות שלהם שדאג להתייצב למחרת בבוקר אצלי לראות את הסרט בכיכובו של הנהג המהולל ומכאן הסיפור נסגר על הצד הטוב ביותר.
לחוסר מזלו של הנהג הפוגע הייתה במקום מצלמה זו הסיבה שלא הוצאתי אגורה אחת על כל העסק הזה. אם היה עוד 50 מטר קדימה הייתי תופס בלמפה של 100W.

עידו לוריה
07-05-12, 20:40
פשוט בזיון! אחרי זה מתפלאים ששוטרים נקראים לזירה הוברים לידה ומשיהו נרצח. מה הם כן עושים שם במשטרה חוץ מלתת דוחות מהירות ולחנות בחניות נכים?

לוקחים משכורת :(

עידו

Adam_Shalem
07-05-12, 20:47
אני פעם עשיתי שיפשוף קטנקן למישהו, השארתי לו פתק עם טלפון. איזה אנשים יש במדינה הזאת שדופקים לבן אדם את האוטו ובורחים...

Adam_Shalem
07-05-12, 20:54
מהניסיון שלי, גם ם יש לך את מספר הרכב המשטרה לא תעשה הרבה.
וכשזה קרה לי והשארתי פרטים גם נפלתי על איזה נוכל שדפק תיקון באלפי שקלים ממכה קטנה.

פעם נתתי למישהו עם רכב עבודה (שלו) איזה מכה קטנה. הוא התעקש לקחת פרטים. אחרי איזה חודש מתקשר אלי קצין רכב מהעבודה שלו דורש 800 שקל על תיקון... אמרתי לו אתה מוזמן לבוא למוסך נראה מה יגידו אני לא עשיתי שום נזק של 800 שקל. הוא לא התקשר יותר

יונתןמצפה
07-05-12, 22:14
פשוט בזיון! אחרי זה מתפלאים ששוטרים נקראים לזירה הוברים לידה ומשיהו נרצח. מה הם כן עושים שם במשטרה חוץ מלתת דוחות מהירות ולחנות בחניות נכים?

חברים שימו לב!!
ההזוי הזה הוסיף משפט לציטוט של itayhi ושתל בו קישור שנראה תמים.
הוא מפרסם מתיחות פנים, אשכרה, כאלו של רפואה!
אלוהים ישמור! איזה עסקים נואשים יש? ולחשוב שהעסק הזה עושה לאנשים כל מיני דברים רפואיים.... מפחיד!!!

טלטולי
09-05-12, 18:14
היום הרכב חזר מהמוסך 2800 שקל שילכו לתרופות לנהג הפוגע!!

-->