PDA

צפייה בגרסה מלאה : זה מה שקורה שחבורה של פסיכים עולים על משאיות,

shay_love_off_road
20-05-12, 10:07
ואם להודות באמת... אם היה לי תקציב הייתי גם נמנה עם הפסיכים האלו!

תענוג:

http://www.youtube.com/watch?v=TSoldf9-irE&feature=g-vrec

asafk
20-05-12, 19:14
זה נקרא טריאל משאיות. הספורט המוטורי הכי מרתק שיש (לדעתי לפחות)

אסף.

raanan
20-05-12, 19:42
מקסים !
פעם היה ניתן לצפות ביורוספורט.
למיטב הבנתי התחרות היא על ביצוע המסלול במינימום פגיעה בעמודי הסימון.
מעניין אם יש אלמנט של זמן בשיקלול הניקוד ?

רענן

asafk
20-05-12, 20:30
שיטת הניקוד השתנתה מעט במשך השנים - אבל יש נקודות עונשין על הפרש מהזמן הכי טוב בקטגוריה.

אסף.

asafk
20-05-12, 20:38
אגב,

אם היה לי תקציב הייתי גם נמנה עם הפסיכים האלו!

אני לא צריך תקציב.. משאית מתאימה כבר יש. רק זמן פנוי (טוב, וספונסר מענף הצמיגים... כל צמיג כאן זה 2500 יורו. ובכל תחרות קורעים לפחות אחד)

אסף.

shay_love_off_road
20-05-12, 22:55
אגב,

אני לא צריך תקציב.. משאית מתאימה כבר יש. רק זמן פנוי (טוב, וספונסר מענף הצמיגים... כל צמיג כאן זה 2500 יורו. ובכל תחרות קורעים לפחות אחד)

אסף.

אסף - זה למה שצריך תקציב,

הRIO המטורפת שלך בטוח עושה את מה שהם עושים עם צמיגי ריו סטנדרטים (שהם מפלצת בעצמם!)
ראיתי במילואים נהג ריו מטורף עושה דברים שאם קצין היה רואה אותו הוא היה משגר אותו מתומ"ת.

asafk
20-05-12, 23:13
הצמיגים כולם באותה מידה או מידה אחת יותר מהגלגלים הכי גדולים של הריאו לדורותיהם. קוטר חיצוני שבין 48 ל 52 אינצ'.
הצמיגים מעניינים למי שזה מעניין אותו - חלק פרופיל רוסי (כמו צמיגי טרקטור אבל בחתך עגול ועם קוביות שנמשכות גם על הדופן של הצמיג - צמיגי השטח הטובים ביותר שהאדם המציא, לדעתי) וחלק פרופיל מערבי סטייל מישלין (קוביות בחתך צמיג מרובע), ויש לפעמים גם צמיגים עם פרופיל חקלאי (ממש כמו צמיגי טרקטור עם חתך מרובע).
עוד דבר מעניין - שימו לב שגם למשאיות שיש בהן נעילות רוחביות (ארכיות יש בכולן) - משתמשים בהן רק כשחייבים ולזמן קצר מאוד - שימוש בנעילות כאשר מעורבים מומנטים ומסות כאלו, מצריך שיקול דעת.

אסף.

-->