PDA

צפייה בגרסה מלאה : ניסיון גניבה לסופה

ערן טרופר...+six
25-05-12, 18:19
כן ללא הצלחה ...

כאן היה פירוט די מרשים על ההגנות שהיו על הרכב - נמחק.

omri_t
25-05-12, 22:01
שמח שהחארות לא הצליחו.

כניראה שמי שהיה אצלך לא הגיע מצוייד נכון כדי להתגבר על המכשולים, או שמשהו הפריע לו.

סיכוי לא רע שיחזור שוב עם הציוד הנכון לאחר שראה מה יש לך.

אל תיכנס לשאננות! אולי עדיף להעיף את הרכב לכמה ימים.

GodsFather
26-05-12, 07:22
אני מציע כבר עכשיו - אל תפרסם את סוגי ההגנות שיש לך. עשית די והותר במה שפרסמת עכשיו.

liron_al
26-05-12, 08:00
אני חושב שכדאי למחוק את הפוסט הזה... אתה לא אוהב את הסופה שלך??

GodsFather
26-05-12, 08:13
לאחר חשיבה נוספת, ערכתי את ההודעה של פותח השרשור.

ערן, סבבה שאתה רוצה לחלוק עם כולם את החוויה - ואולי כדאי באמת שתפרט מה גילית כשגילית שניסו לפרוץ. אבל את ההגנות שיש על הרכב אל תפרט, הסרתי את הפירוט שנתת כולל פעולות עתידיות.

ערן טרופר...+six
26-05-12, 09:47
קודם כל תודה על המחיקה לא חשבתי על זה ....הגנב הוריד את החלון למטה למרות הוו מתכת שתפס את הידית שמורידה את החלון עיקם את כל המנגנון מעיין זרוע מתכתית זהובה נכנסו משכו את הסוויץ המקורי שהיה וכנראה שהפריעו להם

דרור ברלי
26-05-12, 12:36
עכשיו אתה יודע שהאוטו שלך "מסומן" והנבלות רוצים אותו.
זהירות - הם עקשנים ולא מוותרים בקלות. נסיון גניבה אחד = יהיו נסיונות נוספים.

והכי חשוב - אל תספר לכל העולם מה יש באוטו, מה אמצעי המיגון וכו'. כבר מזמן אני סבור שהגנבים מסתובבים ומלקטים כאן את האינפורמציה הדרושה.

shay_love_off_road
26-05-12, 16:40
תאמץ איזה כלב רצחני במשקל 70 קילו ותהפוך את הרכב למלונה שלו,
תאמין לי שהם לא יתקרבו,

מה שגם שהיה לאבא שלי היילקס, הוא כל לילה נעל את הידית הילוכים ופירק את ההגה,
ניטרל את המשאבת סולר באמצעות כפתור מוסלק, וניתק את המצבר, - כל בוקר חצי שעה עבודה
עד שהרכב מוכן לנסיעה, - אבל שווה לו, היא לא נגנבה,

8ball
26-05-12, 17:01
איך אתה עם חוסר שינה? לילה שניים והחארות חוזרים לביקור. מוט של טוריה\לום\כל כלי משחית שהוא+שניי חבר'ה שאתה יכול לסמוך עליהם במרחק הזנקה של שנייה וחצי. ואל תטרח להזמין ניידת שתבוא לאסוף אותם. זק"א יעשו עבודה הרבה יותר טובה... או המשאית איסוף אשפה בבוקר

ערן טרופר...+six
26-05-12, 20:35
דרך אגב הרכב היה מתחת לבית של חמותי ....שם הוא לא יהיה יותר לעולם !!! +מתכנן הפתעה שתהפוך אותם לנכים בדיוק כשהם כבר יהיו בטוחים שהצליחו

הפחד הוא שחס וחלילה אני ישכח ממנה !!

moav
26-05-12, 23:09
אני הייתי מסליק מכשיר GPS TRACKER ברכב ( בסה"כ 40$ ) ואתה יודע בכול שניה איפה האוטו

סופת המדבר
26-05-12, 23:35
זה רעיון טוב גם אני חשבתי על זה
אבל שתגלה שהאוטו נגנב הוא כבר יהיה עמוק בתוך חברון טייבה וכו,,
ואז מה זה יעזור אלה אם יתקעו בדרך
אתה יכול בכל זאת להעלות איזה קישור למוצר כזה למי שיהיה מעוניין
*

moav
27-05-12, 00:05
זה המכשיר (http://www.dealextreme.com/p/handheld-portable-mini-gsm-gprs-gps-vehicle-tracker-black-72133?item=2)אני מצאתי אותו גם במחיר יותר זול.

amits
27-05-12, 00:26
זה המכשיר (http://www.dealextreme.com/p/handheld-portable-mini-gsm-gprs-gps-vehicle-tracker-black-72133?item=2)אני מצאתי אותו גם במחיר יותר זול.
נו באמת, ומי שמגיע לגנוב את הכלים האלו לא יודע שזה קיים? לא עושה שיעורי בית?
הרי הוא צריך להתמודד עם מערכת קצת יותר חכמה דוגמאת איתוראן או פוינטר, אם אותן הוא מנטרל בקלות יחסית אז מה הבעיה עם זו.
מדובר הרי בגורמים פליליים לא בילדים שלוקחים לסיבוב קלנועית בקיבוץ. הם עושים שיעורי בית לפני שהם מגיעים לקחת לא הולכים ומנסים את מזלם.

לפני כמה חודשים היתה פה הודעה בדיוק כמו שלך יחד עם קישור לאח של המכשיר הזה, נחש מה האח עושה....

הפיתרון הוא לא במיגון למוות
אלא במוות לגנבים.
להגיע למצב שלגנוב רכב זה פשוט לא משתלם.

moav
27-05-12, 01:32
כל היתרון במכשיר הזה שהוא עצמאי, (קשור לרכב רק לטעינה של הבטריה - שמחזיקה 48 שעות)
והדברים החשובים ביותר -
א) אתה שם אותו איפה שאתה רוצה באוטו. :confused:
ב) הגנב בכלל לא יודע שהמכשיר הזה קיים.. :cool:

מהפורום מכירה

(http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=64398&highlight=tracker)זו דיעה אישית שלי ואני לא קשור בשום דרך לאף אחד מהמשווקים

חוץ מזה אני מסכים איתך :
"הפיתרון הוא לא במיגון למוות
אלא במוות לגנבים.
להגיע למצב שלגנוב רכב זה פשוט לא משתלם."

amits
27-05-12, 02:12
באותו אתר גם מוכרים את המכשיר שמנטרל אותו.. וניתן לרכושו באותה קלות.
סמוך על מי שהמקצוע שלו זה לקחת את ששלך שהוא עושה שיעורי בית.

GodsFather
27-05-12, 07:04
דרך אגב הרכב היה מתחת לבית של חמותי ....שם הוא לא יהיה יותר לעולם !!! +מתכנן הפתעה שתהפוך אותם לנכים בדיוק כשהם כבר יהיו בטוחים שהצליחו

הפחד הוא שחס וחלילה אני ישכח ממנה !!

שתשכח מחמותך ?

ערן טרופר...+six
27-05-12, 16:44
באו לחפש ומצאו רשמתי מספר רכב בדואים משפחה בעייתית מאוד של בדואים .... חברה איך יודעים אם יש מכשיר שהם מאתרים אותי איתו אולי הם שמו לי שבב כלשהו

RED-STORM
27-05-12, 17:13
מדהים שכל המדינה יודעת שבדואים גונבים סופות ואף אחד לא נוקף אצבע לטיפול בבעיה!!!!!!!!!

מאחל לך שלא תעבור מה שאני עברתי/עובר

elirans
27-05-12, 18:00
אפשר לשאול באיזה אזור קרה האירוע?

ערן טרופר...+six
28-05-12, 11:12
יבנה רחובות ....ישנתי מחוץ לעיר שהרכב מאחורי שני שערים ומצלמות

elirans
29-05-12, 07:46
ערן שלחתי לך הודעה פרטית..

יריב קלר ברוך
29-05-12, 08:01
מה רואים בסרט של הגנבה?

ערן טרופר...+six
29-05-12, 22:35
לא הסברתי נכון יריב ....ביבנה פרצו היו בתוך הגיפ...ברחובות עברו ליד הגיפ כמעט עצרו ספציפית לידו אני שבמקרה הייתי בניין ממול (חיפשתי צל )ראיתי הונדה עוצרת קמתי לכיוונה ראיתי בוודאות בדואי מיד רשמתי מספר רכב ובדקתי מול שני אחים של אבא שלי שוטר כחול ומגב ואבא שלי עצמו פסיונר של מגב והם ממש לא הרגיעו אותי ....
עכשיו אני הלכתי לישון במקום עם מצלמות שער חשמלי ראשי +שער נוסף פרטי לבקתה (מקום דיסקרטי משהו) לא הייתי ישן עם לא ...עובר דירה כשהתנאי היחיד שלי הוא חניה צמודה בתוך החצר .

GodsFather
30-05-12, 09:42
עובר דירה כשהתנאי היחיד שלי הוא חניה צמודה בתוך החצר .

זה לא ממש מה שיעצור אותם... זה רק יעצור אותך.

אבל נקווה שתהיה רגיעה במקרה שלך.

yes1952
30-05-12, 11:10
מאחר ואני יודע שהאתר הזה נקרא הן ע"י הגנבים והן ע"י המשטרה
באם לא יהיה מבצע מלווה בסיוע אווירי להחרמת כל רכבי ה4*4 המשתוללים בנגב לא יהיה לזה סוף
ומדוע אני כותב זאת?
כדי שאנשי צה"ל שגנבו להם את הסופה 3 יקראו ויפעלו בהתאם
הוראה של אלוף פיקוד מתזזת מיידית את כל המערכת
ולגנבים העלובים-יום אחד יישבר גב הגמל ותגרמו לנו להתארגן ולהתחיל לחשוב מה לעשות אתכם
כמובן באופן חוקי --החוק שלכם כדי שלא תהיה אפליה
יוסי

ערן טרופר...+six
01-06-12, 20:31
סליחה מראש אבל המשטרה זה מוסד שנועד לעצור נהגים שיכורים ,גיפים משופרים וכדומה אין להם שום כח לטפל בגנבי רכב ,גנבי תאים סולריים כל רכבי הצבא הישראלי המיוצרים פה אצלנו נגנבים ומשרתים צבא של ישמעלים מבריחי סמים ,זונות וסודנים מדינה של ליצנים למה לא משתמשים בחיות האמיתיות שלנו לפרק אותם
כולם יודעים אף אחד לא עושה כלום לאן נעלם החשד הסביר וואלה יש לי במשפחה 6 שוטרים בושה של משטרה

-->