PDA

צפייה בגרסה מלאה : חור ברדיאטור

ערן טרופר...+six
19-05-12, 17:27
סופה לי סופה לי סופה לי חביבה כל חלק בה בורח כל פאק אפשרי קורה בה אבל אני חולה עליה בשטח אף פעם לא מאכזבת שום עליה שום דיונה קרישה

בבוקר רדיאטור חדש זהה בול אלה עם כן ישנו משהו משופר ??? זאת שאלה כן

סופת המדבר
19-05-12, 21:19
מה מה מה?
אני מנסה להבין שיש לך חור ברדיאטור
קודם כל איך זה נעשה? בלאי \ ריקבון? או מאיזה גורם חיצוני?
ברוב המקרים אפשר לסדר אם זה משהו לא רציני
אבל אם אתה שם חדש אז יש 2 שורות ו3 שורות ה3 אמור לקרר יותר טוב

shmil
19-05-12, 21:39
מקורי טוב. אין מה לשחק עם רדיאטורים בסופה, כשמערכת המים תקינה.

ערן טרופר...+six
19-05-12, 22:20
הרדיאטור הקיים אצלי כרגע 3 שורות ....במקרה ראיתי את החור ממנו יצאו המים בחלק העליון ליד כניסת המים מהמנוע פירקתי הכל כיסוי מאוורר,רדיאטור, על הדרך החלפתי רצועת מנוע ניקיתי תרדיטאור עם חומר פותח סתימות (לבית ) לא היה סתום סתם על הדרך והדבקתי עם אפוקסי (שני חלקים) הנעתי נתתי לו 20 דקות בינתיים מחזיק בבוקר נהיה במוסך בנס ציונה נחליף רדיאטור את הישן בטח נשפץ גם

omri_t
19-05-12, 22:22
דבר עם רמוראי, ניראה לי שיש לו מה לעזור .

רדיאטור מקורי ולהקפיד על נוזל קירור איכותי.

snirjeepdreamer
20-05-12, 22:10
גם לרמוראי יש וגם אודי מזרחי מזמין במיוחד מחו"ל רדיאטורים 3 שורות מסופה איכותיים מאוד. יש לו בסטוק. שווה לבדוק עלויות.
הרכבה תרכיב לבד.

ערן טרופר...+six
21-05-12, 09:22
הוחלף ב 1000 שח בנס ציונה אורגינל סופה (שופץ הישן בעלות אפסית ) הוחלף צינור עליון +בנדים

הבעיה כשניסינו לפתוח תפלנג של התרמוסטט להחליף תרמוסטט הברגים לא נפתחים נקנה פלנג חדש +תמוסטט אצל ינוביץ נתיז שמן wd40 כל יום איזה שבוע ככה ונתפלל שלא ישבר הבורג

kobiarava
21-05-12, 17:27
ערן, בבית הטרמוסטט (הפלאנג') אתה יכול להתיז WD40 שבועיים, השמן עדיין לא יגיע לאן שהוא צריך...

קובי

snirjeepdreamer
23-05-12, 01:07
ערן, הייתי אולי פונה לבעל מקצוע בנוגע לפירוק הפלאנג' היות ואם יש לך בעיה שם ייתכן ובעת הניסיון לפתוח תשבור את הבורג
שלמעשה בא כחלק מראש המנוע ואז מכאן הדרך לנזק בלתי הפיך ולהחלפת ראש מנוע היא קצרה מאוד.

אני מאמין שיש מי שכבר התנסה בעניין ויוכל לתת לך מענה. חבל על הסיכון לדעתי.

אצלי זה מה שקרה אך לשימחתי הצליחו להציל את הראש ולהשתיל גוג'ון בראש המנוע במקום הבורג שנשבר.

בהצלחה
שניר

-->