PDA

צפייה בגרסה מלאה : מגנום או מגה מאגנום

khaled_z
05-06-12, 12:07
שלום לכולם

אני מעוניין לקנות מאגנום אבל נתקלתי במשהו מוזר

התחלתי לחפש אחרי מגה מאגנום ( יותר חדש וחזק ) ונתקלתי בכמה מכוניות שעברו הסבה (מנוע) למגנום רגיל וכולם אומרים שזה המנוע האמין מנוע המגה מתחמם מאוד ולא מחזיק מעמד לכן הרכיבו מנוע של מגנום במקומו

האם זה נכון או חוסר מיומנות בטיפול ברכב גרם לזה

נא תגובתכם

eranm90
05-06-12, 15:59
מעשה שהיה כך היה:
בשנת 99 התה לי מגנום שנסעה נהדר אבל היתה מתחממת מכל במפר בכביש
אחרי החלפת רדיאטור,הוספת רדיאטור לשמן גיר וכלום לא עזר פשוט הרכב לא ראה יותר לא שטח ונמנע מעליות קשות
לפני חצי שנה משום מה קניתי שוב מגנום 2002 (כאילו לא הספיק פעם אחת?)
התחממות היתה בשגרה (היה קשה להגיע למודיעין)
אחרי חודש הלך ראש מנוע (הרכב היה לאחר החלפת מנוע )
אחרי חודשיים (בערך) נשבר הקראנק
למזלי הרכב נקנה ממוסך ולאחר שדרשתי את הכסף חזרה קניתי טיוטה :)

zoharami
05-06-12, 19:33
למה אתה רוצה לעשות את זה לעצמך?
המגנומים הראשונים 97/8 ידני היו ועדיין מוצלחים יותר מכל הבאים אחריהם כל השאר יש מספיק סיפורים על החלפות גירים מנועים וכו' הדבר היחידי שמפתה מבחינתי במגנום זה המחיר...בהצלחה.

איתמר_DRZ
06-06-12, 07:37
אצלנו בעסק היה מגנום 99 ידני, שתוחזק האמת בצורה די פושעת(אני מתבייש בעצמי) אבל במשך 4 שנים הרכב היה נוסע עמוס בטון לפחות בארגז וגם גרר המון ועשה 250K כמו גדול בלי אף בעיה, אפילו לא אחת.
הוא איטי ולא נוח אבל אני מאוד אוהב את הרכב הזה שסיפק את הסחורה ונמכר לבסוף עם 380K.

khaled_z
06-06-12, 08:10
למה אתה רוצה לעשות את זה לעצמך?
המגנומים הראשונים 97/8 ידני היו ועדיין מוצלחים יותר מכל הבאים אחריהם כל השאר יש מספיק סיפורים על החלפות גירים מנועים וכו' הדבר היחידי שמפתה מבחינתי במגנום זה המחיר...בהצלחה.

היה לי מגנום מודל 2000 ידני לא עשה אצלי אף בעיה ומכרתי אותו לבן אדם שאני מכיר שהחזיק אותו לתקופה של 5 שנים בלי בעיות מיוחדות ושרת אותו נאמנות

קניתי אותו משומש עם 230K ומכרתי אותו עם 270K לקבלן שהוסיף עוד 250SK לפי דבריו כשמכר אותו.

BlackStar
09-06-12, 13:42
דעתי על מגנום

לאבא שלי היה מגנום שנת 97 למשך 3 שנים לא זכור לי בעיות רצניות היה נוסע ממעגן מיכאל לשדה בוקר פעמיים בשבוע
אבל זה היה מזמן 30 שנה לך תזכור

לי היה מגנום 2003 ידני
צמע עם אני מצטער על רכב שקניתי זה הממגנום הזה
מה לא מתקלקל הטורבו החיישן של הטורבו המדומם הגרמושקה שמחזיקה את הדריישפט
ברקסים נזילות האוטו זולל דלק כמו זלדה עמוסה משהוא לא להאמין לדעתי 1:6 שלא תצפה ליותר
הוא לא נוח לא שקט ומאוד קשה למכור אותם שלי נקנה ב42 אלף נמכר אחרי שנה של סבל ב29
בהצלחה

itt8
15-08-12, 08:53
יש לי מגה 2002, כבר 3 שנים, רכב מעולה , נוח ביותר מרגיש כמו פרייבט על הכביש, בשטח כאילו אתה נוסע על כריות אוויר, עבירות מעולה, תקלות מכניות - כמו כל רכב אחר לא יותר ולא פחות, משרת אותי בנאמנות לאורך השנים,
לגבי הסיפורים על התחממות מנוע , בוא נעסוק קצת בשבירת מיתוסים , נכון הרכב נוטה להתחמם במאמץ בקייץ, אז מה? , גם האיסוזו איפון מתחמם, ניסת פעם לגרור נגרר עם איפון בעליה בקייץ?, הטויוטה היילקס פחות מתחמם אבל במקרה שלו ההילקס מדלג על שלב ההתחממות וישר שופך מנועים, הטויוטה לנדקרוזר אחלה רכב, לא מתחמם בכלל, רק הולכים אינג'קטורים מדי פעם לפעם, 4 אינג'קטורים כל אחד עולה 7000 ש"ח תעשה חשבון, עם המרת ונחתת נחיתה לא טובה בשטח עם הלנדקרוזר אתה יכול להפרד לשלום מהדיפרנציאל הקדמי שלך, ועוד כהנה וכהנה דוגמאות לא חסר, אז הולך ראש מנוע במגה מגנום פעם ב 200K ק"מ ,מה קרה? , 4500 ש"ח כולל הכל, נו ביג דיל.

-->