PDA

צפייה בגרסה מלאה : יעוץ לפני קניה ...

Yotam_d
21-05-12, 17:43
שלום לכולם.
אני לא חדש בתחום ובכל זאת...
בעברי סיקס סופה ודיפנדר, אופנועים וטרקטורונים
אני מחפש לחזור לשטח והפעם עם האישה והילדים. אנחנו גרים במדרשת בן גוריון.
אנחנו זקוקים לרכב שיתאים לנסיעות קצרות מאוד ביומיום ומדי פעם נסיעות ארוכות למרכז. וכמובן לשטח.
לא מחפש משהו שיעלה את מחמל או זיק או בלי ספק שיעלה את מעלה נח, עשוש וורדית...אני מקווה שזה מספיק ברור (:
אני מתלבט מאוד בין ניסן פטרול או טויוטה פראדו - 2001 2002. כל הכלים שראיתי עברו את ה 200000 ק"מ.
לא מכיר את שני הכלים. האם מדובר בהרפתקה כלכלית ??
מה לגבי יונדאי טראקאן ? יש עוד אופציות שאני מפספס ?? נושא צריכת הדלק פחות מטריד אותי. יותר חשובה לי האמינות.
חרשתי את הפורום ולא מצאתי תשובות.
תודה לכל המשיבים.

ori abr
21-05-12, 17:59
יותם שלום.
אצלנו במשפחה יש פראדו שנת 2000 ארוך. 324000 ק"מ. אנחנו יד שניה והיד ראשונה לא ירד איתו לשטח. הטויוטה הזו אצלנו כבר 5.5 שנים.
מבחינת אמינות אצלנו אין כמעט בעיות. כמו כל רכב תלוי איך הוא טופל. אצלנו מטופל ביד אוהבת אבל עדין היו תקלות כמו חשמל, מסרק הגה. הפראדו של 2001 שונה משלנו בזה שהוא ע מנוע 163 כ"ס ולא 125 בשנים האלו חלק מהרכבים היו בעיות של בולגוינט ( אנחנו ברכב שלנו לא נתקלנו בבעיה ואנחנו מטיילים הרבה)
מבחינת ניסן פטרול צריך להכין כסף בצד למנוע, ממה שקראתי בפורומים המנוע הזה יכול בלי שום הודעה מוקדמת פשוט לשבוק ואז מדובר על הוצאה גדולה של החלפת מנוע וגם אז זה שיוחלף עלול לחזור על אותה בעיה..
אתה צריך לזכור שכמעט כל הרכבים האלו (פראדו ופטרול) נקנו על ידי אנשים שיורדים איתם לשטח והרבה.
לא ציינת את הסכום שעומד לרשותך? אני חושב שבעזרתו ניתן יהיה להמליץ על עוד כלים.
מקוה שעזרתי לך קצת ובהצלחה.

Yotam_d
21-05-12, 18:39
תודה על התשובה הזריזה.
התקציב שלנו עומד בערך על 70000 +לקחתי בחשבון 10000 ליישור קו .

raanan
21-05-12, 18:50
אני מחפש לחזור לשטח והפעם עם האישה והילדים. אנחנו גרים במדרשת בן גוריון.
אנחנו זקוקים לרכב שיתאים לנסיעות קצרות מאוד ביומיום ומדי פעם נסיעות ארוכות למרכז. וכמובן לשטח.
לא מחפש משהו שיעלה את מחמל או זיק או בלי ספק שיעלה את מעלה נח, עשוש וורדית...אני מקווה שזה מספיק ברור

יש עוד אופציות שאני מפספס ?? נושא צריכת הדלק פחות מטריד אותי. יותר חשובה לי האמינות.

התקציב שלנו עומד בערך על 70000 +לקחתי בחשבון 10000 ליישור קו .
טרופר בנזין ארוך 2002-2004 עונה לכול הדרישות שהצבת כולל התקציב.

בהצלחה
רענן

שגיא S
21-05-12, 18:59
טרופר בנזין ארוך 2002-2004 עונה לכול הדרישות שהצבת כולל התקציב.

בהצלחה
רענן

מסכים עם רענן.
טרופר בנזין הוא רכב אמין, מרווח, נוח מאוד וחזק!
צריכת הדלק היא 1ל6 בערך, 1 ל7 בממוצע.
אחד עם שיפורים מינימליים ומיגון יעלה לך גם את ורדית ועשוש ללא בעיה בנהיגה נכונה ונבונה.

אני אישית מכיר את האוטו של אפיז, הלוח מכירה באתר, האוטו משופר ומטופל כמו שצריך ולא תצטרך להשקיע בו שקל מעבר לקניה...

-->