PDA

צפייה בגרסה מלאה : המלצתכם על קיה ספורטאז' דור ראשון

Sportage09
06-06-12, 14:59
שלום לכולם,

אני מעוניין מאוד בקניית ג'יפ קיה ספורטאז' דור ראשון (1995-1999) - גיר ידני בלבד, ורציתי לדעת מה אתם חושבים על הדגם הזה , יכולת, אחזקה, עלויות, תצרוכת דלק וכו.

אשמח לראות תגובות ודעות של אנשים בעלי ניסיון עם הדגם הספציפי הזה ובכלל.

תודה

שגיא S
06-06-12, 15:31
יכולת - מפתיעה! אנשים לא מצפים להרבה מהרכב והוא די קשוח ולכן מפתיע. לאחר כמה שיפורים מגיע לרמה גבוהה מאוד, ויש אפילו 2-3 שאני אישית מכיר שעושות גם מסלולים מאוד קשים בארץ

צריכת דלק - לי היה שנת 97 אוטומט והדלק היה 1 ל7-8 בבינעירוני משולב. לכן בידני הייתי מצפה ל1 ל9.

אחזקה - ביטוח וטסט כשל רכב פרטי יחסית זול, מבחינת חלקי חילוף ואמינות - אני כבר לא מעודכן(הייתה בבעלותי לפני 6 שנים) אבל אני מניח שיותר זול ביחס לגדולים.
ואמינות זה פונקציה של הידיים הקודמות.

המחירים זולים מאוד.

yakir1010
15-06-12, 22:35
לי יש ספורטאז' 97 ואחי קצת כסף המון רכב!!! מבחינת דלק 1 ל8 על פי הבדיקה האחרונה שלי דגם אוטו' . בכביש מרגיש כמו פרייבט אבל שלא תצפה להרביץ 120 קמ"ש בקבוע. בשטח מפתיע כל פעם מחדש, עם הילוך לואו. בכדי באמת להנות בשטח צריך טיפה להגבייה אותה ואתה קינג מה גם שהמון נמכרות כבר אחרי הגבהות עם מיגון אז שווה לבדוק. המחלות הנפוצות בספורטאז' שכדאי לשים לב לפני רכישה זה חשמל, רדיאטור פנימי, לוקרים של ה4X4, מתקן הגלגל ספייר והשתחררות של פנסי הרכב (בשנתונים של הדור הראשון) מעבל לכך הגיר של הספורטאז' הוא מהאמינים שיש והרכב הוא רכב שטח לכל

-->