PDA

צפייה בגרסה מלאה : דרור במיוחד בשבילך- האח הגדול בדרכים

יונתןמצפה
14-05-12, 17:45
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4228777,00.html
קדימה דרור, תתחיל לשפוך...

landY
14-05-12, 18:13
מטומטם מי שמתקין את זה מרצון.
אלא אם הג'יפ משמש רק לטיולים... זה יופי של שיטה להוריד בהוצאות הקבועות.

gp1
14-05-12, 19:02
עוד דרך לסחוט כסף מהאזרח.
בסוף הם יצליחו לשבור אותנו . אנו נהגר . ובעלי ההון ומשרתיהם בכנסת יימכרו את המדינה לפלסטינים בסכום עתק . מי אמר שהראש היהודי לא עובד??? ולזה קוראים : אקזיט בריבוע

talw
14-05-12, 19:38
59347

דרור ברלי
14-05-12, 21:03
מה אתה רוצה שאני אגיד?

דעתי ידועה.
שלטון מחליפים בבחירות, אבל זה לא יעזור - כי השיטה רקובה. ושיטה מחליפים רק בכוח. חלק לא קטן מהפוליטיקאים האלה צריכים להתנדנד מקצה של חבל. שום דבר פחות מזה לא יעזור.

ומי שמפחד לצאת לרחוב ולהפעיל כוח, שיתחיל לדאוג לעצמו ולמשפחתו לדרכון זר כדי שיוכל להגר מכאן למקומות שפויים, או שיישאר להיאנק תחת משטר טוטליטרי וימשיך לקטר. מקיטורים לא ייצא כלום. רק ממעשים.

shay_love_off_road
14-05-12, 21:53
תשלום ע"פ נסועה?

אני אסע בשטח!

לשמחתי אני לא מגיע לאיזור המרכז, ולרוב הערים בארץ יש גם גישה מהשטח,

מה שגם במכוניות פרמיטיביות כמו שלי יהיה קל למצוא את המערכת הזאת ולחבר אותה לשנאי 12V בבית,

דרור, כולם יודעים את דעותיך - זה נכון,
אני מאמין שכשכולם יתעוררו עם נבוטים כולנו נחשוב בתוך עמקי לבינו "אחחח.... הדרור הזה צדק!"

boaz avrahami
14-05-12, 22:35
מה אתה רוצה שאני אגיד?

דעתי ידועה.
שלטון מחליפים בבחירות, אבל זה לא יעזור - כי השיטה רקובה. ושיטה מחליפים רק בכוח. חלק לא קטן מהפוליטיקאים האלה צריכים להתנדנד מקצה של חבל. שום דבר פחות מזה לא יעזור.

ומי שמפחד לצאת לרחוב ולהפעיל כוח, שיתחיל לדאוג לעצמו ולמשפחתו לדרכון זר כדי שיוכל להגר מכאן למקומות שפויים, או שיישאר להיאנק תחת משטר טוטליטרי וימשיך לקטר. מקיטורים לא ייצא כלום. רק ממעשים.

יש לך דרכון זר?
אני שואל רק כי אני לא זוכר ששמעתי על אלימות בהפגנה במוצ"ש

דרור ברלי
14-05-12, 23:55
יש לך דרכון זר?
אני זכאי לדרכון כזה ועובד על זה כרגע, בעיקר בשביל הילדים - כי אני לא מאמין שבעוד כמה שנים יהיה להם מה לחפש כאן.

אני שואל רק כי אני לא זוכר ששמעתי על אלימות בהפגנה במוצ"ש
דווקא היתה אחלה אלימות - בין המפגינים לבין עצמם. חבורה של מטומטמים.
רבו על מה?... על פוליטיקה כמובן. שמאל מול ימין. בממשלה בטח חיככו ידיים בהנאה.
וזה במקום לאחד שורות - לעלות על השוטרים ולשבור להם את כל העצמות וללכת להעלות באש את בניין העיריה או איזה משרד ממשלתי סמוך.
אני פסימי לגמרי בועז, אין שום עתיד כאן. המדינה הזו הולכת לקראת אסון - והעם המטומטם הזה, כמו עדר כבשים פותות, שותק. צאן לטבח.
דברים כאלה - מיסים שונים ומשונים, חדירה חצופה לפרטיות, איסוף מידע וניטור של כל אחד ואחד בכל רגע נתון - כל דבר כזה לכשעצמו זה שטות, אבל זה רמז עבה למה שעתיד להיות המציאות כאן בעוד לא הרבה זמן - משטר אימים טוטליטרי, בתחפושת של "דמוקרטיה".
מי שיש לו אפשרות - שייארגן לעצמו אלטרנטיבה במקום שפוי בחו"ל. אני רציני, בחיי.

...

boaz avrahami
15-05-12, 01:17
לא מבין אותך בחיי דרור.
נשאר בארץ, ולא יוצא למחות (באלימות או בשקט)
אם אתה מאמין במה שאתה כותב אז או שהיית יוצא לרחוב או שהיית כותב כבר מעבר לים.
עם הכשרון שלך אני בטוח שהיית מסתדר מהר בחו״ל.

באמת סליחה אבל הגעתי למסקנה שאתה רק נובח ולא לוקח שום יוזמה.
ואני כותב בתור אחד שכן לפחות יוצא לרחוב למחות.

8ball
15-05-12, 01:51
וזה במקום לאחד שורות - לעלות על השוטרים ולשבור להם את כל העצמות וללכת להעלות באש את בניין העיריה או איזה משרד ממשלתי סמוך.

דרור ידידי. לפני שאתה רץ ויוצא בהצהרות וקריאות כאלו תזכור תמיד, אותם השוטרים בדיוק, אלו שאתה מצפה שישברו להם את כל העצמות, הם גם אלו שמופקדים על ההגנה של כולנו. ולפני שיקפצו כל יודעי הדבר למיניהם, אני יודע שמשטרת ישראל לא מורכבת כולה מפרופסורים ומומחים למיגור פשיעה, רק תזכרו שבכל גוף, מתקדם ככל שיהיה חייבים גם פועלים. לא את כולם אנחנו אוהבים, חלקם גם צריך לעוף קיבינימט. רק שתמיד יש את אלו שנמצאים שם כי הם מאמינים במה שהם עושים. אלו שבאמת חיים לפי המוטו המפוצץ שהמשטרה קבעה לעצמה, להגן ולשרת. אותם אלו שרודפים אחרי עבריינים ברגל בכבישים מהירים או בסמטאות חשוכות. שכשפורצים לדירה בקומה השלישית ונועלים אותה מבפנים, מטפסים על מרפסות עם כל המשתמע ונכנסים לחפש את הבני בליעל, ולפעמים גם תופסים על חם ונכנסים לעימותים לא פשוטים עם סיכון. אלו שרודפים אחרי אותם עברייני תנועה שמעורבים בתאונת פגע וברח ברכב משטרתי שלא מוגן או מותאם ל"מרוצי" רחוב שכאלו ומסכנים את חייהם כדי להגן על שאר הנוסעים בכביש. אותם שוטרים שתופסים מטענים במחסומי הכניסה לתחומי המדינה או בשטחים.

כאחד שרואה את המערכת מבפנים, אני יכול להגיד שהיא חולה, אבל לא בלי סיבה. התגייסתי אליה כי אני בא ממקום של לשפר ולא רק למתוח ביקורת. אז אמנם אני לא כחול מדים, וגם אני מתייחס אליהם כברירת מחדל במידה והמשפחה תאלץ להעזר במשטרה כשאני לא נמצא בבית. גם אני מתוסכל שאידיוט חסר השכלה עוצר אותי ומחפש על מה לרשום דו"ח תנועה בג'יפ. וכן אני יודע ששניה אחת שבה הצגתי תעודת שוטר פותרת את הבעיה. ובכל זאת אני עובר את העינוי כל פעם מחדש בלי להשתמש בה. אין אף שוטר בעולם שיגרום לי לנצל את הכח שניתן לי שלא לצורך. רוצים לשנות את המערכת, הפתרון הוא פשוט, ובזה אני מסכים עם דרור להחליף שיטה. לגבי הדרך אנחנו חלוקים. אתם יכולים לרוץ לפוליטיקה\להתגייס למשטרה\משמר הגבול\מוסדות ציבור\כל גוף שלדעתכם זקוק לשינוי ולשנות אותו מבפנים החוצה. אם כולנו נהיה טובים בחלקת האלוהים הקטנה שלנו, אולי ישתפר פה קצת.

מצד שני אולי אני נאיבי. בכל מקרה שיהיה לילה טוב

gp1
15-05-12, 02:03
[59358

דרור ברלי
15-05-12, 09:09
אל תדאג, זה לא נגד המשטרה ספציפית.
במקרה של ההפגנות האלה, המשטרה מייצגת באותו רגע את המדינה, את השיטה. (למרות שאני מאמין שחלק ניכר מהשוטרים מזדהה עם ההפגנה, כי הוא עובד קשה ומרוויח בתמורה גרושים) אבל זה לא משנה כלום - מבחינת המפגין, השוטר שמולו, במיודח אם יש לו אלה בידיים והוא משתמש בה בהתלהבות - הוא אויב.

אחרי מה שלמדנו בהפגנו תשל הקיץ הקודם, אנחנו ידועים טוב מאוד שההפגנות האלה זו טחינת מים לריק. כל זמן שאנשים שם מרימים שלטים ולא נבוטים, ברור לכם שזה לא ישיג כלום. חבל על האנרגיה בכלל.

ואם נחזור לג'וקים האלקטרוניים שהמדינה רוצה להכניס למכוניות (בהתחלה מכוניות חדשות, אחר כך לכולם) הרי שזו רק התחלה. רוצים לפקח ולעקוב אחרי כל תנועה של כל אחד, כדי לגבות מס על כל שלוק אוויר שתנשמו. היכולות הבלתי מוגבלות שטכנולוגיה מתקדמת מאפשרת, מסחררות את דמיונם של הפשיסטים הקטנים שיושבים במשרדי ממשלה שונים.

חושבים שאני מגזים? בואו נדבר עוד עשר שנים, כאשר חיישנים ומצלמות ינטרו כל נוד שיברח לכם בלי כוונה אחרי שאכלתם מנה של חומוס-פול, וכן, אתם תשלמו על זה קנס. האפשרות לאתר כל אחד בכל רגע נתון (באמצעות מעקב אחרי הטלפון שלו), המאגר הביומטרי, שבב במכוניות שמודד קילומטרים כדי לזמבר אתכם במיסים, אולי גם שבב לכל בנאדם, כמו שעושים לכלבים - זה העתיד שאתם רוצים לילדים שלכם? דברים כאלה מונעים רק בכוח. מצטער.

יונתןמצפה
15-05-12, 10:11
בואו נדבר עוד עשר שנים, כאשר חיישנים ומצלמות ינטרו כל נוד שיברח לכם בלי כוונה אחרי שאכלתם מנה של חומוס-פול

או! יש עתיד!!! אם דרור אומר שעוד 10 שנים אפשר יהיה לאכול כאן חומוס-פול אז אין עדיין בשביל מה לצאת לשום מחאה...
אני באופן אישי בכלל לא בטוח שבעוד 10 שנים יהיו לנו מים בברז. ולא, לא רק בגלל הפרסים.

נמרוד
15-05-12, 10:22
יש בג'יפולוג פורום רוסיה, פורום קוריאה... כמות שרשורי הקיטורים מצדיקה לפתוח "פורום פולניה"...;)

עשר שנים אתם נותנים? בוא נתערב שהיום בעוד 20 שנה מדינת ישראל עומדת על תילה, חלק מהבעיות שהיום מעסיקות אותנו יעלמו ואחרות יצוצו במקומן... ואותם האנשים ימשיכו לבכות ולקטר.

הולכים על זה? "פורום הפולניות הנובחות"? מועמדים לניהול לא חסרים...

יונתןמצפה
15-05-12, 10:47
אני מציע פורום מסרגות. אולי אפילו נראה כאן יותר את P...
ועכשיו קצת יותר ברצינות:
לפי השיטה המדוברת בכתבה, מכוניות חדישות ו"נקיות" יקבלו הקלות בתעריף (ובמס הרכישה). המשמעות של זה היא שרוב קהילת ג'יפולוג" ועוד רבים מאד אחרים ישלמו יותר. למעשה, כל מי שיש ברשותו מכונית משומשת, מעט מיושנת, ושהוא מחזיק אותה בין היתר כי אין לו כסף לקנות מכונית חדשה ישלם יותר.
בנוסף, ברגע אחד מחירון המכוניות המשומשות יצנח ולמעשה כל אותם אנשים ייתקעו אם אותה מכונית שעליה הם משלמים יותר וייקח שנים עד שהם יצליחו/יירצו לזרוק אותה ולקנות מכונית חדישה עם הקלות במס.
במידה ותחזית האימים הזו תתממש, האם יש משהו שאנחנו יכולים לעשות בנידון מלבד להרביץ, לשרוף, להרוג, לתלות וכל יתר האקציות המאפינות את תורת ה"דרורליזם"?
הרעיון של לנסוע בשטח מוצא חן בעיני. אבל מצד שני יכול להיות שהגביה תעשה גם על נסיעה שאינה בדרך סלולה.
האם השיטה תעזור להפחית את כמות הרכבים שיש על הכבישים או שדווקה תעודד קניה של רכבים חדשים לכל אותם אנשים שלא באמת עושים הרבה קילמוטרז' ועד היום הסתדרו בלי רכב?
זה די ברור שעצם היותה של הכתבה מעיד על זה שזה הכיוון. זה לא חשש פרנואידי מונפץ אלא מציאות שנבחנת כרגע במודלים אמתיים ועשויה לנחות עלינו יותר מהר ממה שאנחנו חושבים. איך נכנסות המכוניות של "בטר פלייס" למשוואה הזו? אולי הרכבים שלהם יזכו להקלות עוד יותר משמעותיות? (אגב, זה בכלל לא יפתיע אותי אם זה השפן שעידן עופר שומר לעצמו לרגע האמת של ההשקה העסקית שלו. אמרנו לוביסטים...?)

לפני שנמרוד זורק לנו את השרשור לפורום פולניה, ואז הוא יישאר שם לבד בחושך, תשפכו כאן קצת רעיונות מציאותיים וניתוח מעמיק של איך אתם רואים את המשמעות של השיטה הזו.

boaz avrahami
15-05-12, 10:58
יש בג'יפולוג פורום רוסיה, פורום קוריאה... כמות שרשורי הקיטורים מצדיקה לפתוח "פורום פולניה"...;)

עשר שנים אתם נותנים? בוא נתערב שהיום בעוד 20 שנה מדינת ישראל עומדת על תילה, חלק מהבעיות שהיום מעסיקות אותנו יעלמו ואחרות יצוצו במקומן... ואותם האנשים ימשיכו לבכות ולקטר.

הולכים על זה? "פורום הפולניות הנובחות"? מועמדים לניהול לא חסרים...

יש לי הרגשה שזה יהיה אחד הפורומים הכי סוערים באתר.

לגבי התערבות אני מוכן ובלבד שתציע פרס בחוצלארץ.
אני מוכן לשים מנגד פרס בארץ.
10 שנים מהיום אין מדינת ישראל והעולם יראה שונה בתכלית.
אולי אפילו בעיצומה של מלחמת עולם כלשהי

moshik999
15-05-12, 11:27
מה אתה רוצה שאני אגיד?

דעתי ידועה.

אני יכול לעזור לך להשיג דרכון זר:)

נמרוד
15-05-12, 11:42
בועז - אני מסכים איתך ש10 שנים מהיום העולם יהיה שונה. הוא היה שונה גם לפני 10 שנים ו20 שנה.

אנחנו בעיצומה של מלחמת עולם שהעצימות שלה משתנה. עוד 10 שנים יכול להיות היא כבר תגמר (אולי השיא שלה היה אמצע שנות ה2000) או שתתעצם אני לא יודע.

אבל אני חולק עליך בנקודה הזאת - מדינת ישראל תהיה פה עוד 10 שנים, איכות החיים היומיומית שלנו תהיה כנראה גבוהה יותר. שלך אולי פחות כי אתה בכיין וזה לא טוב לבריאות.

יהיו לנו צרות דומות ואולי אחרות. הפוליטיקאים יהיו בערך אותם חבר'ה. אפשר להמר שבני גנץ וגבי אשכנזי ילבשו חליפות ועניבות וילכלכו אחד על השני... אני לא יודע לאן ואיך יפתרו או יתקדמו הבעיות שנראות לנו כרגע קריטיות - דמוגרפיה, ילודה, חרדים, שוויון בנטל... אבל קטסטרופות לא יקרו. קווי מגמה שנראים לך קווים ישרים אל העתיד ומהם אתה מסיק שהקטסרופה בלתי נמנעת, הם פשוט לא ישרים.

דרור ברלי
15-05-12, 11:42
מידנת ישראל תהיה גם תהיה. לא רק בעוד 10 או 20 שנה, אלא גם בעוד 50 שנה.
השאלה היא אם זו תהיה מדינה שאתם תרצו לחיות בה, ויותר חשוב מזה, או זו מדינה שהילדים שלכם ירצו להשאר ולחיות בה.

ועיזבו רגע פוליטיקה, ימין, שמאל, חרדים וכו'.
אני מדבר על החדירה ההולכת וגוברת לפרטיות שלנו באמצעות קוד ביומטרי, מכשירי מעקב כגון זה ועוד ועוד.
עכשיו זה מעקב אחרי האוטו כדי לשדוד מאיתנו מס. כאשר תהיה כאן מדינת הלכה (וזה יקרה, לא יעזור לכם, אי אפשר לנצח את הדמוגרפיה) הם יוכלו לעקוב אחרי כל מי שאכל חזיר.

בעיניים תמימות שלועסות בתיאבון כל מה שהשלטון מנסה להאכיל, הרעיון הזה נועד לשכנ עאותנו לנסוע פחות, לצרוך פחות דלק, לזהם פחות את האוויר ולהוריד את העומס בכבישים, בלהבלהבלה. הפשיסטים המלוכלכים שיושבים במשרדי הממשלה מעלים על נס פרויקטים דומים במדינות אירופיות - הם אוהבים להתעלם מהתשתיות המפותחות של תחבורה ציבורית שקיימות באירופה ואינן נמצאות כאן.
בחו"ל יש לאזרח אלטרנטיבה יומיומית יעילה וזולה לפרייבט שלו. כאן אין וכנראה גם לא תהיה - אי לכך זה לא יותר מאשר עוד מס. הפקידונים האלה שוברים את הראש מאיפה למצוץ את הכסף מהאזרחים. העלאת מחירי הדלק זה לא טוב - היא יוצרת מחאה ציבורית קולנית, זה לא טוב להם לקראת בחירות וכו', אז הם מנסים כיוונים אחרים. זה אחד מהם. ואגב - נסיעה בשטח לא תעזור לכם. כי המכשיר לא קשור בכלל לכביש, הוא מציין את מיקום הרכב.
כל מה שייצא מזה זה עידוד נוסף להיות עבריין - תהיה מוכרחה להיות דרך לכבות או לעקור את המכשירים הללו ולחבר אותם מחדש רק לקראת טסט וכו'.

וכשאני אומר "לשרוף, להחריב" אני מתכוון לכל סוג של מרי אזרחי. בסתר לבכם כולכם יודעים שמחאה חברתית ללא התעמתות פיזית עם קלגסי המשטרה ופגיעה פיזית בסמלי שלטון פשוט לא עובדת. כשאחד או עשרה או מאה עושים את זה, הם יחטפו מכות וילכו לכלא. כשמאה-אלף יעשו את זה, זו המשטרה שתחטוף מכות והשלטון יצטרך לבצע טבח המוני באזרחים או להתכופף. וכאן - אוהו איך הוא יתכופף - כי כאן לא סוריה. כאן שוטרים וחיילים לא יירו באנשים ברחובות (אם יירו - זה יהיה רק על ערבים כמובן, לא על יהודים). בעצם, כשמדובר בשוטרים אני כבר לא כל כך בטוח....
לצערנו זו הדרך היחידה לשנות דברים. תסתכלו על כל מחאה או מהפכה בעולם - שלטים ופרחים מעולם לא החליפו שום שלטון, רק נבוטים.

moshik999
15-05-12, 11:56
מידנת ישראל תהיה גם תהיה. לא רק בעוד 10 או 20 שנה, אלא גם בעוד 50 שנה.
השאלה היא אם זו תהיה מדינה שאתם תרצו לחיות בה, ויותר חשוב מזה, או זו מדינה שהילדים שלכם ירצו להשאר ולחיות בה.

ועיזבו רגע פוליטיקה, ימין, שמאל, חרדים וכו'.
אני מדבר על החדירה ההולכת וגוברת לפרטיות שלנו באמצעות קוד ביומטרי, מכשירי מעקב כגון זה ועוד ועוד.
עכשיו זה מעקב אחרי האוטו כדי לשדוד מאיתנו מס. כאשר תהיה כאן מדינת הלכה (וזה יקרה, לא יעזור לכם, אי אפשר לנצח את הדמוגרפיה) הם יוכלו לעקוב אחרי כל מי שאכל חזיר.

בעיניים תמימות שלועסות בתיאבון כל מה שהשלטון מנסה להאכיל, הרעיון הזה נועד לשכנ עאותנו לנסוע פחות, לצרוך פחות דלק, לזהם פחות את האוויר ולהוריד את העומס בכבישים, בלהבלהבלה. הפשיסטים המלוכלכים שיושבים במשרדי הממשלה מעלים על נס פרויקטים דומים במדינות אירופיות - הם אוהבים להתעלם מהתשתיות המפותחות של תחבורה ציבורית שקיימות באירופה ואינן נמצאות כאן.
בחו"ל יש לאזרח אלטרנטיבה יומיומית יעילה וזולה לפרייבט שלו. כאן אין וכנראה גם לא תהיה - אי לכך זה לא יותר מאשר עוד מס. הפקידונים האלה שוברים את הראש מאיפה למצוץ את הכסף מהאזרחים. העלאת מחירי הדלק זה לא טוב - היא יוצרת מחאה ציבורית קולנית, זה לא טוב להם לקראת בחירות וכו', אז הם מנסים כיוונים אחרים. זה אחד מהם. ואגב - נסיעה בשטח לא תעזור לכם. כי המכשיר לא קשור בכלל לכביש, הוא מציין את מיקום הרכב.
כל מה שייצא מזה זה עידוד נוסף להיות עבריין - תהיה מוכרחה להיות דרך לכבות או לעקור את המכשירים הללו ולחבר אותם מחדש רק לקראת טסט וכו'.

וכשאני אומר "לשרוף, להחריב" אני מתכוון לכל סוג של מרי אזרחי. בסתר לבכם כולכם יודעים שמחאה חברתית ללא התעמתות פיזית עם קלגסי המשטרה ופגיעה פיזית בסמלי שלטון פשוט לא עובדת. כשאחד או עשרה או מאה עושים את זה, הם יחטפו מכות וילכו לכלא. כשמאה-אלף יעשו את זה, זו המשטרה שתחטוף מכות והשלטון יצטרך לבצע טבח המוני באזרחים או להתכופף. וכאן - אוהו איך הוא יתכופף - כי כאן לא סוריה. כאן שוטרים וחיילים לא יירו באנשים ברחובות (אם יירו - זה יהיה רק על ערבים כמובן, לא על יהודים). בעצם, כשמדובר בשוטרים אני כבר לא כל כך בטוח....
לצערנו זו הדרך היחידה לשנות דברים. תסתכלו על כל מחאה או מהפכה בעולם - שלטים ופרחים מעולם לא החליפו שום שלטון, רק נבוטים.

לפחות תפרגן לזה שאף אחד עוד לא עצר אותך על זה
שאתה קורא למשטרה קלגסים ומאחל לחברי הכנסת להתנדנד על חבל.
לפחות לפי התחזיות שלך לא רחוק היום ואתה תבלה באיזה מרתף חשוך
את שארית חייך. אז כדאי שתמהר ותעלה על מטוס ואל תחזור כשיהיה לך קשה.

yes1952
15-05-12, 11:56
ההיסטוריה חוזרת על עצמה--תמיד--
מלחמות היו יש ויהיו כל הזמן
סוחרי הנשק הם כמו סוחרי הסמים-רק שהראשונים עובדים במסגרת חוקים כאילו ואחרים
ומלחמה?יש כזו בפתח,זה רק עיניין של זמן-ואנחנו רק נקודה קטנה במארג הבין גושי העולמי
אירופה לא מוטרדת מגורלינו אלא מגורלם
ארצות הברית כנ"ל-כרגע תעשיות הנשק שלהם מרוויחות יפה מאוד וכן גם חברות הנפט
לא כל כך מהר ינטרו אותם המכוניות שלנו-בטח לא את ה"עגלות" שלנו-אנחנו קבוצה קטנה בענף הרכב
ואין סיבה מחד לגבות כה הרבה מיסים על מכוניות ומאידך כל אחד מחפש עבודה עם רכב צמוד
רק שתבינו -כל אחד שמשלם דמי שימוש ברכב חברה מבית ליסינג כזה או אחר למעשה משלם על הרכב ובסופו האחרון גם לא שלו-פראאירים כבר אמרתי?
שתו לי אכלו לי זו כבר מכת מדינה
קצת פרופורציות רבותי
ובכלל אם לא תהיה פה מדינה עוד 10 שנים אז בכלל לא נדע מזה אנחנו נתאייד בענן קוסמי אטומי ושמשון יהיה רק זיכרון לתמות נפשי עם פלישתים
אז עד אז
קיץ בפתח תכננו טיולים בשטח מצוידים בבירה ואוכל--ובואו נעשה את הדבר הכי טוב שאנו יודעים -נצא להנות מהטבע כשיש לנו זמן
ונראה למי יש יותר גדול יותר משופר יותר יפה ויותר בטוח-נשוויץ קצת נלהג קצת ובהנאה צרופה מפני שאת זה לא יכולים לקחת לנו
זה שלנו ועל חשבוננו וכל מי שנמצא מחוץ לפורום הזה ואינו חבר בו שמקנא באנו מנסה לגזור עלינו גזירות הזויות ורוצה להעכיר לנו חברי הפורום את החיים שיעמוד בתור לקבל ממני שקית מלאה מהשרותים הניידים שיהיו לי ברכב ביום שישי
יוסי

דרור ברלי
15-05-12, 12:16
מושיק, אתה יודע מה מדאיג?

שמה שאתה אומר ממש נכון - שהיום שבו יעצרו אנשים בגלל דעתם, כבר לא רחוק.
וביום שיעצרו אותי, יש מצב שלמחרת יעצרו גם אותך.... כי פשיזם זה כמו הריון - אין חצי או כאילו.
ובפאשיזם, זה שאתה מעריץ נלהב של השלטון, לא עושה אותך חסין.
זה מה שאתה מסרב להבין.

boaz avrahami
15-05-12, 12:33
אנחנו לא העניין המרכזי בכלל.
העניין הוא קריאת התיגר של האיסלם בעולם הנאור.
הבעיה הדמוגרפית בארופה לצד התחמשות אירן.
הוסף לזה את תמורות האביב הערבי וההקצנה האיסלמית שנגרמת למדינות.
לכל זה חבר את השליטה בעתודות הנפט שהעולם זקוק להם כמו נרקומן... ההתנגשות לדעתי בלתי נמנעת.

אנחנו על הדרך נהיה שק החבטות כי גם אלו וגם השניים לא ממש משתגעים עלינו.

אבל כאמור אני בכיין ובטח סתם רואה שחורות.
סוג של ״אופטימיסט עם נסיון״ שטוען שההיסטוריה חוזרת.
ומי שכבר נוסע שלפחות יסע לאסיה פסיפיק... רחוק מפה.

boaz avrahami
15-05-12, 12:35
דרור, תשבות רעב כמו הערבים ;-)
גם אותם עצרו מנהלית בגלל דעות דומות על השלטון.
אבל להם גם היה זקן כזה גדול...
בסוף שחררו בגלל שביתת רעב

סוזי המשתוללת
15-05-12, 13:04
בועז - אני מסכים איתך ש10 שנים מהיום העולם יהיה שונה. הוא היה שונה גם לפני 10 שנים ו20 שנה.

אנחנו בעיצומה של מלחמת עולם שהעצימות שלה משתנה. עוד 10 שנים יכול להיות היא כבר תגמר (אולי השיא שלה היה אמצע שנות ה2000) או שתתעצם אני לא יודע.

אבל אני חולק עליך בנקודה הזאת - מדינת ישראל תהיה פה עוד 10 שנים, איכות החיים היומיומית שלנו תהיה כנראה גבוהה יותר. שלך אולי פחות כי אתה בכיין וזה לא טוב לבריאות.

יהיו לנו צרות דומות ואולי אחרות. הפוליטיקאים יהיו בערך אותם חבר'ה. אפשר להמר שבני גנץ וגבי אשכנזי ילבשו חליפות ועניבות וילכלכו אחד על השני... אני לא יודע לאן ואיך יפתרו או יתקדמו הבעיות שנראות לנו כרגע קריטיות - דמוגרפיה, ילודה, חרדים, שוויון בנטל... אבל קטסטרופות לא יקרו. קווי מגמה שנראים לך קווים ישרים אל העתיד ומהם אתה מסיק שהקטסרופה בלתי נמנעת, הם פשוט לא ישרים.

ויכול להיות שהם ישרים אבל הוא לא רואה מספיק רחוק ..... ואי שם ישנה פנייה חבויה

moshik999
15-05-12, 14:26
דרור לא יעצרו אותך בגלל הדעות שלך יעצרו אותך כי אתה פאשיסט במסווה
של שמאלן נאור, יעצרו אותך כי אתה מסית למלחת אחים.
פאשיזם זה בדיוק אתה , מי שלא מכיר בבחירה של העם במדינה דמוקרטית
וקורא למאבק כוחני לשינוי השלטון זה פאשיזם.

אם אתה קורא לתלות את נבחרי הציבור ומעיז להשוות את השוטרים לקלגסים
מקומך במרתפים הכי חשוכים שיש.
קצת צניעות לא תזיק לך , אני לא מבין איך אתה לא רואה מה הכנסת המשטרה והצבא עושים ע"מ שהחיים שלך ייראו
איך שהם נראים . אתה שבוי של אגנדה מאד ברורה של התקשורת שממומנת ע"י בעלי הון שכל מטרתה היא עיצוב תפיסת המציאות שלך.
תנסה להביע את דעתך הכנה מהחוויות שאתה עובר כאזרח במדינה חופשית ולא כתגובה לכתבה כזו או אחרת.

תראה לאיזה מסקנות מרחיקות לכת אתה מגיע מכתבה שעוסקת במעקב אחרי הרגלי נהיגה.
ממה אתה דואג שיעקבו אחרי הז***ם שלך מהצד?

תרגע אתה לא ממש מעניין אף אחד .

אתה צריך להיות מודאג מבעלי ההון לא מבעלי השררה , בעלי ההון הם אלה שרוצים לעקוב אחריך ולפלח אותך דק דק ע"מ שיוכלו לעשות
על הגב שלך עוד כמה גרושים.

רק מישהו זרק לך להנחתה וכבר שפכת את כל הגיפה שלך על נבחרי ציבור ועובדי ציבור בלי אבחנה
כשאתה יודע שהם לא ממש יתעסקו איתך כי אתה כללי מידי . אז אתה המרשה לעצמך להטיל דופי בכולם בלי אבחנה.

אתה פשוט פחדן במקום להיות כל כך כללי בהשתלחויות שלך תנסה להיות ספציפי תן שמות של שוטרים שהם קלגסים נראה אותך
פחדן זה מה שאתה מסתתר מאחורי מקלדת והאשמות כלליות.

ביום שאתה תגיד שם של שוטר ואחריו המילה קלגס תהיה שווה משהו בינתיים אתה פחדן.

דרור ברלי
15-05-12, 14:57
אני שמאלן?... הצחקת אותי. הרגת אותי לגמרי.
"בחירה של העם"?....אתה רואה חדשות? רואה מה מתרחש מסביבך?
השלטון הטוב והמיטיב שלך משתין עליך בקשת ואתה אומר תודה שיורד גשם?...
אין קצה של צ'אנס לשכנע אותך שאתה חי בסרט?...

תגיד לי, אתה גם שולח מכתבים זועמים למערכת של "ארץ נהדרת" כי הם עושים צחוק מנבחרי ציבור?................

talw
15-05-12, 15:01
שאלה לכל עורכי הדין :
אם מישהו מעצבן אותי,אבל ממש ממש מעצבן אותי,אני יכול לתבוע אותו ?
יש סעיף עצבים בחוק ?(תרתי משמע)
כי אולי ע"י כך אפשר לחסוך הרבה הוצאת דיבה.

moshik999
15-05-12, 15:07
דרור ,אני רואה חדשות
אבל זה לא מה שקובע איך החיים שלי נראים
אם אתה צריך לראות חדשות בשביל לדעת איך החיים שלך נראים תחליף את הכדורים.
אולי עליך משתינים עלי ממש לא .
אני מקבל כל מה שאני צריך מהמדינה שלי ואפילו יותר ממה שאני נותן.
יש לי עבודה יש לי חופש בחירה חופש עיסוק יש לי בטחון מזג אויר מצויין
חברים טובים משפחה אוהבת הכל ממש הכל.

אתה רוצה להגיד לי שאתה קם בבוקר ורץ לקרוא עיתון כדי שתוכל לדעת איך אתה מרגיש?

תסתכל רגע בנחת בסביבה האמיתית שלך חברים משפחה חברים לעבודה
אתה רואה סבל? עוני? עריצות?

קח לך דף ותעשה רשימה של האנשים שקרובים לך
תתקשר אליהם ותשאל אותם איך הם מרגישים בחיים שלהם ותרשום.
אל תעשה את זה בשבילי תעשה את זה בשבילך אולי זה יוציא אותך מהסרט הרע והמסוייט שאתה חי בו.

boaz avrahami
15-05-12, 15:15
דרור רץ בבוקר (בעצם בערב,לא?) לעיתון כי אחרת לא תהיה לא משכורת ומיסים לשלם לקלגסים ולמושחתים:)

moshik999
15-05-12, 15:25
שאלה לכל עורכי הדין :
אם מישהו מעצבן אותי,אבל ממש ממש מעצבן אותי,אני יכול לתבוע אותו ?
יש סעיף עצבים בחוק ?(תרתי משמע)
כי אולי ע"י כך אפשר לחסוך הרבה הוצאת דיבה.

אתה יכול להזמין אותו לדו קרב בצהרי היום
בדוק, פותר את הבעיה אחת ולתמיד.

דרור ברלי
15-05-12, 15:32
[QUOTE=moshik999;450503]אני לא רואה חדשות
את זה כבר מבינים מהתגובות שלך.

זה לא מה שקובע איך החיים שלי נראים
אם אתה צריך לראות חדשות בשביל לדעת איך החיים שלך נראים תחליף את הכדורים.
כדי לראות את המציאות כמוך צריך עיניים אדומות, ובשביל זה הכי טוב צינגלה. אם אתה מצליח בלי זה - אשריך.

אבל זה באמת הכי טוב - "מעקב אחרי הרגלי נהיגה".
ענק. הרי הם עושים את זה לטובתנו. ברור.
גם המאגר הביומטרי הוא לטובתנו.
זה לא לחיות בסרט? אז מה זה בכלל סרט, מושיק?
...

ביום שרק רבע מכספי הציבור שהם מבזבזים על פרויקט הגזל המטופש הזה, יושקעו במצלמה בגינה הציבורית שמאחורי הבית שלך, כדי להבטיח שערסים שיכורים שמעשנים שם נרגילות ושותים וודקה לא ידקרו אותך כשתבקש מהם שקט - אז אני אגיד על נבחרי הציבור שלך משהו טוב.

moshik999
15-05-12, 15:39
מצלמות המהירות גרמו לי לא לעבור את המהירות המותרת בכביש בין עירוני
ולהגיד לך את האמת אני מרוצה.

יש לי עבר עשיר של 24 עבירות מהירות
עכשיו אין לי בעיות בכלל אני נוסע עד 115 קמ"ש גג ואין לי בעיות בכלל.

אז בהיבט הזה המצלמות זה משהו מוצלח מאד מבחינתי.

ori abr
15-05-12, 15:50
קראתי חלק מהשרשור. דרור שמאלן? לא נראה לי מהשיחות שלי איתו.
מושיק על 115 קמ"ש אתה תקבל גם תקבל דו"ח אלא עם כן אתה על הכבישים שבהם מותר 110...אין הרבה כאלה!
מדינת ישראל תקועה אי שם בשנות ה 70 מבחינת מהירות הנהיגה החוקית שלה...המכוניות של היום לא מתאימות לזה!
לגביי השטות הזו של לשים מעקב עליינו אני רק יכול להגיד שלא מספיק שמדינת ישראל לא מספקת הרבה מקומות לעבוד בפריפריה( רוב חבריי גרים בעמק ונוסעים עד תל אביב בשביל לעבוד...) לא רק שארגוני הירוקים וכל מיני שמאלנים שדואגים לבני דודינו ביטלו הרחבות של ישובים בפריפריה ( מעל 400 משפחות אין ועדת קבלה כך שבני דודינו נכנסים לישובים. אן כמו שהישוב שהוריי גרים בו לא מתכוון לעשות הרחבה בגלל החוק המטומטם הזה) מה גם שמספיק לראות בצפון ובדרום את כל הבניה הלא חוקית שמתבצעת במגזר והמדחנה האימפוטנתית הזו לא עושה כלום בנידון. אז עכשיו שתושבי הפריפריה ישלמו יותר....המוסלמים כבר השתלטו על רוב הצפון אבל מזל שהמדינה משקיעה בשטחים במקום בפריפריה...אז תעשו טובה ואל תבלבלו את המח. זוהי מדינה אוכלת בניה וההפגנות שנעשו בקיץ הקודם היו בדיחה...היה צריך הפגנות אלימות כי הפוליטיקאים שלנו לא שמים קצוץ עלינו. נקודה.

הכוכב הכחול
15-05-12, 15:51

העתיד של עבירות המהירות שלך ימשיך לגדול מפני שכל כך נפלא פה.., פשוט מדהים! מזה 115 קמ"ש??
לא עברת על שום חוק............. כמעט.

"...
לדברי המשטרה, הנהגים תועדו כאשר הם עוברים את המהירות המותרת ב-1 קמ"ש או יותר
.."
הרי בקטנה הכל לטובת האזרח בגלל זה צולמו בשבוע אחד 52009 נהגים......

והכתבה המלאה..
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4228921,00.html

moshik999
15-05-12, 15:59
קראתי חלק מהשרשור. דרור שמאלן? לא נראה לי מהשיחות שלי איתו.
מושיק על 115 קמ"ש אתה תקבל גם תקבל דו"ח אלא עם כן אתה על הכבישים שבהם מותר 110...אין הרבה כאלה!
מדינת ישראל תקועה אי שם בשנות ה 70 מבחינת מהירות הנהיגה החוקית שלה...המכוניות של היום לא מתאימות לזה!
לגביי השטות הזו של לשים מעקב עליינו אני רק יכול להגיד שלא מספיק שמדינת ישראל לא מספקת הרבה מקומות לעבוד בפריפריה( רוב חבריי גרים בעמק ונוסעים עד תל אביב בשביל לעבוד...) לא רק שארגוני הירוקים וכל מיני שמאלנים שדואגים לבני דודינו ביטלו הרחבות של ישובים בפריפריה ( מעל 400 משפחות אין ועדת קבלה כך שבני דודינו נכנסים לישובים. אן כמו שהישוב שהוריי גרים בו לא מתכוון לעשות הרחבה בגלל החוק המטומטם הזה) מה גם שמספיק לראות בצפון ובדרום את כל הבניה הלא חוקית שמתבצעת במגזר והמדחנה האימפוטנתית הזו לא עושה כלום בנידון. אז עכשיו שתושבי הפריפריה ישלמו יותר....המוסלמים כבר השתלטו על רוב הצפון אבל מזל שהמדינה משקיעה בשטחים במקום בפריפריה...אז תעשו טובה ואל תבלבלו את המח. זוהי מדינה אוכלת בניה וההפגנות שנעשו בקיץ הקודם היו בדיחה...היה צריך הפגנות אלימות כי הפוליטיקאים שלנו לא שמים קצוץ עלינו. נקודה.

סוף סוף תגובה לעניין, האיום הממשי הוא אכן משונאי ישראל שהשמאל בגיבוי התקשורת ובית המשפט העליון
נותנים להם גב רחב .

בשביל להלחם בזה צריך אחדות ופטריוטיות ולא לפחד מהתקשורת השמאלנית.
תפרגנו קצת לממשלת ימין ויהיה להם את האומץ להגשים את הצעד האחרון בחלומות שלנו.
תפרגנו קצת למשטרה וגם הם יעשו עוד צעד אמיץ
תפרגנו קצת לצבא וגם הם יהיו יותר פטריוטים ופחות הססנים.

אני מוכן לעבור ללחם צר ומים לחץ והעיקר שנהיה מאוחדים מדוייקים וברורים.

boaz avrahami
15-05-12, 16:02
אורי
בעניין ועדות הקבלה, מי אמר שזה חוק רע?
הוא נוצל בסוף לרעה על ידי ישובים בשביל לספסר בנדלן רכוש מדינה.

תחשוב חכם ותשתלט על ישובים ערבים.
קרקע ועלות בניה עולה עשירית...

ועוד דבר, יש לך כיום את הממשלה הכי ימנית ויציבה שנוכל לחלום עליה.
כנראה אי פעם!

moshik999
15-05-12, 16:12
...

ביום שרק רבע מכספי הציבור שהם מבזבזים על פרויקט הגזל המטופש הזה, יושקעו במצלמה בגינה הציבורית שמאחורי הבית שלך, כדי להבטיח שערסים שיכורים שמעשנים שם נרגילות ושותים וודקה לא ידקרו אותך כשתבקש מהם שקט - אז אני אגיד על נבחרי הציבור שלך משהו טוב.[/QUOTE]

ערסים שיכורים זה לא ייבוא מחו"ל זה הבנים שלך של השכנה ליד וחבר מהעבודה
כשאתה בוחר באלימות מילולית גסה ואגרסיבית אל תתפלא שגם אחרים נוהגים באלימות.
כל אחד והאלימות שהוא מכיר, אם אתה תדאג להיות ענייני בגישה שלך כלפי ממשלה משטרה וכו ,ולא אלים וגס
אולי זה גם ישפיע על האופי האלים של האחרים.
לא צריך מצלמות בגינה דוגמא אישית ממך זו התחלה טובה.

ori abr
15-05-12, 16:23
בועז

בתור בן העמק אחד למשנהו...אני חושב שחוק ועדות הקבלה נכון, לא יודע מתי יצא לך אבל קפוץ לכפר ורדים ותראה מה נהיה שם...אני מזכיר לך זה ישוב שהוקם טיפה אחרי תמרת....הייתי שם לפני חודשיים...גועל נפש מה שנהיה שם!
לגביי המשטרה, אני מתנדב במשטרה וצר לי להגיד אבל עד שלא יופנו משאבים לתגמל שוטרים כמו שצריך אנחנו נשאר עם משטרה קקייונית שמתקשה לבצע את העבודה.
אתה יודע מה...מספיק היה לראות את השוטר שקפץ מול מכונית מולנו בהדרכה של החילוצים וסיכן את חייו ואת חיי המכונית שנסעה במהירות גבוהה מהמותר בשביל להבין איזה חומר אנושי יש במשטרה..(.אני לא מכליל את כולם כיוון שאני מכיר כמה קציני משטרה שפשוט מעולים.) אבל רבאק תלמדו מהמשטרה האמריקאית...הוא לא קופץ לכביש הוא עולה על הניידת ורודף..
מושיק לגביי ממשלה ימנית? שמאלנית? צר לי ידידי המצב הוא היום ששניהם לא מספקים את הסחורה. הממשלה הימנית משקיעה מיליוני שקלים להגן ולבנות אוטוסטראדות ליימין הקיצוני, שטחים שמה לעשות לא יעזור בית דין אבל הם יועברו לפלסטינים ( תראה כמה זמן לקח למדינה לבנות אוטוסטראדות כאן בצפון..בשנים האחרונות התחילו לאחר שכבר בנו לפלסטינים חצי מדינה...)
לגביי השמאל? הם בכלל איבדו את הדרך. ציון יום הנכבה באונברסיטאות תל אביב וירושליים? לאן הגענו? שסטודנטים שלומדים באוניבברסיטת תל אביב מביאים פלסטינים שיגידו שהאוניברסיטה נבנתה על שטחים שלהם?? איפה הם חיים הטיפשים האלה?? כאילו שהשואה לא הייתה...
ללא ספק הפרפאגנדה הפלסטינית עשתה את שלה בעוד שבצד שלנו יש מישהו כמו דני איילון....( אני באמת צריך לפרט עליו???)

דרור ברלי
15-05-12, 16:30
מה שעצוב זו שהגישה שלי עניינית נטו, כי כל גישה אחרת כבר נכשלה.
אל תספר לי על ממשלות ימין או ממשלות שמאל או על הדעה הפוליטית הפרטית שלך - זה לא רק לא מעניין אותי אלא בעיקר ממש לא העניין כאן.
תוכנית ניטור השימוש ברכב היא חדירה גסה לפרטיות, וזה מטריד אותי הרבה יותר מכל קמ"ש מעל למהירות המותרת. היום הם רוצים לדעת מתי אני מניע את האוטו שלי? למה זה עניינם?... הם מספקים אלטרנטיבה?...
מחר הם ירצו לדעת עלי ועליך עוד הרבה דברים. כן, גם את מי אני ואתה מזיינים, איך, מתי ואיפה, ואולי להטיל גם על זה מס?... והם גם יספרו לנו שזה רק לטובתנו. הם רוצים להפוך כל דבר לעניינם, וזה בדיוק מה שמסוכן כאן.
שב ותקרא קצת ספרים - ג'ורג' אורוול יהיה בהחלט התחלה טובה, כדי להבין לאן זה מוביל.

boaz avrahami
15-05-12, 16:34
נמרוד, ככול שהדיון הזה מעמיק אני משתכנע שהייתי לארג׳ לגבי העשר שנים...
זה יקח פחות כנראה

ori abr
15-05-12, 16:37
בועז לפחות הכנסת קצת הומור לשרשור כאן...

boaz avrahami
15-05-12, 16:42
תגיד אורי, איך אתה ממקם את עצמך על המפה הפוליטית?
ימין, שמאל, מרכז?

boaz avrahami
15-05-12, 16:46
דרור
נכון הסרט האהוב עליך הוא ״אויב המדינה״?

האמת שאני בעדך אבל זה כבר הפך להיות הזוי מה שהולך פה.
ורק שתבין שהממסד יודע עליך הרבה מעבר למה שאתה מדמיין

moshik999
15-05-12, 16:47
מה שעצוב זו שהגישה שלי עניינית נטו, כי כל גישה אחרת כבר נכשלה.
אל תספר לי על ממשלות ימין או ממשלות שמאל או על הדעה הפוליטית הפרטית שלך - זה לא רק לא מעניין אותי אלא בעיקר ממש לא העניין כאן.
תוכנית ניטור השימוש ברכב היא חדירה גסה לפרטיות, וזה מטריד אותי הרבה יותר מכל קמ"ש מעל למהירות המותרת. היום הם רוצים לדעת מתי אני מניע את האוטו שלי? למה זה עניינם?... הם מספקים אלטרנטיבה?...
מחר הם ירצו לדעת עלי ועליך עוד הרבה דברים. כן, גם את מי אני ואתה מזיינים, איך, מתי ואיפה, ואולי להטיל גם על זה מס?... והם גם יספרו לנו שזה רק לטובתנו. הם רוצים להפוך כל דבר לעניינם, וזה בדיוק מה שמסוכן כאן.
שב ותקרא קצת ספרים - ג'ורג' אורוול יהיה בהחלט התחלה טובה, כדי להבין לאן זה מוביל.

אני מצטער שאתה עדיין לא מבין:

ההם שאתה מדבר עליהם זה אנחנו.

כשמדברים על אחדות אמיתית אין "הם" יש "אנחנו"

נגמלתי מקריאת ספרים לשמחתי לפני 16 שנה ואין לי כוונה לחזור לזה.

הלוואי ואני פתאום יהיה כל כך מעניין שמישהו ירצה לדעת איפה אני ומה אני עושה
מצידי שכל העולם יידע איפה אני בכל דקה ודקה ויקשיב לנודים שאני תוקע.(וזה קורה הרבה)

yes1952
15-05-12, 17:30
יש יש מצאתי
מצאתי לאן נעלם עם הספר
הוא תוקע נפיחות
תודה תודה
כבר כה דאגתי שהוא הלך לאיבוד
יוסי

יונתןמצפה
15-05-12, 17:33

אתה מבין איך הכל מסובב כאן?
קודם כל תוקעים לך דוחות מכאן ועד הודעה חדשה, כדי שתחיה בפחד. פחד מהחוק כמובן, ולא חו"ח מלעשות תאונה (שבמקור להזכירך, לזה החוק נועד).
אח"כ, אחרי שרף הפחד שלך הלך וירד, עד למצב שהוא כבר כמעט לא משפיע והחוק כבר לא מעניין אותך (אמרת 24 עבירות מהירות...), מוצאים דרך גאונית להעלות לך חזרה את רף הפחד (שוב, מהחוק כמובן) עד כדי כך שהוא הופך להיות הדבר הדומיננטי בנהיגה שלך. אחרי כל זה, שטיפת המוח עליך עובדת כל-כך טוב שאתה אפילו מבסוט מזה שאתה כבר לא חוטף קנסות. אתה יודע איך קוראים לזה בפסיכולוגיה? לא? אילוף!!!

אתה זוכר בכלל מה המטרה של החוק? מה הרעיון שלכאורה עומד מאחורי המצלמות האלו? הצלת חיי אדם!!!
מאז הפעלת המצלמות גרף התאונות ירד?
כשאתה נוהג תחת הפחד הזה אתה יותר מרוכז בלמצוא את המצלמות או בלנסוע בצורה בטיחותית? מאז הצבת המצלמות העיניים שלך נמצאות יותר על הכביש או על הספידומטר?
נראה לי שאתה קצת מבולבל...

mugi8675
15-05-12, 17:40
אם החשש לפגיעה בכיסך הצילה מי מאיתנו על הכביש - דיינו!

mugi8675
15-05-12, 17:44
רק להזכיר שיום לאחר שהתפרסם המכרז לניטור נסועה בעיתון, התפרסם מכרז למכוניות השרים: מינימום 200 כח סוס... איפה שיקולי זיהום אויר, צריכת דלק (שלא מופיעים במכרז) ואיפה אנחנו... לא נהוג "נאה דורש, נאה מקיים"?

moshik999
15-05-12, 17:45
יש לי 24 עבירות מהירות כי תפסו אותי 24 פעמים
אני לא מכיר אותך אבל אני משוכנע שעברת את המהירות המותרת יותר מ 24 פעמים,
זה שלא תפסו אותך לא אומר כלום על איך אתה נוהג ולמה.
מה שקובע בסופו של דבר זה האם גרמת לתאונת דרכים כן או לא.
או אתה נוהג ככה שמתי שהוא תגרום לתאונת דרכים.

אני נוהג 35 שנה לפחות 30 אלף קילומטר בשנה ולא הייתי מעורב באף תאונת דרכים קלה כחמורה (אני חושב שעברתי את רף מיליון הקילומטר)
אז תן כבוד אני נוה ג בזהירות גם מהר וגם לאט.
פשוט יותר נוח כרגע לא לעבור על המהירות המותרת
נכון זה מפחד, פחד זה מניע חיובי וחשוב להשרדות.

yes1952
15-05-12, 17:48
יונתן אל נא באפך
הבחור כבר ניגמל מקריאת ספרים
ועכשיו הוא לועס כל מה שאומרים לו
הוא נוסע מקסימום 115 קמ"ש ועובר על החוק
בוא ונלמד אותו שעכשיו יש מצלמות לא סלחניות אולי הוא יבין?
ואולי לא
מפני שזה אופיו של שמוליק-חי בדלת אמותיו וטוב לו
אבל לעיניינו של השרשור
בשם הבטחון הפרטי שלנו בארץ והגלובלי בעולם אפשר לראות כל דבר על פני האדמה וגם מתחת בעזרת מערכת לווינים בעלי עיניים חודרות
הרעיון לנטר את כל המכוניות הינו צעד נוסף של מערכת הזויה שמטרתה היחידה לפחות במקרה זה הינה גריפת כיסו של האזרח
אך אל דאגה--היה פעם אנטי מחיקון למי שזוכר
יהיה אנטי מנטר
אם נהיה כאן
יוסי

יונתןמצפה
15-05-12, 17:49
אם החשש לפגיעה בכיסך הצילה מי מאיתנו על הכביש - דיינו!
על זה אני חותם!
אבל, קודם כל שיוכיחו לי את זה. אקדמית!!
בינתיים, כל המחקרים מוכיחים אחרת...
ובאותה נשימה אני מרשה לעצמי לשאול- האם אפשר להשקיע את ההשקעה הכספית במצלמה בערוצים אחרים כדי לחסוך חיי אדם? כמו למשל הארת אזורים חשוכים בכבישים מהירים, שיפורי תשתית נוספים, או אולי אפילו השקעה בתחבורה ציבורים נורמלית (כדי להוריד בין היתר את נפחי התנועה) רחמנא ליצלן...
בינתיים, המצלמות לא ממקומות בקטעי כביש מסוכנים או כאלו שיש בהם הרבה תאונות כתוצאה ממהירות שגובהה אך במעט מהמהירות המותרת... (יש כאלה בכלל?), אלא באותם קטעים שבהם רוב התנועה נוסעת קצת מעל למהירות המותרת כי הכביש שם נוח ובטיחותי!!!

moshik999
15-05-12, 17:50
יש יש מצאתי
מצאתי לאן נעלם עם הספר
הוא תוקע נפיחות
תודה תודה
כבר כה דאגתי שהוא הלך לאיבוד
יוסי

עם הספר הוא לא מונח שאומר שזה עם שקורא ספרים
זה פשוט העם של הספר (התנ"ך)

אולי אתה קורא הרבה אבל אין לך מושג מה אומר המושג " עם הספר".
זה הגדרה קדמונית שקשורה לתנ"ך בלבד.

תנ"ך לעומת זאת אני עדיין קורא

יונתןמצפה
15-05-12, 17:53
אני נוהג 35 שנה לפחות 30 אלף קילומטר בשנה ולא הייתי מעורב באף תאונת דרכים קלה כחמורה (אני חושב שעברתי את רף מיליון הקילומטר)
אז תן כבוד אני נוה ג בזהירות גם מהר וגם לאט.

כבוד אני נותן, אל דאגה!
אבל אם תקרא שוב את שכתבתי לעיל (תגובה 47) תבין שמה שכתבת רק מחזק את דברי.

yes1952
15-05-12, 18:04
מושיק או שאתה סטיריקן מצויין שזו דרכו בשלשון סגי נהור -או שאתה באמת אבל באמת עיוור לסובב אותך-והמשפט הראשון בינינו ככה בשקט בשקט שנינו יודעים שאיננו נכון
לו לא הייתי יודע מהו עם הספר(שאתה בחוכמתך כי רבה ניסית לפרש לי את מובנו)הרי שלא הייתי כותב כאן-ואם כן אזי בטח שטויות,
אך הרי בסך הכל ניסיתי בעדינות להסביר לך מושיק שאתה קצת שוגה והבנתך משולה להבנתו של שטוף מח מהסוג הנלוז
תבין איש יקר החיים נכתבו על פי אגפא--סליחה על פי חכמים ששרדו את טיפשוטם של האמיצים שמתו במלחמות על אדמה ,כח,שלטון,מים,כסף ורשעות במהלך ההיסטוריה האנושית
(אתה יכול להוסיף עוד)
תלמד קצת פאלון גונג,מדיציה,טאי צ'י,גמרא ומישניות ואנא ממך חברי לפורום אל תעשה מעצמך מושא להבל הפה ושחוק נערים
יוסי

moshik999
15-05-12, 18:22
מושיק או שאתה סטיריקן מצויין שזו דרכו בשלשון סגי נהור -או שאתה באמת אבל באמת עיוור לסובב אותך-והמשפט הראשון בינינו ככה בשקט בשקט שנינו יודעים שאיננו נכון
לו לא הייתי יודע מהו עם הספר(שאתה בחוכמתך כי רבה ניסית לפרש לי את מובנו)הרי שלא הייתי כותב כאן-ואם כן אזי בטח שטויות,
אך הרי בסך הכל ניסיתי בעדינות להסביר לך מושיק שאתה קצת שוגה והבנתך משולה להבנתו של שטוף מח מהסוג הנלוז
תבין איש יקר החיים נכתבו על פי אגפא--סליחה על פי חכמים ששרדו את טיפשוטם של האמיצים שמתו במלחמות על אדמה ,כח,שלטון,מים,כסף ורשעות במהלך ההיסטוריה האנושית
(אתה יכול להוסיף עוד)
תלמד קצת פאלון גונג,מדיציה,טאי צ'י,גמרא ומישניות ואנא ממך חברי לפורום אל תעשה מעצמך מושא להבל הפה ושחוק נערים
יוסי

אני מנסה להגיד פה דברים שאני מרגיש וחווה על המדינה בה אני חי
אני לא סובל פה ואוהב מאד את המדינה שלי יש לי טענות אבל הם זניחות מאד.

קשה לי לקרוא את בליל הזלזול בנבחרי ציבור עובדי ציבור שמקדישים את הזמן שלהם בשביל שאני יחיה פה
בצורה סבירה ועל פי החיים שלי הם עושים את זה לא
רע בכלל אין פה לאף אחד בשלטון קונספירציה להמאיס לנו את החיים הם בסה"כ מנסים לשפר כל הזמן, יש טעויות אז מה.
בתוצאה הכללית החיים שלי טובים.
אני מסתכל מסביבי ואני לא רואה אצל אחרים הרגשה אחרת
אנחנו במסע עשיה אדיר של כמעט 65 שנים שלטעמי אין לו אח ורע במקום אחר בעולם
זה מסע צמיחה אדיר בתנאים כמעט בלתי אפשריים
תסתכל סביבך על ירדן סוריה לבנון מצרים לוב טוניסיה מרוקו וכו הם באלפיים שנה לא הצליחו להגיע ליותר משכר של 100 דולר לחודש ועוני מחפיר
תסתכל על המשבר שעוב רעכשיו על אירופה מבחינה כלכלית. אם היו להם את הבעיות שלנו הם היו מתרסקים כבר מזמן

צריך להסתכל על המצב מהחוויות שלך האישיות . אני אומר בפעם המי יודע כמה לתקשורת יש מטרה ברורה לעצב את תפיסת העולם שלך ככה שהיא תשרת
את בעלי ההון שהם הבעלים של התקשורת. אל תיפול לפח שטומנים לך.

הייתי שמח שבמקום שתכתור לי כתרים כאלה ואחרים אולי תספר קצת על החיים שלך על היום יום שלך המשפחה שלך החברים שלך העבודה שלך
אולי אתה באמת סובל וקשה לך ואתה כבר לו יכול לחיות במדינה הזו תספר קצת מהחוויות שלך שלפחות מה שאתה אומר יקבל נופך מציאותי
אז כתוב ככה וככה ואמרו ככה וככה אז מה?

רק כדוגמא תסתכל על מפת הכבישים והמחלפים לפני 20 שנה והיום זה כמעט בלתי נתפס ואת זה עשו עובדי הציבור.
תסתכל על שוק העבודה לפני 20 שנה ושוק העבודה היום זה גם בלתי נתפס גם במונחים בנלאומיים.
כמעט בכל תחומי החיים שלנו יש השקעה ושיפור מתמיד.
רק לפני עשרים שנה הגיעו לפה כמעט מיליון עולים מרוסיה , הם השתלבו פה בצורה פנטסטית זה מובן מאליו ?
כל מדינה אחרת הייתה יכולה בקלות לקרוס מכניסה כזו מסיבים של תושבים.

yes1952
15-05-12, 18:52
מושיק יקירי
בוא נעמיד סדר בדברים-
שלא תהיינה לך הפתעות-רוב נבחרי הציבור הינם עסקונה של מפלגות המנוהלים ברובם ע"י גנרלים לשעבר
למעט כמה חברי כנסת ושרים שנלחמים לטובת הציבור הרוב נלחמים לטובת הכיס הפרטי שלהם
גדלתי לצילו של אחד ממקימי המדינה הזו שלנו-שלולא הוא ושלושה מחבריו לא היתה היום הגנה לא היתה תל אביב ולא היתה מדינה
זה לא מנע ממנו להיות אופוזיציונר לאליטה המאפייניקית לשעבר
אך מאידך הוא היה בעל עסק עצמאי שלא לקח כלום מכספי משלם המיסים נהפוכה הוא רק טרם
הנה סיפרתי לך משהו על עצמי
ולענייננו
לי טוב בחיים שלי מפני שאני מכוון אותם ולא הממשל-לי יש מפני שאני שוקל מה איך למה מה ומתי לקנות דבר זה או אחר
אני חוסך מפני שאני לא מאמין בשוק ההון במתכונתו הנוכחית שישמור על כספי הפנסיה ואני לא חוסך בקרנות הפנסיה
רק ראה איך מנהלי הקרנות ובעלי השררה בארץ שמנמנים מעודף דיאטה ותבין
תפקידה של התקשורת הינה להוות מקל מול שגיאות הממשל והממסד ולא להיות עיתונות מטעם
את הזלזול בנבחרי העם-קרי היושבים בכנסת ובממשלה הרוויחו האחרונים ביושר -דהיינו קיבלו את שמגיע להם
קרי-התנהגות גנרל בדימוס שלא סיפר אמת לבוחריו
אבל שוב אנו עוסקים בניטור רכבים ע"י המדינה וחדירה או ניסיון לחדירה לחיי הפרט במימד נוסף על אילו הקיימים כבר-וזה בלתי נסבל
כמו החוק האווילי מבחינתי שלא לתת פטור ממס לעוד חבילת סיגריות
זה כמו שביום שישי האחרון הפלגתי כשעתיים על מימי הים האדום ובחרנו לנו פינה לעשן מתחת לרוח(ביטוי שגור בעגת אנשי ים)
ולפתע הגיחו זוג בהריון ודרישתם היתה שנזוז ממקומנו מפני שהאשה בהריון וסיגריות מפריעות לה
בנימוס רב(בלית ברירה)הסברתי להם שהם באו למקום עמידתנו ולא להיפך ובבקשה שישימו פעמיהם לפינה אחרת
אתה מבין?גם מגבילים את החופש שלי בשם גאגה לפרט אך שוחכים שפוגעים לי בחופש העיסוק
ובנסיונותיך להציג כמה טוב לך לדעתי כלל לא טוב לך
אך זו רק דעתי כי בניגוד לך כאשר יש תמרור המורה מהירות נסיעה מסוימת אני נוהג לפי הרשום בתמרור ואילו אתה נוהג מעל המותר אפילו אם זה רק לפעמים
אז חדל להטיף כמה טוב לך מפני שעובדתית לא טוב לך לנהוג כחוק
(כמה הרשעות כבר יש לך?
זהו סיימתי לדוש לדון ולתת בנושא
יוסי

דרור הראל
15-05-12, 19:10
יהודים שובו לגרמניה,אני כבר פה

דרור הראל

Tourist
15-05-12, 19:48
דרור ברלי, טכנית, כבר ניסינו הפגנות אלימות.

מבלי לדון בעצם העניין, בוא רק נאמר שהיה נושא בו המון אנשים חלקו על החלטת ממשלה (או במקרה זה, באופן בוטה, בהחלטת עסקונת גנרלים עם סיגרים).

לבשנו חולצות כתומות, עשינו שרשרת אנושית, חסמנו כבישים, שרפנו צמיגים, הנחנו מטעני דמה עם כרזות מחאה בתוכם, צעדנו המוני אדם ברגל ע״מ לפרוץ מחסומי צבא ומשטרה.
(וזה גוש קטיף, רוצה לדבר על עמונה ?)

אז מה יצא ?
ספינים, הכפשות, פרשנים, דמוניזציה, דילגיטימציה, מנופי אבי, מדים שחורים, גז מדמיע, אלות, סוסים...

אני חושב שאתה טועה ביעילותה של הפגנה אלימה.
הדרך היחידה שזה יעבוד היא אם התקשורת תהיה מגוייסת למען מטרותיך (זמנית כמובן, הרי זוהי חרב פיפיות מסוכנת).
אני לא מכיר הרבה נושאים בהם נציגיה העיקריים של התקשורת ואני מסכימים...

ודרור הראל... רק פרענק יכול לספר בדיחה כזו...

Sent from my iPhone using Tapatalk

moshik999
15-05-12, 19:56
יהודים שובו לגרמניה,אני כבר פה

דרור הראל

חזק

דרור ברלי
15-05-12, 21:00
דרור ברלי, טכנית, כבר ניסינו הפגנות אלימות.

מבלי לדון בעצם העניין, בוא רק נאמר שהיה נושא בו המון אנשים חלקו על החלטת ממשלה (או במקרה זה, באופן בוטה, בהחלטת עסקונת גנרלים עם סיגרים).

לבשנו חולצות כתומות, עשינו שרשרת אנושית, חסמנו כבישים, שרפנו צמיגים, הנחנו מטעני דמה עם כרזות מחאה בתוכם, צעדנו המוני אדם ברגל ע״מ לפרוץ מחסומי צבא ומשטרה.
(וזה גוש קטיף, רוצה לדבר על עמונה ?)

אז מה יצא ?
ספינים, הכפשות, פרשנים, דמוניזציה, דילגיטימציה, מנופי אבי, מדים שחורים, גז מדמיע, אלות, סוסים...

אני חושב שאתה טועה ביעילותה של הפגנה אלימה.
הדרך היחידה שזה יעבוד היא אם התקשורת תהיה מגוייסת למען מטרותיך (זמנית כמובן, הרי זוהי חרב פיפיות מסוכנת).
אני לא מכיר הרבה נושאים בהם נציגיה העיקריים של התקשורת ואני מסכימים...

ודרור הראל... רק פרענק יכול לספר בדיחה כזו...

אתה מדבר על תקופה אפלה בהסטוריה של מדינת ישראל.
התקשורת היתה מגויסת נגד מגזר שלם בציבור. לא נגד ממשלה, מפלגת שלטון או שיטת משטר, אלא נגד אזרחים שכל חטאם הוא דעתם הפוליטית ומקום מגוריהם. התקשורת דרשה בתוקף מאותם אזרחים לגרש את עצמם מביתם. אני אומר את זה ממקור ראשון, כמי שעובד בתקשורת.
בואו ונאמר שמה שאני חושב ואומר על חברי כנסת ושוטרים זה ליטופים אוהבים לעומת מה שעיתונאים בכירים חושבים ואומרים על מתיישבי גוש קטיף, על מתנחלים, על יהודים חבושיכיפה (סרוגה, שחורה, לא מעניין אותם בכלל, כולם אותו דבר בעיני העיתונאי המצוי) ועל בעלי דעות ימניות בכלל.
ציבור המתיישבים הוצג במשך חודשים על ידי התקשורת כמכשול לשלום, כקיצוני, כחתרן, כטרוריסט. גם פעולות המחאה הי ושגויות לחלוטין - הלכו לפגוע בכלל האזרחים - לחסום את האיילון בשיא שעת הלחץ זו יצירת אנטגוניזם וכעס בציבור ותו לא. אחרי זה אתם מתפלאים הציבור עבר בשתיקה על מה שממשלת ישראל עוללה לכם בעמונה בטיפול חסר הרגישות שלה?...

המחאה החברתית ש להקיץ האחרון התחילה ממקום אחר לגמרי, הרבה יותר טוב מבחינתה - עם חיבוק גדול של התקשורת. אולי (מה אולי, בטוח) בגלל שהיה מאחוריה כוח פוליטי מצד מאד מסוים. היא גם היתה מוצדקת לגמרי וזה משהו שהיה צריך למנף אותו עם פעולות אקטיביות ואני אומר את זה כבעל דעות ימניות - כי הבעיה החברתית-כלכלית שהממשלה הרעה הזו יצרה דופקת את כל הציבור, לא רק את השמאלנים או את הימנים או את הערבים או את החרדים. את כולם.

רעיונות עיוועים של חדירה לפרטיות שמצעידים אותנו לאט אבל בטוח למשטר טוטליטרי-פשיסטי מכוונים לפגוע בכולם ללא הבחנה, בלי שום מחשבה אפילו על העונש שהולך לספוג כל מי שגר בפריפריה ועובד בעיר ואין לו שום דרך להתנייד ממקום למקום זולת באוטו שלו (לדוגמא: מישהי שנוסעת כל יום חמישים קילומטרים לכל כיוון מהבית שהוא עמוק בפריפריה למקום העבודה בעיר גדולה, על תחבורה ציבורית אין מה לדבר, גם כי אין וגם כי מדובר בשעות קטנות. היא תלויה לגמרי באוטו שלה, וכל מי שגר ביישוב שלה נמצא באותו מצב. כמה ה"ניטור" הזה הולך לעלות לה?...) הדבר היחיד שמעניין את מי שמקבל החלטה כזו זה הכסף שיישדד מהאזרחים, ועל הדרך גם בעל ההון שיזכה במכרז התקנת המכשירים האלה, שאני חותם שהוא מקורב לחברי מרכז של מפלגת השלטון וכו', שהולך לדפוק קופה.
ואחר כך, כשאותו פוליטיקאי או פקיד בכיר שחתום על מעשה הנבלה הזה יסיים את תפקידו הציבורי, בטח יקבל ג'וב מרופד היטב אצל אותו בעל הון.... מושיק שהיה בדרייב של שיגוע דיבר על בעלי הון וטייקונים? הוא לא ידע כמה צדק.

Tourist
15-05-12, 21:28
דרור, מחילה, איני מסכים.
ברגע שהחלטת על מחאה אלימה (במידה זו או אחרת) אינך יכול לטעון שפעולותיה כוונו נכון או לא, לציבור זה או אחר, לכלל או לפרט.

גם אם הייתי הולך לשיטתך, והמאבק היה מתרכז בזמנו רק נגד נציגי המימשל (שוטרים, חיילים, מבני עירייה ומשאיות זבל) עדיין היו הופכים אותו ללא-לגיטימי.

המחאה החברתית (רק בקיץ כמובן...) היתה חמודה נורא.
המחאה הזו מונעת וממומנת ע״י גופים מסוכנים מאוד למדינת ישראל ואזרחיה היהודים.
הגופים האלו מגייסים את ההמון (טוב, לא באמת היו שם המון, בעצם רק רבע מהמספר שדווח בתקשורת...) ובהמשך יסיתו אותם בכיוונים מסוכנים, כפי שמוצהר במרומז ובפירוש באתרים שלהם.
אתה מוזמן לחפש ביוטיוב ראיון של דנה מודן אצל מודי בראון ולשמוע על מטרות המחאה...

אני עובד קשה. מפרנס יחיד למשפחה בת 6 נפשות (בנתיים.. כן ירבו), אני מתייצב למילואים ללא תירוצים בכל שנה ב-14 שנים האחרונות. אני גם חרדי מוקצה עם זקן עד החזה (אתה יודע כמה קשה להקפיד לירוק על נשים באוטובוס כל יום כשאני לא משתמש באוטובוסים כבר 20 שנה ?!).
הייתי שמח אם מחאה כזו היתה מצליחה, אבל המחאה הזו היא שקר.

על דבר אחד מסכימים אנשי מחאת רוטשילד ואנשי גוש קטיף:
״יש בי אהבה והיא תנצח״ - בתחת.

moshik999
15-05-12, 21:31
כל מי שהייתה לו נגיעה ישירה לגירוש יהודים מגוש קטיף נענש משמיים.

לא היה צריך משטר טוטטליטרי בשביל זה הספיקה החלטת ממשלה ותמיכה מאסיבית של
התקשורת ובית המשפט העליון.

לצערי דרור אתה מאלה שנותנים לבעלי ההון דרך התקשורת שבבעלותם להוליך אותך שולל ולחשוב
שאנחנו בדרך לאבדון

לא צריך משטר טוטליטרי בשביל לשלוט בך. אנחנו כבר בסוג של משטר טוטליטרי שנשלט ע"י התקשורת ובית המשפט העליון.
התקשורת משסה אותך בשלטון ובמוסדות השלטון ובכך היא שולטת בתפיסת המציאות שלך.
כל עוד גורמים לך להיות חרד מהעתיד לבוא אתה מובל להתנהלות צרכנית ופיננסית כזו
שרק מגדילה את כוחם של המשפחות ששולטות במשק הישראלי.

האבסורד הוא שרק תמיכה מסיבית במוסדות השלטון
אחדות בלתי מתפשרת והתנהלות פטריוטית תוביל לחיזוק הממשלה והחלשת הכח של
המונופולים שמנהלים את החיים שלנו.
רק תמיכה מסיבית בממשלה תוביל להחלשת ההשפעה הלא דמוקרטית שיש לשופטית בבית המשפט העליון שלדעה
האישית שלהם יש השפעה מכריעה בסוגיות המהותיות שבאות לפתחם.
אין סיבה בעולם שבמדינה שאין בה חוקה הרכב בית המשפט העליון לא יהיה הרכב נבחר פוליטית.(בארהב הרכב בית המשפט העליון הוא פוליטי)
בהרכב פוליטי לא היה נפסל נוהל שכן והממשלה הייתה קובעת איפה תעבור גדר ההפרדה.

המחאה הקודמת הייתה מצליחה אם היא הייתה מתמקדת במונופולים ולא במוסדות השלטון
מעמד הביניים בארץ יכול לחיות הרבה יותר טוב משהו חיי עכשיו.
התקשורת מסיטה את האש לעבר המיסים, החרדים, התנהלות נבחרי הציבור,התנהלות המשטרה, וכו.
כדי שלא נשים לב שרוב התועלת והרווח מהצמיחה הולכת למעטים על חשבון אחרים
אין לזה קשר לנבחרי הציבור.

שלטון הוא מושחת מטבעו זה חלק מDNA של כל שלטון השלטון אצלנו לא חורג מהנורמה של שלטון מושחת
אבל זו "שחיתות סבילה".(המצאה שלי)

תראה מה קורה כאשר יש הצלחה בעלות שיחות סלולריות המחיר הממוצע יורד בעשרות אחוזים.
אם הממשלה ומוסדות השלטון יקבלו רוח גבית מהאזרחים שיתעלמו לרגע ממה שהתקשורת מאכילה אותם ולא יחזרו
על זה כמו מנטרה יש סיכוי שלשלטון יהיה יותר בטחון לטפל בחולי הזה.

גם נבחרי ציבור צריכים פידקים חיוביים כמו אדם ממוצע כשהם עסוקים במגננה אל תצפה מהם ליזום.

דרור ברלי
15-05-12, 21:45
״יש בי אהבה והיא תנצח״ - בתחת.

מותר אצלכם לדבר ככה?.............. :)

על מי שמימן את המחאה ועל הטינופות מהשמאל הקיצוני שתפסו טרמפ עליה אין שום ויכוח, אבל בין אם הם התכוונו לזה או שלא, המחאה היתה צודקת. ישבו שם גם דתיים וימניים, היו המונים ברחובות. גם זה שקר?
רק למי שכבר יש לו דירה וג'וב מסודר, קל לטמון את הראש בחול ולהתעלם מיוקר המחיה והדיור כאן.
בצד השני של המפה הפוליטית קל להצביע על החרדים והמתנחלים ועל השטחים כמקור כל הצרות - לצערי, בגלל הדעות שלי קשה להודות - אבל יש בזה לא מעט. מאות ואלפי המיליארדים שהולכים לאותם מקומות כבר עשרות שנים, באים בהכרח על חשבון דברים אחרים. ממש לא צריך לאהוד את העניין הפלסטיני כדי להבין ששפיכת הממון הזו מעבר לקו הירוק זה משהו שכבר גדול עלינו. בעיקר כלכלית וחברתית.
תחשוב איפה היו מערכות הבריאות, החינוך, התחבורה, אלמלא נשפכו המיליארדים בכל מיני כבישי רפאים נידחים, במאחזים, בגבעות למיניהן. כן, זו ארץ אבותינו, זה שלנו, הכל טוב ויפה, אבל בסופו של דבר לא אנחנו נחליט על עתיד השטח הזה וחלוקת המשאבים בעייתית בלשון המעטה. הדוגמה הכי טובה למצעד האיוולת הזה? קשה לשכוח איך ביום ההתנתקות עצמו עדיין המשיכו לבנות ולצקת בטון בנצרים - כספי ציבור שנשפכו לריק. כאילו לא קורה כלום מסביב, יד ימין לא קשורה ליד שמאל.

ושוב - סטינו כאן מהעיקר - נושא השרשור - חדירה גסה לפרטיות, "ניטור" של אזרחים ומעקב אחריהם לכל אשר ילכו. בשלב הראשון לצורך גביית מסים, בשלבים הבאים - מי יודע.

דרור ברלי
15-05-12, 21:52
מושיק, אתה שם לב למה שאתה אומר? בית משפט שנבחר על פי כיוון פוליטי?.... ואתה מדבר לי על פאשיזם?......
ואם היתה כאן ממשלת מרכז-שמאל? או חס וחלילה שמאל קיצוני וערבים? גם אז היית מטיף לבית משפט פוליטי?.....
והממשלה הזו, הימנית, שאתה מעריץ, מחוברת לבעלי ההון (שאתה מתעב) ודואגת לאינטרסים שלהם כפי שאף ממשלה עוד לא היתה.

moshik999
15-05-12, 21:59
מושיק, אתה שם לב למה שאתה אומר? בית משפט שנבחר על פי כיוון פוליטי?.... ואתה מדבר לי על פאשיזם?......
ואם היתה כאן ממשלת מרכז-שמאל? או חס וחלילה שמאל קיצוני וערבים? גם אז היית מטיף לבית משפט פוליטי?.....
והממשלה הזו, הימנית, שאתה מעריץ, מחוברת לבעלי ההון (שאתה מתעב) ודואגת לאינטרסים שלהם כפי שאף ממשלה עוד לא היתה.

אתה שוב אומר דברים כלליים מידי
תן שמות של חברים בממשלה שמחוברים לבעלי הון מי בעלי ההון ואיך הם מחוברים
עד שאין לך פרטים מדוייקים אני מצטער אני לא יכול להתייחס לדברים שלך ברצינות.
אתה חוזר כמו מנטרה על סיסמאות נבובות שאין לך שום הוכחה משמעותית שהם נכונים
אתה הרי עיתונאי תהיה יותר רציני ומבוסס בהאשמות שלך.

אם בית המשפט קובע מה חוקי ומה לא ואין חוקה
אני ממש לא אוהב את זה שרוב החברים בבית המשפט העליון הם בעלי דעות שלא מייצגים את הרוב.
נראה לי יותר נכון שאני ואתה נבחר את ההרכב בית המשפט ולא חבר מביא חבר.
אם תהיה חוקה זה כבר פחות קריטי.
תחשוב רגע מדוע התקשורת לא אוהבת את זה שלציבור תהיה יותר השפעה על הרכב השופטים
כי זה נוח להם ההרכב הזה כי הוא מחליש את הממשלה ובעקיפין מחזק את בעלי ההון

מה הקשר לפאשיזים?
לא על כל דבר אומרים פאשיזם וכמו במטה קסם צריך כבר להתנצל.

Tourist
15-05-12, 22:29
לא הגבתי לנושא השירשור, אלא כפי שציינתי- רק לסוגיה של הפגנה אלימה אותה הזכרת ודירבנת בשירשורים רבים.
לא כתבתי את דעותי לגבי הנושא ״ההתנתקות״ (למרות שאני מניח שבאופן כללי הן ברורות לך) ואני משתדל להתייחס לעניין ההפגנה האלימה בלבד.

לגבי ה*תחת* - בהחלט צודק. זה לא ראוי ולא יקרה שוב (בלי נדר).

ועכשיו אני מצרף קטע שאהבתי (אבל חובה לקרוא עד הסוף!!!):

מאות מתלהמים ישתלטו לכם הקיץ על הכבישים והצמתים וימנעו מכם להגיע הביתה. אולי הגיע הזמן להראות להם מי יותר חזק? ביום שבת הוכיחו חלק מפגיני "המחאה החברתית", שאפשר למחות בצורה שלווה וסבירה, אבל בקרוב יגיע תור המחורעים.

במהלך השבועות האחרונים הם אומנם קצת צעקו, חסמו כבישים בקטנה, אבל מה, אין סיבה שהצד השני יצא פראייר. כאן זה לא המואסי. להלן רשימה של דברים שאפשר לעשות, כדי להבריח את קומנדו רוטשילד חזרה לבית הקפה הקרוב אל מקום מגוריהם :

* לרדת לאיילון בקבוצות גדולות עם שרשראות כבדות, נבוטים למיטיבי הינף, או סתם אגרופים עם נצרה משוחררת, ולחכות לראות מי הדביל שיתעקש לחסום כבישים ולהתפרע דווקא בשטח שלנו.

* להכין מראש מספר דליים עם מים מהירקון ולהטיח בכל אידיוט שינסה לסכן אתכם בכביש – ככה, בתור מזכרת לבבית מהביקור בעיר הגדולה. אם אין לכם מקום לדליים, תמיד אפשר להשתמש בבקבוק עם המים המטונפים שהכנתם לרדיאטור, ולצנן את התלהבותם.

* להצטייד בג'ריקנים של דלק, וכשרואים מישהו שעומד להצית צמיג באמצע הנתיב שלכם, לשלוף אותם מהבאגז' ולאיים לעזור לו, בכך שתרוקנו עליו את המכל ברגע שהוא שולף את המצית. הצמיגים כבר דולקים? הוציאו מהבגאז' את מטף הכיבוי ורוקנו את תוכנו על המפגינים המופתעים. ליעילות מוגברת כוונו את הצינור לכיוון העיניים.

* אם אנשי המחאה יציבו מכוניות נטושות באמצע הכביש, שלפו את מפתח הברגים מתא המטען ותקנו בעזרתו את כל פנסי הרכב והחלונות. כשיגיעו השוטרים הסבירו להם שחשבתם שראיתם תינוק נעול באוטו, ואולי הם עוד יתקעו לבעלים קנס על נסיעה ללא אור אחורי.

* ראיתם מישהו עם שלט יורד אל הכביש וקורא למ-ה-פ-כ-ה ? עצרו בצד ועזרו לו לוודא שהוא מודע לדברים שהוא אומר והפשיטו אותו מבגדיו.

* לחובבי המערבונים, זה הזמן להתאמן בשזירת לאסו ולהתנסות בלכידת איזו בהמה גסה.

* לאנשי אנונימוס, אפשר לשאול כמה פיטבולים מסניף צער בעלי חיים המקומי ולקחת אותם ליום כיף, כולל ארוחת שחיתות על התחת שלהם.

* ואם כל זה לא יספיק, אפשר תמיד לאסוף פסלים של תומרקין ולהשתמש בהם להחדיר לאחינו קצת תרבות לראש. תוך כדי כך יש מצב שהפסלים יישברו, ואז בכלל הרווחנו. לעדיני הנפש מבינינו, אפשר גם:

* לאתר את מי שנראה כמסית עיקרי, לגשת אליו בידידות ולהגיד בקול רם: "מושיקו, מה העניינים? לא ידעתי שעזבת את חד"ש…". משפט פתיחה נוסף הוא "עזרא תגיד, מתי החבר'ה מהימ"ר אמורים להחליף אותך…". סביר להניח שבשלב זה שאר פורעי החוק יזנקו על מנהיגם, החשוד כמשת"פ, ויפרקו לו את הצורה.

* לבשו חולצה עם פרחים , שימו על הראש את הראסטות הקבורות בתא הכפפות של רוב עם ישראל, צעדו בחופזה לעבר מובילי המחאה והציגו להם בהתרגשות הודעת SMS ששלחתם מבעוד מועד לעצמכם: "פינוי מאהל רוטשילד התחיל – להניע כוחות!" כדי להשלים את התרמית הציעו לצעירים טרמפ לתחנת הרכבת, או המשטרה, הקרובים. בקיצור, מגיעים אורחים. חבקו אותם, רק שימו לב שהם עוד נושמים.

*** ועכשיו לאמת:

יחי ההבדל הקטן בסיקור התקשורתי

קראת את המאמר והתעצבנתם , נכון ? אז הנה לכם המקור למאמר משנת 2005

http://news.walla.co.il/?w=/9/738864

אז לא התעצבנתם ? למה אז לא רציתם לקלל את הכותב ?

כי אתם צבועים!! לא "צדק חברתי" מעניין אתכם, לא סולידריות ולא בטיח. הרגשת האנטי היא שמובילה אתכם. יש דברים רבים שאתם צודקים בהם, אבל אתם לא מבינים את המחירים שכולנו נצטרך לשלם, בשביל העכשיו והמיד. תיקראו לי דמגוג!! אני אאשר , אבל אתם צבועים !!!!

moshik999
15-05-12, 22:43
לא הגבתי לנושא השירשור, אלא כפי שציינתי- רק לסוגיה של הפגנה אלימה אותה הזכרת ודירבנת בשירשורים רבים.
לא כתבתי את דעותי לגבי הנושא ״ההתנתקות״ (למרות שאני מניח שבאופן כללי הן ברורות לך) ואני משתדל להתייחס לעניין ההפגנה האלימה בלבד.

לגבי ה*תחת* - בהחלט צודק. זה לא ראוי ולא יקרה שוב (בלי נדר).

ועכשיו אני מצרף קטע שאהבתי (אבל חובה לקרוא עד הסוף!!!):

מאות מתלהמים ישתלטו לכם הקיץ על הכבישים והצמתים וימנעו מכם להגיע הביתה. אולי הגיע הזמן להראות להם מי יותר חזק? ביום שבת הוכיחו חלק מפגיני "המחאה החברתית", שאפשר למחות בצורה שלווה וסבירה, אבל בקרוב יגיע תור המחורעים.

במהלך השבועות האחרונים הם אומנם קצת צעקו, חסמו כבישים בקטנה, אבל מה, אין סיבה שהצד השני יצא פראייר. כאן זה לא המואסי. להלן רשימה של דברים שאפשר לעשות, כדי להבריח את קומנדו רוטשילד חזרה לבית הקפה הקרוב אל מקום מגוריהם :

* לרדת לאיילון בקבוצות גדולות עם שרשראות כבדות, נבוטים למיטיבי הינף, או סתם אגרופים עם נצרה משוחררת, ולחכות לראות מי הדביל שיתעקש לחסום כבישים ולהתפרע דווקא בשטח שלנו.

* להכין מראש מספר דליים עם מים מהירקון ולהטיח בכל אידיוט שינסה לסכן אתכם בכביש – ככה, בתור מזכרת לבבית מהביקור בעיר הגדולה. אם אין לכם מקום לדליים, תמיד אפשר להשתמש בבקבוק עם המים המטונפים שהכנתם לרדיאטור, ולצנן את התלהבותם.

* להצטייד בג'ריקנים של דלק, וכשרואים מישהו שעומד להצית צמיג באמצע הנתיב שלכם, לשלוף אותם מהבאגז' ולאיים לעזור לו, בכך שתרוקנו עליו את המכל ברגע שהוא שולף את המצית. הצמיגים כבר דולקים? הוציאו מהבגאז' את מטף הכיבוי ורוקנו את תוכנו על המפגינים המופתעים. ליעילות מוגברת כוונו את הצינור לכיוון העיניים.

* אם אנשי המחאה יציבו מכוניות נטושות באמצע הכביש, שלפו את מפתח הברגים מתא המטען ותקנו בעזרתו את כל פנסי הרכב והחלונות. כשיגיעו השוטרים הסבירו להם שחשבתם שראיתם תינוק נעול באוטו, ואולי הם עוד יתקעו לבעלים קנס על נסיעה ללא אור אחורי.

* ראיתם מישהו עם שלט יורד אל הכביש וקורא למ-ה-פ-כ-ה ? עצרו בצד ועזרו לו לוודא שהוא מודע לדברים שהוא אומר והפשיטו אותו מבגדיו.

* לחובבי המערבונים, זה הזמן להתאמן בשזירת לאסו ולהתנסות בלכידת איזו בהמה גסה.

* לאנשי אנונימוס, אפשר לשאול כמה פיטבולים מסניף צער בעלי חיים המקומי ולקחת אותם ליום כיף, כולל ארוחת שחיתות על התחת שלהם.

* ואם כל זה לא יספיק, אפשר תמיד לאסוף פסלים של תומרקין ולהשתמש בהם להחדיר לאחינו קצת תרבות לראש. תוך כדי כך יש מצב שהפסלים יישברו, ואז בכלל הרווחנו. לעדיני הנפש מבינינו, אפשר גם:

* לאתר את מי שנראה כמסית עיקרי, לגשת אליו בידידות ולהגיד בקול רם: "מושיקו, מה העניינים? לא ידעתי שעזבת את חד"ש…". משפט פתיחה נוסף הוא "עזרא תגיד, מתי החבר'ה מהימ"ר אמורים להחליף אותך…". סביר להניח שבשלב זה שאר פורעי החוק יזנקו על מנהיגם, החשוד כמשת"פ, ויפרקו לו את הצורה.

* לבשו חולצה עם פרחים , שימו על הראש את הראסטות הקבורות בתא הכפפות של רוב עם ישראל, צעדו בחופזה לעבר מובילי המחאה והציגו להם בהתרגשות הודעת SMS ששלחתם מבעוד מועד לעצמכם: "פינוי מאהל רוטשילד התחיל – להניע כוחות!" כדי להשלים את התרמית הציעו לצעירים טרמפ לתחנת הרכבת, או המשטרה, הקרובים. בקיצור, מגיעים אורחים. חבקו אותם, רק שימו לב שהם עוד נושמים.

*** ועכשיו לאמת:

יחי ההבדל הקטן בסיקור התקשורתי

קראת את המאמר והתעצבנתם , נכון ? אז הנה לכם המקור למאמר משנת 2005

http://news.walla.co.il/?w=/9/738864

אז לא התעצבנתם ? למה אז לא רציתם לקלל את הכותב ?

כי אתם צבועים!! לא "צדק חברתי" מעניין אתכם, לא סולידריות ולא בטיח. הרגשת האנטי היא שמובילה אתכם. יש דברים רבים שאתם צודקים בהם, אבל אתם לא מבינים את המחירים שכולנו נצטרך לשלם, בשביל העכשיו והמיד. תיקראו לי דמגוג!! אני אאשר , אבל אתם צבועים !!!!

אתה תותח על , אני מנסהו מתפתל להסביר משהו , ואתה בנון שלאנטיות
מביא דוגמא מהסרטים לצביעות - שאפו.

talw
15-05-12, 22:57
למה מושיק שתתפתל הנה סרטון שיושב עליך בול.
הכי מצחיק(או שלא), אצלנו הישראלים לכל אחד יש סרטון משלו,חורבן בית שלישי.

http://www.youtube.com/watch?v=LKaIeEWTUqw&feature=player_embedded

moshik999
15-05-12, 23:09
למה מושיק שתתפתל הנה סרטון שיושב עליך בול.
הכי מצחיק(או שלא), אצלנו הישראלים לכל אחד יש סרטון משלו,חורבן בית שלישי.

http://www.youtube.com/watch?v=LKaIeEWTUqw&feature=player_embedded

מדהים.
לא להאמין

shmil
16-05-12, 00:40
אוי מושיק, אוי.
אוי לי מיצרי ואוי לי מיוצרי, אך בכל זאת, אף שהחרשתי עד כה, הצלחת לקומם אותי במילים הבאות

אם בית המשפט קובע מה חוקי ומה לא ואין חוקה
אני ממש לא אוהב את זה שרוב החברים בבית המשפט העליון הם בעלי דעות שלא מייצגים את הרוב.
נראה לי יותר נכון שאני ואתה נבחר את ההרכב בית המשפט ולא חבר מביא חבר.
אם תהיה חוקה זה כבר פחות קריטי.
תחשוב רגע מדוע התקשורת לא אוהבת את זה שלציבור תהיה יותר השפעה על הרכב השופטים
כי זה נוח להם ההרכב הזה כי הוא מחליש את הממשלה ובעקיפין מחזק את בעלי ההון

מי בדיוק במדינה הזו יבחר את בית המשפט? העם?
והלא זו מתכונת לישיבתו של קצב בבית המשפט העליון (הוא זכאי), של דרעי (זכאי וצדיק), ולקינוח תקבל את נינט, הראל סקעת ומושיק עפיה.
לא שיש לי מילים חמות מדי על הרשות השופטת, אבל לפחות, במצב החברה דהיום - זה הרע במיעוטו.

כשבית המשפט שלך, אגב, ייבחר בידי העם, מעניין מה יהא העונש על 24 עבירות מהירות?
חפש במרשתת על "הורדת נהגים מסוכנים" על ידי רשות הרישוי.
בקרוב בכלי הרכב הסמוכים לבתיכם. :), בדיוק החזון של דרור.

אז אמרת, מושיק. העט הער גיזוקט.

שכוייח, מושיק. כמה טוב שהופעת, הצלת את הפורום משעמום קולוסאלי.

אל תפסיק לנהוג מהר. חבל, גם שכמותי צריכים קליינטים. :)

Tourist
16-05-12, 00:46
שמיל, איני יודע אם זו בדיוק כוונתו של מושיק, אבל זה ממחיש את הרעיון הכללי (את הויכוח הדמגוגי שבא אח״כ תוכל לקרוא כבר בתגובות ביוטיוב), ובכל מקרה, בין אם מסכימים ובין אם לא... הסרטון חמוד לאללה:

‏http://www.youtube.com/watch?v=8YXSrt4XCcc&feature=youtube_gdata_player

shmil
16-05-12, 00:52
את הסרטון אני מכיר זמן לא מועט, וגם את החומר המוצג בו באופן לא רע.
אני גם עוסק לעיתים לעומק בסימולציות בנושא יחסי בג"צ - רשות מבצעת חשובה מסויימת.
הסרטון הוא סופר פוליטי, אם תרצה גם אומר לך מה הצד הפוליטי המפיץ, אך אני מאמין שאתה יודע לבד.

מכל מקום, כבר כתבתי:

לא שיש לי מילים חמות מדי על הרשות השופטת, אבל לפחות, במצב החברה דהיום - זה הרע במיעוטו.
כך שודאי לא ניתן להאשים אותי בשמאלנות יתר :)

יונתןמצפה
16-05-12, 00:53
שמיל, למה אתה מופתע?

http://cafe.themarker.com/media/t/181/267/0/file_0.jpg

Tourist
16-05-12, 01:17
בכל מקרה, לכל אלו שהודיעו שהם עוזבים ב-5 עד 10 שנים הקרובות את הארץ, אני מתכוון להשאר. ממש פה. עד הסוף. אני משוגע על הארץ הזו ועל האנשים שלה. ולא אכפת לי להקרא נאיבי/מטומטם/אדיוט/השלם את החסר.

אבל תכל׳ס, אם אתם עוזבים, תוכלו לפתוח שירשור עם פירוט מה תשאירו לי ?
אני מחפש סט צמיגים, שנורקל, מדרגות צד וקצת ציוד קמפינג. אם יש לכם עוד דברים אשמח לשמוע.
אפשר גם בה״פ....

מידבר
16-05-12, 05:50
ולקינוח תקבל את נינט, הראל סקעת ומושיק עפיה.

אל תפסיק לנהוג מהר. חבל, גם שכמותי צריכים קליינטים. :)

שמיל היקר, אני רק מקווה שהתעריף הוא אחיד. כלומר אין מצב שבמגירה השמאלית יש לך מחירון לחווה אלברשטיין ודומיה ובימנית לבזויים שהזכרת למעלה.

tzagi
16-05-12, 05:50
אשמח אם מושיקו שכותב כול כך יפה, יסביר להדיוט כמוני מדוע הוא חושב שהוא גר במדינה דמוקרטית, אה כן, רצוי להביא הוכחות כרגיל.

moshik999
16-05-12, 08:59
והלא זו מתכונת לישיבתו של קצב בבית המשפט העליון (הוא זכאי), של דרעי (זכאי וצדיק), ולקינוח תקבל את נינט, הראל סקעת ומושיק עפיה

אין לי בעיה עם אף הרכב כל עוד הוא מייצג, לאמור הוא משקף באופן מוחלט את הרכב הדעות ומשקלם היחסי.
הם כמובן חייבים להיות שופטים או עורכי דין מוערכים.
אבל הם יעמדו לבחירה על סמך דעותיהם הפוליטיות,
אפשר לחסוך ולאחד כל מפלגה תמנה שופט ביחס אחד ל 10 מנדטים.

moshik999
16-05-12, 09:08
אשמח אם מושיקו שכותב כול כך יפה, יסביר להדיוט כמוני מדוע הוא חושב שהוא גר במדינה דמוקרטית, אה כן, רצוי להביא הוכחות כרגיל.

אני חושב שיש פה בחירות (נראה לי בלי זיופים)

יש פה מגבלה מסויימת שבה בית המשפט העליון מתערב בצורה גסה בהחלטות של הרשות המחוקקת
אבל עדיין הרכב הכנסת מייצג את הרכב האוכלוסיה.

yes1952
16-05-12, 09:31
מושיק
אתה אדם אמיתי מאחורי המיקלדת?שופט שיעמוד לבחירה לפי האג'נדה הפוליטית שלו?
אולי גם לפי קשריו עם משפחות כאילו ואחרות?
אם זה במה שאתה מאמין אזי אנו ממש ממש בצרה צרורה
ואם יש עוד דומים לך עם דעות שכאילו אזי ניזקק לקריעה
יוסי

moshik999
16-05-12, 10:16
מושיק
אתה אדם אמיתי מאחורי המיקלדת?שופט שיעמוד לבחירה לפי האג'נדה הפוליטית שלו?
אולי גם לפי קשריו עם משפחות כאילו ואחרות?
אם זה במה שאתה מאמין אזי אנו ממש ממש בצרה צרורה
ואם יש עוד דומים לך עם דעות שכאילו אזי ניזקק לקריעה
יוסי

תראה כמה התקשורת שטפה לך את המוח:

הנה עובדות שאולי לא ידעת אחרת לא היית מגיב באופן הזה שים לב:

אלה המדינות בהם בית המשפט העליון נבחר לפי דעות פוליטיות : ארצות הברית, גרמניה, קנדה, ספרד, וצרפת.

יש עוד הרבה אבל הבאתי לך רק מדינות מערביות דמוקרטיות שלא נמצאות בצרה ולא נזקקו לקריעה.

אתה באמת לא יודע איך נבחרים היום שופטים לבית המשפט העליון?
יש וועדה לבחירת שופטים שלשופטים יש בה רוב מדהים לא?
היא נקראת בפי העם "חבר מביא חבר".

shmil
16-05-12, 10:46
http://jplg.jeepologltd.netdna-cdn.com/images/BP-White/misc/quote_icon.png נכתב במקור על ידי shmil http://jplg.jeepologltd.netdna-cdn.com/images/BP-White/buttons/viewpost-left.png (http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?p=450668#post450668)

ולקינוח תקבל את נינט, הראל סקעת ומושיק עפיה.

אל תפסיק לנהוג מהר. חבל, גם שכמותי צריכים קליינטים. http://jplg.jeepologltd.netdna-cdn.com/images/smilies/smile.png

שמיל היקר, אני רק מקווה שהתעריף הוא אחיד. כלומר אין מצב שבמגירה השמאלית יש לך מחירון לחווה אלברשטיין ודומיה ובימנית לבזויים שהזכרת למעלה.

אם השתמע, חס וחלילה מדבריי שהם בזויים - אוי לו לשומע ואוי לו לדובר.
את המוסיקה של חלקם אני אפילו אוהב.
כל האמירה היתה שהם ייבחרו לשופטים (ללא השכלה משפטית) כפי שנבחרו ב"כוכב נולד".

אין לי בעיה עם אף הרכב כל עוד הוא מייצג, לאמור הוא משקף באופן מוחלט את הרכב הדעות ומשקלם היחסי.
הם כמובן חייבים להיות שופטים או עורכי דין מוערכים.
אבל הם יעמדו לבחירה על סמך דעותיהם הפוליטיות,
אפשר לחסוך ולאחד כל מפלגה תמנה שופט ביחס אחד ל 10 מנדטים.
תמליץ עלי לליברמן? שמעתי שהוא יגרוף המון מנדטים. אני אהיה השופט אנסטסיה שלו?
אני ממבטיח לשפוט הוגן בתיק שלו, של ליברמן.

לגישתך, אולי, גם כל מפלגה תוכל לפטר את ה"שופט" שלה.
אני באמת מבטיח...

אלה המדינות בהם בית המשפט העליון נבחר לפי דעות פוליטיות : ארצות הברית, גרמניה, קנדה, ספרד, וצרפת.

מושיק, זה יפה לבלבל עובדות עם שמועות וסיפורים ומבלי להזכיר את העיקר.
גם שם יש קודם כל חשיבות מכרעת לידע והנסיון המשפטי, ואח"כ, כאקט סופי לפני בחירה מותר לשאל לדעותיהם בנושאים שונים, כולל פוליטיקה. מכאן ועד מה שכתבת - המרחק גדול וההטעייה רבה.

tzagi
16-05-12, 10:47
אז... אתה טוען שבחירות זה סמל דמוקרטיה?
להזכירך בהרבה מדינות יש-היה בחירות, עירק של סדאם חוסיין, ניקרגואה של נורייגה, אפילו, ברחמא לצלן ברית המוצצות של היפיוף סטאלין

לצערי וצערך, אינך מבין מהי דמוקרטיה.
Nuff said.

moshik999
16-05-12, 10:56
מושיק, זה יפה לבלבל עובדות עם שמועות וסיפורים ומבלי להזכיר את העיקר.
גם שם יש קודם כל חשיבות מכרעת לידע והנסיון המשפטי, ואח"כ, כאקט סופי לפני בחירה מותר לשאל לדעותיהם בנושאים שונים, כולל פוליטיקה. מכאן ועד מה שכתבת - המרחק גדול וההטעייה רבה.[/QUOTE]

מקובל עלי אני מוכן לאמץ את השיטה בארה"ב
אתה לא מתמקד בעיקר כיום השופטים נבחרים ע"י שופטים
אני רוצה שזה יהיו השופטים הכי טובים שיש אבל שיהיו פלורליסטים ומייצגים
והכנסת תיתן את האישור הסופי להרכב.

נמרוד
16-05-12, 10:56
הי ילדים (כולל מנהלי פורום....) בואו נרגע ונחזור לגבולות שהצבנו לעצמנו.

ולנושא הכללי המקורי של ההודעה - קראו את זה http://blog.caranddriver.com/senate-passes-bill-mandating-vehicle-data-recorders-for-2015-house-expected-to-do-same/

זה אצלכם ג'ו. בעוד כמה שנים, קופסאות שחורות בכל מכונית, על פי חוק.

תאונות דרכים יהיו ברות פענוח כמו תאונות מטוסים. יהיה ברור למחרת התאונה מה קרה ומי אשם - ומי שעבר על החוק וגרם לתאונה יוכל לחטוף את השטוזה שלו, בלי תרוצים.

shmil
16-05-12, 10:58
אתה באמת לא יודע איך נבחרים היום שופטים לבית המשפט העליון?
יש וועדה לבחירת שופטים שלשופטים יש בה רוב מדהים לא?
היא נקראת בפי העם "חבר מביא חבר".
אשאל אותך בדיוק אותה השאלה - אתה באמת לא יודע איך נבחרים היום שופטים לבית המשפט העליון?

לא, אין לשופטים רוב בועדה לבחירת שופטים.
הם שלושה, בועדה של 7 חברים.
זה רוב? לא סתם רוב, "רוב מדהים"?

ולכן

מקובל עלי אני מוכן לאמץ את השיטה בארה"ב
אתה לא מתמקד בעיקר כיום השופטים נבחרים ע"י שופטים
הוא שוב טעות

אני חושש, מושיק, שאת הרפש שאתה מנסה להטיח בדרור באשר לשימוש בססמאות, אתה מקבל בפנים.

moshik999
16-05-12, 11:01
אז... אתה טוען שבחירות זה סמל דמוקרטיה?
להזכירך בהרבה מדינות יש-היה בחירות, עירק של סדאם חוסיין, ניקרגואה של נורייגה, אפילו, ברחמא לצלן ברית המוצצות של היפיוף סטאלין

לצערי וצערך, אינך מבין מהי דמוקרטיה.
Nuff said.

למה סודות ורמזים אולי תאיר את עייננו בחוכמתך הרבה ותגלה לנו את סודות הדמוקרטיה.

ברור שלדמוקרטיה יש מגבלות (גם היטלר נבחר בבחירות דמוקרטיות)

המגבלה העיקרית של בחירות דמוקרטיות זה : אם הימין נבחר זה שיטה מסוכנת ראה היטלר חוסיין ניקרגואה וכו'

אם השמאל נבחר זה שיטה פצצה ונאורה.

אורי ק.
16-05-12, 11:06
אשאל אותך בדיוק אותה השאלה - אתה באמת לא יודע איך נבחרים היום שופטים לבית המשפט העליון?

ולכן

הוא שוב טעות

אני חושש, מושיק, שאת הרפש שאתה מנסה להטיח בדרור באשר לשימוש בססמאות, אתה מקבל בפנים.

אתה טועה ומטעה.
הוועדה לבחירת שופטים מורכבת מתשעה חברים- 3 שופטי עליון (כולל נשיא בית המשפט), שני שרים, שני ח"כים (אופוזיציה וקואליציה) ושני חברי לשכת עורכי הדין. על מנת לקבל הכרעה, דרוש רוב של 7 מתוך ה-9. ועל כן, לשופטי בית המשפט העליון יש זכות וטו מסוימות- שכן אם הם מתנגדים לבחירה, אזי המועמד נפסל.
אכן, שיטה מעוותת ופסולה, שמעניקה כח רב מדי לרשות השופטת (וזה עוד לפני שדיברו כאן על אקטיביזם שיפוטי ועקיפת החלטות כנסת וממשלה).

moshik999
16-05-12, 11:08

ולכן

הוא שוב טעות

נו באמת ושני עורכי הדין בוועדה מה הם?
הם לא רוצים להיות שופטים?
הם לא רוצים למצוא חן בעיני השופטים?
אין לך טענה יותר רצינית?

3 שופטים ושני עורכי דין זה רוב (רוב חוסם לפחות עם גיבוי של ההוא מהאופוזיציה)
מה רצית שזה יהיה ישר על השולחן? המציאו הרכב כזה שאתה כמו הרבה אחרים תחשוב שלשופטים אין רוב נו באמת?

יהודים זה מלאכת מחשבת זה ו אחת הוועדות המתוחכמות ביותר שיש.(וזכות הווטו - זה במקרה וכלום לא עובד כמו שצריך)
והמאבק לשינוי הוועדה נכשל כל הזמן.

Tourist
16-05-12, 11:13
יאללה חבר'ה, הגיע הזמן לנעול את השירשור....

לסיום סיומת:

http://www.youtube.com/watch?v=wbITddNvk_c

יונתןמצפה
16-05-12, 11:15
חברה, למי שלא הבין- נמרוד לתן לנו עוד הזדמנות להחזיר את הדיון לנושא שבשבילו פתחתי אותו- לראות איך תשפיע בפועל ההחלטה הזו על הציבור שלנו ולראות אם יש לנו דרכים יצירתיות להתמודד איתה (בנוסף כמובן לפרובוקציה שעשיתי כדי לקרוא שוב את רזי תורת הדרורליזם...)
לפני שנמרוד מעלים לנו את השרשור למקום שבו הוא יהיה לבד ובחושך....

shmil
16-05-12, 11:27
אכן טעיתי טעות סופר. וודאי ש-9 ולא 7, ולפי הפירוט שפירט אורי.
אגב, מושיק, מהכרותי עם עורכי הדין חברי הועדה, לפחות במספר שנים האחרונות - אן להם שום כוונה או רצון להתמנת כשופטים.

moshik999
16-05-12, 11:32
אכן טעיתי טעות סופר. וודאי ש-9 ולא 7, ולפי הפירוט שפירט אורי.
אגב, מושיק, מהכרותי עם עורכי הדין חברי הועדה, לפחות במספר שנים האחרונות - אן להם שום כוונה או רצון להתמנת כשופטים.

תבדוק אחורה ותראה איך הצביעו עורכי הדין - לא מפתיע

אין הפתעות בהצבעה - הכל סגור עוד קודם.
או שאתה תמים או לא יודע.

shmil
16-05-12, 11:39
אין הפתעות בהצבעה - הכל סגור עוד קודם.
או שאתה תמים או לא יודע.
ואת הידע הזה, מהיכן רכשת?
כהערת אגב: תמים אני לא, וגם הידע שלי בנושא מעמיק מאד, מסיבות מסויימות.

-->