PDA

צפייה בגרסה מלאה : שחזור תמונות מכרטיס שנמחק בטעות - איך עושים את זה.

אייל
17-05-12, 22:39
חמי חזר מטיול בחו"ל...מתחיל כמו סיפור...בזמן הטיול הוא מחק בטעות את התמונות שצולמו על ידו.
לאחר מכן הוא המשיך לצלם על גבי אותו הכרטיס. האם יש דרך לשחזר את התמונות המחוקות?

תודה רבה.

אמיר ב.א
18-05-12, 02:51
יש תוכנות שעושות את זה , חלקן בתשלום ,

אם המשיך לצלם לאחר המחיקה - הסיכוי לשחזר הולך וקטן,

מבחר תוכנות בסיגנון : http://www.pcworld.com/article/215852/downloads_to_recover_your_files_and_save _your_bacon.html

תלוי כמה התמונות חשובות לו - יש גם חברות שעוסקות בשיחזור בתשלום (הם מפעילות את אותן התוכנות)

אם אין לו מושג מה הוא עושה - עדיף שלא יגע ויתן למישהו עם קצת רקע ...

itayt
18-05-12, 07:35
תיקון למה שרשם אמיר, חברות שחזור משתמשות בתוכנות פורנזיות או בחומרה יעודית משולבת בתוכנה.
המלצה שלי, קודם כל כמובן להפסיק לעבוד עם הכרטיס.
דבר שני, לעשות כל פעולה בזהירות ובמחשבה תחילה.
אם אתה בוחר בדרך של ניסיון לשחזר לבד עם תוכנה שמצאת באינטרנט, רוב התוכנות נותנות לך איזה demo או פונקציונליות חלקית כדי לבדוק אם אכן היא יכולה לשחזר לך, אל תמהר לשלם עד שאתה לא רואה שהתוכנה מצליחה להגיע לחומר שנמחק.
גילוי נאות, אני בעל חברת שחזור נתונים.

GodsFather
18-05-12, 10:18
דבר ראשון - תפסיק להשתמש בכרטיס ואו לעשות בו ניסויים. כל דבר שהוא רק עלול להסב נזק.

דבר שני - תשקיע בתוכנה רצינית ותלמד אותה כראוי לפני כל פעולה, אם התמונות חשובות כמובן. או גש לחברה שעושה את זה ובקש הצעת מחיר. אני לא מכיר את איתי פה בשרשור ומקווה לא לפגוע בפרנסתו, אבל יצא לי לעבודה עם חברה בישראל בשם טיקטק - TICTAC.CO.IL ועשו עבודה טובה מאד.

בפורום של D-SPOT יש כמה וכמה שרשורים והמלצות על מה לעשות בנידון. שווה בדיקה גם שם, הם בסופו של דבר מומחים בתחום.

meir alony
18-05-12, 10:26
אם אני לא טועה את השחזור מהכרטיס אפשר "להדביק" למקום אחר במחשב ולא על הכרטיס עצמו, כך נמנעת פעולת הזקה נוספת.
אני השתמשתי בתוכנה החינמית פנדורה והצלחתי לשחזר תמונות שנמחקו.
תוכל להוריד מכאן :
http://www.bechinam.co.il/bnShowItem.asp?id=1345

itayt
18-05-12, 11:14
דבר ראשון - תפסיק להשתמש בכרטיס ואו לעשות בו ניסויים. כל דבר שהוא רק עלול להסב נזק.

דבר שני - תשקיע בתוכנה רצינית ותלמד אותה כראוי לפני כל פעולה, אם התמונות חשובות כמובן. או גש לחברה שעושה את זה ובקש הצעת מחיר. אני לא מכיר את איתי פה בשרשור ומקווה לא לפגוע בפרנסתו, אבל יצא לי לעבודה עם חברה בישראל בשם טיקטק - TICTAC.CO.IL ועשו עבודה טובה מאד.

בפורום של D-SPOT יש כמה וכמה שרשורים והמלצות על מה לעשות בנידון. שווה בדיקה גם שם, הם בסופו של דבר מומחים בתחום.

פרנסתי אינה מהפורום ולכן לא נפגעת...
לא פרסמתי את שם החברה כי זה פורום חברי ולא מסחרי, העצות פה הן בשביל לעזור ולא משהו מעבר לזה. לגבי טיק טק, חברה ותיקה ואין לי דבר רע לומר עליהם.
לפני שאתה מתיאש מניסיונות עצמיים קח בחשבון שלפעמים עדיף לצלם שוב את כל התמונות מאשר להכנס למעבדה לשחזור (כלכלית)...
לגבי יצירת image של הכרטיס ונסיון לשחזור מאותו image זה תמיד מומלץ, מניסיון זה בד״כ לא מניב את מה שרוצים אבל שווה ניסיון.
הומלצה לך פה תוכנת פנדורה, לא רעה בכלל.

---
I am here: http://tapatalk.com/map.php?m5cilg

boaz avrahami
18-05-12, 13:12
אני דווקא מכיר את איתי פה בשרשור וממליץ עליו.
לא אעשה לו פרסום בכוח ואם תרצה בטח תמצא את הדרך בהודעה פרטית.

boaz avrahami
18-05-12, 13:17
יש בהבונים בחור בשם משה גרבלי שגם מתעסק בזה.
ררוב אליך לדעתי...
לעסק קוראים לוגיקיוב

disckobi
18-05-12, 13:45
אני מצאתי תוכנה שנקראת ORION באינטרנט, תוכנה חינמית, שחזרתי SD, עלו תמונות שמחקתי לפני כשנתיים, שחזר 3.5 גיגה של תמונות שמחקתי מהכרטיס,

תוכנה פשוטה מאוד להפעלה באנגלית קלה ופשוטה.

בהצלחה.

-->