PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחירי צבע

yarinzim
18-05-12, 18:57
תקשיבו חברים יצא לי להיתקל כבר במספר שרשורים שמטרתם "לשרוף" בית עסק מסיבה כזאת או אחרת.. אני יודע שהנושא הזה נפיץ ביותר לכן אנסה לקבל את התשובה שאני רוצה "ולברוח"

הורדתי את הוו גרירה מהרכב לפני כשבועיים, את כל הקונסטרוקציה, לא את התפוח.. הוו הזה כנראה מבוגר יותר ממני וראה ימים טובים יותר. החלטתי שאני "משפץ" אותו - ריתוכים חדשים היכן שיש סדקים, ניקיון וצביעה מחדש.

הלכתי היום בבוקר לחנות שיושבת ביצחק שדה, טופ קולור, כבר שמעתי עליה רבות בכל נושא הצבע.. הבנתי שהם מקצוענים אמיתיים בתחום, אז לצאת משם מאוכזב אמרתי לעצמי בטוח שלא אצא. כיוון שהנגישות לקומפרסור כרוכה בלהסיע אותו מצד אחד של העיר לצד השני (עצלן) החלטתי לקנות פחיות צבע. יסוד ושכבה עליונה.

עכשיו, אני אמנם פולני, אבל מראה של פראייר אין לי, לכן שאלה אחת לי לכם - האם הגיוני ששילמתי 140 ש"ח על שתי פחיות צבע?
אני כועס על עצמי כי זו לא פעם ראשונה שלא נעים לי מאנשים כשאני נמצא במקום פרנסתם, אני יודע להסתובב וללכת ומשום מה פשוט לא עשיתי את זה.
זהו. אני לא מתכוון להגיד משהו על בית העסק. אני רק רוצה לדעת האם עשיתי טעות שיצאתי מהבית היום בלי ווזלין.

בברכה, ירין.

shmil
18-05-12, 19:25
לא יודע מה הכמות בפחיות שקנית, אבל כן יודע שצבע לרכב הוא צבע יקר.
יותר יקר בהרבה מצבע רגיל.

אביעד פ.
18-05-12, 19:27
אני חושב שמה שקובע זה על איזה סוג צבע וחברת ייצור מדובר, לא שאני מכיר מחירים, אבל זה נראה לי רלוונטי ביותר.

בכל אופן, אין לך מה להתלונן על בית העסק, לכל אדם יש את הזכות להציע את שירותיו ומוצריו במחיר הטוב בעיניו. בטח מוצר כזה שיש לו עשרות מוקדי מכירה שונים בכל עיר.
אם המחיר גבוה ושילמת מחיר מופרז, היחיד שאתה יכול לבוא אליו בטענות זה אתה עצמך. לעצלנות יש מחיר, וגם אני משלם אותו מפעם לפעם. :cool:

קח בקלות ושיהיה סופשבוע רגוע!

bizon
18-05-12, 19:36
במידה וקנית משהו איכותי (ימים יגידו ) אין לך מה להתבאס צבע איכותי עולה בהתאם במיוחד כשקונים כמות קטנה במידה ותעשה לו הכנה טובה ונקיה אני מאמין שתצא מרוצה

שיהיה בהצלחה :)

מור

yarinzim
18-05-12, 19:40
שמיל, ביקשתי צבע לחתיכת ברזל, לא פירטתי את תוכניותי ולא אמרתי לו שזה לרכב.
אביעד, אין ספק שלכל עסק יש זכות לתמחר כעולה על רוחו. העצלנות הוזכרה נטו לגבי סחיבת הקומפרסור, לא מבין איך זה מתקשר בזה שהגעתי לחנות צבע.
ושוב.. רק למען ההקבלה - יש בחורה שתלך למוסך עם נזילה ברדיאטור והמוסכניק יתקין לה גם ממיר קטליטי חדש ויגיד לה שזה היה אלמנטרי ויש את זה שיתקן את הנזילה בלבד וישלח אותה בשלום לדרכה.
לכן ציינתי שאין לי מראה של טמבל, בגלל זה רק רציתי לדעת האם השחילו לי או שסתם נראה לי מוגזם. אם כולם יגידו לי שהמחיר סביר לחלוטין אקבל זאת בברכה :)

סופש נעים לכולם!

shmil
18-05-12, 19:46
אם אינני טועה, טופקולור מוכר רק צבעי רכב. לכן גם הגעת אליו, ולא לטמבוריה באזה"ת נתניה.
מכל מקום, אם במחיר הזה קיבלת 2 פחיות פוליאור 200 מ"ל, זו שחיטה.
זה מה שרצית לשמוע?

yarinzim
18-05-12, 20:34
כן.

-->