PDA

צפייה בגרסה מלאה : התייעצות לפני קניה דיפנדר 90 שנת 97

Jeep WRANGLER
13-05-12, 12:26
היי שלום לכולם. אני לפני קניה של דינפדר 90 שנת 97.
הייתי רוצה לדעת מה דעתכם על הג'יפ הזה? האם הוא אכן אגדה? האם הוא דיי אמין? האם הוא אכן בעל אווירות גבוה בשטח?

מה כדי לבדוק ברכב ? מה "החולשות" שלו ? כמו כן אם משהו מכיר מקום טוב באזור חיפה לבדוק את הרכב?

והכי הכי האם עניין המחיר הוא לא גבוה מידי? (בכל זאת הרכב הוא שנת 97 עם עבר ממשלתי)

נ.ב
הגיפ מפורסם כאן באתר. מקווה שזה לא פוגע במוכר כל הנושא שלי כאן.

תודה מראש לכל המומחים.

להלן הג'יפ
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=65601

nirs
13-05-12, 14:28
אין איזה קונפליקט בין שם המשתמש שבחרת למה שאתה הולך לקנות?

וברצינות, תעשה חיפוש קטן, תתחיל עם המדריך לקניית דיפנדר של אסף (הודעות נעוצות בפורום לנדרובר) ואח"כ תוכל
לשאול שאלות ממוקדות יותר.

Jeep WRANGLER
13-05-12, 18:33
אין איזה קונפליקט בין שם המשתמש שבחרת למה שאתה הולך לקנות?

וברצינות, תעשה חיפוש קטן, תתחיל עם המדריך לקניית דיפנדר של אסף (הודעות נעוצות בפורום לנדרובר) ואח"כ תוכל
לשאול שאלות ממוקדות יותר.

שם המשתמש אם לא שמת לב הוא מאפריל 2009, בזמנו הייתי בעלים של רנגלר מקורי שנת 95... שלצערי עקב נסיבות כאלה ואחרות הוצא למכירה, ונמכר!

לגבי הדיפנדר עשיתי חיפוש וקראתי.. ועדיין הייתי שמח לקבל תשובות לשאלות ששאלתי מאנשים עתירי ידע... ולא מכאלה שמתעסקים בטפל ובשם משתמש מלפני 3 שנים.

שלומות

ניצן40
13-05-12, 19:04
מוסך קיבוץ גבע

itayt
13-05-12, 20:05
שם המשתמש אם לא שמת לב הוא מאפריל 2009, בזמנו הייתי בעלים של רנגלר מקורי שנת 95... שלצערי עקב נסיבות כאלה ואחרות הוצא למכירה, ונמכר!

לגבי הדיפנדר עשיתי חיפוש וקראתי.. ועדיין הייתי שמח לקבל תשובות לשאלות ששאלתי מאנשים עתירי ידע... ולא מכאלה שמתעסקים בטפל ובשם משתמש מלפני 3 שנים.

שלומות

אם היית עושה חיפוש קצת, היית רואה שענית לבן אדם עתיר ידע (שבסה״כ התלוצץ) וחבל.

---
I am here: http://tapatalk.com/map.php?spt5xn

landY
13-05-12, 21:41
דיפנדר זה אוטו עם אווירות מעולה. שים לו נעילות והעבירות שלו תשתפר להפליא.
לגבי המחיר זה עניין של מזל ושוק.
בתור מישהו שהיה לו דיפנדר ועבר לרלנגר- זה כלים מאותו זן. רק שלאחרון יש גם מנוע :)

מעוניין בהחלפה על השם משתמש?

Jeep WRANGLER
13-05-12, 21:57
דיפנדר זה אוטו עם אווירות מעולה. שים לו נעילות והעבירות שלו תשתפר להפליא.
לגבי המחיר זה עניין של מזל ושוק.
בתור מישהו שהיה לו דיפנדר ועבר לרלנגר- זה כלים מאותו זן. רק שלאחרון יש גם מנוע :)

מעוניין בהחלפה על השם משתמש?

אז מה אתה בא להגיד... שהדיפנדר חלש..??? " ללא מנוע " ??? :confused:
אני עדיין מתלבט אם לחזור לרנגלר או להתנסות בדיפנדר..
דרך אגב אם קראת את המפרט לרכב יש נעילה אחורית ARB..

לגבי השם משתמש תן לי לחשוב על זה.... אולי עוד אחזור לרנגלר... ;)

Jeep WRANGLER
13-05-12, 22:02
מוסך קיבוץ גבע

יש לך אולי את שם המוסך? או הטלפון??

תודה מראש

דרור הראל
13-05-12, 22:02
אכן רכב עם "אווירות" מעולה בעיקר בדגמים שניתן להשכיב בהם את השמשה הקדמית על מכסה המנוע.
מה כדאי לבדוק? הכל,אבל כמו שכתבו לך תעבור על המדריך של אסף ותנסה למצוא מישהו עם נסיון שיעזור לך,שום בדיקה במכון בדיקה כזה או אחר תסייע לך להבין את מצבו של הדיפנדר.מוסך גבע שהוצע לך הוא אכן אופציה למוסך מקצוען בתחום.
מחיר? היצע נמוך מחיר יחסית גבוהה על אגדות משלמים.
חשוב לדעת אם הרכב טופל ע"י בעלים אוהב ומסור וחולה דיפנדר בנישמתו.
המלצה-כנס לזה רק אם אתה באמת חולם על דיפנדר,אם אתה פשוט מחפש רכב שטח טוב ואמין בעלויות החזקה נמוכות לא בטוח שדיפנדר יענה על הציפיות

בהצלחה
דרור הראל

Jeep WRANGLER
13-05-12, 22:13
אכן רכב עם "אווירות" מעולה בעיקר בדגמים שניתן להשכיב בהם את השמשה הקדמית על מכסה המנוע.
מה כדאי לבדוק? הכל,אבל כמו שכתבו לך תעבור על המדריך של אסף ותנסה למצוא מישהו עם נסיון שיעזור לך,שום בדיקה במכון בדיקה כזה או אחר תסייע לך להבין את מצבו של הדיפנדר.מוסך גבע שהוצע לך הוא אכן אופציה למוסך מקצוען בתחום.
מחיר? היצע נמוך מחיר יחסית גבוהה על אגדות משלמים.
חשוב לדעת אם הרכב טופל ע"י בעלים אוהב ומסור וחולה דיפנדר בנישמתו.
המלצה-כנס לזה רק אם אתה באמת חולם על דיפנדר,אם אתה פשוט מחפש רכב שטח טוב ואמין בעלויות החזקה נמוכות לא בטוח שדיפנדר יענה על הציפיות

בהצלחה
דרור הראל

אם שמת לב הרכב הוא מרכב סגור... ולא בדיוק הבנתי מה נותן השכבת השמשה הקדמית... אבל זה פחות משנה...
הרכב נראה די טוב. וככל הנראה גם הבעלים מטפל רק במוסכי לאנד רובר.

השאלה אם 65-60 אלף זה לא "טו מאץ" ?
אשמח לקבל את הטלפון שלך בהודעה פרטית..

שלומות

itayt
14-05-12, 10:23
מציע לך לנסות ולהצטרף לטיול עם מישהו עם דיפנדר או לפחות לעשות סיבוב, מעבר ממנוע בנזין 6 צילינדר למנוע דיזל חלש, הוא לפעמים בעייתי. מבחינת אווירות אני יכול להגיד לך שהוא כמו כל רכב - אם תזרוק אותו מצוק הוא לא יעוף, אבל מבחינת עבירות זה רכב עם יכולות מדהימות גם במצב סטנדרטי (בניגוד לרנגלר שבמצב סטנדרטי לא שווה כלום בשטח).

אמיר מ
14-05-12, 10:40
על פניו נראה רכב מושקע, שמבחינת תוספות לא תדרש השקעה נוספת. מבחינת הכוח - אכן חלש יותר, אך קח בחשבון שבמחירי הדלק היום, ובייחוד בשמוש יום יומי, לדיפנדר ייתרון גדול. צריכת דלק 1/10 לערך.

Jeep WRANGLER
14-05-12, 18:01
על פניו נראה רכב מושקע, שמבחינת תוספות לא תדרש השקעה נוספת. מבחינת הכוח - אכן חלש יותר, אך קח בחשבון שבמחירי הדלק היום, ובייחוד בשמוש יום יומי, לדיפנדר ייתרון גדול. צריכת דלק 1/10 לערך.

התייחסות מעולה לשאלות שלי.. תודה. אבל מה לגבי המחיר ?? לא "טו מאץ" 65.000 ????
וגבי מחירי הדלק.. הג'יפ הוא לא לשימוש יום יומי אלא לסופ"שים... אז ככה שזה פחות מטריד אותי...

עדיין התלבטות קשה... :confused: ולא בדיוק קיבלתי תשובות ברורות מעתירי הידע בפורום זה... :(

itayt
14-05-12, 19:44
או אפשר להגיד לפחות במקרה הזה טו מטש כי בד״כ עדיף לשלם יותר לרכב מושקע מאשר לשלם מעט לגרוטאה ולהתחיל לשפץ לבד, תמיד מי שמשקיע ברכב לא מקבל את ההשקעה בחזרה. על פנוי הרכב די מוכן לטיולי סוף שבוע.

---
I am here: http://tapatalk.com/map.php?imhe2d

GodsFather
15-05-12, 12:45
מה אתה מצפה שנאמר לך בעניין המחיר ? כן, זה גבוה ? לא, זה נמוך ?

ואם נגיד לך שהמחיר גבוה אז תלך עם זה למוכר ותגיד לו "אבל החבר'ה בג'יפולוג אמרו שזה גבוה מידי" ? ואם נאמר שזה נמוך אז תרוץ מחר לסגור את העסקה ?

תשמע, בסופו של דבר אתה צריך להסתכל על הדבר הזה כמכונה - אם הוא במצב תקין ועוד משופר ועונה על הצרכים שלך, המחיר זה משהו שאתה צריך לסגור קודם כל עם עצמך ואז עם בעל הרכב. תמצאו את העמק השווה או לפחות תדע שניסיתם. מציאות אין בתחום הזה, גם כאלה שלחוצים לטוס לחו"ל וגם כאלה שהרכב סתם שוכב להם בחניה לא ימכרו בכל מחיר.

אבל ממה שאני קורא פה מדברייך - יכול להיות שאתה כלל לא מכיר את הכלי ואופיו ואולי בכלל לא תאהב אותו אחרי שתנהג בו ? זה סיכון אחר לחלוטין שמחירו שונה.

בהצלחה.

-->