PDA

צפייה בגרסה מלאה : איסוזו די-מקס 4X4 מודל 2006

AlonS
26-05-12, 17:12
הי

לא מזמן שאלתי פה על טנדר כרכב משפחתי - אני לא צריך אותו לעבודה בכלל.
אחרי חפוש וקריאה נראה לי שדימקס יכול להיות הפתרון הכי נכון. ועכשיו כמובן השאלות למומחים (בקשר לדגם 2006):

1. נוחות והתאמה למשפחה 5 נפשות.
2. מה אמינות ועלות החזקה? דלק???
3. מה עלות ביטוחים?
4. יכולות שטח?
5. נקודות חולשה ולמה לשים לב. כמה ק"מ זה כבר מוגזם?
6. איפה לוקחים אותו לבדיקה? אני מהשרון. האם מכונים רגילים?

תודה לעונים וחג שמח.
אלון.

ד ו ר ו ן
26-05-12, 22:51
הי
לא מזמן שאלתי פה על טנדר כרכב משפחתי - אני לא צריך אותו לעבודה בכלל.
אחרי חפוש וקריאה נראה לי שדימקס יכול להיות הפתרון הכי נכון. ועכשיו כמובן השאלות למומחים (בקשר לדגם 2006):
2. מה אמינות
4. יכולות שטח?
אלון.
לגבי הסעיפים הנ"ל, יצא לי לעבוד עם דימקס מהשנתונים האלו.
לגבי אמינות, הרכב בסה"כ בסדר, בשנה הראשונה של הרכב הטרנספר קרס, והוחלף באחריות- לא יודע אם זה מדגם מייצג או כשל נקודתי, מעבר לזה, לא היות תקלות מעבר לתחזוקה שוטפת, והרכב ראה שטח והחליף נהגים.

לגבי יכולות שטח- תגדיר מה זה מבחינתך שטח ואפשר יהיה להתייחס יותר ממוקד.

AlonS
28-05-12, 17:50
תודה על התשובה. ראיתי מה האנטר יכול לעשות - האם הדימקס משתווה אליו או לא?

נמרוד
29-05-12, 12:07
ההאנטר רכב שטח יותר טוב מדימקס. הסיבה היא נעילה אחורית מקורית, ומרווח גחון/זויות מרכב מעט טובות יותר. זה לא אומר שדימקס והאנטר לא יכולים לטייל ביחד באותם מסלולי טיול שפויים, לפי ההגדרה שלך אתה מחפש רכב שטח משפחתי ואת זה כל טנדר 4X4 יעשה.

oren61
29-05-12, 18:19
די מקס עד 2006 כולל יש לשים לב לגיר , הוא אוהב להתאבד.

AlonS
29-05-12, 18:43
ידני או אוטומט?

ד ו ר ו ן
29-05-12, 22:00
אני מכיר את הדימקס החל מ-2008 (אוטומטי), ואם אתה מתכוון לטיולי שטח רגועים אז הוא יתאים.
כל דבר מעל זה ותצתרך לשפר אותו מעט כדי שיחיה לאורך זמן ובמיוחד כדי שתוכל להנות ממנו כמו שצריך.
הרכב נמוך, אפילו מאד ובמיוחד באזור הגשר גיר של הדגם האוטומטי.
שילוב של מתלה קדמי רופס יחסית, ויש לך מתכון לפגישה תכופה עם הקרקע/סלעים בחלק הקדמי ומרכז הרכב.
מה שמחייב מיגון גחון לקדמת הרכב לפחות, ורק מחריף את בעיית המרווח.
הפתרון יחסית פשוט- הגבהה קטנה של הרכב, רט"ג משתמשים ברכב לטובת פקחים שנוסעים בשטח, ונאמר לי שרט"ג הזמינו את הרכבים מוגבהים מהחברה, ע"י הוספת עלה מאחור ומתיחה מקדימה, ואכן הרכב של הפקחים גבוה יותר מאשר הרכב שהכרתי כשעמדו אחד ליד השני.
ואם כבר אז בולמים קשיחים יותר לפחות מקדימה, כי המתלה הקדמי רך מידי.
אם פקחים מסתדרים איתו בשטח, אחרי הגבהה קטנה ומיגון אז אני מניח שהוא יהיה מספק עבור טיולי משפחות+, לא לעבירות אבל לכל שימוש סביר בשטח.
בלי הגבהה ומיגון ההתנהלות איתו בשטח פשוט מעצבנת ודורשת תשומת לב תמידית כדי לא לנגוח את גחון הרכב, עד כדי נגיעה בכל דבר מעל גודל של כדור טניס במרכז הגחון מקדימה וגירוד אחוריים על כל ירידה משיפוע.

הוא יהיה פחות עביר מכל טנדר מקביל שיש לו נעילה, לא מכיר האנטר, אז על ההבדל באיכות הנסיעה מול האנטר אני לא יודע להעיד, אבל אם האנטר מקביל +\- למגנום/מגה-מגנום ביכולות שטח, אז ההאנטר יהיה עביר יותר ומותאם יותר לשטח לדעתי.

AlonS
30-05-12, 23:23
תודה!

-->