PDA

צפייה בגרסה מלאה : ניקוי בחול (גאנטים ברזל ARE)

ערן טרופר...+six
26-05-12, 10:13
קניתי לי 4 גאנטים ברזל אופסט 8 מעוניין לנקות אותם בחול האם כל פחח עושה ....שאלה נוספת אולי כדאי לי לשלוח לניקוי בחול וטבילה בכרום ...מהטרופר אני זוכר שעושים כאלה דברים באותו מקום שעושים ציפויי ניקל איפשהו בדרום תל אביב אשמח לשמוע איפה עושים ואם כדאי ?

snirjeepdreamer
28-05-12, 02:40
לא כל פחח עושה ניקוי חול. למעשה רק מעטים ביותר.

תוכל לנקות, לשייף ולצבוע לבד בבית ללא עלויות מוטורפות.
תוכל גם לנקות בניקוי חול ליד מקום מגוריך ברמלה / לוד ב 200 ש"ח בערך ואז לצבוע לבד.
ציפוי כרום או ניקל או צביעה באבקה זה כבר סיפור לבעלי מקצוע וגם עולה בהתאם.

בהצלחה

hogi
28-05-12, 10:23
ערן,
לחברה מדרום ת"א קוראים גלונומטה - http://www.galvenomata.co.il/apage/17639.php
במונחים ישראליים הם עושים עבודה לא רעה.
למה במונחים ישראליים - כי ביחס לזקן שיושב בהרצל הם זהב אבל ביחס לדברים שמגיעים מחו"ל, נו, טוב...

קח בחשבון שכדי שג'נט יצופה ויראה באמת טוב - חוץ מניקוי החול צריך ללטש את הברזל, להחליק כל שריטה אחרת אתה תראה את זה בתוצאה ואם אתה מתעסק בקעקועים אני משער שמאוד 'יעצבן' את העיין שלך ג'נט לא מושלם. הכנה כזו כמובן אפשרית אבל זה הרבה עבודה. אתה יכול לעשות אותה לבד או לתת להם לעשות וזה כמובן יקר יותר.
מכיוון שהם לא עושים ציפוי כפול [כמו חלקי כרום של הרלי בחו"ל] יש לחלקים המצופים נטיה לקבל נקודות חלודה עם הזמן. ראיתי ג'נטים של ג'יפים שצופו ואחרי תקופה קיבלו גזזת של נקודות חלודה.

העניין הוא אחר - סופה יכולה להיות לכוון דיגום שטח או לכוון דיגום ייצוגי, קצת היפ הופ כזה. ג'נטים ניקל על סופה צבועה שחור ביד - זה נראה קצת מוזר, מושך את העיין ואת הלב של מי שממילא חומד את הסופה שלך...
עזוב אותך מזה - צביעה באותו גוון של הרכב תהיה מדהימה, אתה רוצה 'להגזים'? על השחור תעשה פס אדום דק מאוד והג'נט יראה מליון שקל...

ערן טרופר...+six
30-05-12, 07:04
הגנט נמרח ידנית בממיר חלודה .... נצבע אותו בהמרייט לבן ומספיק לו שיראה "עממי"

hogi
30-05-12, 23:27
הבחירה הזולה והמוצלחת.
ככה לא תתבאס מכל שריטה ושלולית

-->