PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפש חוות דעת על מוטורולה RAZR

מויש
06-05-12, 22:52
שלום לכולם
אני מעוניין לרכוש בימים הקרובים מכשיר כזה , בעיקר חשוב לי חוזקו הפיזי ביחד עם המשקל והרוחב המזערים,
בדייפי + אני לא מעוניין . והיתה לי התלבטות עם ה גלקסי 2 , בכל אופן בגלל שהוא כנראה יותר עמיד אני חושב בכיוון הרייזר.
ניתקלתי בכל מיני פורומים על תקיעות ובעיות בRAM ועוד כל מיני מונחים שאני לא מבין בהם כלום,
הייתי שמח לשמוע את דעתם של אנשים שמכירים/יש להם מכשיר כזה.

תודה רבה
מויש

tzagi
07-05-12, 02:30
מסיבה לא ברורה(לי) בישראל מתמחרים את הריזור החדש כמכשיר "עמיד". עובדה.
אודה אם משהו יכול לצרף מידע ממוטורולה (לא בעברית) שיכול להעיד על העמידות שלו בניגוד למכשירים מתחרים.

tamir128
07-05-12, 02:39
בתור אחד שיש לו גם מוטורולה (מיילסטון) וגם גלקסי (SGS1), וגם קצת מבין, אני אומר לך: אל תיגע במוטורולה.
לגלקסי תוכל למצוא אינסוף רומים מקוסטמים, מידע ועזרה. למוטורולה - פחות.
הגלקסי נפוץ הרבה יותר, וזה חשוב, וסמסונג תומכת אחורה במכשירים שלה טוב הרבה יותר ממוטורולה.
גם מנסיון אישי: הייתי צריך פעם שרות על תקלה במכשיר בזמן האחריות, והמכשיר שכב אצלם אולי שבועיים או יותר, כי הם קשורים (מוטורולה ישראל) בחוזה עם מעבדה בכרמיאל, ואין להם חלקי חילוף! ומלבד זה היחס והשרות היו לא ממש מקצועיים.

tzagi
07-05-12, 02:59
הכול נכון,
אבל לגלקסי יש בעיה רצינית, המסך מאד שביר(קריא: זה לא מכשיר עמיד) ומחירו מתקרב למחיר המכשיר, עדיף כבר לקנות אייפון 4 רחמא לצלן...

מויש
07-05-12, 07:01
בכל הסקירות של המכשיר מציינים את החומר שממנו מיוצר הגוף- סיבים שמשמשים לייצור שחפצי"ם, וגם המסך בנוי מחומר שנקרא "גורילה גלס" ונטען שהוא מאוד עמיד.
יש רעיונות נוספים? (יש לי איזה סלידה מאייפון , קשה לי להסביר בדיוק למה כנראה בגלל בעיה כללית עם טרנדים סוחפים)

http://www.youtube.com/watch?v=kpe2tR8RdUs&feature=player_embedded#!

tzagi
07-05-12, 09:10
על איזה " סקירות" מדובר?
גורילה גלאס זה יופי, רק שכול המכשירים שמיוצרים היום משתמשים בדיוק באותו חומר מסך, כן, גם האייפוון 4 שנשבר אם אתה מסתכל עליו במבט "לא מתאים"
אתה רוצה להאמין שזה מכשיר עמיד?לבריאות. רוצה לשכנע? תביא משהו ממוטורולה שטוען כך.

DBD
07-05-12, 11:38
בכל הקשור למים, הוא דיי עמיד.
http://youtu.be/Wwu872m03BU

Saar
07-05-12, 14:18
הי
הרוחב של הרייזר הוא ממש לא מזערי, להיפך, הוא מאוד רחב.
אולי התכוונת לעובי...

מויש
07-05-12, 15:58
הי
הרוחב של הרייזר הוא ממש לא מזערי, להיפך, הוא מאוד רחב.
אולי התכוונת לעובי...

נו בסדר לא נטקטנן , העיקר מה אומרים העל המכשיר?

shay_love_off_road
07-05-12, 17:44
לא יודע מה אתם מדברים, היה לי אייפון שבוע וחצי ורציתי לדרוס אותו עם הטנדר מהעצבים,
לא מצליח לחייג, לא מצליח למצוא מספרים, לא מצליח לתפעל אותו בכללי אני עם האצבעות קבאב שלי,
לא יכול לחיות עם המכשירים המסכי מגע האלו, (וגם לא מצליח להבין את המשוגעים שמשלמים אלפים עליהם)
יש לי שני טלפונים, אחד עבודה, השני אישי, מוטורולה I760 ונוקיה 6230, מקשים גדולים, שמיעה טוב ועוצמתית
והכי חשוב עמידות, הטלפון נופל מסולם לא קורה לו כלום, - השיא זה כשהוא נפל מפיגום, חוץ מכמה שריטות
בפנאל החיצוני, לא קרה לו כלום!
http://imageonecellular.com/store/images/P/motorola%20i760.jpg
http://www.tech-phone.co.il/wp-content/uploads/2010/10/nokia6230big1.jpg

איתמר_DRZ
07-05-12, 18:28
לי יש אייפון 4 עם מגן otterbox אני עובד בחווה והטלפון נפל לי הרבה לאבק, חול, בוץ ושאר מפגעים והוא עובד מצוין, קצת גדול ומסורבל אבל אחלה עמידות.
ברגע שתתגבר על הסלידה מטרנדים(אני גם כזה) ותבין שזה כמו הנוקיה של היום, בכל מקום תמצא מטען, קל מאוד לפתור בעיות במידה שיש(אצלי אין..) בקיצור יש יותר מהכל לאייפון.

nirs
07-05-12, 19:19
לי יש אייפון 4 עם מגן otterbox אני עובד בחווה והטלפון נפל לי הרבה לאבק, חול, בוץ ושאר מפגעים והוא עובד מצוין, קצת גדול ומסורבל אבל אחלה עמידות.
ברגע שתתגבר על הסלידה מטרנדים(אני גם כזה) ותבין שזה כמו הנוקיה של היום, בכל מקום תמצא מטען, קל מאוד לפתור בעיות במידה שיש(אצלי אין..) בקיצור יש יותר מהכל לאייפון.

גם אצלי קונפיגורציה זהה...
עבר לא מעט התעללויות בהצלחה רבה.

מויש
07-05-12, 21:49
לכמה זמן מחזיקה הסוללה באייפון? זה באמת גרוע כמו שזה נשמע? (6-8 שעות)

סופת המדבר
07-05-12, 22:22
רציתי לפתוח שרשור חדש אבל בדיוק ראיתי את זה אז אני אשאל פה
אני מעוניין לשדרג (מטעם העבודה) את המכשיר שיש לי בגלל שאנחנו בסלקום אז צריך רק מכשיר שיש בסלקום
ואני לא מעוניין בכל הגדולים האלה כי אני איש שעובד ''בשטח'' וכל היום הטלפון בכיס
שמתי עין על הסמסונג גלאקסי W WONDER אומרים שיש לו את אותם תכונות של הS2 רק ביותר קטן
ומעבד של 1.4GH (לא אומר לי כלום אבל נשמע טוב)
למישהו יש את המכשיר הזה או יודע להגיד משהו עליו? הוא יחסית חדש בשוק

ועוד שאלה כללית האם יש מצב שמצלמה עם 5 מגה תצלם באיכות קרובה ל8 מגה אולי בגלל רוזולציה יותר גבוהה במסך או משהו?
לא עשיתי איזו השוואה אבל בטלפון שיש לי עכשיו (סוני אריקסון ישן) יש 8.1 מגה ולמנהל שלי יש סמאטפון HTC עם 5 מגה והתמונות שם יותר איכותיות

איתמר_DRZ
08-05-12, 07:42
הסוללה של האייפון מחזיקה יומיים ואפילו שלושה אם משתמשים בו כטלפון ולא יושבים על האינטרנט כל היום, מנסיון של הרבה אנשים מסביבי עם מכשירים כאלה...
ד"א, כמה חברים עם HTC\סמסונג צריכים להטעין לפחות פעם ביום, בדיוק אתמול דיברנו על זה ובHTC החבר היה צריך להזמין סוללות ספייר כי הוא פשוט בולע סוללות.

מויש
08-05-12, 09:20
הגלקסי W בהחלט נראה מעניין, נשמח אם מישהו מהמבינים בפורום יוכל לעבור על הנתונים שלו ולחוות את דעתו.

Nir G
09-05-12, 16:42
יש לי את המוטורולה רייזר ואני ממש מרוצה ממנו. לא מבין בכל הramים למינהם אבל אחלה טלפון ולא נשבר מכל נפילה אקראית והסוללה מחזיקה מעמד ממש יפה

מויש
09-05-12, 19:03
תודה Nir
רק שאלה קטנה.
באמת הצטרפת לפורום ג'יפולוג רק בשביל לכתוב לי את חוות דעתך?

סופת המדבר
10-05-12, 07:20
השאלה מה עדיף מבחינת גודל בכיס? מה פחות יורגש ,יפריע? (סתם הרגשה עצמית של כל אחד)
טלפון גדול ודק כמו הS2 למשל
או טלפון טיפה יותר קטן וטיפה יותר עבה

polar bear
10-05-12, 10:05
רק תשים לב שלא תקעו לו את הBADA שלהם בתור מערכת הפעלה.

מויש
10-05-12, 10:44
זו גם ההתלבטות שלי בקשר לרייזר , הוא קצת יותר גדול מה SG2 אבל יותר דק ולא צריך להסתובב איתו עם כיסוי או מגן כל שהוא, ולפי מה שניסיתי בחנות הוא לא מרגיש כזה ענק בכיס.

מה זה BADA ? ואיך אפשר לראות שלאתקעו לי אותו?

polar bear
11-05-12, 00:14
הענין עם הבאדה היה מכוון לסופה במדבר ששוקל לקנות איזה סמסונג. באדה זו מע' הפעלה של סמסונג עצמה, החיסרון הגדול שלה - מחסור באפליקציות שימושיות עקב מיעוט משתמשים במערכת ההפעלה הזו. אנחנו הנחנו שסמסונג זה אנדרואיד ונדפקנו קלות.

BackDoorMan
11-05-12, 10:02
לכל המתלוננים על שבריריות הטלפונים, במילה אחת D3O

http://www.youtube.com/watch?v=62zK2DBWpko

סופת המדבר
11-05-12, 15:16
הענין עם הבאדה היה מכוון לסופה במדבר ששוקל לקנות איזה סמסונג. באדה זו מע' הפעלה של סמסונג עצמה, החיסרון הגדול שלה - מחסור באפליקציות שימושיות עקב מיעוט משתמשים במערכת ההפעלה הזו. אנחנו הנחנו שסמסונג זה אנדרואיד ונדפקנו קלות.

תוכל ''לחדד'' קצת שנמנע מלעשות ''שטויות''
האם לא כדאי לשדרג לגלאקסי W או S2?

polar bear
12-05-12, 23:08
בסך הכל מה שאני אומר - זה לבדוק איזה מע' הפעלה יש. ואם יש משהו שהוא לא אנדרואיד { או אייפון } לא לקחת בלי לקשר לשאר הדברים שהמכשיר עושה. זה כתוב במפרט הטכני של המכשיר.

https://store.samsungmobile.co.il/index.aspx?id=4379

סופת המדבר
13-05-12, 08:11
אז כמו שאתה אומר
אם כתוב : ''מערכת הפעלה אנדרואיד'' אז מדובר על אנדרואיד לא?

polar bear
13-05-12, 13:47
כן

עוד כמה תווים כדי שההודעה אל תהיה קצרה מדי

סופת המדבר
13-05-12, 18:56
היום דיברתי עם המנכ'ל שלי בעבודה כדי לסגור על מכשיר
הוא אמר שהוא בירר על הגלאקסי W בסלקום ולא המליצו לו עליו
אמרו שיש לו ''בעיות תחזוקה'' או משהו כזה ובתור לקוח עיסקי לא מומלץ לקחת אותו
מה שהוא כן המליץ זה על הS2 ''החדש'' עם אנדרואיד 4 אולי התכוון ל2.4
הבנתי שיש לו גם זכוכית נגד שריטות
השאלה שנשראה כרגע זה רק הגודל שלו אם בכל זאת אני יסתדר איתו.. (זה כנראה רק אני ידע )
חשבתי גם על הרייזר אבל כמה שהS2 גדול הוא יותר גדול אז זה עוד יותר מרתיע אותי
באתר של סלקום לא מצאתי עוד חלופות נורמליות

מויש
13-05-12, 21:20
אין איזה אפשרות ללקוח עסקי לקחת מכשיר לנסיון ?
אם כן נשמח אם תקח איזה אחד מהם ומכסימום תחליף ואנחנו (או רק אני) נתגלח על הזקן של העסק שלך :)

סופת המדבר
13-05-12, 21:57
היום כל לקוח יכול לקחת מכשיר ולהחזיר עד 14 יום (לא יודע מה התנאים)
ואני בתור עובד בחברה לא יכול על דעת עצמי ללכת לבטל עסקה או להחליף מכשיר צריך לערב את כל המעורבים
ואז זאת בעיה בשבילי כבר חשבתי על זה...
אני לא מאמין שמישהו ''סטנדרטי'' לא יסתדר עם הS2 הוא טלפון מעל ומעבר לכל משתמש נורמלי
אז ככה שאם לא הגודל שלו לא ההיתי חושב פעמיים

האאאא אולי אתה תיקח את הW ותגיד לנו איך הוא? הא

מויש
13-05-12, 22:07
אני אשקול זאת ברצינות. חשבתי לחכות שאיזה אתר או בודק מקצועי אחר יפרסם עליו ביקורת ואז נדע למה לשים לב

-->