PDA

צפייה בגרסה מלאה : התעמרות משטרתית במילואימניקים,

shay_love_off_road
29-05-12, 14:31
פשוט מרתיח את הדם ומעלה את הקריזה.:mad:

חבורה של שוטרים בטלנים שמחפשים להתנקל למי שבאמת תורם למדינה ולחברה

http://www.youtube.com/watch?v=-HXlxAWkqgY&feature=share

boaz avrahami
29-05-12, 14:45
מתנדבים?

דרור ברלי
29-05-12, 16:23
אכן מתנדבים, והם שם לא כדי להתעלל דווקא במילואימניקים אלא כדי להתעלל בכל מי שנופל בפח של תימרור וסימון מוטעים. למה? פשוט מאוד - כי הם יכולים.
הרי הם שוטרים, לא?
הנושא רץ בחדשות כבר יומיים, כולל ברדיו ובערוץ 2, והדו"חות בוטלו בהוראת מפקד אגף התנועה.

omri_t
29-05-12, 16:24
שי, חבל להתרגז.

אין קשר בין שירות מילואים לבין הארוע המטופש של משטרת ישראל.
הכותרת הזו מתאימה ל YNET שממציאים סקופים.

ושוטרי תנועה מתנדבים זה הזן המחורבן ביותר.

יואב פולס
29-05-12, 16:28
מממ...אסור לכתוב דברים גסים...אני מקווה שהמפכ"ל שראה בודאי את הסרטון, הרגיש מה שכל אזרח מרגיש במגע עם המשטרע - חבורה של דבילים נמוכי מצח, שהמטרה העיקרית שלהם היא לדפוק דוחות.
אני מקווה ששלושת הטמבלים המצולמים קיבלו דרייבשאפט כולל צלב וקופלונג עמוק לתוך פי הטבעת.

Pageup
29-05-12, 20:57
עד ששוטרים לא יפוטרו או לפחות יחטפו קנס כבד (באלפים) על התנהגות כזו
זה פשוט לא ישתנה. הם מבינים רק כח וזו הדרך לישר אותם. תפקיד השוטר
הוא לשרת את האזרח והם חושבים שזה בדיוק הפוך.

omri_t
29-05-12, 21:10
עד ששוטרים לא יפוטרו או לפחות יחטפו קנס כבד (באלפים) על התנהגות כזו
זה פשוט לא ישתנה. הם מבינים רק כח וזו הדרך לישר אותם. תפקיד השוטר
הוא לשרת את האזרח והם חושבים שזה בדיוק הפוך.

מה קשור?
השוטר, גם אם לא בשיא חכמתו, עשה את עבודתו הנלוזה.

המשוטט
29-05-12, 21:29
חברים די להתלהמות - יש גרעון של 700 מיליון ש"ח בתקציב המשטרה - הם רק סוגרים את המינוס

בקרוב בצומת הקרובה אלייכם ......

למען הסר ספק - איני תומך בהתנהגות המתמי"דים - ומגנה את התנהגותו ה"לא כל כך חכמה" של שוטר הקבע שהצטרף לחגיגה

ולפי מיטב ידיעתי עבירה על חוקי התנועה מותרת אך ורק באירוע פח"ע - אבל מה אני כבר יודע

itayt
29-05-12, 21:33
כספי הדוחות הולכים למשרד המשפטים ולא למשטרה אז די לדבר שטויות.
בלי קשר, אין ספק שיש הרבה מקום לשינוי במערכת המשטרתית וגם אם יעשו את השינוי תמיד יהיו שוטרים שיתנהגו בצורה שמבזה את תפקידם.

momi-r
29-05-12, 21:38
היה אתמול בחדשות הקנסות בוטלו.

המשוטט
29-05-12, 21:54
כספי הדוחות הולכים למשרד המשפטים ולא למשטרה אז די לדבר שטויות.

עזוב אותך ויקטור, מתלוצצים... בחייך

asafk
29-05-12, 23:02
מה קשור?
השוטר, גם אם לא בשיא חכמתו, עשה את עבודתו הנלוזה.

שלילי.
המתנדב מספר לכל העולם (בפורום אינטרנטי שהוא מנהל) שכיוון שהוא ראה שיש סכנה לתאונה במקום הוא נעמד אחרי הצומת והתחיל לחלק דו"חות.
כלומר - הוא זיהה סכנה לעוברי הדרך - ופעל בנחישות למנוע אותה. לא על ידי הכוונת התנועה, לא על ידי חסימת הנתיב, אלא על ידי זה שנעמד בצידה השני של הצומת. לתת דו"חות למי שפונה ולהזמין אמבולנס למי שלא מצליח.
גם אם אני מקבל את מה שהוא מספר שהוא בסה"כ רצה למנוע תאונות - נראה לי שלא זו הדרך.

אסף.

boaz avrahami
30-05-12, 01:08
הדג מסריח מהראש.
הבעיה מתחילה בהגדרות שנותנים לשוטרים - לרשום דוחות.
אם המטרה היתה למנוע תאונות אז כל שיטת האכיפה היתה שונה.

וחוצמזה חייבים להפסיק את הנוהג הנפסד הזה של מתנדבים.
במשטרה ברווחה ועוד.
נמאס כבר שמדינת הגנבים הזו גובה מאיתנו מס מופקע ובסוף מספקת לנו שרות לאזרח ע"י מתנדבים.
זה בהרבה מדי מקרים פתח לשחיתות וזה גם לא מקצועי.

הלילה גם שמעתי שהמשטרה לא עומדת בתשלומים לספקים שלה.
לאן זה עוד יכול להתדרדר?

יואב פולס
30-05-12, 06:58
שלילי.
המתנדב מספר לכל העולם (בפורום אינטרנטי שהוא מנהל) שכיוון שהוא ראה שיש סכנה לתאונה במקום הוא נעמד אחרי הצומת והתחיל לחלק דו"חות.
אסף.

אפשר לינק?

shay_love_off_road
30-05-12, 07:10
אפשר לינק?

מצתרף לבקשה,

Gilad
30-05-12, 07:41
למתנדבים יש דרגות על הצווארון?

דרור ברלי
30-05-12, 08:48
הדג מסריח מהראש.
הבעיה מתחילה בהגדרות שנותנים לשוטרים - לרשום דוחות.
אם המטרה היתה למנוע תאונות אז כל שיטת האכיפה היתה שונה.

וחוצמזה חייבים להפסיק את הנוהג הנפסד הזה של מתנדבים.
במשטרה ברווחה ועוד.
נמאס כבר שמדינת הגנבים הזו גובה מאיתנו מס מופקע ובסוף מספקת לנו שרות לאזרח ע"י מתנדבים.
זה בהרבה מדי מקרים פתח לשחיתות וזה גם לא מקצועי.

הלילה גם שמעתי שהמשטרה לא עומדת בתשלומים לספקים שלה.
לאן זה עוד יכול להתדרדר?

700 מיליון שקל גירעון. אולי זו הסיבה שרוב התקנים במשטרה מאויישים ע"י מתנדבים ומשרתי חובה? פשוט כי אין כסף?...
תחשוב מה היה קורה אם היו צריכים לדרוש מהם "מקצועיות" ולשלם לכולם משכורת?....

Tsafrir
30-05-12, 08:54
700 מיליון שקל גירעון. אולי זו הסיבה שרוב התקנים במשטרה מאויישים ע"י מתנדבים ומשרתי חובה? פשוט כי אין כסף?...

דוגמה חיה כיצד אגף התקציבים מיבש שירותים שונים (רפואה ציבורית, אספקת מים, חינוך, רווחה ועוד) ואח"כ מציג אותם בתואנה שהם לא יעילים כתירוץ להפרטה (עיין ערך שיטור עירוני...). כמובן שהדוחפים לכך מתוגמלים כשהם עוברים למגזר הפרטי ונקלטים אצל הטייקונים.
אם עדיין לא הובן, מדובר במלחמה בין שתי תפיסות עולם: מדינה שנותנת שרותים לאזרחיה ומצד שני תפיסה שדוגלת בהעלמת חלקה של המדינה במתן שרותים לאזרחיה.
נקודה למחשבה בבחירות הבאות אחרי שנרגעים מספין ההסתה נגד הזרים....

ניר ל
30-05-12, 14:23
ומה עם "מפקד המחנה" ? ! זה הדפ"ר שאחראי לפארסה הזו , להצבת השלט והזמנת ניידת התנועה למארב. משתמע גם שבאופן מושחת הוא יצא לבטל דו"ח שניתן לקרוב משפחתו על אותה "עבירה" .

דרור ברלי
30-05-12, 14:39
"מפקד המחנה", להבדיל אלפי הבדלות ממפקד הבסיס, זה איזה רס"ר, לא?

ניר ל
30-05-12, 14:49
כן, זה נגד המשמעת או רס"ר הבסיס או איך שלא קוראים לזה היום.

דרור ברלי
30-05-12, 14:51
כמה אופייני.

וזה מזכיר לי כתובת קורעת שראיתי פעם, מזמן, בשירותים באחד המוצבים אי שם: "לא תלמד, תהיה נגד".

יואב פולס
30-05-12, 15:23

תמשיכו לעודד את היחפ"צ המהולל. אין תקציבים לפינוי צירים מקצועי = > יש מתנדבים.
אין משטרה אזרחית = > יש משמר אזרחי, ואח"כ מתפלאים שהשוטרים משקרים כשהם מדווחים שבדקו אירוע, שבסופו של דבר נגמר ברצח.
אין משטרת תנועה מקצועית = > יש מתנדבים נמוכי מצח, דור ראשון שהולך זקוף.

sos4u
30-05-12, 17:31
נכון להיום השלט האוסר פניה עדיין מוצב.
ניידת לא הייתה, אבל הבזנ"ט העלוב עדיין מחזיק את השלט.
מעניין מי נתן את ההנחיה להציב שם את התמרור ? למה לא מתחילים בזה ? כל אחד יכול לשים תמרור איפה שבא לו ???

asafk
30-05-12, 19:43
אפשר לינק?

ראשית, לינק לתגובות של שוטרים אמיתיים למקרה, בפורום שלהם:

http://shotrim.com/FORUM1.asp?i1=12367243

זה חזק במיוחד:

הכניסו מצלמה לתוך הפרצוף של השוטר . אתם יודעים מה אני הייתי עושה ? אזהרה אחת . אי הענות משמעה הפרעה לשוטר במילוי תפקידו . מכריז על עיכוב ומייד מעצר ואז מבצע את הבננה שאני כה מחבב לתרגל אותה . השוטר תנועה דווקא היה רגוע הרבה יותר ממני . כל הכבוד לשוטר הכחול על הרוגע .

בוז לזוג מתנדבים האטומים .
הימור שלי . תוך שבועיים הם נגרעים . חרגו קשות מהנהולים .
מי אמר פיגוע תדמיתי .? צודק

(לא נגעתי)

והתגובה בפורום דיני תעבורה בתפוז (המתנדב ברזילי הוא מנהל הפורום):

"נסעתי בניידת בכביש 40 מרמלה לצומת בילו - בדרכי לפני הבסיס ראיתי תאונת דרכים וטיפלתי בה, לאחר שפיניתי את הכביש הסתכלתי קדימה והבחנתי בסיבה לתאונה -
לפני בסיס בילו מוצב תמרור האוסר פניה שמאלה לפני התמרור עמדו כלי רכב בכוונה לפנות שמאלה והעצירה הזאת גרמה לתאונה, פיניתי את כלי הרכב החוסמים נתיב ומפריעים לתנועה (דבר שגרם לתאונה הנ"ל) והמשכתי קדימה
רק הזזתי את הניידת ובאו רכבים נוספים, חלקם חסמו נתיב וחלקם פנו שמאלה בניגוד לתמרור תוך כדי סיכון, התפרססתי בצומת הקרובה והגעתי לשער הבסיס, עצרתי שני כלי רכב למתן דו"ח, במקביל ביקשתי מהשומרים בשער לדבר עם מישהו בעל סמכות בבסיס, הגיע מפקד הבסיס, הוא סיפר לי שהתמרור הוצב לפני שבועיים לאחר תקופה ארוכה שהוא מבקש שיוצב תמרור כזה, מאז שנהרגה במקום חיילת בתאונה, הוא הוסיף שפנה למשטרת רחובות בבקשה שישלחו שוטרים לאכיפה ושאל אותי אם נשלחתי על ידו.
למרות שהתמרור הוצב לא נמחק מהכביש החץ שמאלה, דבר שהביא אותי לאכיפה רחמנית - הקטע שביו-טיוב הוא קטע קצר ביותר מתוך כל הצילום, צולמתי ע"י 3 חיילים במשך למעלה מחצי שעה תוך שהם תוקפים אותי באופן מילולי, ומפריעים לי בעבודתי - ומסתבר ששתי הדקות שהובאו הן הדקות היותר גרועות שלי לאחר שהייתי מותש מהלחץ ומהסברים חוזרים ונשנים של מהות העבירה.
הגדיל לעשות זה שקולו נשמע הכי חזק ברקע (שאגב, רק לפני תקופה קצרה הוחזר רשיונו לאחר שנשלל לתקופה ארוכה) שחשב שבאתי "לקצור דו"חות" והחליט לסדר אותי וניגש לכביש להכווין את התנועה - כשראיתי שהוא עושה זאת שיבחתי את התנהגותו - שהנה מישהו עושה משהו - ואז רץ אליו מיד אחד מהאחרים והוא חזר כשהתברר לו שאני משבח את מעשהו במקום לכעוס עליו
ולסיכום - עמדתי שם שעה בלבד, נתתי 4 דו"חות בלבד, 8 נהגים נוספים שעצרתי באותה עבירה שחררתי באזהרה בעל פה מאחר שעברם היה נקי והתנהגותם מכובדת, יתכן שאחד מהם היה אחינו של מפקד הבסיס - אבל בשום צורה לא בדקתי אילן יוחסין של איש מהנהגים שנפגשתי בהם, לא של מקבלי הדו"חות ולא של אלו ששוחררו ללא דו"ח
שעתיים לאחר שעזבתי את המקום הוזעקתי לשם שוב בגלל תאונה נוספת שארעה במקום - בשעתיים האלה שלא הייתי שם נתלש ממקומו אחד התמרורים.
מי שיש לו שאלות נוספות מוזמן לשאול ויקבל תשובה.
אני שמח שהעניין קיבל פרסום כזה ושחיילי הבסיס יפיצו את המקרה ויזהירו זה את זה מהמשטרה (שמפחידה יותר מתאונות ואבדן חיים) וכך יחסכו תאונות וקרבנות נוספים במקום"

אסף.

moisofnik
30-05-12, 20:18
ראשית, לינק לתגובות של שוטרים אמיתיים למקרה, בפורום שלהם:

http://shotrim.com/FORUM1.asp?i1=12367243

אסף.

אסף האתר הזה מדהים.:eek:
זה אוצר בלום שכדאי לקרוא בו עוד ועוד שנראה מה ומי הם שוטרינו.
שימו לב במיוחד למדור התוד"א "הכוכבים של מח"ש" שבו לא היססו השוטרים להעלות צילומים של אנשי מח"ש, לתועלת ציבור השוטרים. האם זאת לא הסתה?

המשוטט
30-05-12, 20:27
אסף האתר הזה מדהים.:eek:
זה אוצר בלום שכדאי לקרוא בו עוד ועוד שנראה מה ומי הם שוטרינו.
שימו לב במיוחד למדור התוד"א "הכוכבים של מח"ש" שבו לא היססו השוטרים להעלות צילומים של אנשי מח"ש, לתועלת ציבור השוטרים. האם זאת לא הסתה?

כשתדע איך החבר'ה ממח"ש עובדים תבין

יואב פולס
30-05-12, 20:30
אתר מדהים! חבל שרק חמישית מאוכלוסיית השוטרים יכולה להשתמש בו...

יונתןמצפה
30-05-12, 21:03
איזה ייאוש!
בדיוק היה עכשיו בטמבלוויזה כתבה על הרצח של גדי ויכמן בב"ש. הביאו הקלטות של אזרחים שהתקשרו למוקד 100 בליל הרצח כדי להתלונן על הנערים. ביניהם אישתו של גדי 5 דקות לפני הרצח. מיד אח"כ היא הוקלטה מתקשרת בהיסטריה למוקד לדווח על זה שרצחו לה את הבעל. היא לא הצליחה לדבר... בין שתי השיחות הללו, המוקד קיבל דיווח שקרי משני שוטרים נלוזים שהם היו בכתובת... גם השכנה שניסתה להתקשר למוקד לדווח על הרצח התקשתה להסביר, לאור העובדה שגם היא התקשרה למוקד כמה פעמים לפני כן...

אני חושב שאנחנו לא ממש מצליחים להצביע על הבעיה, שהיא הרבה יותר חמורה מחבורת השוטרים שתועדו בסרטון המדובר.
פורומים באינטרנט מלאים באנשי משטרה פעילים, המתבטאים באין מפריע מה הם רוצים לעולל/מעוללים לאזרח. שוטר מתועד מאיים על אזרח שומר חוק (ומילואמניק) וראש אגף התנועה מביע ביקורת כלפי המתעדים. מנהל פורום דיני תעבורה באינטרנט הוא שוטר מתנדב פעיל- ומתוך עיסוקו זה ממליץ לאנשים כיצד לנהוג (חוקי?), ומסביר כיצד אכיפה בדיעבד נועדה למנוע תאונות דרכים...

יש כאן בעיה מערכתית מהותית ביותר!!! והציבור לאט לאט מתחיל להבין עד כמה. אם מפכ"ל המשטרה לא ישים לדברים האלו סוף בצורה פומבית, מיידים ואגרסיבית, אין שום סיכוי שהמשטרה תצליח לצאת מהמדרון החלקלק הזה.

יוחנן דנינו- זהו רגע המבחן שלך!!!

חבל, פשוט חבל.

boaz avrahami
30-05-12, 23:18
דוגמה חיה כיצד אגף התקציבים מיבש שירותים שונים (רפואה ציבורית, אספקת מים, חינוך, רווחה ועוד) ואח"כ מציג אותם בתואנה שהם לא יעילים כתירוץ להפרטה (עיין ערך שיטור עירוני...). כמובן שהדוחפים לכך מתוגמלים כשהם עוברים למגזר הפרטי ונקלטים אצל הטייקונים.
אם עדיין לא הובן, מדובר במלחמה בין שתי תפיסות עולם: מדינה שנותנת שרותים לאזרחיה ומצד שני תפיסה שדוגלת בהעלמת חלקה של המדינה במתן שרותים לאזרחיה.
נקודה למחשבה בבחירות הבאות אחרי שנרגעים מספין ההסתה נגד הזרים....

אני נוטה להסכים עם טענת ההפרטה.

נשארו לי שתי שאלות -
1: לאן נעלמים כספי המיסים שלנו?
2: איך מונעים מאזרחים תמימים להתנדב ולעזור למדינה לעשוק אותנו עוד?

יואב פולס
31-05-12, 06:45
2: איך מונעים מאזרחים תמימים להתנדב ולעזור למדינה לעשוק אותנו עוד?

כל מתנדב יעבור תהליך חיול במהלכו יקרה אחד מ:
1. יכנס לניתוח ראש, ויוירדו לו חלק מהמוח
או
2. סמל משטרת ישראל יקועקע לו על המצח

אחד משני אלה בטוח יעזור.

נ.ב. - מתנדב מורעל יעבור את שני התהליכים, אם ימצאו אצלו מוח להסרה...

נימי
31-05-12, 09:20
האמת שחבל, בגלל ש 99 אחוז מהמתנדבים הם כאלה יוצא שם רע לכל המתנדבים

boaz avrahami
31-05-12, 10:00
האמת שחבל, בגלל ש 99 אחוז מהמתנדבים הם כאלה יוצא שם רע לכל המתנדבים

עם זה רובנו כנראה מסכימים - 99 אחוז מהמתנדבים הם אכן כולירות ומושחתים.
לאחוז שנותר הייתי ממליץ לעזוב.
לא רק לשוטרי התנועה אלא לכל יח' המתנדבים כגון יחפצי"ם כחמצי"ם וזמבצי"ם על מיניהם המשונים

....ובראש הגדוד צועד אצבעוני המפקד (רוטברג).

BackDoorMan
31-05-12, 10:01
דבר טוב אחד היה בהתנהגות השוטרים, הם עדיין השפילו מבט וכמעט לא העזו להיישיר מבט למצלמה.
וזה מלמד על שאריות בושה שעדיין קיימות בהם במילוי תפקיד נלוז שלא בטוח שרצו בו.
השוטרים שעברו את שלב הבושה הם המסוכנים באמת, כשאין בושה אין מגבלות להפעלת הכוח.

דרור ברלי
31-05-12, 10:10
וזה מלמד על שאריות בושה שעדיין קיימות בהם במילוי תפקיד נלוז שלא בטוח שרצו בו.

אל תהיה בטוח. מי שמתנדב למשטרת התנועה יודע טוב מאוד מה הוא הולך לעשות. אין שם בושה. הנבלות אשכרה מאמינים במה שהם עושים. העיניים ה"מושפלות" פשוט שקועות במילוי הדו"ח.
ודווקא היחפ"צ שחוטף פה חבטות בלי סוף, לא מתעסק בעבודה המזוהמת הזו.

yes1952
31-05-12, 10:33
רבותי תנמיכו את הלהבה
יש הרבה מתנדבים שעושים עבודתם כהלכה ומסייעים למשטרה-שאיננה יכולה ממאות סיבות לתת את המענה הדרוש במישורים רבים
אין ספק שבעית המתנדבים יצרה תלות של המשטרה במתנדבים
אין ספק שיש מתנדבים שמשתמשים לרעה בסמכות שניתנה להם-כאלה שיעופו מצידי לכלא-ואחד אחד הם נקטפים ע"י אזרחים-אני פשוט מתעצל להעלות כאן פסקי דין נגד מתנדבי תנועה משא"ז חקירות וכו"
במשך כמה שנים הייתי סגן מפקד בסיס מתמידים(מתנדבי מג"ב)את הלא טובים העפנו ולטובים סלחנו לפעמים-אך בגדול עשינו זאת מפני שהמדינה קרי מ"י לא נתנה ולא נותנת די מענה לשמירת הרכוש והחיים במושבי קו התפר-השתדלנו לעשות עבודתנו נאמנה כמה שאפשר-היו לנו לא מעט בעיות עם מתנדבי המשטרה הכחולה שחשבו שהם רמבו/סגן אלוהים-הללו עפו מהמערכת לפחות בזמני
כן גם כמה שוטרים המשרתים בשכר במשטרה
לימים עברתי למתנ"א-בחיי לא אני ולא השוטרים המתנדבים והקבועים לא עשינו עבודתנו קלסתר(לא רימינו ולא "דפקנו"סתם דוחו"ת(סיירת עתודה של מתנ"א
לולא נפלתי למשכב הייתי ממשיך גם היום ועכשיו
יחדת היחפ"ץ?עושה עבודה מדהימה בדרכים לרווחת כולנו הנהגים-זה שיש שם כמה תפוחים רקובים?צלמו אותם והם יטופלו
יש היום בעיה חמורה בנושא המתנדבים-הגולם קם על יוצרו ואכן רבים משתמשים בסמכותם גם שהם לא בתפקיד לעבור על החוק בתקווה שהתעודה הינה מאין תעודת ביטוח
לא נילחם בהם ברקובים הם יתרבו
אבל וכאן האבל הגדול-כדי להעיף את המושחתים והרקובים צריך לפעול מבפנים וכן להתגייס לשורות המתנדבים ולשנות לטובה מבפנים
לפני זמן מה בצהלה בלילה עצרה לידי ניידת מתנדבים ובנימוס שאלו למעשי שם, בחיי נראיתי כמו פורץ(תיקנתי תיקון זמני את שער החניה של אחי)
וכל הכבוד להם הם ביצעו את תפקידם
הרי זה ברור שהם משמשים ככח הרתעה בלבד ומונעים את הפריצה הבאה רק עד שהם חולפים
זה יותר טוב מכלום
יש היום בישיבת פורום פיקוד המטה הארצי ישיבה די סוערת בנושא שימוש בכח לרעה וטיוחי דיווחים ועדויות שקר של שוטרים-נראה מה יצא מזה,
מבחינה היסטורית
בכל העולם המשטרה הינה גולם שקם על יוצרו במקומות מסוימים
אך כבר בתורה ציווה עלינו האלוהים או נושא דבריו
"ושמו עליכם שוטרים"
יום נפלא לכולם
יוסי

Tsafrir
31-05-12, 10:33
עם זה רובנו כנראה מסכימים - 99 אחוז מהמתנדבים הם אכן כולירות ומושחתים.
לאחוז שנותר הייתי ממליץ לעזוב.
לא רק לשוטרי התנועה אלא לכל יח' המתנדבים כגון יחפצי"ם כחמצי"ם וזמבצי"ם על מיניהם המשונים

....ובראש הגדוד צועד אצבעוני המפקד (רוטברג).

עליך ושכמותך נאמר:
"הכלבים נובחים והשיירה עוברת".
רק חבל שהכלבים גם נהנים מעבודת ה"שיירה".

ניר ל
31-05-12, 10:42
שימו לב, בפורום השוטרים , על היחס למתנדבים מצד "השוטרים הכחולים" - זאת עויינות שלא נובעת ממניעים מקצועיים כפי שהם מנסים להציג אותה , לצערי שוטרים כחולים הם לא יותר מקצועיים מהמתנדבים ולא מביישים פחות את המדים . מתנדבים לא זוכים לאהדה מצד אזרחים או שוטרים, חלק קטן מהם עושה זאת מתוך איכפתיות אמיתית והרוב מתוך שעמום במקרה הטוב ותחושת הכוח במקרה הרע והנפוץ . הם ממש לא מתביישים , כמו שאני לא מתבייש לנהוג בפאג'רו דרך הפגנה של הירוקים.

yes1952
31-05-12, 10:48
ניר
" חלק קטן מהם עושה זאת מתוך איכפתיות אמיתית והרוב מתוך שעמום במקרה הטוב ותחושת הכוח במקרה הרע והנפוץ ."
הצלחת לתמצת את הנושא שעליו אני שפכתי טונות של מילים
תודה
יוסי

יונתןמצפה
31-05-12, 10:59
והמתנדב "ברזילי", לאיזה סוג שייך?

yes1952
31-05-12, 11:36
יונתן
לו זה היה תלוי בי הוא היה מתבקש לעזוב את שרות המשטרה לצד העמדה לדין על ניצול סמכות,הנהלות שלא לפי נוהל-ועוד כיוצא בזה
כל אחד כמוהו בין זה שוטר או מתנדב אין מקומו במערכת המשטרתית
ובכלל אולי בכלל הגיע זמן בכל שדרות השירות הציבורי לעשות סדר
יוסי

יונתןמצפה
31-05-12, 12:29
יופי, קיוויתי שתגיד את זה.
אבל אם תיכנס קצת לאתרים שמקושרים כאן, תראה שההתנהגות שלו בסה"כ מקבלת תמיכה, בין אם במישרין ובין אם בעקיפין. יותר נכון התפישה שהובילה להתנהגות.
מבחינתו (וכנראה גם מבחינת גורמים רשמיים) הוא שגה ולא יותר. לא בחן לעומק את נתוני הדרך לפני שבחר בשיטת האכיפה...
הוא עדיין מייעץ בפורום דיני תעבורה בתור "מנהל" (אפילו שזה לא פורום רשמי של שום ארגון), לא שמענו שום תגובה רשמית מגורם משטרתי שמבקר את התפישה המערכתית שהובילה לשיטת האכיפה הזו (נתן דוחות בדיעבד כדי למנוע תאונה...), לא ראינו תגובה כלשהי על צורת ההתבטאות של שוטרים אחרים בפורומים השונים ועוד.

התגובה היחידה (ששמענו עליה) היתה שהדוחות מבוטלים. אבל הדוחות הם התוצאה לא הסיבה. ובשביל שמשהו ישנה צריך לטפל בסיבה ולא בתוצאה!!!

בקיצור, ממש לא נראה לי שאנחנו צריכים להנמיך את הלהבות. נהפוך הוא!

ניר ל
31-05-12, 12:33
תקראו את זה :
http://shotrim.com/PAGE11.asp

ד"א בעוונותי , גם אני הייתי מתנדב / מפעיל בסיס במשך די הרבה שנים במה שהתחיל ב"שירות לזולת" שהיה חובה בביה"ס התיכון , במשא"ז הקלאסי .

yes1952
31-05-12, 13:47
יונתן אני לא עיוור ממש לא
הנמכת הלהבות הינה לא להניח את הרצון לשנות
אלא שבמקום להתלהם כאן בואו נשנה
הרי את כל המדינה הזו צריך להפוך,לנער, ולסדר מחדש
תמיד הרגיז אותי שחייל לוחם בשטח מסתובב עם מעיל קרוע(אז בשנות נ-70)והאפסנאי(לא כולם)הולך עם המעיל הטוב ביותר-טוב האפסנאי הזה גם נכנס לכלא על גניבת רכוש צבאי -
אני את המחיר של להשאר נקי,צודק ולוחם שילמתי ואני לא מצטער לרגע-לא עשיתי זאת על מנת לקבל פרס אני פשוט שונא נבלות הם מסריחות ומפיצות מחלות מדבקות,
רק בשנים האחרונות אני דואג לעצמי ולרווחתי מפני שאני יודע שאם לא אדאג היום מחר אזרק לכלבים
אבל,,,,,,אם יקום בן אנוש מצביא או מצביאה ויחרוט על דיגלו ניקיון כפיים יושר ודרך ארץ ממשלתית ציבורית ופוליטית אשכב למענם על הגדר
יש כזה בעם?
ועד אז אני מקווה שבשבוע הבא אני אקנה JEEP כן רק מהמותג הזה מפני שאני היום יכול להרשות לעצמי את שאני רוצה--ולא לא חדש עם ניילונים אני לא אוהב ניילונים-אבל אצלי ובשבילי הוא יהיה חדש
דרך אגב לשמור לך צלחת מחר?
יוסי

moshik999
31-05-12, 14:22
יונתן אני לא עיוור ממש לא
הנמכת הלהבות הינה לא להניח את הרצון לשנות
אלא שבמקום להתלהם כאן בואו נשנה
הרי את כל המדינה הזו צריך להפוך,לנער, ולסדר מחדש
תמיד הרגיז אותי שחייל לוחם בשטח מסתובב עם מעיל קרוע(אז בשנות נ-70)והאפסנאי(לא כולם)הולך עם המעיל הטוב ביותר-טוב האפסנאי הזה גם נכנס לכלא על גניבת רכוש צבאי -
אני את המחיר של להשאר נקי,צודק ולוחם שילמתי ואני לא מצטער לרגע-לא עשיתי זאת על מנת לקבל פרס אני פשוט שונא נבלות הם מסריחות ומפיצות מחלות מדבקות,
רק בשנים האחרונות אני דואג לעצמי ולרווחתי מפני שאני יודע שאם לא אדאג היום מחר אזרק לכלבים
אבל,,,,,,אם יקום בן אנוש מצביא או מצביאה ויחרוט על דיגלו ניקיון כפיים יושר ודרך ארץ ממשלתית ציבורית ופוליטית אשכב למענם על הגדר
יש כזה בעם?
ועד אז אני מקווה שבשבוע הבא אני אקנה JEEP כן רק מהמותג הזה מפני שאני היום יכול להרשות לעצמי את שאני רוצה--ולא לא חדש עם ניילונים אני לא אוהב ניילונים-אבל אצלי ובשבילי הוא יהיה חדש
דרך אגב לשמור לך צלחת מחר?
יוסי

יוסי
לפי דבריך והעדות על עצמך (נקי צודק ולוחם)
נראה לי שאתה האדם המתאים להיות אותו מצביא שיחרוט על דגלו נקיון כפיים יושר ודרך ארץ ממשלתית ציבורית ופוליטית.

אני מחזיק לך אצבעות והלוואי והרבה כמוך יירתמו למאמץ ההכרחי לנקות את המדינה הזו
מ"נבלות מסריחות שמפיצות מחלות מדבקות."

בהצלחה

יונתןמצפה
31-05-12, 14:35
צלחת? לא מאמין. במחיר נסיעה מהצפון למרכז במחירי הדלק של היום אני יכול להיכנס למסעדה הכי טובה בצפון, להזמין את המנה היקרה ביותר ועדיין יישאר לי עודף לקינוח.
אתה מכין גם קינוח בפוייקה? הנה, רעיון לעוד סיר...

יוסי, עזוב לנער את המדינה. גדול עלי. אבל מבחינת המשטרה, בשבועות האחרונים אנחנו עדים לקפיצת מדרגה משמעותית במה שהציבור נחשף אליו ושקשור לסרחון המערכתי של המשטרה.
הדרך היחידה היא להפסיק להנמיך להבות. וזה בדיוק מה שהמילואימניקים האלו עשו. הם לא היו מנומסים, הם פעלו בצורה אולי מעט "אגרסיבית" אבל הם עשו את הדבר הנכון. ובדיוק בגלל זה הביקורת של ראש אגף התנועה הייתה מכוונת אליהם ולא לשוטרים/מתנדבים.

זאת בדיוק הדרך לעשות את זה. והתגובות על זה חייבות להיות ברמה האישית כי הרמה המערכתית כבר ברור שלא משתינה על אף אחד.

יואב פולס
31-05-12, 15:37
כמו שאני לא מתבייש לנהוג בפאג'רו דרך הפגנה של הירוקים.

אני מוחה על שרבוב שמו של הפאג'רו בתוך השרשור הזה.

BackDoorMan
31-05-12, 17:32
צלחת? לא מאמין. במחיר נסיעה מהצפון למרכז במחירי הדלק של היום אני יכול להיכנס למסעדה הכי טובה בצפון, להזמין את המנה היקרה ביותר ועדיין יישאר לי עודף לקינוח.
אתה מכין גם קינוח בפוייקה? הנה, רעיון לעוד סיר...

יוסי, עזוב לנער את המדינה. גדול עלי. אבל מבחינת המשטרה, בשבועות האחרונים אנחנו עדים לקפיצת מדרגה משמעותית במה שהציבור נחשף אליו ושקשור לסרחון המערכתי של המשטרה.
הדרך היחידה היא להפסיק להנמיך להבות. וזה בדיוק מה שהמילואימניקים האלו עשו. הם לא היו מנומסים, הם פעלו בצורה אולי מעט "אגרסיבית" אבל הם עשו את הדבר הנכון. ובדיוק בגלל זה הביקורת של ראש אגף התנועה הייתה מכוונת אליהם ולא לשוטרים/מתנדבים.

זאת בדיוק הדרך לעשות את זה. והתגובות על זה חייבות להיות ברמה האישית כי הרמה המערכתית כבר ברור שלא משתינה על אף אחד.

פלוס אחד גדול על כל מה שכתבת.

asafk
31-05-12, 20:14
רבותי, חברים,
הבה ונתחיל בלהנמיך את הלהבות בין החברים באתר.

(אחד המנהלים מחק מספר תגובות אשר חרגו מגבולות הטעם הטוב לדעתו)

נושא המתנדבים והמשטרה הוא טעון - אך אינו מוסיף דבר לדיון, הפורום, או האתר.

אסף.

tzagi
01-06-12, 06:35
יוסי
לפי דבריך והעדות על עצמך (נקי צודק ולוחם)
נראה לי שאתה האדם המתאים להיות אותו מצביא שיחרוט על דגלו נקיון כפיים יושר ודרך ארץ ממשלתית ציבורית ופוליטית.

יוסף לשלטון???
לאאאאא
כנה מדי, נדיב מדי, נעים מדי.
והכי גרוע.... ישר מדי, בקיצור פוליטיקה זה לא בשבילו, יש לו את כול התכונות הכי גרועות למקצוע הזה.
אבל..אם משהו רוצה למנות אותו לתפקיד נקיון משרד ממשלתי כול שהוא, משטרת יזרעל סתם לדוגמה..אין אדם יותר מתאים לתפקיד מכבודו, אהבתו לביורוקרטיה ועובדי מדינה מלוכלכים ידועה ברחבי העולם.
לפחות היית תומך בברלי, אומנם הוא דורש מיתון אבל אותו אפשר לשחד!

yes1952
03-06-12, 05:16
ג'ו ידידי
אין לי כוונה לרכוש אקזמפלר עתיק
אני רוצה חדש שנראה כמו עתיק
כבר עייפתי מלשכב תחת רכבים ולתקן אותם וביננו?אני חושב שאני גם כבר לא יכול
אתה יודע העצמות והשרירים לא רוצים להתאמץ כבר
מת עליך
יוסי

zviki
03-06-12, 12:12
מה אתם השתגעתם? זו משטרה בובה,בובלה.אתם רוצים כאן שטאזי?גיסטפו? משמרות המהפכה? בוביס? ארגנטינה? שכחתם את כל מעילי העור ונקישות המגפיים על המדרגות ב-0400 בבוקר של הקגב..רוצים משטרת בטחון פוליטית ללא גבולות ומעצרים חופשי? רוצים משטרה שבמחסום משלמים לה שוחד?.כל אירגון לא מושלם. יותר מדי טוב לנו עם המשטרה הנוכחית. את אף אחד עוד לא שלחו כאן לחינוך מחדש בסיביר.נכון-אז יש כאן כמה סוסי משטרה שאיבר המין צומח להם על הגב. אבל בסה"כ- הרע במעוטו ואם זה מה שיש לנו ,כנראה שזה מה שמגיע לנו. למה מה ?אנחנו האזרחים טלית שכולה תכלת? לא משתינים מהמקפצה? כל עניין המתנדבים החיטיארים- חבורה של אזרחים תאבי כח שאינם מקבלים אותו במקום אחר ,נהנים להניף פנס אדום -ואיזה יופי- הרכב עוצר בצד. אולי זה תחליף לזיקפה. ואני לא מערבב בין משטרה פוליטית לאזרחית, תנו להם לעשות סדר כשמקימים תשתית חדשה ברחוב שלכם, לפקח בבלומפיד, ועזבו אותם לנפשם. לא שאין מה לתקן,רק שלא יהיה יותר גרוע.

-->