PDA

צפייה בגרסה מלאה : נזילת משאבת דלק

יצחק
31-05-12, 15:08
הבוקר הנעתי את סאם והרחתי דלק
בדקתי וראיתי שהמשאבה הדלק נוזלת
אך אחרי כמה דקות זה הפסיק
מישהוא מכיר את זה ?
המשאבה היא מקורית של הסמוראי
מה עושים = המלצות בבקשה
להחליף משאבה ? לאיזה ? או להחליף למקורי (שעובדת טוב כבר לפחות 15 שנה (הזמן שסאם איתי )
תודה

שגיא S
31-05-12, 15:11
משאבה מכנית או חשמלית?

ומה זאת אומרת "אחרי כמה זמן זה מפסיק"
מפסיק לנזול דלק? או שמפסיק הריח?

יצחק
31-05-12, 16:18
משאבה מכנית הרגילה שיש בסמוראי 1986
הפסיקה הנזילה וכמובן הריח :-)
בהתחלה ממש ראיתי את הדלק נוזל

שגיא S
31-05-12, 16:29
בהתחלה ממש ראיתי את הדלק נוזל

ראית מאיפה הוא נזל? תוכל לתאר לנו? אולי לצרף תמונה?

על פניו נשמע כמו צינור עודפים שלא מחובר למקום הנכון

יצחק
31-05-12, 17:32
כשנזל בדקתי מאיפו נוזל ולא ראיתי מאיפו
כל הצנורות מחוברים עם בנדים
ניראה שהנזילה מאיפו שהוא באמצע המשאבה
לא ברור מאיפו
אך המוזר שזה אחר כך הפסיק !?
אבדוק שוב את הצנורות אולי אחד סדוק קצת

GodsFather
31-05-12, 18:53
אם המקורית מספקת אותך, תשאר איתה ורק תחפש לקנות חדשה - מה שנדיר מאד למצוא בימינו. אם החלטת שתם הטקס לגביה ואתה רוצה לעבור לחשמלית, יש פה כמה שרשורים בנושא, אני אישית הייתי מרוצה ממשאבה של סובארו טנדר, מודלים 80-84. נראית כמו פחית קולה ומתקינים אותה בסמוך לטנק הדלק, יש שם מקום כדי שלא תיפגע.

אבל קודם, כמו שרשמת - צריך לבדוק את הצנרת מקצה לקצת אולי יש סדק, אופציה נוספת היא נזילה מהאטם שבין המנוע למשאבה, שום דבר שקצת סיליקון נורמלי לא יכול לתקן (בהתחשב בזה שלהביא לך אטם מקורי יקח הרבה זמן).

ohadw50
08-06-12, 20:44
אם המקורית מספקת אותך, תשאר איתה ורק תחפש לקנות חדשה - מה שנדיר מאד למצוא בימינו. אם החלטת שתם הטקס לגביה ואתה רוצה לעבור לחשמלית, יש פה כמה שרשורים בנושא, אני אישית הייתי מרוצה ממשאבה של סובארו טנדר, מודלים 80-84. נראית כמו פחית קולה ומתקינים אותה בסמוך לטנק הדלק, יש שם מקום כדי שלא תיפגע.

אבל קודם, כמו שרשמת - צריך לבדוק את הצנרת מקצה לקצת אולי יש סדק, אופציה נוספת היא נזילה מהאטם שבין המנוע למשאבה, שום דבר שקצת סיליקון נורמלי לא יכול לתקן (בהתחשב בזה שלהביא לך אטם מקורי יקח הרבה זמן).

אמיר,

כבר אין להשיג את המשאבת דלק החשמלית של סובארו במודלים 80-84 - יש רק את המשאבה החדשה יותר שהיא פחות עמידה,

GodsFather
09-06-12, 18:28
אוהד, איפה בדקת ? אני הכרתי את היבואן ומשם הבאתי כמה פעמים (לא רק לי).

אגב, המשאבה של סובארו היא רק דוגמא לאחת שיכולה לתת עבודה טובה והוכיחה את עצמה. לא חסרות משאבות חשמליות מצוינות ובמחיר שפוי שיעשו את העבודה. שווה לפתוח שרשור המלצות בנושא בפורום הטכני הכללי ואולי משם תבוא הישועה.

שמעתי על כאלה שהרכיבו גם משאבה של ל"ר בנזין ועשתה את העבודה מצוין, אבל אני לא יודע להשוות מחירים או אפילו איך היא הותקנה.

-->