PDA

צפייה בגרסה מלאה : לכל מי שרוצה גלאקסי s2 שיחשוב פעמיים

סופת המדבר
26-05-12, 19:29
יש לי את הטלפון כולה 3 ימים וכבר בא לי לזרוק אותו לזבל, זה לא זבל זה המיץ של הזבל, המסך לא תמיד מגיב לנגיעה הראשונה
כל פעם נתקע אם עשים איזה פעולה ומתחרטים וישר עוברים לפעולה אחרת הוא ישר נתקע לאיזה 10 שניות
הסוללה לא מסוגלת לגמור את היום עם עבודה סטנדרטית קצת waze קצת גלישה
היום פתאום אין קו מתקשר לסלקום עד שעונים היא אומרת לי להוציא את הסים ולהכניס פעולה פשוטה שעזרה
אבל מי חשב שטלפון חדש וסים חדש תיהיה בעיה במגעים?
וכל אלו לא דברים שצריך ״להכיר״ את הטלפון מספיק יום יומיים להבין את זה
אני מדבר על הכי חדש עם אנדרואיד4 וכבר אחרי יום עשיתי לו עדכון גרסה כי נכנס לאינטרנט רק מתי שבא לו
לאישתי יש אייפון 4 כבר שנה לדעתי פי 10 יותר טוב מהזבל הזה
לא נתקע אף פעם מגיב בכל נגיעה שווה כל שקל אפילו שבלי ביטוח

בקיצור לא ממליץ בכללללללללל

hadtomer
26-05-12, 19:52
שלי אצלי כבר חודש. הטלפון הכי טוב שהיה לי.

Neilman
26-05-12, 21:10
לא יודע מה רמת הידע שלך בסמארטפונים בכלל ואנדרויד בפרט, אבל גלקסי 2 הוא אחלה טלפון שבעולם (בניגוד לאייפון....) עד שנותנים לחברות הסלולר לשים עליו את הרומים שלהם..... אני מאמין שאני לא צריך להסביר לך מה רמת הידע והרצון של חברות הסלולר לכתוב רום נורמלי שינצל את המכשיר הזה...
מה שכן, זה כל היופי באנדרויד (שוב, בניגוד לאייפון...) אתה יכול לשים עליו איזה רום וקרנל שאתה רוצה, כולל של מפתחים עצמאיים (לדוגמת החברה של XDA) ואז אתה יכול להוציא מהמכשיר הזה הרבה יותר ממה שאתה חושב....
מה שכן, כמובן, כל שינוי רום גורר ביטול של האחריות שחברות הסלולר נותנות.... טמטום מוחלט, כי כל הקטע של האנדרויד זה היכולת לקסטם אותו ולעשות מה שרוצים....

Neilman
26-05-12, 21:11
ודרך אגב, אם אתה רוצה לזרוק אותו לזבל, אני מוכן לבוא עד אלייך לקחת אותו לפח הקרוב שנמצא בבית שלי :-)

lizard
26-05-12, 21:40
לדעתי טלפון מעולה, גם עם הרום של סלקום.
כן, יש קצת בעיות אבל לא היו לי בעיות כמו שתיארת. אולי אצלך משהו דפוק אצלו.

סופת המדבר
26-05-12, 22:09
לא ציינתי אבל הוא נקנה בחנות חיצונית ולא בסלקום עצמה
דרך אגב למי יש כזה עם אנדרואעד 4?
יש עוד בעיה שאני מתקשר לסלקום לתמיכה התפריט שמופיע אצלהם זה לא התפריט שיש אצלי
למשל בדף הבית יש לי אייקון של ׳יישומים׳ ואצלהם מופיע שצריך ליהיות תפריט
אחרכך נכנסים להגדרות ואז אמור ליהיות כותרת של ״ רשתות אלחוטיות״ שלוחצים עליה זה נכנס לכל התפריט של רשתות אלחוטיות
ואצלי יש רק נושא שנקרא ״ אלחוטי ורשתות״ ומתחתיו כבר הכל פתוח
ובסלקום לא מכירים את התפריט הזה ובכמה מקרים לא יכלו לעזור לי
השאלה למי שיש אנדרואיד 4 איך זה נראה אצלכם יש יישומים או תפריט?
שאלתי את המוכר שקנינו ממנו את הטלפון הוא אומר שבגלל שבסלקום איו את ה4 אז הם לא מכירים את התפריט הזה

Neilman
26-05-12, 22:21
בהגדרות האופציה האחרונה היא אודות הטלפון, שם לקראת הסוף רשום איזה רום מותקן אצלך, תגיד איזה ונוכל לעזור...

אמיר ב.א
26-05-12, 22:26
הרום שמותקן אצלך כניראה לא טוב ... ככה זה נישמע לפחות

BackDoorMan
26-05-12, 22:54
אני אפילו מוכן לקנות לך פח זבל, רק שתזרוק אותו כבר.

סופת המדבר
27-05-12, 00:25
בהגדרות האופציה האחרונה היא ״מידע על הטלפון״

שאני נכנס לזה יש לי:
מספר דגם
גרסת אנדרואיד (4.0.3)
גרסת פס בסיס
גרסת ליבה
ומספר build
תגיד איזה קטגוריה רלוונטית ואני יעלה את המספר שלה
ואם למשל צריך להחליף רום ( או מה שזה לא יהיה) לא תיהיה לי בעיה עם סלקום?
ותודה על העזרה אני מקווה למצוא איזה בעיה שתסדר לי את הטלפון במצב הנוכחי זה טלפון גרוע ביותר

ואם יש בעיה ברום האם אני יכול לקפוץ לסלקום שיתקינו רום שלהם? זה לא משנה אם יש להם רק טלפונים עם אנדרואיד 2.3 ושלי זה 4?

meni1001
27-05-12, 01:10
לפי מה שאתה רושם במכשיר שלך מותקן רום שונה מהרום שמספקות חברות הסלולר,
תכנס לפורום בקישור הנ"ל http://iandroid.co.il/forum/forum77.html?sid=5aca7760c58d6c4fff0ae68 5f4cd6113
תשוטט בין השאלות והמדריכים שיש שם ואז אתה תבין קצת יותר טוב שיש לך מכשיר הרבה יותר טוב מאייפון

בהצלחה

Neilman
27-05-12, 01:25
מה שרלוונטי לענייננו זה גרסת הליבה ומספר build....
סלקום לא יצרבו לך שום גירסא אחרת משלהם... לגבי בעיות איתם, לא בטוח שהבנתי.... אם המכשיר לא מהם, אמרת שקנית אותו בחנות חיצונית, אז למה שתהיה לך בעייה איתם??

Pageup
27-05-12, 02:49
גרסא רשמית של סאני יצאה בשבוע האחרון. כנראה שהגרסא שיש
לך מבושלת ולכן מכילה כל מיני מרעין בישין. גש לחנות תבקש מהם
גרסת ICS (אנדרויד 4) רשמית והצרות יעלמו בשאיפה, אם לא, יש מצב
שנפלת על לימון.
לגבי הסוללה, ברוך הבא לעולם הסמארטפונים, שים מטען ברכב,
בבית ובמשרד. שימוש ב GPS טוחן סדר גודל של אחוז לדקה.
הרכיב פשוט שתיין של סוללה (בייחוד שאתה עם מסך דולק קבוע
שזה הצרכן הכי גדול של סוללה).
ה S2 נחשב מכשיר ברמה מאוד גבוהה ונמכר בעולם בכמויות
זהות אם לא יותר גבוהות מכל דגם של אייפון וזה אומר שהוא
כנראה לא זבל עופות כמו שמצטייר אצלך.
נילמן, לא כל אחד אמור להתעסק עם צריבות רומים וסיפורים. מרבית
האנשים רוצים משהו שעובד מהיום הראשון עד האחרון של המכשיר
בלי פריצות והתעסקויות. אלה גם האנשים שלרוב מרוצים יותר מאייפון.
זה שהמכשיר שלו טוב יותר חומרתית מאייפון ויש לו יכולות קיסטום
הרבה יותר טובות לא עושה אותו יותר נוח בשבילו.
אבא שלי כבר מספר חודשים לא קטן עם S2, לפניו היה לו S1 שעדיין
מסתובב במשפחה ומרוצה עד הגג (כל זה לפני ICS שיגיע
ב FOTA בימים הקרובים ואני מקווה שסאני עשו עבודה טוב)
ה ICS על האסוס פריים שלי עובד מצוין ולא ראיתי בעיות מיוחדות.

גילוי נאות: אני בחיים לא אכניס אייפון הביתה, המכשיר הבא שלי יהיה כנראה
HTC ONE X ועשיתי החלפות רומים בסמארטפונים כבר לפני 7 שנים על WM3

lizard
27-05-12, 09:01
אם כבר בהחלפות רומים וכל זה, סלקום ישדרגו את הרום מ2.3 ל4? מישהו יודע?

סופת המדבר
27-05-12, 09:33
מני תאמין לי ששיטטתי בפורומים בערך שבועיים לפני שהחלטתי על המכשיר ובגלל זה חשבתי שהוא יותר טוב או לפחות כמו אייפון וזה מה שביאס אותי

NEILMAN קודם כל הבנת נכון שהמכשיר לא נקנה מסלקום אבל הם מבטחים את המכשיר אז ככה שאני לא רוצה לעשות משהו שתיהיה בעיה עם הביטוח
ונכון לעשיו גם עם האחריות יצרן ואם בסלקום יכולים לצרוב לי רוט של סלקום אז למה זאת בעיה כי זה בידיוק מה שאני צריך לא?
לעינייני הגרסה אז ככה..
גרסת ליבה 3.0.5I9100XWLP7-CL340913
DPI@DELL134#4
(בהתחלה בין ה3.0.5 לבין הI9100 צריך ליהיות - אבל אז זה הופך לי את כל הכיוון אז ויתרתי עליו )

המספר BUILD;
PILOTX-FIREFDS.V4.IML74K.XWLP8

לא יודע אם כבר אמרתי שהטלפון הזה הוא של העבודה אז אני לא רוצה לעשות איזה צעד שיעשה לי בעיות בסלקום או בטלפון ולבסוף עם העבודה

אני ממש ממש מודה לך ולכולם על העזרה אני מקווה שיהיה איזה פיתרון

PAGEUP
אתה ממש צודק אני בתור אחד שאין לי מושג מה זה רוט או רום כל המילים האלו בשבילי זה כמו סינית
כל אחד שאני ילך אליו יגיד לי משהו על איזה תוכנה או גרסה אני אאמין לו כי אין לי מושג בדברים האלה
לכן לקחתי טלפון שמאד מומלץ שלא חשבתי שאני יצטרך להתעסק איתו יותר מידי
וגם אחרי יום שהטלפון היה אצלי חזרתי לבחור שהטלפון נקנה ממנו והוא עשה איזה עדכון גרסה
לא יודע לאיזה אבל הוא לא אמר לי משהו מיוחד, על הטלפון לא נראה איזה שינוי וכל הבעיות נשארו אותו דבר
דרך אגב שדיברתי על הסוללה בהודעה הראשונה שהפעלתי את הWAZE מתוך חצי שעה לפחות רבע שעה היתה עם מטען

BackDoorMan
27-05-12, 09:55
יכולות קיסטום יכולות רק לתפור את מערכת ההפעלה לנוחה יותר, דבר חשוב לכשעצמו אבל לי הרבה יותר חשוב מה אפשר לעשות עם המכשיר.
והאפליקציות והחומרה העשירה והאיכותית יותר נמצאת בשדה של אפל.

http://www.phoneoximeter.org/uploads/pics/Phone_Oximeter-1_01.jpeg

BackDoorMan
27-05-12, 09:56
http://www.youtube.com/watch?v=dY7ZQM5eah8

BackDoorMan
27-05-12, 09:58
http://www.youtube.com/watch?v=ueXIqalcL-0

odedyafe
27-05-12, 10:11
הטלפון הטוב ביותר שהיה לי.
אתה צריך להתרגל .
וללמוד את היכולות שלו ואז תתחיל להנות.
החיסרון היחיד שיש לו זה שהיומן לא ממש נודניק .

ליאור מ
27-05-12, 10:38
יש לי גלקסי s2, וזה מכשיר נהדר. הוא החליף לי 4 מכשירים שונים- GPS, מצלמה, מצלמת ווידאו, נגן mp3, וכל זה בנוסף לטלפון.
התקנתי גם תושבת לכידון של האופנוע ואני מנווט איתו בטיולי שטח- פשוט מעולה. מגיעים לאיזה פינת נוף, מוציא מהתושבת, מצלם, מעלה לפייסבוק וממשיך לרכב...
אצלי יש גרסת אנדרואיד 2.3 של סלקום והיא עושה הכל ולא נתקעת. אז כנראה השדרוג אצלך לגרסה 4 היה מיותר.
הסוללה יכולה להחזיק יומיים בשימוש חסכוני, אבל יכולה גם הרבה פחות אם המסך מופעל בתאורה חזקה, עם GPS רשת אלחוטית ושן כחולה.
מקווה שברגע שתעדכן לגרסת אנדרואיד יציבה תתחיל להינות ממנו.

סופת המדבר
27-05-12, 10:53
אני מאוד מקווה...

Pageup
27-05-12, 11:12
מה שיש לך זה רום מקוסטם של PilotX שהם קבוצה טובה של מבשלים ישראלים
http://www.pilotx.co.il
שם יהיה מקום מצוין לשאול שאלות. לגבי מטען, איזה מטען קנית? יכול להיות שיש לך מטען
לא מקורי או לא איכותי ואז מה שקורה הוא שהוא מזוהה כמו כבל USB.
במקרה כזה המכשיר מגביל את משיכת הזרם ל 500mA (כי יציאת USB מוגבלת
בזרם ויכולה להשרף) ואז למעשה אתה לא טוען את המכשיר אלא רק מעיט את
הפריקה (שאתה עובד עם GPS). תראה אם שאתה מחבר אותו למטען אתה מקבל
את אותם חיווים שיש לך שאתה מחבר אותו למחשב, זה סימן טוב.

Neilman
27-05-12, 11:18
Pageup, שאלה..... מנסיון שלי עם הרום של PilotX (מותקן אצל האישה רום שלהם, בגירסא אחרת) הרומים טובים ולא עושים בעיות בד"כ, אולי הוא צריך רק להחליף קרנל? אני משתמש בקרנל של Siyah והמכשיר עובד מעולה....
דרך אגב, סופת המדבר, אם כבר אתה הולך למישהו (מאיזה אזור אתה בכלל? יכול להיות שמישהו פה יכול לעזור לך....) יש גירסה חדשה לרום של PilotX....

Pageup
27-05-12, 11:20
יכולות קיסטום יכולות רק לתפור את מערכת ההפעלה לנוחה יותר, דבר חשוב לכשעצמו אבל לי הרבה יותר חשוב מה אפשר לעשות עם המכשיר.
והאפליקציות והחומרה העשירה והאיכותית יותר נמצאת בשדה של אפל.

http://www.phoneoximeter.org/uploads/pics/Phone_Oximeter-1_01.jpeg

אתה טועה. החומרה האיכותית יותר נמצאת במכשירי האנדרויד, המעבדים חזקים יותר, המסכים טובים יותר
(בטאבלט ל IPAD החדש יש את המסך הטוב ביותר, בטלפונים כרגע יש ל HTC ONE X ובעוד שבוע כנראה
ל S3). מבחינת אפליקציות, כמעט כל האפליקציות הנחשבות קיימות בשניהם, יש כאלה שיש רק באייפון ויש
כאלה שיש רק באנדרויד (כאלה שיש רק באייפון - מהנחשבות בלבד, יש יותר אבל זה מצטמצם כל הזמן).
כמות האפליקציות החינמיות יותר גדולה משמעותית באנדרויד ועוד כהנה וכהנה.
אין ספק שהאייפון עשה שינוי, ואין ספק שהחוויה למשתמש הפשוט/רגיל יותר חלקה. אבל יש עוד הרבה דברים
פחות טובים שם. כמו שאמרתי, מרבית האנשים יהיו מאוד מרוצים באייפון בגלל שהכל שם יותר מלוטש ומנצנץ
(גם אם מגבילים לך ומחליטים לך). מה שכן, מרבית האנשים גם יהיו מרוצים מהאנדרויד, אבל סביר שיקח להם
עוד יום יומיים להתרגל. מי שעובר ממערכת הפעלה אחת לשניה צריך לשנות סגנון ומאחר והמעבר הוא לרוב
מהאייפון לאנדרויד אנשים בהתחלה לא מרוצים כי זה מאוד שונה וגמיש (בעיני חיובי מאוד).

lizard
27-05-12, 11:25
לעשות ביטוח בסלקום זה טפשות.
אני עשיתי בסלקום אבל עברתי לדינמיקה. חצי מחיר ולפחות על הנייר שירות טוב יותר. החסרון הוא שאין הרבה מקומות שירות כמו בסלקום אבל היתרון הוא שהם או מתקנים לך על המקום או שנותנים לך טלפון -זהה- חילופי עד ששלך מתוקן.

כרגע הטלפון שלי עטוף בOTTERBOX דיפנדר אבל הקייס לא מתאים 100% לגרסה הזו של S2. לצערי כרגע עושה רושם שעבורי זה הקייס הכי טוב. הוכיח את עצמו הרבה פעמים.

סופת המדבר
27-05-12, 12:05
pageup
המטען של האוטו שיש לי זה תקע שמתחבר למצית עם שקע של usb
ואליו מתחבר הכבל של המחשב קניתי אותו בנפרד המוכר אמר שזה שקע של 1 אמפר
לכל מי שיכול ורוצה לעזור אני מאזור גדרה ויכול להגיע למרכז בכיף אם אצטרך
ובאמת אני מעדיך שמישהו מפה יעזור לי ולא ללכת לחנות שיוכלו לתקוע לי דברים שאני לא מבין
אני לא מבוטח בדינמיקה למרות שההיתי מעדיף כי זה טלפון של העבודה
עכשיו גילתי עוד משהו שאם באמצע ההקלדה אני רוצה למחוק אות באמצע המשפט אני לא יכול להוזיז את הסמן חייב למחוק את כל המשפט

Neilman
27-05-12, 13:50
לא נראה לי שתהיה בעייה לעזור, לדעתי יכול להיות שאפילו רק להחליף קרנל יספיק (Pageup - תובנות בעניין??). השאלה יחידה במקרה שלך לדעתי היא שזה טלפון של העבודה, אז תברר מה קורה אם מחליפים רום/קרנל...

סופת המדבר
27-05-12, 15:56
תאמת שאין לי מושג על מה אתה מדברים קרנל וכו,
אין לי.מושג מה זה עושה למכשיר ( לטוב ולרע)
אז ככה שאני.מאמין שגם אצלי בעבודה לא ידעו כלכך על מה אני ידבר
אבל אני מאמין שישללו כל התעסקות עם המכשיר
השאלה אם שינוי כזה לא יהיה הפיך או שאם הוא בכלל יפריע לסלקום לתת לי שרות?
ואני מאד אשמח אם.מישהו יכול לעזור או אפילו רק להעיף מבט לראות אולי משהו בעייתי שאין לי מושג איך זה נראה

Neilman
27-05-12, 16:04
הרום שיש לך עכשיו (תסתכל על רום כמו מע' הפעלה - קרי ווינדוס וכו') הוא גם ככה לא מקורי של סלקום ככה שאני לא יודע להגיד לך....
בכל מקרה כל שינוי של רום/קרנל (שזו בעצם הליבה של מע' ההפעלה) כמעט תמיד הפיך (אלא אם כן הרסת את המכשיר ברמות קשות....) ותמיד אפשר להחזיר לך מה שהיה קודם....
מפה והלאה נראה לי שזה תלוי בך איך אתה רוצה להמשיך...

סופת המדבר
27-05-12, 18:27
אם אני מבין אותך אז המערכת הפעלה שיש לי היא אנדרואיד4
אתה אומר שאם מבצעים שינוי כזה אז זה מחליף בעצם את האנדרואיד לגרסה אחרת? או שאני טועה

ושוב אני מאד אשמח אם חבר פה בפורום יוכל לבחון את המכשיר ולהציע מה לעשות

lizard
27-05-12, 18:56
אתה צריך שמישהו יתקין לך את הגרסה הרשמית של סלקום/סאני. יצאה גרסה רשמית לפני כמה שבועות.
תשאל את סלקום אם אפשר להתקין גרסה גם אם המכשיר לא נקנה דרכם.
תשאל בחנות שממנה נקנה המכשיר אם אפשר לשדרג את רסת הרום לעכשיוית.
תתקשר לתמיכה של סאני ותדבר איתם.
תברר בעבודה מה צריך לעשות, אולי לא יסכימו שתתעסק להם עם הטלפון. בעיקרון אמורה להיות לך אחריות יצרן/מוכר ולא רק ביטוח שיש בסלקום.

אחרי שתעשה את כל זה, תראה אפיה אתה עומד.

Pageup
27-05-12, 20:48
סופה,
הטעינה שלך לא טובה. המכשיר מזהה את זה בתור חיבור למחשב. בגלל זה הטעינה מוגבלת
ל 500mA. במצב שה GPS עובד והמסך פתוח המכשיר נפרק ולא נטען (לאט אבל לא נטען).
תקנה באיביי מטען שמתאים ל S2, זה עולה כמה דולרים בודדים. או בסלקום/דינמיקה/חנות.
אם המוכר בחנות שממנה קניתם את הטלפון מכר לך את זה, זה יכול להסביר גם את מצבו
של המכשיר.
אני מניח שלא ניתן להתקין את הגרסא של סאני על מכשיר שלא נקנה בארץ. הם די נועלים את
הסיפור (אפשר להגיד שבצדק). אבל אין שום סיבה ללכת על גרסא שלהם ולא ICS (אנדרויד 4)
סטנדרטי של סמסונג. ה ICS מגיע עם תמיכה מלאה בעברית ללא בעיות. צריך לדרוש את זה
בחנות ולהתעקש שאתה רוצה משהו רשמי. אם לא, צריך לחקור קצת בנושא. אם יש בעיה, לקחת
את הגרסא האחרונה של PilotX,ולעשות התקנה מסודרת של הכל כולל הכל. סביר שיש שם בעיה
בין הקרנל, בוט לואדר וכל הסביבה. PilotX נחשבים חבורה איכותית ולכן נראה לי שיש פה מישהו
שעשה סלט.
אצל מי נקנה המכשיר?

זו דוגמא רעה לחבורה שעושה שם רע לטלפון בגלל חוסר מקצועיות. אין שום סיבה לשים רום
מבושל למי שלא צריך את זה. אני אחזור שוב לאסוס פריים שלי, הוא עדיין עם הרום הרשמי,
אין לו ROOT (שזה שחרור כל ההרשאות למערכת ההפעלה) והכל בו חוקי ורשמי.
אין שום בעיה של עברית והכל זורם חלק. אולי בעתיד אם יהיה חסר לי משהו אני אשחק אתו.
בינתיים זה מספק.

סופת המדבר
27-05-12, 22:42
המכשיר נקנה בחנות שנקראת " smart phone" ברמת.גן
כמובן שהבחירה בחנות הזאת זאת בחירה של המנהלים בעבודה ולא שלי
Pageup
אתה נראה נראה לי מבין בדברים האלה אתה מתעסק בזה? יש מצב להעיף מבט על הטלפון לראות מה קורה?
מחר אני ירים טלפון לסאני ישאל אותם מה אפשר
ולמה אתה חושב שהטלפון לא נטען? אם המטען מוציא 1אמפר אז זה מה שהטלפון מקבל לא?
אם אני יצטרך בסוף לעשות איזה שינוי בגרסה למי מומלץ לפנות ומה לבקש?
האם במרכז שירות של סלקום יבינו מה לעשות?

Pageup
28-05-12, 02:10
בוא נתחיל בשיחה עם החנות ובקשה לגרסא רשמית של היצרן (או של סאני). אם הם יסרבו,
ישתמטו וכו נמשיך משם.
אני מבין אבל לא חקרתי את ה S2, אם יש מישהו שכבר שיחק עם רומים שלהם זה יקח פחות זמן.
אם אין כזה אני אשמח לעזור.
זה שהמטען מסוגל לתת 1 אמפר זה לא אומר שהטלפון מושך כזה זרם. יש לו הגנה שתפקידה
להגן על המחשב שלך. אם תמשןך מהמחשב אמפר שלם תשרוף את שקע ה USB. לרוב
באנדרוידים יש קצר בין שתי רגליי ה DATA - אל תנסה בבית (באייפון יש שם מעגל שלם שתפקידו
לא להגן על היציאה אלא לא להטעין את המכשיר כדי שתקנה מטען מותאם, כמובן שיש חליפיים).
כנס לסלקום/אורנג תבקש מטען ל S2, זה אמור לעלות איזה 50 שקלים לחליפי (או באיביי 3$ כולל משלוח).

tzagi
28-05-12, 03:15
עזוב את כול הרומים קרנלים ושאר זיבולי מוח
תתקין את זה:
http://i1125.photobucket.com/albums/l593/tzagi1/IMAG1233.jpg

והבעיות יעלמו כלא היו.

Pageup
30-05-12, 01:28
יש עדכונים ? הסתדרת? עדיין צריך עזרה?

Neilman
30-05-12, 13:17
Pageup, אני לא מתעסק בזה בתור מקצוע, לא חקרתי את זה, ויש לי הרגשה שאין לי רבע מהידע שלך בכל מה שקשור בעניינים האלו, אבל משימוש אישי של האישה ברום של PilotX עם קרנל של Siyah היא מאוד מרוצה, ותאמין לי שאם הייתה איזושהיא בעייה היא הייתה מיידעת אותי, סביר להניח יותר מפעם אחת... :-)
השילוב הזה נראה לי פתרון טוב, כי לפי ההבנה שלי הרומים של PilotX לא מקוסטמים יותר מדי, הרעיון שלהם הוא להיות די דומים למקור רק יותר מהירים ועם Root...

Pageup
30-05-12, 17:07
נילמן,
אישה שלא מתלוננת זה בד"כ המדד הכי טוב לדברים שעובדים. כמו שאמרתי, PilotX נחשבים קבוצה איכותית.
יש לי הרבה נסיון עם זה, אבל את הגלקסי לא חקרתי יותר מדי ברמת הרומים הנחשבים וההתאמות. מנסיון עבר
הגורם בד"כ לבעיות כאלה זה מוכר עם ידע לא מספיק. זה יכול לנבוע מחוסר נקיון של cache אחרי ההתקנה,
חוסר התאמה בין הרכיבים וכו'.
נראה לי שאם הסופה יצטרך הסבר מדויק על רומים וסידורים ב S2 אתה תהיה כתובת יותר מדוייקת ממני
כי אני אצטרך לחקור.
תכלס זה לא מסובך ואם עוקבים אחרי ההוראות המסודרות זה פשוט עובד.
בכל מקרה אני חושב ש ICS לא דורש רום מקוסטם בכלום (אולי אם זה רום של חברת סלולאר ישראלית).
מעל חודש עם ICS ואין לי בעיות. החסרון היחידי הוא שאי אפשר להריץ טיטניום בלי רוט ואני צריך למצוא
את הזמן למצוא פתרון חליפי או לארגן רוט. יתכן שעוד כמה שבועות אני אבין שכן צריך לקסטם, אבל זה
בטח לא כמו לפני שנתיים וחצי שבלי לעשות רוט לא היתה עברית ואי אפשר היה גרסת 2.3 בפרק זמן סביר
בלי לקחת רום של CM וחבריו.
יתכן ואני אצטרף למשפחה של סמסונג בשבוע הבא עם ה S3 למרות שהלב אומר HTC ONE X.

Neilman
30-05-12, 19:54
סופת המדבר, אם אתה עדיין צריך עזרה תגיד, בכיף אני אנסה לעזור לך.....
אם במייל פרטי עם הסברים, או אם לא תבין, אני שבוע הבא באזור המרכז, אבל בלי מחשב, אז תתאם איתי ונראה איך עוזרים לך....

דרך אגב, למען הגילוי הנאות, אני לא סובל אייפון, אלי הביתה הוא לא ייכנס לעולם, וזה בעיקר בגלל המדיניות המטומטמת של אפל, אבל זה נושא לשרשור אחר... :-)

סופת המדבר
30-05-12, 22:58
תאמת שאני עדיין צריך עזרה לא עשיתי כלום בנידון
בעצם כן עשיתי.. התרגלתי לחיות עם זה
כשנתקע אז אני מחכה עד שמשתחרר ומקש לא מגיב אז כבר באינסטיקט אני כבר לוחץ כמה פעמים עד שמגיב..
שאני כותב וצריך למחוק איזה אות שהתגנבה לשורה אז אני כבר לא מתבאס שצריך למחוק את כל השורה ( וזה רק באתר בס.מ.ס אני כן מצליח להוזיז את הסמן)
ואתמול היתה עוד הפתעה אחרי שהתקינו לי מייל של העבודה הטלפון השתגע
בולע את הסוללה ומתחמם בעיקר בטעינה רותח
מחיפוש בגוגל הבנתי שיכול ליהיות שהבעיה זה המייל ושיחקתי בהגדרות ובינתיים זה הסתדר
אני מוכן ומזומן לכל עזרה שתגיע
תודה לכולם על העזרה

moriseven
30-05-12, 23:36
אתם יכולים לזיין את השכל עד מחר, אבל אין מה לעשות אייפון יותר נגיש לכלל האוכלוסיה מבחינת קלות תפעול, הבנה וגם עונה על כל הצרכים של רוב האוכלוסיה.
ילד בן 3 או מבוגר בן 70 לומדים לתפעל אותו בכמה דקות (מקסימום כמה שעות)
רק האורך של השרשור הזה וההסברים בו מוכיח שהסמסונג הוא לא לאזרח הפשוט.

Neilman
31-05-12, 01:18
באמת לא בא להתחיל להסביר למה אני לא אוהב אייפון, אבל הסיבה העיקרית היא המדיניות של אפל....
סופת המדבר, מחר אני אשתדל מאוד למצוא זמן לכתוב לך הודעה פרטית עם הסבר מה ואיך לבדוק ונתקדם משם, סבבה?

Pageup
31-05-12, 01:39
מוריס,
לא הבנת דבר בסיסי. נסביר לך את זה בשפה של האיפוניסטים.
סופה קנה מכשיר, בחנות נתנו לו מכשיר עם JailBreak, רק מה
דחפו לו שם משהו בעייתי.
אם היו נותנים לו מכשיר בלי JailBreak כנראה ולא היו לו בעיות.
ועכשיו נסביר עוד קצת. באנדרויד אין לפרוץ. הכל מותר. אנשים
לוקחים את מערכת ההפעלה, מוצאים בה בעיות ומתקנים, החברות
משתמשות בתוצרים כדי לשפר את המערכת שלהם. זה מוביל ליצירתיות
גדולה יותר.
ועוד דבר, אני אוהב להחליט בשביל עצמי ולא שמחליטים בשבילים מה טוב,
מה לא טוב, מה מותר ומה אסור. הייתי נותן לך דוגמאות אבל כמו שנילמן אמר,
זה מיותר. הסיכוי שאני אצליח להעביר אותך דת בהתכתבות הוא קלוש עד בלתי סביר.

tzagi
31-05-12, 02:18
כולם צודקים....כולל מוריס.
כמה דברים מעניינים שגיליתי עם השנים, את מכורי האייפון לא ניתן ל"גייר" כמו כן קשה עד בלתי אפשרי להעביר סתם את האיפוניסט המצוי.
בני אדם הם יצורים של הרגל, תסביר עד מחר שזה יותר טוב...אבל מדברים עם בלטות ולכן....בהחלט יש חלק גדול מהאוכלוסיה שלא בנויים למערכות בסגנון אנדרוייד, פשוט ככה.
הם צריכים כפתור ירוק וכפתור אדום ולא יותר מזה.
והאמת, זה טוב שכך, תחרות זה דבר חיובי.
אגב...כול אייפוניסט שפגשתי משוכנע ש IOS זה התוכנה המובילה בעולם(מבחינת מכירות)
לך תסביר להם שסטטיסטיקה זה לא הצד החזק אצלהם ...ולאפפל יש חזקה של כ25-30% מהשוק בלבד.
http://www.email-marketing-reports.com/wireless-mobile/smartphone-statistics.htm

סופת המדבר
31-05-12, 23:49
באמת לא בא להתחיל להסביר למה אני לא אוהב אייפון, אבל הסיבה העיקרית היא המדיניות של אפל....
סופת המדבר, מחר אני אשתדל מאוד למצוא זמן לכתוב לך הודעה פרטית עם הסבר מה ואיך לבדוק ונתקדם משם, סבבה?

וואי סבבה לגמרי בטח אני אשמח מאד
היום הוא (הטלפון) הגיע לרמות אחרות/ גבוהות של תקיעות והמון עצבים
אבל כמו שאמרתי אני ״ מתרגל״ לוחץ על כפתור הנעילה ומכניס אותו ״ לעונש״ בכיס ומוציא אחרי כמה דקות

Neilman
01-06-12, 00:22
שלחתי לך ה"פ

סופת המדבר
01-06-12, 23:36
תודה ראיתי
אני אעדכן אותך
היום שוב הוא ''הפתיע'' פתאום התכבה ידעתי שהסוללה כבר ריקה אבל הוא לא הודיע על כלום ליפני
הגעתי הביתה שמתי אותו במטען מחכה 5 דקות -כלום מחכה 7-8 דקות כלום לא מראה סימן של טעינה ולא כלום (ובינתיים הוא מכובה)
לא נראה הגיוני הוצאתי את הבטריה הכנסתי והנה הופיע הסימן של הטעינה הדלקתי אותו והראה שהוא טעון 19 אחוז
אני לא מאמין שב7-8- דקות הוא נטען ל19 כנראה שהתכבה כי היתה איזה בעיה במגעים
בקיצור אני עדין חושב על מה שאמרתי בתחילת השרשור

zivo
02-06-12, 00:15
באנדרוייד 4 העברית כבר בפנים, למה להתקין רום איזוטרי ולהסתבך עם כל הסיפור הזה?
מדובר באחד המכשירים היותר טובים בשוק (אחד האנדרויידים הראשונים שנתנו לפל פייט אמיתי).
תראה פה -
http://www.gsmarena.com/samsung_i9100_galaxy_s_ii-3621.php
ותשווה לאיפון 4S ותבין שמדובר במכשיר מעולה.
לכל היותר או ספציפית נפלת עלך מכשיר תקול או שהחנות שקנית בה שמה לך גירסה מחורבנת - תחזור לחנות ותבקש שיתיקנו לך גירסה מקורית של סמסונג (אתה אמור לקבל עידכונים דרך תוכנה של סמסונג שנקראת קייס).

lizard
02-06-12, 09:12
אתמול שדרגתי את הרום מ2.3.5 ל4.0.3 במרכז תמיכה של סלקום. הייתה בעיה עם החיבור לאינטרנט אבל פתרו את זה בסופו של דבר.

ההמלצה שלי לך היא ללכת לסאני בפ"ת ולבקש שיתקינו את הרום החדש שהם הוציאו (סאני). הרום הרשמי של המכשיר הזה.

danob
02-06-12, 10:00
לכל אלופי האנדרואיד Neilman ו-Pageup, יש לי את ה-SGH i777 (זו הגרסה של AT&T ל-S2 ).
קניתי את המכשיר עם גרסה 2.3.6 שלא תומכת בעברית.
יש אפשרות לקבל עזרה בצריבה של ICS? מצאתי כמה מדריכים באינטרנט אבל אני לא מבין בזה כלום ופוחד להרוס את המכשיר.

תודה,
ליאור

raanan
02-06-12, 10:27
לכל אלופי האנדרואיד Neilman ו-Pageup, יש לי את ה-SGH i777 (זו הגרסה של AT&T ל-S2 ).
יש אפשרות לקבל עזרה בצריבה של ICS? מצאתי כמה מדריכים באינטרנט אבל אני לא מבין בזה כלום ופוחד להרוס את המכשיר.
אין בעיה! תבוא עם הברגים ואעזור לך ...

רענן

Neilman
02-06-12, 14:57

תודה,
ליאור

מאיפה אתה בארץ?

zivo
02-06-12, 20:57

תודה,
ליאור
לא צריך, זה הרבה יותר פשוט.
תתקין את התוכנה של סאסונג -
Samsung Kies
תחבר את הטלפון וזה אמור לעדכן לך את המכשיר (אלא אם AT&T עדיין לא הוציאו את גירסה 4, אז תמתין קצת), אין סיבה להסתבך עם כל הרומים הפרוצים (ואח"כ להאשים את החומרה), פשוט מיותר.

Neilman
03-06-12, 12:40

תודה,
ליאור

קראת את מה ש-Zivo רשם לך?
תגיד מה החלטת....

danob
03-06-12, 17:30
zivo, יש לי Kies אבל AT&T עדיין לא יצאו עם גירסה 4 למכשיר (ויש ללקוחות שלהם בארה"ב הרבה תלונות על כך...)
Neilman, אני מת"א.

תודה,
ליאור

אומי5
03-06-12, 22:00
לחובבי האייפון , אייפון זה כמו מאזדה שלוש.
אנדרואיד זה כמו כל רכב שהוא לא מיין סטרים, לצורך העיניין סופה.
אפשר לנהוג על סופה סטנדרטית מהמפעל במדי חקי (נניח מכשיר עם רום של אורנג'), ואפשר לשפר אותה מכל כיוון אפשרי, אז נכון שלנהג הממוצע עדיף מאזדה שלוש, אבל אחרים מעדיפים לקנות סופה יוצאת מכרז ולאט לאט ללמוד לשפר אותה, בסוף הם גם אלו שיהנו ממכשירים שעושים הכל.

(גילוי נאות: אני מהבחינה הזו בשלב של להבין מה זה דפרינציאל/רום, נעילות/קרנל וכו')

Neilman
03-06-12, 22:03
+1 :-)

סופת המדבר
03-06-12, 22:28
היום (עכשיו) שוב פעם אני מוציא את הטלפון מהכיס הוא מכובה ויש לפחות 50% סוללה
זאת כבר פעם שניה, אחרי שזה קרה ביום שישי וחשבתי שלא היתה סוללה היום אני בטוח שגם בשישי הוא התכבה סתם
עדיין עוד לא הוצאתי את הסוללה כדי שהוא ידלק שוב (אני רוצה לנסות להגיע ככה לחנות מחר)
אני בטוח שזאת בעיית מגעים (מוזר טלפון חדש אבל אחרי הכל אני מאמין שגם זה יכול לקרות)
אבל יכול להיות אולי שיש איזה באג או משהו בתוכנה שגורמת לטלפון להתכבות? איזו הגנה עצמית או משהו

Neilman
04-06-12, 12:18
סופת המדבר, ברגע שאני אצליח לסדר את הרכב שלי אני מבטיח להתפנות לעזור לך לפחות בקטע של התוכנה, למרות שאצלך יכול להיות באמת שיש בעייה של חומרה...
הרום והקרנל כבר על הדיסק או קי, רק מחכה שיגיע הכבל מ-eBay....
danob, אין בעייה, רק תבחר איזה רום אתה רוצה, אני לא מכיר את הרומים של ה-SGH-I777... הנה לינק לריכוז של הרומים (אתה צריך רום של ICS - אנדרואיד 4) :
http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1301682

Pageup
04-06-12, 13:30
נילמן איזה כבל? יכול להיות שיש לי אחד אם תצטרכו, שזה לא יעכב אתכם.
מצטרך בימים הקרובים למשפחה עם S3.

Neilman
04-06-12, 13:37
כבל USB OTG, לחבר את הדיסק און קי לגלקסי....
וברכות על ה-S3, כולי קנאה :-)

סופת המדבר
04-06-12, 21:46
די די השתגעתי כבר
שבוע שעבר (כל השבוע) הצלחתי להיכנס לאתר (גיפולוג) דרך המכשיר בלי בעיה נכנס לפורומים ואפילו כותב תגובה
בימים האחרונים רק נכנס לאתר ולא נותן לבחור כלום לא נכנס לפורומים לא לכתבות
די אני מרים ידיים (אני יודע שזאת לא בעיה שלכם אבל אני רק משתף..)
ועוד פעם אני יגיד המכשיר הכי דפוק שנתקלתי בו
כל פעם שאני עושה איזה מהלך עם הטלפון והוא לא נתקע או משהו אז יוצאת לי איזו אנחת רווחה
שהנה אולי עכשיו הוא הסתדר אבל בפעם הבאה הוא מקפיד להיתקע או לא להגיב ללחיצה ואז אני מבין שדברים לא משתנים מהר

סופת המדבר
04-06-12, 21:53
Neilman
אם אני זוכר נכון לא אמרת מאיפה אתה
ואם יש לך כבר את הכל מוכן אני יכול לנסות להגיע אליך עם לפטופ

Neilman
04-06-12, 21:57
בעיקרון אני מהצפון, אבל הרבה בנתניה....

סופת המדבר
04-06-12, 22:43
תראה אני עובד בכל הארץ והרבה בצפון
תשלח לי אפילו בה'פ מאיפה אתה ואולי באחד הימים הקרובים אני יגיע לצפון

סופת המדבר
09-06-12, 18:35
תגידו יכול ליהיות שזה נורמלי שפעם כמה ימים הטלפון יוצא מהשירות(אני שואל ברצינות)
ז'תומרת שאין קו ורושם אין שירות ועד שאני מכבה ומדליק חוזר הקו
כבר נדפקתי מהמכשיר הזה ואני לא יודע מה הגיוני ומה לא

tzagi
09-06-12, 19:05
מכרו לך לימון, תחזיר אותו לחנות ובקש הפפלים חזרה.

zivo
09-06-12, 19:52
zivo, יש לי Kies אבל AT&T עדיין לא יצאו עם גירסה 4 למכשיר (ויש ללקוחות שלהם בארה"ב הרבה תלונות על כך...)
Neilman, אני מת"א.

תודה,
ליאור
http://www.gadgetbox.msnbc.msn.com/technology/gadgetbox/htc-vivid-gets-android-4-0-now-other-att-phones-534834
http://www.engadget.com/2012/03/22/htc-vivid-android-4-ics-att/

אני חוזר ושואל את כל המומחים שמציעים כל מני התקנות וכל מני גירסאות - למה? למה לא להשתמש בגירסאות 4 המקוריות?
עד גירסה 4 , הייתה בעיית עיברית, אבל מאז 4, למה? למה אתם מתעקשים לקחת מכשיר איכותי ולשים עליו גירסת תוכנה של איזה ילד שמשחק?

סופת המדבר
09-06-12, 21:25
תגידו יכול ליהיות שזה נורמלי שפעם כמה ימים הטלפון יוצא מהשירות(אני שואל ברצינות)
ז'תומרת שאין קו ורושם אין שירות ועד שאני מכבה ומדליק חוזר הקו
כבר נדפקתי מהמכשיר הזה ואני לא יודע מה הגיוני ומה לא

coas
12-06-12, 19:20
http://www.gadgetbox.msnbc.msn.com/technology/gadgetbox/htc-vivid-gets-android-4-0-now-other-att-phones-534834
http://www.engadget.com/2012/03/22/htc-vivid-android-4-ics-att/

אני חוזר ושואל את כל המומחים שמציעים כל מני התקנות וכל מני גירסאות - למה? למה לא להשתמש בגירסאות 4 המקוריות?
עד גירסה 4 , הייתה בעיית עיברית, אבל מאז 4, למה? למה אתם מתעקשים לקחת מכשיר איכותי ולשים עליו גירסת תוכנה של איזה ילד שמשחק?

כי ברוב המקרים לא מדובר בילד וגם אם כן, אז? כי לרוב הגרסאות שלהם טובות מאלה המקוריות...

-->