PDA

צפייה בגרסה מלאה : פנס נטען INOVA דגם T-4

Extreme Gear
03-06-12, 17:23
שלום לחברים,
בשעה טובה הגיע הפנס לארץ,
כפי שהבטחתי לפני חודש/יים, אני נותן לגולשי JEEPOLOG את הזכות להזמין את הפנס במחיר מבצע של 490 ש"ח כולל דמי משלוח.
לידיעתכם, כאשר הפנס יופץ ברשתות השיווק והחניות מחירו יעמוד על כ 750-800 ש"ח ולא תהיה לי את האפשרות להציע לכם את המחיר
המדובר.
אז, הזדרזו והזמינו.....
קישור לאתר היצרן: http://www.niteize.com/collections/inova-t-series/products/inova-t4-rechargeable

נמרוד
04-06-12, 08:18
יש לי מאג-צ'רג'ר כמו זה של מג"בניקים למעלה מ10 שנים, עובר מג'יפ לג'יפ. הסוללה השלישית שלו גמרה את הסוס לאחרונה. האם הפנס הזה של אינובה תחליף ראוי? לשמור אמונים לצ'רג'ר ולהשקיע שוב בסוללה או לעבור לפנס מודרני, זו השאלה שהמבצע הזה הזכיר לי.

Extreme Gear
04-06-12, 08:33
יש לי מאג-צ'רג'ר כמו זה של מג"בניקים למעלה מ10 שנים, עובר מג'יפ לג'יפ. הסוללה השלישית שלו גמרה את הסוס לאחרונה. האם הפנס הזה של אינובה תחליף ראוי? לשמור אמונים לצ'רג'ר ולהשקיע שוב בסוללה או לעבור לפנס מודרני, זו השאלה שהמבצע הזה הזכיר לי.ראשית, המאג לייט שיש לך פנס מעולה ואמין.הייתרונות הגדולים של הINOVA על המאג לייט הם הגודל והמשקל שלו, נורת הLED החזקה והחסכונית שלו (המצריכה פחות מחזורי טעינה) והמפסק החכם שיש לפנס המאפשר שימוש במספר עוצמות עבודה לפי הצורך.אין לי מושג מה עלות הסוללה של המאג לייט, אבל עלות סוללה של הINOVA (שאמורה להחזיק כ1,000 מחזורי טעינה) היא 50 ש"ח בלבד.מקווה שעזרתי לך...

המשוטט
04-06-12, 12:15
יש לי מאג-צ'רג'ר כמו זה של מג"בניקים למעלה מ10 שנים, עובר מג'יפ לג'יפ. הסוללה השלישית שלו גמרה את הסוס לאחרונה. האם הפנס הזה של אינובה תחליף ראוי? לשמור אמונים לצ'רג'ר ולהשקיע שוב בסוללה או לעבור לפנס מודרני, זו השאלה שהמבצע הזה הזכיר לי.

בנוסף חשוב לזכור שהנורה במאג לייט מאוד עדינה אם הפנס נופל תוך כדי עבודה צריך להחליף נורה (למרות שידוע לי על קיט הסבה ללד)

לטעמי עדיף להתקדם ולהסב את המגלייט לאלה

אני משתמש בזה http://pelican.com/lights_detail.php?recordID=7060

לדעתי מתחרים ~ אבל במחיר הנוכחי של הT4 הוא משמעותית זול יותר

אביחי

raanan
04-06-12, 14:34
אני התייאשתי מהמאגלייט לד שלי. זבלה של מוצר !
אחריות לכול החיים. רק שכול החיים צריך לשלוח אותו לתיקון ...
לדעתי הוא נכנס מצד אחד למעבדה, שוהה חודש במדף, ואח"כ נשלח בחזרה בכאילו תיקון .
כול ניסיון שלי לקבל איזה דף תוצאות בדיקה ותיקון, נתקלו במבטי עגל .
אה גם תקלה שלישית חוזרת בכלל לא מכירים מושג כזה . כלומר תקני איכות ובקרה של דרום סודן ...

בקיצור, למדתי את הלקח. פנס לדים מהשוק ב 5 ש"ח עושה עבודה מצויינת ואפשר לקנות במשקל.

רענן

motorica.net
04-06-12, 15:13
+ 1 בנוסף למה שנאמר על המאגלייט לד. לא אמין בעליל וזה מנסיון גם של אחרים איתו.

יש לי המלצה לפנס איכותי אבל לא אעשה זאת בשירשור הזה.

דיוויד

נמרוד
04-06-12, 16:25
אני מחפש תחליף למאג צ'רג'ר בתור פנס נטען אמין ראשי בג'יפ, שיכול להעיר רחוק לאורך זמן. בתור שכזה הוא עשה את העבודה עשר שנים, אבל נראה שצריך לעבור כבר לLED, והמבצע הזה נראה מאד אטרקטיבי. 490 שקלים זה יותר זול מאשר המחירים בחו"ל - אני רואה את אותו הפנס T-4 באמאזון ב130$. יש פה איזה קאץ' שאני מפספס?

zviki
04-06-12, 17:02
לא מכיר את הפנס המדובר אבל מכיר את INOVA . רכשתי פעם ב-"ריקושט" [ממש ממש לפני הרבה זמן ]פנס מתוצרתם. זה הפנס- היה מהדור הראשון של הלדים
ולא זול. בכל בעיה, תקלה [נדיר ולאורך זמן רב] החזרתי את הפנס ל"ריקושט" ,מלאתי טופס פרטים אישיים והצגת קבלת קנייה וכעבור כשבועיים הוזמנתי לקבל חדש. בלי- אה בה ציגלה מה ושאר השטויות המקובלות.
מילה טובה על INOVA ....... מקווה שהם שומרים על מסורת השרות הטוב גם כיום.

tamir128
04-06-12, 22:45
אצלי הסינים שולטים.
סיני עםCREE LED XML, הכי חזק והכי זול.
נכון, לא הכי אמין ולפעמים צריך קצת לשחק איתו.
27 דולר.
סוללות מעולות בשלושה דולר.
מקסימום הלך חלק, אז קונים בזול חלק חדש או פנס חדש.

מוטי ג.
06-06-12, 08:14
היי,
שימו לב למשפט הבא מהפרסומת:

"
תעודת האחריות של הפנס תספק לנו שקט לכל אורך חייו של ה- T-4 (למעט סוללה ומטענים)"

להבנתי כל עוד הוא תקין יש אחריות, וברגע שהוא מתקלקל\מת אז כבר אין אחריות :confused:

מוטי.

toy4FUN
09-06-12, 09:03
אז, הזדרזו והזמינו.....

איך מזמינים?

Extreme Gear
10-06-12, 18:22
פשוט מאוד,
דרך דף יצירת קשר http://www.rde-tamari.co.il/he/%D7%99%D7%A6%D7%99%D7%A8%D7%AA_%D7%A7%D7 %A9%D7%A8
מחר ייצרו איתך קשר ע"מ לבצע את ההזמנה

Extreme Gear
10-06-12, 19:08
אני מחפש תחליף למאג צ'רג'ר בתור פנס נטען אמין ראשי בג'יפ, שיכול להעיר רחוק לאורך זמן. בתור שכזה הוא עשה את העבודה עשר שנים, אבל נראה שצריך לעבור כבר לLED, והמבצע הזה נראה מאד אטרקטיבי. 490 שקלים זה יותר זול מאשר המחירים בחו"ל - אני רואה את אותו הפנס T-4 באמאזון ב130$. יש פה איזה קאץ' שאני מפספס?האמת שיש קאץ'אם לא תזדרזו להזמין לא יישאר......בהמשך, כאשר הפנס ייכנס לרשתות השיווק מחירו יהיה 690 ש"ח ולא תהיה לי את האפשרות להציע לחברים במחיר של 490 ש"ח.מעבר לזה אין שום קאץ', מדובר בפנס מצויין במחיר מעולה לחברי ג'יפולוג.לגבי האחריות לכל החיים וחוסר האמון של מר מוטי, האחריות כוללת כל תקלה שהיא בפנס (נורה,מפסק,מערכת בקרה ועוד....)ונכון, לא כולל מטען וסוללה. לרוב השירות הוא פשוט החלפת הפנס לחדש (לא תמיד).

Extreme Gear
16-06-12, 22:27
חברים, שבוע טוב
רק רציתי לעדכן שנשארו 3 פנסים במלאי אז מי שרוצה להזמין יש לו הזדמנות אחרונה.

-->